• Soket Tipi: Soket 2011-V3
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel X99
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Üretici Part Numarası: 90MB0QK0-M0EAY0
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
STRIX X99 GAMING / 83495

ASUS STRIX X99 GAMING Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

2 aydır ürünü takip ediyorum. birde 6. nesil broadwell-e işlemciler gelse ne güzel olur ay sonunda almayı planlıyorum. stokları topkapı mağazanızda bekliyorum

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS STRIX X99 GAMING Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

ASUS STRIX X99 GAMING INTEL X99 SOKET 2011V3 DDR4 3333MHZ (O.C) ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS STRIX X99 GAMING


Sınırları Zorlayan Oyuncular için X99

 

LGA 2011-v3 soket üzerinde Intel® Core™ i7 işlemciler

 

Dört kanal DDR4 3333 (OC) desteği

 

OC Socket, 5-Yönlü Optimizasyon ve ikinci nesil T-Topolojisi: Kolay ve stabil hız aşırtma

 

Aura RGB aydınlatma, Aura 4-pin'li RGB-şerit girişi ve özelleştirilebilir renkli kısımlar: Gerçek oyuncu estetiği

 

SupremeFX ve Sonic Radar II: Gizli, oyun kazandıran arayüzlü kusursuz ses

 

Yüksek hızlı, güvenlikli ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojileri

 

Gamer's Guardian: SafeSlot ve akıllı PC kurulum özellikleri

 

Daha hızlı oyun için ultra hızlı aktarımlar: 2x2 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, U.2 ve M.2, USB 3.1 Type A+C, RAMCache


Strix artık Republic of Gamers(ROG)'a katılan en yeni üye - ve ROG Strix X99 Gaming, ilk ROG Strix anakart. ROG Strix X99 üstün performans, inovasyon ve güvenilir dinamizm ile içinizdeki asiyi ortaya çıkarır. Cesur tasarımı ve parlak renkleri, bireysellik ruhunuzu ortaya çıkarıyor. Efsanevi bir hız ve çeviklikle üstünlük kurmak ister misiniz? ROG'ye ROG Strix X99 Gaming ile katılın!

 

OYUN İÇİN GÖRÜNÜM

RGB RENKLERİ RENKLİ ÇIKARTMALARLA EŞLEŞTİRİP KARIŞTIRIN

Oyunlar, tarzınızla, karakterinizle ve tutkunuzla ilgilidir. ROG Strix X99 Gaming, tutkunuzu, tarzınızı yansıtarak ve karakterinizi tüm renklerle sunarak göstermenize imkan tanır.

 

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ


Kasanızda anakartınızın güçlü dahili RGB LED'leri veya eklenebilen RGB şeritlerinden muhteşem çoklu renkli ışıklar yayınların ve bu efektleri sezgisel ışıklandırma kontrol yazılımımız Aura ile kontrol edin. Aura'yı çalıştırın ve 10 farklı aydınlatma şemasının yaratıcı özgürlüğünden yararlanın. Aydınlatma tarzınızı, her geçen gün genişleyen Aura özellikli ürünlerimizle eşleştirebilir, Aura efektlerinizi dahili renkli çıkartmalarla aydınlatmanızı daha da güçlendirebilirsiniz.

AURA 4-PIN RGB-ŞERİT

 

Harici RGB kontrolcülerini unutun! Aura RGB Şerit girişi ile odanız ve kasanızda muhteşem renkleri yanıtmak artık çok kolay. Standart 12V RGB şeriti 4-pin'li RGB şerit girişine takın ve aydınlatmanızı istediğiniz gibi ayarlayın.

 

*Aura RGB- şerit girişi, 2A (12V) maksimum güç girişine sahip standart 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi aşmamalıdır.

 

*Kutuya bir uzatma kablosu dahildir. RGB LED şerit ayrı olarak satın alınmalıdır.

KUSURSUZ SES

SİZİ OYUNUN BİR PARÇASI YAPAR!

ROG Strix X99 Gaming'in sizi içine çeken SupremeFX ses özelliği, her savaş alanında gerçekçiliğiyle rekabetçi bir avantaj sağlıyor. Neredeyse kayıpsız sunduğu ses ve ASUS'a özgü Sonic Radar II teknolojisi ile rakipleriniz sizi görmeden siz onları göreceksiniz.


 

SUPREMEFX

KORUNAN SES, ÜSTÜN SES

SupremeFX teknolojisi, oyununuz ne kadar yoğun olursa olsun size yüksek doygunlukta, neredeyse kayıpsız ses sunar. Sesin saflığı ve kararlılığı, 115dB sinyal gürültü oranıyla ve kalkanlı tasarımla, elektromanyetik kesintiye karşı kaplama ve voltaj korumalı 5V güç kaynağı ile sağlanır. İçerisinde Realtek ALC1150 kodek'inin de bulunduğu malzemeler, akustik performansı en üst düzeye çeker ve kesintileri engeller - yani oyuncu kulaklığı veya hoparlörlerinizden sadece en iyi sesi duyarsınız!

 

SONIC RADAR II

KAZANMAK İÇİN TARAYIN VE BELİRLEYİN!

Sonic Radar II, kişiselleştirilebilir bir oyun listesi ve basit bir kontrol paneliyle birlikte düşmanlarınızın ve takım arkadaşlarınızın savaş alanında nerede olduğunu gösteren gizli bir arayüzdür. Önemli seslerin nereden geldiğini yönüyle görün ve düşman belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Ayrıca Ses Geliştirme teknolojisi de her patlamayı daha net duymanızı sağlar.

 

 

YÜKSEK HIZLI KORUNMUŞ AĞ

 

En hızlı ateş eden ayakta kalır, ROG Strix X99 Gaming gecikmeyi ortadan kaldırır- düşmanlarınızı olabildiğince hızlı şekilde yok eder! Mühendislerimiz sadece en iyi ağ teknolojilerini, turnuva seviyesinde ve ASUS'a özgü LANGuard ve GameFirst IV barındırır. Böylece bağlantınız hep hızlı ve rakiplerinize göre avantajlı olur.

 

INTEL GİGABİT ETHERNET DAHA FAZLA ÇIKIŞ, DAHA AZ CPU KULLANIMI VE MUHTEŞEM OYUN DENEYİMLERİ

 

Daha hızlı ve akıcı oyun için en yeni Intel Ethernet (I-218V). Intel'in LAN'ının CPU kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama gibi avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalır ve oyununuza daha çok güç sağlanır.


LANGUARD ARTTIRILMIŞ ÇIKIŞ. EN İYİ AKIM KORUMASI


Sinyal çiftleme teknolojisi ve üst kalite yüzeye monte ile daha kararlı bağlantılar ve daha iyi çıkışla birlikte, elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı parçalar (ESD Guards) ile 1.9 kat daha fazla statik elektrik toleransı ve 2.5 kat (15 kV'ye kadar) daha fazla akım koruması.


GAMEFİRST

GECİKMEYİ YOK ET

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veritabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

 

MULTİ-GATE TEAMİNG

Tüm ağ girişlerinizi maksimum bant genişliği için birleştirin ve bağlantıları uygulamalara atayarak en akıcı oynanışı sağlayın.

 

SEVİYE ARTIŞI PERFORMANSTA

Masimum performans, oyunda maksimum heyecan anlamına gelir ve ASUS'a özgü OC soket ve AI Suite 3'ün arayüzüyle ROG Strix X99 Gaming sisteminizin neredeyse tüm yönlerini ayarlayabileceksiniz. Performans, soğutma, kararlılık, etkinlik ve estetik arasındaki en iyi dengeyi belirleyin.

 

ASUS'UN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞI OC SOKET İŞLEMCİ VE DDR4 PERFORMANSINI BEKLENTİLERİN ÖTESİNE TAŞIYIN

Performans sınırlarını aşmak için tasarlanan ASUS OC Soket, LGA üzerinde bulunan ekstra pinleri kullanır. Özel UEFI ile birleştiğinde bu ASUS'a özgü özellik, daha yüksek DDR4 bellek frekanslarına imkan tanır, düşük gecikme ve geliştirilmiş kararlılığı hız aşırtma sırasında sunar. OC Soket, tüm LGA 2011-v3 işlemcilerle uyumludur.

 

BENZERSİZ ARABELLEK BUS VOLTAJ AYARLAMASI

Arabellek bus'ı, işlemci çekirdekleri, DDR4 bellek kontrolcüleri, sistem ajanı ve paylaşımlı L3 arabelleği gibi bölgeleri birbirine bağlar. Daha yüksek frekanslı bir Arabellek bus'ı, alt sistem performansını arttırır.

 

BELLEĞİNİZİ DAHA HIZLI ÇALIŞTIRIN BELLEK FREKANSLARINIZI 3333MHZ VE ÖTESİNE TAŞIYIN


ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımı ile OC Soket, DDR4'ün tam gücü için muhteşem bellek hız aşırtma yetenekleri sunar. ASUS en iyi uyumluluk için neredeyse tüm DDR4 bellek üreticileriyle çalışmaktadır.

A

 

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!

PERFORMANS, ETKİNLİK, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ, AĞ VE SES AYARLARI SİZE VE OYUNUNUZA GÖRE!

 

ROG Strix X99 Gaming'li makinenizden oyun performansı almak için uzman olmanıza gerek yok - çünkü 5-Yönlü Optimizasyon, tüm zor ayarları tek tıkla kolaylaştırıyor. Özel teknolojimiz, dinamik olarak sisteminizin gerçek zamanlı kullanımına göre optimize eder. Böylece muhteşem işlemci performansı, yüksek enerji tasarrufu, ultra stabil dijital güç, sessiz fanlar ve uygulamalarınıza göre ses ve ağ ayarlarına sahip olursunuz. Kısacası 5-Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel durumda olmasını garantiler.


Oyunlar yüksek performans, öncelik verilmiş bant genişliği ve canlı seslerle hızlı ve akıcı çalışır.

 

Günlük kullanım sırasında fanlar sessiz kalır, oyun sırasında ise sıradışı soğutma sağlar.

 

Ağır yükte bile akıcı çalışan uygulamalarda takılmalar yaşanmaz.

 

Enerji tüketimi azaldığı için paranız cebinizde kalır.

FANXPERT4

 

GELİŞMİŞ FAN VE SU POMPASI KONTROLLERİYLE EN İYİ SOĞUTMA VE SESSİZLİK

 

En yeni ASUS X99 anakartlar hem Fan Xpert 4 hem de UEFI üzerinden kontrol edilebilen, en gelişmiş soğutma özelliğine sahiptir.

 

ÖDÜLLÜ BIOS TASARIMI

En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

 

CrashFree BIOS 3


CrashFree BIOS 3 ile başlamayan bilgisayarınızı bile geri alabileceksiniz. Artık bozuk BIOS'tan endişe etmeye gerek yok.

EZ Flash 3

 

En son BIOS sürümünü internet üzerinden güncelleyin, hem de BIOS üzerinden.


RAMCACHE

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN

Benzersiz şekilde akıllı olan bu teknolojiyle birlikte favori oyunlarınız ve uygulamalarınız inanılmaz yüksek hızlarda başlar. RAMCache milisaniyeleri mikro saniyelere çevirerek oyun yükleme süresini inanılmaz seviyelere taşır!

 

 

ULTRA HIZLI OYUN BAĞLANTILARI

Her aktarımı yeni seviye 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, en yeni U.2 soketiyle ışık hızında NVM Express cihazlar ve döndürülebilir USB 3.1 Tip-C'nin kolaylığı ile Strix X99 her oyunu en üst performansta çalıştırır.

 

U.2


Dahili U.2 bağlantısıyla NVMe devrimine katılın


NVM Express (NVMe) ile depolamanızın tüm potansiyelini ortaya çıkarın ve SSD'lerinizi en üst hızlarında kullanın. Sürücünüzü dahili U.2 bağlantısına bağlayın ve 32Gbit/s hızına kadar veri aktarımına sahip olun - ayrıca bir başka ek kart için PCIe yuvanızı boş bırakmış olun.

USB 3.1 tip A+C


Kart üzerinde iki USB 3.1 ile 10Gbps üstün hız


Bir adet USB 3.1 Tip-A yuvası ve bir adet döndürülebilir USB 3.1 Tip-C ile 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz. USB 3.1, halihazırdaki cihazlarınızla da uyumludur. Ayrıca ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisi, otomatik olarak USB 3.1 performansını daha da öteye taşır.


M.2 22110


Dahili M.2 ile 32Gbit/s hızına ulaşın


x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbit/s hızına kadar veri aktarımı sağlar. İşletim sisteminiz veya hızlı çalışmasını istediğiniz uygulamalar için mükemmeldir.

MU MIMO ile 2x2 Kablosuz


MU-MIMO İLE 2X2 802.11AC KABLOSUZ


ROG Strix X99 Gaming, 867Mbit/s* aktarım hızına kadar destek sunan 2.4/5GHz 2x2 çift bant antenleri bulunur - ve en yeni Çoklu Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisi ile her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesi sağlanır!


* Gerçek hız değişiklik gösterebilir ve Kablosuz hotspot özelliği 802.11a/b/g/n'de çalışır. Windows 10, henüz Kablosuz HotSpot özelliğine sahip değildir.


** MU-MIMO'ya hazır istemci gerektirir.


OYUN İÇİN GRAFİK

3-YÖNLÜ SLI™ /CROSSFİREX™ DESTEKLER

NVIDIA® SLI™ ve AMD CrossFireX™ 2/3-Yönlü kurulumları destekleyen ROG Strix X99 Gaming anakartlar, çoklu GPU kurulumlarına imkan tanıyarak, en yeni grafik teknolojileriyle oyunları 4K ve üstünde çalıştırabilir.

 

 

GERÇEK DÜNYADAN KORUNMA İÇİN

GAMER'S GUARDIAN

Oyunda arkanızı kollayın, gerçek hayatta koruması için işi ROG Strix X99 Gaming'e bırakın! Akıllı PC kurulum özellikleri ve muhteşem savunma özellikleriyle anakartınız kendisini korusun.

 

PATENT BEKLEYEN SAFESLOT


GRAFİK KARTI YATIRIMINIZI KORUYUN


SafeSlot, ASUS tarafından yeniden icat edilen PCIe yuvasıdır, yüksek eğilme dayanıklılığına sahiptir. Tek adımda PCIe yuvasını güçlü metalle daha kuvvetli hale dönüştürür ve PCB'ye ek lehim noktalarıyla bağlanır.


Digi+ VRM


Digi+ VRM voltaj düzenleyici modülü (VRM) ultra akıcı ve ultra temiz gücü işlemciye ulaştırır.

DRAM Aşırı Akım Koruması


Tüm bağlantı noktaları ve DRAM, aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı kart üzerinde değiştirilebilir sigortalarla sağlanır ve böylecek anakartın ömrü uzatılmış olur.

Q-Code


Hassas sorun giderme için POST durumunu anında tanır ve gösterir. Çözüm için kullanıcı kılavuzuna bakmanız yeterlidir.

Paslanmaz çelik arka plaka


Krom kaplı, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik giriş çıkış paneli, sıradan panellerden üç kat daha uzun dayanır.

İşlemci monte aracı


1 katman soket-pin hasarından koruma


Q-shield


0 acı! Ellerinizi kesik ve yaralardan koruyun.

Q-Slot


1 klips grafik kartınızı değiştirmek veya güvene almak için


Q-DIMM


1-taraflı klips, bellek modüllerini basit ve güvenli şekilde tutar.


Q-LED


4 LED işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazı sorunlarını hızlıca teşhis edin.


Q-connector


1 parça tüm ön panel kablolarını düzeltir.


ESD KORUMALARI

UZUN PARÇA ÖMRÜ İÇİN 2 KAT DAHA FAZLA ESD KORUMASI

ASUS ESD Korumaları, ani elektrostatik deşarja (ESD) karşı aktif koruma sağlar, böylece parçaların ömürleri daha uzun olur.

 

BEYOND VR İÇİN HAZIR

ROG Strix X99 Gaming sadece sanal gerçeklik başlıklarına hazır değildir - daha da ötesindedir! ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, ROG Strix X99 Gaming'in, birçok sınıfının önde gelen ürünle test edildiği anlamına gelir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanız için tamamen yeni bir yol sunuyor.

 

 • LGA2011-v3 Intel® Core™ i7 İşlemcilere Hazır

  Bu anakart, LGA2011-v3 soketi için geliştirilen Intel Core i7 işlemcileri, 4 kanal (8 DIMM) DDR4 bellekleri ve 40/28 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen bellek ve PCI Express kontrolcülerini destekler.

 • Intel® X99 Yonga Seti

  Intel® X99 Yonga seti, LGA 2011-v3 yeni Intel® Core™ i7 işlemci ailesini destekler. X99 maksimumda 6 USB 3.0 yuvası, 10 SATA 6Gbps yuvası ve 32Gbps M.2 desteği sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2011-V3

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel X99

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0QK0-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.105,00 TL 3.315 TL
5 663,00 TL 3.315 TL
6 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.105,00 TL 3.315 TL
6 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.657,50 TL 3.315 TL
3 1.105,00 TL 3.315 TL
4 828,75 TL 3.315 TL
5 663,00 TL 3.315 TL
6 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.105,00 TL 3.315 TL
2 + 4 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 663,00 TL 3.315 TL
3 + 3 552,50 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.315 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.315 TL 3.315 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.105,00 TL 3.315 TL
4 + 2 552,50 TL 3.315 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı