• Soket Tipi: Soket 2066
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4133 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel® X299
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Üretici Part Numarası: 90MB0U00-M0EAY0
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 36
TUF X299 MARK 1 / 87023

ASUS TUF X299 MARK 1 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart

Teslim Tarihi : 07.07.2017

2.772 TL
462 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 1) Yorum Yap

Arkadaşlar 1 ay sonra 5 bin TL ye maksimum bir bilgisayar toplayacağım. kullanan varsa bilgi verebilir misiniz ?

Webden Öde Mağazadan Teslim Al

14 Gün İçerisinde İade Hakkı

Seçili Ürünlerde Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri

Ücretsiz Kargo Fırsatı

3 Saat İçinde Motokurye ile Teslim Fırsatı

Aynı Gün Teslim Fırsatı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS TUF X299 MARK 1 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart

ASUS TUF X299 MARK 1 INTEL X299 SOKET 2066 DDR4 4133MHZ (O.C) USB 3.1 ANAKART

ASUS TUF X299 MARK 1


Thermal Armor, DDR4 4133MHz (OC), çift M.2, Intel VROC desteği, Intel Optane belleklere hazır, çift Intel Gigabit LAN, ön USB 3.1 Gen 2 Tip-C ile Intel® LGA 2066 ATX anakart


Thermal Armor & M.2 Isı Bloğu — Termal zırh serin havayı önemli parçalara yönlendirirken, 40mm’lik fan ve M.2 ısı bloğu ise SSD sıcaklıklarını 25°C’ye kadar düşürmeye yardımcı olur.


TUF Fortifier, SafeSlot & VGA Tutucu — Güçlendirilmiş arka plaka yapısal bütünlük sağlarken, SafeSlot ile güçlendirilen PCI eve TUF VGA tutucu, ağır grafik kartlarının yükünü destekler.


Thermal Radar 3 & TUF ICe — Sistemleri kararlı tutmak için tasarlanan Thermal Radar 3, geniş soğutma kontrolleri ve sıcaklık takip seçenekleri sağlar.


Pro Clock II & T-Topolojisi — Pro Clock II teknolojimiz, sistem hız aşırtması için ince ayarlarda esneklik sağlarken, T-Topolojisi ise bellek kararlılığı sunar.


TUF Detective 2 — TUF Detective 2 uygulaması Bluetooth ile bağlanarak bilgileri takip etme, hataları belirleme ve teşhis etme veya önemli sistem ayarlarını düzenleme imkânı sağlar.


ASUS Aura Sync — RGB aydınlatma efektlerini, büyümeye devam eden Aura Sync özellikli ürünlerin hepsine yayın

Rakipsiz Dayanıklılık 7/24 Güvenilirlik.


TUF X299 Mark 1, günlük güvenilir performans arayışında olan uzmanlar, modcular ve oyuncular için yapılmış dayanıklı bir ATX anakarttır. Endüstri lideri soğutma kontrolleri ve sıcaklık takibiyle donatıldığından, verimli bir şekilde serinletilen ve üstün kararlılığa sahip bir sistem kurmanızı sağlar. Dünyanın birçok saygı duyulan bağımsız test laboratuvarı, TUF malzemelerinin, askeri kullanıma uygun oldunu sertifikalandırdı. Her kart, içerisinde düşürme ve yamultma gibi zorlu test ve doğrulama süreçlerine tabi tutuldu – bu yüzden TUF X299 Mark 1'nin karşısına çıkan her zorluğa dayanacağından emin olabilirsiniz.

Thermal Armor ve M.2 ısı bloğu


TÜM KARTTA TAM SOĞUTMA.


TUF X299 Mark 1 önemli parçaların olabildiğince serin kalması için sıcaklıklarını düşürmeye yönelik olarak hava akışını artırmak ve ısı dağılımı sağlamak için tasarlanmıştır. TUF Thermal Armor, PCH alanına yerleştirdiği fan ile, hava akımını ultra verimli M.2 ısı bloğuna gönderir, böylece SSD sıcaklıklarını 25°C'ye kadar düşürür – bu da daha uzun sürücü ömrü ve en iyi depolama performansı anlamına gelir.

TUF ICe


TAM SOĞUTMA KUMANDANI


ASUS TUF mühendisleri, dahili sıcaklık sensörlerini ve fan hızlarını ultra hassas soğutma için takip eden özel bir işlemci olan TUF ICe'ı geliştirdiler – ister ayarları elle yapın ister Thermal Radar 3 ve TUF Detective 2 ile tek tıkla optimize edin.


Thermal Radar 3

ANLIK FAN AYARLAMA, TAM SİSTEM SOĞUTMASI

Thermal Radar 3 yazılımımız, bağlı kasa fanlarını, su pompalarını, kapalı devre sıvı soğutma sistemlerini ve hatta ASUS grafik kartlarının fanlarını kontrol etmenize, böylece oyun ve üretkenlik için üstün soğutma performansı sağlar. Çoklu kart üzerindeki sensörler, aynı zamanda önemli parçaların sıcaklıklarını gerçek zamanlı olarak takip etmenizi, böylece soğutma verimini iyileştirmenizi sağlar.

TUF Fortifier


KARTIN ARKASINI GÜÇLENDİRİR VE SERİN TUTAR


TUF X299 Mark 1 özel TUF Fortifier ile muhteşem güç ve soğutma sunar – anakartın ağır grafik kartları veya işlemci soğutucularının ağırlıkları altında eğilmesini engelleyen, böylece devrelerin hasar görmesini engelleyen güçlendirilmiş bir arkaplakadır.

TUF Fortifier aynı zamanda ısıyı verimli bir şekilde VRM ve diğer parçalardan uzaklaştıran bir termal ped barındırır – bu da çalışma sıcaklıklarını 5°C kadar düşürür!

TUF VGA Tutucu


KULLANICI DOSTU TASARIM


TUF X299 Mark 1'in VGA tutucu, kötü görünen ve potansiyel olarak hasar veren grafik kartı sarkmalarını, anakartın eğilmesini engelleyerek destekliyor. TUF VGA tutucu, tek parça bir metalden üretilmiş olup, 15kg'a kadar destek sağlar – böylece en ağır grafik kartı bile desteklenir!


TOZU UZAKLAŞTIRIN, ÖMRÜ UZATIN


TUF X299 Mark 1'in benzersiz Dust Defenders özelliği, tozu ve diğer havada uçan partiküllerin anakartın PCI Express yuvasına girmesini engelleyerek, PC'nizin daha uzun süre iyi ve kararlı bir durumda çalışmasını sağlar.

SafeSlot


GRAFİK KARTI YATIRIMINIZI KORUYUN


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

 

 

TUF ESD Guards 2

 

2X DAHA GÜÇLÜ ESD KORUMA

 

ESD Guards 2, TUF X299 Mark 1'in elektrostatik deşarjdan hasar görmesini engeller. ESD Guards 2, endüstri standartlarından 2 kat daha yüksek seviyelerde test edilmiştir. Aynı zamanda pin seviyesinde* testleri, önceki TUF standartlarından %30 daha yüksek ESD seviyeleriyle test ediyoruz. Sıkı testlerimiz, TUF anakartınız için daha uzun parça ömrünü garantiliyor!

ASUS Pro Clock II Teknolojisi

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÖZEL TASARIM

Özel bir taban saat frekans üreteci, işlemci ve bellek hız aşırtma sınırlarını genişletir. Bu özel çözüm, TPU ile çalışarak voltajı ve taban saat frekans hız aşırtma kontrolünü iyileştirir, böylece Intel Core X serisi işlemcilerden sonuna kadar performans alma esnekliğini sunar.

 

ASUS T-Topolojisi

BELLEĞİNİZİ DAHA HIZLI KILIN

ASUS T-Topolojisi, bellek frekanslarının olduğundan daha da yükseğe çıkmasını sağlar - 4133MHz'e ve ötesine. ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımı, muhteşem bellek hız aşırtma kapasitesini, çiftleme gürültüsünü ve sinyal yansımasını azaltarak DDR4'ün tam gücünü açığa çıkarır. İyileştirilmiş üretim ise ultra tutarlı kaliteyi garantiler, özel iz yolları arasındaki iletişimi en aza indirir ve üstün kararlılık ve uyumlulk için zamanla ilintili sinyal gönderimi sağlar.

 

TUF Detective 2


PARMAK UÇLARINIZDAKİ SİSTEM YÖNETİMİ


TUF Detective 2 uygulaması Bluetooth üzerinden bğalanır ve Bluetooth'lu akıllı cihazlarınızdan bilgileri takip edebilir, hataları belirleyip teşhis edebilir veya önemli sistem ayarlarını yapabilirsiniz. TUF X299 Mark 1 bununla birlikte Bluetooth dongle'ı ile sunulmaktadır, böylece anında bağlanmaya hazır olursunuz!

USB 3.1 Gen 2 ön panel konektörü


Döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C yuvaları ve geri uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A ön panel konektörü ile, üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar yükske hızlı veri aktarımlarını deneyimleyeceksiniz.

Dahili M.2 ile 32Gbps'ye kadar hızlanın


x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps veri aktarım hızlarına kadar destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için hızlı veri erişimiyle oldukça idealdir.

Intel VROC desteği


TUF X299 Mark 1'da yer alan İşlemcide Sanal RAID (VROC) özelliğini, ek bir ASUS Hyper M.2 X16 kart ile dört taneye kadar PCIe 3.0 x16 M.2 sürücüsüyle açığa çıkarın - toplamda 128Gbps'ye kadar bant genişliğiyle. VROC ile CPU PCIe hatlarını, boot edilebilir bir RAID serisi kurmak için kullanabilir, geleneksel DMI darboğazını ortadan kaldırabilir ve diğer trafik tarafından yavaşlayan depolama hızlarından kurtulabilirsiniz.

Intel Optane belleklere hazır


Intel Optane™, TUF X299 Mark 1 tarafından desteklenen, devrimsel bir bellek teknolojisidir. Intel Optane bellek modülleri, bağlı olduğu depolama cihazını hızlandırarak boot ve yükleme sürelerini azaltır, böylece her şey daha hızlı hissettirir.

Çift Intel Gigabit LAN


DAHA FAZLA VERİ AKIŞI, DAHA AZ İŞLEMCİ KULLANIMI VE MUHTEŞEM OYUN DENEYİMLERİ


Yavaş bağlantının iş akışınızı azaltmasına izin vermeyin! Çift Intel Gigabit Ethernet konektörüyle TUF X299 Mark 1, verilerinizi verimli ve akıcı hareket etmesini sağlar. Her iki LAN yuvası takımlandığında* daha fazla hız için artırılmış bant genişliği, daha akıcı veri için otomatik yük dengeleme ve bir bağlantı kesildiğinde anında diğerinin devreye girmesinden yararlanacaksınız - böylece dosyalarınıza erişim her zaman hızlı, verimli ve kesintisiz olacak.

Turbo LAN


ÖZELLEŞTİRİLMİŞ PAKET ÖNCELİKLENDİRMESİ İÇİN AĞ İYİLEŞTİRME YAZILIMI


cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisiyle Turbo LAN, sezgisel bir arayüz yardımıyla uygulama önceliğini ayarlamanıza imkan sağlar - böylece ağ gecikmesini 1.45 kata kadar düşürür!

TUF LANGuard


ASKERİ SEVİYEDE LAN KORUMASI


TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisini, yüksek kaklite yüzeye monte kapasitörlerle birleştiren, askeri sınıf bir yeniliktir - anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten korur.

Aura Sync

İyi ayarlanmış bir uzman sistemi, eşdeğer bir estetiğe de sahip olmalıdır. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için geniş çapta işlevsel ayarlar içermesinin yanı sıra, dahili 4-pin'lik RGB çıkışlara* bağlanan LED şeritlere de tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar - hepsi de büyümekte olan Aura özelliklie ASUS donanımlarla senkronize edilebilir.

 

 • Intel X299 yonga seti

  Intel X299 yonga seti, LGA 2066 soket Intel Core X serisi işlemcileri destekler. Gelişmiş performansı, seri noktadan noktaya hatlarla sağlayarak, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. X299 buna ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, 8 SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps'lik M.2 desteği sunar.

 • LGA 2066 soket için Intel® Core™ X serisi işlemciler

  Intel Core X serisi işlemciler (6 çekirdek ve üzeri): 4 kanal (8 DIMM), 44/28 PCI Express 3.0/2.0 hattı. Intel Core X serisi işlemciler (4 çekirdek): 2 kanal (4 DIMM), 16 PCI Express 3.0/2.0 hattı.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2066

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® X299

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0U00-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 924,00 TL 2.772 TL
5 554,40 TL 2.772 TL
6 462,00 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.386,00 TL 2.772 TL
3 924,00 TL 2.772 TL
5 554,40 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 924,00 TL 2.772 TL
2 + 4 462,00 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.386,00 TL 2.772 TL
3 924,00 TL 2.772 TL
4 693,00 TL 2.772 TL
5 554,40 TL 2.772 TL
6 462,00 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 924,00 TL 2.772 TL
2 + 4 462,00 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 554,40 TL 2.772 TL
3 + 3 462,00 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.772 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.772 TL 2.772 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 924,00 TL 2.772 TL
4 + 2 462,00 TL 2.772 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı