• İşlemci Ön Bellek: 3 MB
 • İşlemci Markası: Intel
 • İşlemci Hızı: 2.3 GHz Turbo Boost 2.8 GHz
 • İşlemci Teknolojisi: Core i5
 • İşlemci Numarası: 6200U
 • Ram (Sistem Belleği): 4 GB
 • Çözünürlük (Piksel): 1366 x 768
 • Ekran Boyutu: 15.6 inch
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
X556UF-XX045T / 82304

ASUS X556UF CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:
Çözünürlük (Piksel):

ürün cazip geliyor fakat ssd takılabiliyormu ve ram takılabiliyormu ? ayrıca kasası metak kasamı ısınma sorunu varmı? birde fifa nfs nba gibi oyunlar için uygunmu ? yardımcı olurmusunuz ?

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS X556UF CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK

ASUS X556UF CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK ÖZELLİKLERİ

ASUS X556UF 

Klasik Tasarım.


Etkileyici Renkler.

 

 


Ödün Vermeyen Performans

ASUS X Serisi dizüstü bilgisayarlar, 8GM RAM'a varan kapasitesiyle (16GB'ye genişletilebilir) en son 6. nesil Intel Core i7 işlemciden ve NVIDIA GeForce GT 940 grafik kartından güç alıyor. Windows 10 önceden kurulmuş olarak gelen X Serisi günlük bilgisayar ve eğlence işleri için ideal. Kullanıcılar, 2TB'lik bir hard disk kullanırken, daha hızlı veri erişim hızına ulaşmak için bir katı-hal diskine yükseltme yapabiliyorlar.

 

 

ASUS Splendid Teknolojisiyle

Renk Dünyasının Keyfini Çıkarın

Mümkün olan en iyi görüntüleri sunmayı hedefleyen özel ASUS Splendid Teknolojisi, daha zengin ve daha derin renkler yansıtacak şekilde renk sıcaklık düzeltmesi niteliğine sahip. Tek bir tıklamayla erişilebilen dört görsel mod içeriyor. Vivid modu, fotoğraflara bakılmasına veya video v film izlemeye yönelik olarak görüntü kontrastını ideal düzeye getiriyor. Eye Care modu mavi ışık düzeylerini azaltıyor; uzun süre okuma yapacağınız zamanlarda ideal. Normal modu, günlük işlere yönelik; Manual modu ise ileri düzeyde renk ayarı yapılmasına olanak verir. ASUS X Serisi dizüstü bilgisayarlar, Full HD (1920x 1080) kararlılıkta görüntüye kadar yapılandırılabiliyor.

 

ASUS Eye Care moduyla gözlerinizi koruyun 

LED panellerinin çoğu mavi ışık yayar; bu ışık, sarı nokta hastalığının ve retina sorunlarının ana nedenini oluşturur. ASUS Eye Care modu, mavi ışık düzeylerini %33 oranında düşürerek okuma rahatlığı sağlar ve sizi potansiyel göz yorgunluğuna ve diğer rahatsızlıklara karşı korur.

 

Etkileyici renkler. Şaşırtıcı kaplamalar. 

Günlük bilgisayar işlerini yürütmek için tasarlanmış olan ASUS X serisi, kalabalık içinde kesinlikle fark edilmenizi sağlayacak etkileyici renklere ve çeşitli dokulu kaplamalara sahip. Asus X Serisi, zarif kumlanmış kaplamaya veya birinci sınıf metalik görünüm ve duygu yaratmaya yönelik fırçayla parlatılmış kaplamaya sahip olup dört etkileyici renk seçeneğine sahip: Chocolate Brown, Navy Blue, Arctic Snow, Glamour Red, and Icicle Gold.

Uzun Süre Dayanıklı Polimer Pil 

ASUS X serisi dizüstü bilgisayarları, 700 şarja varan ömre sahip bir Li-Polimer pile sahip; bu süre, standart Li-demir silindir pillerin ömrünün 2.5 katı. Bunun yanısıra, bir Li-Polimer pil, yüzlerce defa şarj edildikten sonra bile orijinal şarj kapasitesini %80'e varan düzeyde muhafaza ettiğinden pil performansında bozulma konusunda kaygı duymanız gerekmiyor. İdeal düzeye getirilen akıllı donanım ve yazılım bileşimi sayesinde, pil en yüksek pil güvenlik standartlarına bağlı kalıyor ve ömrünü uzatacak şekilde optimum şarj performansı sergiliyor.
 • Kısa Devre Koruması

  Kontrol paneli bir kısa devre tespit ettiğinde pil otomatik olarak kapanıyor.

 • Pil Hücresi TCO Koruması

  Pil hücresi, aşırı ısınmaya karşı Saydam İletken Oksitler (TOC'lar) özelliğine sahip.

 • Şarj Koruması

  Fazla şarj/boşalma özelliği, pil tamamen şarj edildiğinde veya boşaldığında elektrik akımını kesiyor.

 • Sıcaklık Koruması

  Dahili sensörler ve kontrol modülleri, pillerin güvenli bir sıcaklık dahilinde çalışmalarını sağlarlar. Anormal yüksek sıcaklık olduğunda şarj işlemini otomatik olarak durdurur.

 • JEITA Koruması

  Polimer pil, endüstri standartlarını aşan düzeyde güvenlik sağlar; JEITA uyumlu pil sıcaklığını izleme yazılımı ek güvenlik ve güvenilirlik sağlar.

USB Type-C ile Daha Hızlı ve Daha Kolay Bağlantı

ASUS X Serisi, USB 3.0 Type-C, HDMI ve VGA portlar, bir 3-in-1 SD/SDHC/SDXC kart okuyucu ve daha fazlasını içeren geniş bağlantı seçenekleri sunarak çeşitli çevre aygıtlarıyla uyumluluğu sağlıyor. İki taraflı kullanılabilen USB Type-C, her defasında doğru taraf yukarıda veya aşağıda olacak şekilde bağlantı olanağı sağlıyor. USB Type-C 5Gbit/saniyeye ulaşan veri aktarma hızı sağlıyor; bu hız, USB 2.0'dakinin neredeyse 10 katı. Fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve hatta büyük video dosyalarınızı birkaç saniyede aktarabiliyorsunuz – 2 GB dosya boyutunda bir filmi aktarmak iki saniyeden kısa sürüyor.

 

Ergonomik Klavye Tasarımı 
X Serisinin tam boyutlu tek parça halinde şık klavyesiyle yazı yazmak hiç bu kadar rahat olmamıştı. Geliştirilmiş arka donanım, 1.8mm tuş hassasiyet mesafesi ve minimum tuş boşluğu sağlayarak sağlam bir tuş duygusu edinmenizi sağlıyor.

Sezgisel ASUS Smart Gesture Girişi
ASUS Smart Gesture teknolojisi, size hassas erişim olanağı kazandıran donanım ve yazılım optimizasyonunun akıllı bir bileşiminden yararlanıyor. İncelikle tasarlanmış akıllı telefon tipi dokunmatik ekran üretim yöntemleri, çimdik hareketiyle yakınlaştırmanıza ve uzaklaştırmanıza veya görüntüleri ve internet sayfalarını kolayca kaydırmanıza olanak veren son derece hassas touchpad geliştirilmesini mümkün kıldı.

Daha Büyük ve Daha Akıllı Touchpad

X Serisinde bulunan 106mm x 74mm boyutlarındaki daha büyük dokunmatik fareler, istenmedik imleç hareketini engellemek için parmak ucu ile avuç içini ayırt edebilen bir avuç içi temasını dikkate almama özelliğine sahip.

 

Saatlerce Çalıştıktan Sonra Bile Serinliğini Koruyor 

ASUS IceCool Teknolojisi, X Serisine avuç içinin dayanmasının yaratacağı ısıyı engellemek suretiyle benzersiz bir iç tasarım kazandırıyor. Bu teknoloji, avuç içi dayama yüzeyini 28°C ile 35°C arasında tutuyor; bu sıcaklık aralığı beden sıcaklığının çok altında. Bu özel iç yerleşim düzeni, bir yandan ısı üreten parçaları sizden uzakta tutarken, öte yandan ısı borularla ve havalandırma delikleriyle sağlanan olağanüstü soğutmayla saatlerce kullanım sonrasında bile rahatsız olmamanızı sağlıyor.

 

Olağanüstü NVIDIA Grafikleri 

ASUS X Serisi, zorlu işlerin üstesinden kolayca gelmesini sağlayan NVIDIA® GeForce® 940M'ye ulaşan grafik kartı seçeneğiyle geliyor. İster en son oyunları oynayın, ister fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyin; X Serisiyle hepsini yapabilirsiniz.

 

Uzmanlar Tarafından Tasarlanmış Hacimli Ses

Donanımın, yazılımın ve ince ayarın bir karışımı olan SonicMaster, size en iyi notebook bilgisayar sesini sunma gibi kesin bir amaca yönelik olarak geliştirildi. Bir profesyonel codec, hassas ses performansı sağlarken, optimum şekilde tasarlanmış yükseltici, daha büyük hoparlörler ve rezonans odacıkları, güçlü ses çıkışı ve daha derin bas sağlıyor. Ek sinyal işleme özelliği ince donanım ayarı yapılmasına, gürültünün filtre edilmesine ve ses netliğinin geliştirilmesine olanak vererek X serisi üzerinde benzersiz bir ses keyfi yaşamanızı sağlıyor.

 

AudioWizard-İdeal Ayar 

AudioWizard, altı ön-ayar moduyla ince ses ayarı yapmanıza yardımcı oluyor. Basit ve sezgisel arayüzü, herhangi bir ortamda her türlü içerik için en iyi sesi elde etmeniz için bu modlar arasında anında geçiş yapmanızı mümkün kılıyor. Arzu ederseniz ayarları manuel olarak da tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Müzik modu, sevdiğiniz şarkılara hayat verirken, Sinema modu sinema kalitesinde ses yaratıyor. Kayıt modu ise kristal berraklığında kayıt yapmanız için ideal ayarları sunuyor. Oyun modu kendinizi tam anlamıyla oyunun içinde hissetmenizi sağlarken, Konuşma modu daha net konuşma sesi elde edilmesini sağlıyor.

 

 

*** Özellikler, bulunduğu ülkeye ve modele göre değişebilir.

 

Asus X Serisi X556UF-XX045T Notebook, klasik tasarımı ve muhteşem performansıyla üstün bir cihaz. Splendid teknolojisi canlı ve net renkler sunarken Eye Care özelliği de ekranların mavi ışık yayımını %33 düşürerek gözlerinizi yormaz ve rahat kullanım sağlar. Uzun ömürlü polimer pili 700 şarjdan sonra bile yüksek verimlilik sağlayarak, %80 oranında performans verir. Kısa devre koruması, ısı koruması ve şarj koruması gibi özellikleriyle de piliniz ve cihazınız sürekli güven altında kalır. USB 3.0, HDMI ve SD Kart gibi arabirimler veri aktarımı ve paylaşımı için işlemlerinizi kolaylaştırır. Tam boyutlu klavyesi 1.8 mm hassasiyet mesafesi ile sağlamlık hissi verir. Normallerden %46 daha büyük TouchPad kullanım kolaylığı sunar.

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

3 MB

İşlemci Markası

Intel

  İzle

İşlemci Hızı

2.3 GHz Turbo Boost 2.8 GHz

İşlemci Teknolojisi

Core i5

İşlemci Numarası

6200U

Ram Özellikleri

Ram (Sistem Belleği)

4 GB

Ekran Özellikleri

Çözünürlük (Piksel)

1366 x 768

Ekran Boyutu

15.6 inch

Ekran kartı

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

Ekran Kartı Hafızası

2 GB

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

500 GB

  İzle

Disk Türü

SATA

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

Nvidia GeForce 930M

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 4.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 3.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 2.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth

  İzle

Bağlantı Özellikleri

HDMI

  İzle

Multimedya

Multimedya Özellikler

Kart Okuyucu

Multimedya Özellikler

Kamera

Kasa

Ağırlık

2,3 Kg.

Diğer

Optik Sürücü

DVD Super Multi

  İzle

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Menşei

Çin

Garanti

24

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 10

Bu ürünle toplam 18 yorum yapıldı.

(18) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.193,00 TL 6.579 TL
4 1.644,75 TL 6.579 TL
5 1.315,80 TL 6.579 TL
6 1.096,50 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.644,75 TL 6.579 TL
2 + 4 1.096,50 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.193,00 TL 6.579 TL
4 1.644,75 TL 6.579 TL
6 1.096,50 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.289,50 TL 6.579 TL
3 2.193,00 TL 6.579 TL
4 1.644,75 TL 6.579 TL
5 1.315,80 TL 6.579 TL
6 1.096,50 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.644,75 TL 6.579 TL
2 + 4 1.096,50 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.644,75 TL 6.579 TL
2 + 2 1.644,75 TL 6.579 TL
3 + 2 1.315,80 TL 6.579 TL
6 + 2 822,38 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.579 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.579 TL 6.579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.193,00 TL 6.579 TL
4 + 2 1.096,50 TL 6.579 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS X556UF CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı