• Soket Tipi: Soket 1151
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3300 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3466 (OC) MHz
TUF Z270 MARK 1 / 85125

ASUS TUF Z270 MARK 1 Intel Soket 1151 DDR4 3866MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

1.803 TL
5 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

Site üzerinden alabilsek çok güzel olacak

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS TUF Z270 MARK 1 Intel Soket 1151 DDR4 3866MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

ASUS TUF Z270 MARK 1 INTEL SOKET 1151 DDR4 3866MHZ(O.C.) USB3.1 ANAKART

ASUS TUF Z270 MARK 1


Intel® LGA 1151 ATX anakart ile Thermal Armor, DDR4 3866, çift M.2, Intel Optane™ Belleklere Hazır, çift Intel Gigabit LAN, USB 3.1 Tip-C


Hız Aşırtmalı Tasarım – Bellek frekanslarını ve işlemci performansını en yüksek seviyeye çıkarın


Thermal Armor – Üstün kuvvet ve hava akışı hızlandırma esnekliği


TUF Fortifier – Güçlendirilmiş arka plaka ile devre kartı hasarını önler

Thermal Radar 2+ ve TUF ICe – Anlık fan ayarlama ve akıllı sistem soğutması


TUF Detective 2 – Sistem bilgileri parmak uçlarınızda


Onaylanmış Model Listesi (QVL) – Yüksek performanslı iş istasyonu grafik kartlarıyla mükemmel uyumluluk


Üstün Özelleştirme – ASUS Aura Sync RGB LED aydınlatma teknolojisi ve 3B baskı dostu tasarım

Tam Kararlılık Garantili Uyumluluk


TUF, güvenilir muhteşem performans için tutkunun, gerçeklikle buluştuğu noktadır. TUF Z270 Mark 1 anakart kullanarak bir sistem kurduğunuzda, tam kararlılık ve garantili uyumluluğun güveniyle kurarsınız. İster çalışmak, ister mod yapmak isteyin, The Ultimate Force ile sağlam temeli attığınıza emin olun - işte bu TUF!

Onaylanmış Model Listesi (QVL)


TUF Z270 Mark 1, çoğu yüksek performans iş istasyonu grafik kartıyla sorunsuz çalışmak için özenle üretildi. ASUS'un muhteşem uyumluluk sözü, içerisinde lider marka ve ürünlerin bulunduğu Onaylanmış Model Listesi ile desteklenir — yani o mükemmel grafik kartını almadan önce uyumluluğundan emin olabilirsiniz.

Kasanızı Aydınlatın


İyi ayarlanmış bir bilgisayar tutkunu sistemi, aynı seviyede bir estetiği de hak eder. ASUS Aura Sync teknolojisi, farklı ve heyecan verici LED aydınlatma seçenekleriyle birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü de sağlar. Her seçenek, Aura özelliğine sahip ve her geçen gün genişleyen ASUS donanımlarıyla senkronize şekilde çalıştırılabilir.

Rakiplerini Geride Bırak


Özel aydınlatma efektleri için ASUS Aura Sync teknolojisi


Aura Sync, RGB aydınlatmayı bir adım öteye taşıyor, Aura özellikli ürünlerinizin LED'lerini tek bir uygulama üzerinden kontrol etmenizi sağlıyor — böylece mükemmel, senkronize aydınlatmaya sahip oluyorsunuz. Aura, ışık efektlerini grafik kartınız, TUF Z270 Mark 1 anakart ve durmadan genişleyen Aura özellikli ürün ailesi üyeleri ile eşleştirmenizi sağlar.

Q-LED uyarıları


Başlatma işlemi sırasındaki düzensizlikleri gösteren, farklı renklerde beş ışık.

Hız Aşırtma Tasarımı


Maksimum bellek hızlandırma için üretildi


Yoğun mühendislikle üretilen yeni DRAM tasarımı barındıran üçüncü nesil ASUS T-Topolojisi, bellek frekanslarınız daha öteye taşımanızı sağlayan yeni DDR4 hız aşırtma dinamikleri sunar — hem de tüm bellek yuvaları doluyken 3866MHz'e kadar!

ASUS Pro Clock teknolojisi


Pro Clock, taban saat hızlarını 7. nesil Intel işlemcileriyle 425MHz*'ye kadar çıkarmanızı sağlayan ASUS'a özgü bir taban saat frekans üretecidir — böylece TUF sisteminizin performansını sıra dışı seviyelere çekebilirsiniz.

Tek Tıkla Hız Aşırtma


TUF Z270 Mark 1 ile yüksek hız aşırtma performansını deneyimlemek için teknik uzman olmanıza gerek yok, çünkü Thermal Radar 2+, hassas voltaj kontrolü ve takibi için TurboV Processing Unit (TPU) ile etkin bir çalışma sağlıyor - hepsi tek bir tıkla yönetilebiliyor!

Çift Intel Gigabit LAN


Yavaş ağın iş akışınızı yavaşlatmasına izin vermeyin! Çift Intel® Gigabit Ethernet konektörleri ile TUF Z270 Mark 1, verinizin hızlı ve etkin bir şekilde hareket etmesini sağlar. Her iki LAN yuvası bir arada* çalışarak, yüksek hız için artırılmış bant genişliğinden yararlanır, otomatik yük dengeleme ile daha akıcı veri akışı sağlar, bir şeyler yanlış gittiğinde ise anlık hata düzeltme devreye girer — yani dosyalarınıza erişim her zaman hızlı, etkin ve kesintisiz.

TUF ICe

 Tam soğutma kumandanı

ASUS TUF mühendisleri, ultra hassas soğutma için anakart üzerindeki sıcaklık sensörleri ve fan hızlarını takip eden ayrı bir işlemci olan TUF ICe'ı üretti — ayarları ister elle yapın ya da Thermal Radar 2+ ve TUF Detective 2 ile otomatik olarak tek tıkla optimizasyon sağlayın.

 

 

Thermal Radar 2+

 Anlık fan ayarı, tam sistem soğutması.

Thermal Radar 2+ ASUS grafik kartlarınız dahil, kasa fanlarınızı kontrol etmenizi sağlar! Birden fazla anakart üzerindeki sensör, kartın ve diğer önemli parçaların üzerindeki sıcaklığı gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlar – böylece ayarlamaları elle veya otomatik olarak tek tıkla yapabilirsiniz.

TUF Thermal Armor


Tarz sahibi ve güçlü koruma


TUF Thermal Armor, TUF Z270 Mark 1 sisteminize göze çarpan estetik sağlayan dahili Aura RGB aydınlatmalı, fütüristik ve güçlü bir kalkandır. Muhteşem görünür ve içindekileri serin tutmanın bir başka yoludur. Isıya duyarlı voltaj düzenleyici modüle daha fazla hava akışı sağlamak için ek bir fan daha bağlayın* — bu sayede sıcaklıkları 18.9° C kadar düşürebilirsiniz!

TUF Detective 2

Parmak uçlarınızdaki sistem yönetimi

Önemli sistem bilgilerini takip etmenizi ve sistem ayarlamalarını akıllı telefonunuz veya tabletinizden yapmanıza imkan tanıyan, ücretsiz bir ASUS uygulaması. Hataları tespit ve teşhis edin, sistem ayarlamaları yapın veya fan ayarlarını uygulama yoluyla takip ve kontrol edin — hem de bilgisayarınızı açmadan!

TUF Fortifier


Daha güçlü arka plaka, daha güçlü kart


TUF Z270 Mark 1, özel TUF Fortifier sayesinde muhteşem bir güç sunuyor — anakartın ağır grafik kartları ve işlemci soğutucularının ağırlığı altında eğilmemesini garantileyen, eğilme ve bükülmeden oluşabilecek hasarlı devre riskini en aza indiren, güçlendirilmiş bir arka plakadır.

Dust Defenders

Tozu önleyin, ömrü uzatın

TUF Z270 Mark 1'in benzersiz Dust Defender'ları, tozu engeller ve havadaki diğer parçacıkların anakartın PCI Express® genişleme yuvalarına kaçmasını önler, bilgisayarınızın en iyi ve kararlı halde, uzun süre çalışmasına yardımcı olur.

 

ASUS SafeSlot


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

TUF LANGuard


Özel askeri sınıf LAN koruması


TUF Z270 Mark 1'in üzerindeki Ethernet konektörü, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte kapasitörlerle veri akışını arttıran ve askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard ile korunuyor — anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten de koruyor.

Dahili USB 3.1 ile 10bps hız

 

 Halihazırdaki USB cihazlarıyla tam geriye yönelik uyumluluk sunan üç USB 3.1 Tip-A yuvası ve bir adet döndürülebilir Tip-C girişiyle, 10Gbps gibi yüksek hızlara hazırsınız.

32Gbps'ye kadar aktarımlar için çift dahili M.2


TUF Z270 Mark 1, iki adet dahili M.2 konektörü barındırır — her ikisi de 32Gbps'ye kadar aktarım hızları, otomatik uygulama yenilemeleri ve olağan üstü hızda uyku modundan çıkma için Intel Rapid Storage Teknolojisi ve RAID konfigürasyonlarını destekler!

Turbo LAN ile hızlandırılmış ağ


En küçük gecikme bile performansı etkileyebilir — işte bu yüzden TUF Z270 Mark 1, Turbo LAN'a sahip. Gelişmiş “trafik şekillendirme” teknolojisi gecikmeyi azaltarak, yaptığınız her şeyin daha hızlı ve akıcı olmasını sağlar. Ayrıca bir uzman olmanıza da gerek yok: Turbo LAN'ın basit ara yüzü, gecikmeyi 1.45 kata kadar azaltmak için sadece birkaç tıklama gerektirir!

INTEL OPTANE Belleklere Hazır


Intel® Optane™ bellek*, TUF Z270 Mark 1'in desteklediği, devrimsel bir (sabit bellek) teknolojidir. Optane Bellek modülleri, eklenen depolamanın hızını artırarak başlangıç sürelerini düşürür ve uygulama başlatmayı hızlandırır — her şeyi daha hızlı ve daha akıcı hale getirir, böylece her zamankinden daha üretken olursunuz!

 • Intel Z270 Yonga Seti

  Intel Z270, 7. ve 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, yükseltilmiş bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak Z270, en fazal 10 USB 3.0 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri alımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sunar. Intel Z270 bununla birlikte dahili grafik işlevleri de barındırır — yani her zaman sıradışı grafik performansına sahip olursunuz!

 • Yeni 3B yazdırdığınız parçaları, anakartta bulunan monte deliklerine kolayca yerleştirin.

  TUF Z270 Mark 1, dahili grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setleriyle dahili grafik çıkışı, iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yoluna sahip LGA1151 paketindeki 7. ve 6. Nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcilerini destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z270

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0MG0-M0MAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 601,00 TL 1.803 TL
5 360,60 TL 1.803 TL
6 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 901,50 TL 1.803 TL
3 + 3 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 601,00 TL 1.803 TL
2 + 4 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 901,50 TL 1.803 TL
3 601,00 TL 1.803 TL
4 450,75 TL 1.803 TL
5 360,60 TL 1.803 TL
6 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 601,00 TL 1.803 TL
2 + 4 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 360,60 TL 1.803 TL
3 + 3 300,50 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.803 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.803 TL 1.803 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 601,00 TL 1.803 TL
4 + 2 300,50 TL 1.803 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı