• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Bluetooth versiyonu: 5.2
 • Dijital optik ses çıkışı: 1
 • PCI Express x1 delik: 2
 • DisplayPort: 1
 • Bileşen: PC
 • İşlemcilerle uyumlu: AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, 3rd Generation AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 9 5th Gen
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Web'e Özel Fiyat
TUF GAMING X570-PRO WIFI II / 131985

ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II AM4 X570 AM4 DDR4 5100MHz (O.C.) M.2 Anakart

6.328 TL
1.054 TL'den başlayan taksitlerle
Peşin Fiyatına Taksit İmkanı

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde, Kolay Gelsin ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Güçlü vrmlere sahip, yeni nesil wıfı6 desteği, pcıe 4.0 5100Mhz ram desteği ile tüm amd serilerine uyumlu sağlam bir anakart.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II ÖZELLİKLERİ

ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II AM4 X570 AM4 DDR4 5100MHz (O.C.) M.2 Anakart

ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II ANAKART

 

PCIe® 4.0, çift M.2, 2.5 Gb Intel® LAN, WiFi 6E, 14 DrMOS güç aşaması, USB 3.2 Gen 2 Type-C® bağlantı noktaları ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip AMD AM4 X570 ATX oyuncu anakartı
 
AMD AM4 soket: AMD Ryzen™ 5000 Serisi, 5000 G Serisi, 4000 G Serisi, 3000 Serisi, 3000 G Serisi, 2000 G Serisi ve 2000 Serisi masaüstü işlemcileri için hazır.
 
Gelişmiş güç çözümü: 12+2 DrMOS güç aşaması, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF bileşenleri ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık.
 
Kapsamlı soğutma: Genişletilmiş VRM soğutma bloğu, PCH fansız soğutma bloğu, M.2 soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4 aracı
 
Yeni nesil bağlantı seçenekleri: PCIe® 4.0, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C®, USB 3.2 Gen 1 Type-C® için ön panel başlığıC
 
Çevrim içi oyunlar için üretildi: WiFi 6E, Intel® 2.5 Gb Ethernet, TUF LANGuard teknolojisi
 
İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme: Mikrofondan ve gelen seslerden arka plan gürültüsünü azaltarak oyunlarda ve görüntülü görüşmelerde kristal netliğinde iletişim sağlar.
 
Aura Sync RGB: Adreslenebilir RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize etme imkanı verir.

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir.

ASUS TUF Gaming X570-PRO WIFI, en yeni AMD işlemcilerinin en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma sistemiyle donatılan bu anakart, oyun maratonları için kararlı ve sağlam performans sağlıyor. Yeni TUF GAMING logosunu taşıyan TUF GAMING X570-PRO WIFI D4, taşıdığı sade geometrik tasarım çizgileriyle TUF GAMING serisini tanımlayan güvenilirliği yansıtıyor.

 

Sağlam Performans

En son AMD işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı belleklere ve soğutma çözümlerine destek veren TUF GAMING X570-PRO WI-FI II anakart, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.
 

Güç Tasarımı

Sürücü ve MOSFET
 

DrMOS

TUF GAMING X570-PRO WIFI II’deki VRM; yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 12+2 DrMOS güç aşamalarında yararlanıyor. Böylece, 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilerin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.

 

Çok Katmanlı PCB

6 Katmanlı PCB Tasarımı
 
Birden fazla PCB katmanıyla ısının kritik bileşenlerden uzaklaştırılması sayesinde işlemciyi standart hızların ötesine taşıma potansiyeline sahipsiniz.

Güç Bağlantısı

ProCool Bağlantılar
 
Gelişmiş EATX 4 pimli ve 8 Pimli Bağlantı Noktaları
 
Üst düzey dayanıklılık
 
Sıcak noktaları ve bağlantı noktası arızalarını önler
 
ProCool bağlantıları, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişleriyle kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

 

 • TUF Bobinleri

  Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinleri, işlemciye sağlam güç iletimi sağlarken sistem kararlılığını da artırır.

 •  

 • TUF Kapasitörleri

  ASUS’a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Denetleyici

Digi+ VRM
 
ASUS’a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Kolay Bilgisayar Toplama

TUF GAMING anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF GAMING Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF GAMING anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Soğutma

Daha serin tasarım
1. VRM SOĞUTMA BLOĞU
Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyleriyle VRM'i ve bobinleri kaplar.
Termal Dolgu
Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısının soğutma bloğuna iletilmesine yardımcı olur.
Stack Cool 3+
56,7 g ağırlığındaki bakır katmanlarla ısının kritik bileşenlerden uzaklaştırılması ve en uygun sıcaklıkların korunması sayesinde işlemciyi standart hızların ötesine taşıma potansiyeline sahipsiniz.
2. YONGA SETİ İÇİN PASİF SOĞUTMA BLOĞU
Yonga seti için kullanılan alüminyum pasif soğutma bloğu en uygun soğutmayı sağlayarak daha kararlı performans sağlıyor. Özel fan tasarımlı aktif soğutma bloklarının karşılaştığı toz birikmesi sorununu yaşamayan pasif soğutma blokları daha dayanıklı ve uzun ömürlü oluyor.
3. M.2 SOĞUTMA BLOĞU
M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Kapsamlı Fan Kontrolleri

TUF GAMING X570-PRO WIFI II anakart; Fan Xpert 4 aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.​

AIO su soğutma ayarları

Entegre hepsi bir arada sistem; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.

4-pin PWM/DC fan

Tüm dahili kasa fanı başlıkları; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

Bellek ve Depolama

Dual PCIe 4.0 M.2
 
İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteğine ve 22110’a kadar çift PCIe® 4.0 M.2 yuvalarına sahiptir. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın.

 

ASUS OPTIMEM

ÖZEL BELLEK TASARIMI
 
ASUS OptiMem bellek iletken hatları, yüksek bellek frekanslarına ve düşük gecikme sürelerine destek vererek AMD’nin Infinity Fabric mimarisinin tüm potansiyelini açığa çıkarıyor.

 

Bağlantı Seçenekleri

USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C
 
Uyumlu kasalarda ön panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli iki adet USB Type-A ve bir adet Type-C® bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

TUF Gaming Alliance

Sisteminizi Güvenle Kurun
 
TUF GAMING Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

TUF KORUMASI

SafeSlot
 
PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Koruyucuları

ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 

KLAVYE VE FARE BAĞLANTILARI

Devreye ek ESD geçici voltaj bastırma.
 

USB BAĞLANTILARI

Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.

TUF LANGuard

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

 

 • DRAM Yüksek Akım Koruması

  Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik arka panel giriş çıkışları

TUF GAMING anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF GAMING anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

 

Kolay Yapılandırma

M.2 Q-Latch
 
Yenilikçi Q-Latch, belirli araçlara ihtiyaç duymadan bir M.2 SSD'yi takmayı veya çıkarmayı kolaylaştırır. Tasarım, M.2 SSD'yi sabitlemek ve geleneksel vidaları düzgün bir şekilde ortadan kaldırmak için basit bir kilitleme mekanizması kullanır.

Armoury Crate

Armory Crate, desteklenen oyun ürünlerinin merkezi kontrolünü size vermek için tasarlanmış yeni bir yazılım aracıdır. Tek bir sezgisel arayüzden Armory Crate, cephaneliğinizdeki her uyumlu cihaz için RGB aydınlatmasını ve efektlerini kolayca özelleştirmenize ve birleşik sistem aydınlatma efektleri için bunları Aura Sync ile senkronize etmenize olanak tanır. Yazılım ayrıca, klavye ve fare tercihlerinin yanı sıra dizüstü bilgisayar hız aşırtma ve fan hızları da dahil olmak üzere belirli ve artan sayıda ürün için ayarların kontrolünü sağlayarak sisteminizin görünümünü ve verdiği hissi ayarlamayı kolaylaştırır. Armory Crate, oyun topluluğuyla iletişim halinde kalmanıza yardımcı olmak için özel ürün kaydı ve haber alanları bile içerir.
 
İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

 

Sürükleyici Oyun Deneyimi

TUF GAMING X570-PRO WIFI II anakart, uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

WiFi 6E
 
Yerleşik WiFi 6E teknolojisi, 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 2.4/5/6 GHz bandından üç kat daha fazla bant genişliği sunan WiFi 6E, ultra yüksek hızla birlikte kalabalık ortamlarda daha yüksek kapasite ve daha iyi performans veriyor.
 
*Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.

Intel® 2.5 Gb Ethernet

Yerleşik 2.5 Gb Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

MyASUS

MyASUS, müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenize, sorunları gidermenize ve ürün performansını optimize etmenize yardımcı olacak çeşitli destek özellikleri sunar. WiFi SmartConnect işlevinin en iyi sinyale sahip kablosuz yönlendiriciye otomatik olarak bağlanmasını sağlamak için MyASUS'u da kullanabilirsiniz.

 

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

TUF GAMING X570-PRO WIFI II anakartta bulunan yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisi, devasa bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondan ve gelen seslerden arka plan gürültüsünü ayırarak konuşma seslerini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri azaltılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.
 
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.
 
500M Derin öğrenme veri tabanı
Ses Giriş / Çıkış
Yüksek Gerçekçilik
Performansa Minimum Etki

 

Oyunlar İçin Ses

Sinyal Gürültü Oranı
 
Net sesler
 
Realtek ile birlikte TUF GAMING X570-PRO WIFI II anakart için geliştirilen bu benzersiz ses codec’i, stereo çıkış için 98 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Daha İyi Ses Efektleri

Oyuncu Kulaklıkları için DTS® Custom
Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS® Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı oyun türleri için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 
Açık hava modu
Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir.
 
Ses alanı modu
MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz.
 
Taktiksel mod
Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz.

Aura Sync RGB Aydınlatma

Rakipleri Gölgede Bırakın
 
ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

 

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.2

Ethernet arayüz türü

2.5 Gigabit Ethernet

Wi-Fi

Var

Wi-Fi standardı

Wi-Fi 6E (802.11ax)

Bluetooth

Var

Ethernet LAN bağlantısı

Var

Wi-Fi standartları

802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)

Arka panel I/O portları

Dijital optik ses çıkışı

1

DisplayPort

1

PS/2 bağlantı noktaları

1

HDMI versiyonu

44563

HDMI port sayısı

1

DisplayPort versiyonu

44593

S/PDIF çıkışı

Var

Genişletme yuvaları

PCI Express x1 delik

2

PCI Express x16 delik

2

Özellikler

Bileşen

PC

Anakart yongası

AMD X570

Ses çıkış kanalı sayısı

7.1 kanallar

Anakart form faktörü

ATX

İşlemci

İşlemcilerle uyumlu

AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, 3rd Generation AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 9 5th Gen

İşlemci soketi

Soket AM4

İşlemci üreticisi

AMD®

Maks. SMP işlemci sayısı

1

Hafıza

Bellek yuvalarının sayısı

4

Hafıza kanalları

Dual-channel

Destekli hafıza türü

DDR4-SDRAM

Hafıza alanı türü

DIMM

Tamponsuz hafıza

Var

ECC

Var

Maksimum bellek

128 GB

Dahili I/O

12V güç konnektörü

Var

Ön panel ses bağlayıcısı

Var

SATA III bağlantı sayısı

8

RGB LED pim başlığı

Var

USB 2.0 bağlayıcıları

2

COM bağlayıcı sayısı

1

TPM bağlayıcı

Var

CPU fan bağlayıcı

Var

Depolama yöneticisi

RAID desteği

Var

RAID seviyesi

0,1,10

BIOS

BIOS tipi

UEFI AMI

BIOS hafıza boyutu

256 Mbit

Grafik

Maksimum çözünürlük

4096 x 2160

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • Garanti ile vade farksız 12 Taksit Fırsatı! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.328 TL 6.328 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.328 TL 6.328 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.582,00 TL 6.328,00 TL
2 + 4 1.054,67 TL 6.328,00 TL
5 + 4 703,11 TL 6.328,00 TL
6 + 6 527,33 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.164,00 TL 6.328,00 TL
3 2.109,33 TL 6.328,00 TL
4 1.582,00 TL 6.328,00 TL
5 1.265,60 TL 6.328,00 TL
6 1.054,67 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.582,00 TL 6.328,00 TL
2 + 4 1.054,67 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.164,00 TL 6.328,00 TL
5 1.265,60 TL 6.328,00 TL
3 + 3 1.054,67 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.109,33 TL 6.328,00 TL
4 1.582,00 TL 6.328,00 TL
5 1.265,60 TL 6.328,00 TL
6 1.054,67 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.109,33 TL 6.328,00 TL
4 1.582,00 TL 6.328,00 TL
6 1.054,67 TL 6.328,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.109,33 TL 6.328,00 TL
4 1.582,00 TL 6.328,00 TL
6 1.054,67 TL 6.328,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II AM4 X570 AM4 DDR4 5100MHz (O.C.) M.2 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı