• Soket Tipi: Soket 1151 - 8. Nesil
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3866 (OC) MHz
STRIX Z370-G GAMING / 89242

ASUS ROG STRIX Z370-G GAMING Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) Anakart

Bu anakarta bu işlemci takılabilirmi ? Takılsa bile performansta bi farklılık gözlenirmi ? i7 4790k LGA 1150 soket işlemci.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX Z370-G GAMING Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) Anakart

ASUS ROG STRIX Z370-G GAMING INTEL Z370 SOKET 1151-V.2 DDR4 4000MHZ(OC) ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS STRIX Z370-G GAMING


Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 4000MHz desteği, çift M.2, SATA 6Gbps ve USB 3.1 ile Intel Z370 mATX oyuncu anakartı.


8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket


Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş portfolyosu ile RGB aydınlatma senkronizasyonu


5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama ile size özel sunulan hız aşırtma ve soğutma profilleri


Oyun İçin Ses: SupremeFX S1220A, Sonic Studio III ile birlikte çalışarak, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir ses dünyası oluşturur.


Oyun İçin Bağlantılar: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A


Oyun İçin Ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, GameFirst.


Gamer’s Guardian: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite parçalar.

En keskin kılıçlar ve yüksek kaliteli renklerden ilham alan estetikle birlikte tamamen yeni ROG Strix Z370 anakartlar, savaşa hazırdır – aynı zamanda cesaret edebildiğiniz kadar performansı artırmanız için gereken ROG mühendisliğiyle doludur. En son 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere hazır olan ROG Strix Z370-G Gaming, hız aşırtma ve soğutma yenilikleriyle kasanızın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Aura RGB aydınlatma ve üstün SupremeFX ses ile ROG Strix Z370-G Gaming, muhteşem görünmekle kalmıyor aynı zamanda muhteşem ses sunuyor – aynı zamanda oyununuzu hükmetmek için tüm beklentileri de aşıyor!

ÖZELLEŞTİRME

ROG Strix Z370-G Gaming göründüğü kadar iyi de performans sağlar, dahili RGB aydınlatma ve 3D yazdırılan parçalar için destekle, karakterinizin tarza dikkat eden kısmı için mükemmeldir.

RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN


İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.

PERFORMANS

ROG Strix Z370-G Gaming, çekirdek ROG özellikleriyle sistem performansını maksimuma çıkarmanızı sağlar, sisteminizin gerçek potansiyelinin farkına varmanızı sağlayacak araçları sağlar.

 

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!

Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Dinamik olarak sisteminizin önemli noktalarını optimize ederek size özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlar.

Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtmayı iyileştiren ve soğutma profilleri sunan, otomatik ayar yazılımıdır.

Fanlar günlük kullanımda fısıltı sessizliğinde çalışırken, işlemci ve GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde en iyi hava akışını sağlar.

Tamamen yeni stres testi, kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmelerini sağlar.

TPU


Bilgisayarınızın tam performansını ASUS AI Suite 3 ile ortaya çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayarlama yazılımımızın arkasındaki zekadır ve voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama yeteneği sağlar.

EPU


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem bütününde güç tasarrufu yapacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu artırır. Away modu, kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatarak sıra dışı bir güç tasarruf senaryosu oluşturur.

Fan Xpert 4

ROG Strix Z370-G Gaming ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz. Hava veya sıvı ile soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı bir şekilde tüm parametreleri ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu da tüm fanları varsayılan minimum değerin altına çeker – hafif işleri yaparken fısıltı sessizliğinde çalışırsınız.

Digi+ Güç Kontrolü


ROG'nin Digi+ voltaj düzenleyici modülü (VRM), voltaj düşmeleri, frekans değişikliği ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltajını üstün kararlılık ve performans için düzenlemenizi sağlar.

Turbo App


Bu sezgisel araç, işlemci hız aşırtması belirleme, fan profili uygulama, ağ verilerine öncelik tanıma ve ses ayarlarını iyileştirmenizi uygulama seviyesinde sağlar. Bu sayede sisteminiz ne yapıyorsanız yapın, mükemmel optimize edilmiş olur.

TASARIMDAN SERİN


ROG Strix Z370-G Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden kontrol edilebilen en geniş soğutma kontrollerine sahiptir:


Çoklu Sıcaklık Kaynakları

Her çıkış üç termal sensöre göre takip edilebilir ve reaksiyon gösterebilir, aynı zamanda Fan Xpert 4 sayesinde bir sensörü desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarına ayarlayabilirsiniz.


4-pin PWM/DC Fan

Kartın üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.


Su Pompası

3A'dan PWM veya DC sıvı pompalarına kadar destek sağlayabilen özel bir çıkış.

DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü bellek yollarını en iyi PCB katmanından rotalayarak korur, bununla birlikte T-Topolojili düzen ise zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki uzaklığı dengeleyerek garantiler. Bu iyileştirmeler, hız aşırtma için daha fazla alan ve gelişmiş kararlılık sunarak, DDR4-4000 ve ötesinde bellek hızları sağlar.

Güçlendirilmiş Kararlılık ve Hız Aşırtma – Tüm yuvalar doluyken


DDR4 – 4000 MHZ


İşlemci : Intel LGA 1151 i7-8700K | Anakart : ROG STRIX Z370-G GAMING (WI-FI AC) | DRAM : CORSAIR CMK32GX4M4B4000C19R Ver. 4.31 | Güç Kaynağı : Corsair AX1500i | Sıvı soğutma : Corsair H115i | İşletim Sistemi: Windows 10

OC TASARIMI: ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ

DAHA HIZLI OYUN PERFORMANSI İÇİN GELİŞMİŞ HIZ AŞIRTMA

8. nesil Intel işlemciler için tasarlanmış özel bir taban saat frekansı üreteci, hız aşırtılmış taban saat (BCLK) frekanslarını 432MHz*'ye kadar artırır – hatta ötesine taşır. Bu özel çözüm, TPU ile birlikte çalışarak, voltajı ve taban saat hız aşırtması kontrolünü geliştirir, performansı sıra dışı yüksekliklere çıkarmanın heyecan verici yeni bir yolunu sunar.

 

ASUS Pro Clock'ın avantajları:


Daha kısa boot süresi

Sıra dışı durumlarda daha yüksek hız aşırtma için daha düşük gecikme

Ağır hız aşırtma da artırılmış kararlılık

BAĞLANILABİLİRLİK

ROG Strix Z370-G Gaming, en iyi oyun deneyimleri için en son bağlantı seçenekleri ile üretilmiştir. Daha hızlı dosya aktaracak, gecikmeyi engelleyecek ve gecikmesiz indirmeler yapacaksınız – daha fazla zafer için vaktiniz de olacak!

INTEL ETHERNET

DÜŞÜK İŞLEMCİ YÜKÜ, YÜKSEK TCP & UDP AKIŞI

Daha hızlı ve akıcı oyun için en son Intel® Ethernet (I219-V) sunar. Intel Ethernet kontrolcüsünün işlemci ve yonga setleri ile doğal bir sinerjisi vardır, bu sayede işlemci yükünü azaltır ve sıra dışı yüksek TCP ve UDP akışı sunar. Böylece oyun ve diğer işler için daha fazla güç sağlanır.

ÇİFT PCIE 3.0 M.2


SSD'LERİNİZİ 32GBPS'YE KADAR HIZLARDA ÇALIŞTIRIN


Çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvası, muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. Üç PCIe 3.0 depolama cihazına iki M.2 yuvası ve bir PCIe x16 yuvasıyla bir RAID konfigürasyonu oluşturun ve dünyanın en yüksek veri aktarım hızlarını deneyimleyin.

SES

Hiçbir oyun deneyimi, muhteşem ses olmadan tamamlanamaz, ROG Strix Z370-G Gaming de sizi tamamen oyuna sokmak için üstün ses sağlıyor – her detayı duyacaksınız!

SUPREMEFX


KORUNAN SES, ÜSTÜN SES


ROG Strix'in muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220A kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi de ekledik, buna ek olarak Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almak da mümkün. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!

SONİC STUDİO III

Sonic Studio artık HRTF (baş ile ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal saran sesi, VR başlıkları için destekleyerek, sizi aksiyonun daha da içine sokan bir ses ortamı yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ seçenekleri sunarak, akustikleri kişisel tercihlerinize veya başlığınızın karakteristiğine göre ayarlamanıza imkân tanıyor.

UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER


Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarlarını uygulayın, böylece her şeyin dinlemek istediğiniz şekilde ayarlandığından emin olun.


SARAN SES

Gerçek anlamda sizi içine alan bir ses deneyimi için saran ses


SONİC STUDİO LİNK

Yeni Sonic Studio Link VR özelliği, HRTF efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara aktarır.

HÜKMETMEK İÇİN TARA VE BELİRLE!

SONİC RADAR III

Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz.

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.


3D MOTORU

Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.


AUDİO BOOST

Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkân tanıyor.


AUDİO RADAR

Sonic Radar 3, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

GAMER'S GUARDİAN

ROG Strix Z370-G Gaming, yatırımınızı korumanız için birçok yüksek kaliteli parça ile özenle tasarlanıp üretilmiştir – biz bunları Gamer's Guardian olarak nitelendiriyoruz. Her biri bireysel olarak güçlü, birlikte ise durdurulamaz.

SafeSlot


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

Q-LEDs


Dahili LED'ler güç durumu ile işlemci, bellek, grafik kartı veya boot cihazı ile ilgili sorunları gösterir.

CPU yerleştirme aracı


Üç adımlı kolaylık ve güvenlik. İşlemcinizi özel araca yerleştirin, aracı işlemci soketine takın, kapağı kapayın ve hazırsınız.

Digi+ VRM


Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrinin en iyilerinden biridir, ultra akıcı ve ultra temiz şekilde işlemciye güç sağlar.

DRAM Aşırı Akım Koruması


Kart üzerindeki değiştirilebilir sigortalar, tüm bağlantı noktalarını ve DRAM modüllerini aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı korur, anakartınızın ömrünü uzatır.

Yüksek Dayanıklılıkta Parçalar


İyi kalite, süper dayanıklı parçalar bizim sözümüz. Sadece üstün bobinleri, dayanıklı kapasitörleri kullanarak, -55℃ ve 105℃ arasında değişen sıra dışı sıcaklıklara dayanması için üretiyoruz – endüstri standardından %110 daha iyi.

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


Krom kaplı, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen giriş/çıkış (I/O) paneli, sıradan panellere göre 3 kat daha uzun dayanır.

ROG STRİX SİZE DAHASINI SUNUYOR

ROG satın aldığınızda, dahasını almayı umarsınız – ve alırsınız da. ROG Strix Z370-G Gaming, başka yerden almayacağınız bir sürü ekstrayla doludur, kasanızı da ROG ruhuyla doldurur!

OVERWOLF


OYUNDA KALIN


OVERWOLF, İNTERNETE, E-POSTALARINIZA, ÖZEL MESAJLARINIZA BAKMANIZI VE OYUNUNUZU YAYINLAMA VEYA KAYDETMENİZE İMKAN TANIYAN AKILLI VE RAHATSIZLIK VERMEYEN BİR ARAYÜZDÜR – HEM DE SİZ OYUN OYNARKEN. SİZİ ELİT BİR GRUBUN ÜYESİ HALİNE GETİRECEK UYUMLU RENKLERE SAHİP ROG GÖRÜNÜMÜNÜ, OVERWOLF UYGULAMA MAĞAZASINDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

ROG CLONE DRİVE


SÜRÜCÜLERİNİZİN İMAJINI ALIN, AKILLICA BİR YOL


Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.

BEYOND VR READY


ROG Strix Z370-G Gaming, VR Ready ve ötesidir! ASUS Beyond VR Ready simgesi, ROG Strix Z370--G Gaming'in üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlı olduğunu garantilemek için birçok sınıfının lideri ürünle test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanıza yeni bir yol sunar.

 • Intel Z370 yonga seti

  Intel® Z370, 8. Nesil Intel® Core™ LGA 1151 işlemcileri destekleyen, tekli bir yonga setidir. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sağlar. Z370 buna ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hızı desteği sağlar. Intel Z370 aynı zamanda tümleşik grafik desteği de sunarak, grafik performansında en yenisine sahip olmanıza imkân tanır.

 • 8. nesil Intel LGA1151 Core işlemcilerine hazır

  Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli tümleşik grafik çıkışını, muhteşem performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellekleri ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını, LGA1151 paketinde 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8. Nesil

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z370

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0W00-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(5) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 697,67 TL 2.093 TL
5 418,60 TL 2.093 TL
6 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.046,50 TL 2.093 TL
3 + 3 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 697,67 TL 2.093 TL
6 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.046,50 TL 2.093 TL
3 697,67 TL 2.093 TL
4 523,25 TL 2.093 TL
5 418,60 TL 2.093 TL
6 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 697,67 TL 2.093 TL
2 + 4 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 418,60 TL 2.093 TL
3 + 3 348,83 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.093 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.093 TL 2.093 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 697,67 TL 2.093 TL
4 + 2 348,83 TL 2.093 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı