• Soket Tipi: Soket AM4
 • Anakart Chipseti: AMD® X370
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 MHz
STRIX X370-F GAMING / 86760

ASUS ROG STRIX X370-F GAMING AMD X370 AM4 RYZEN DDR4 3200 OC MHZ USB Anakart

URUNDE M.2 DESTEĞİ VARMI

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ROG STRIX X370-F GAMING AMD X370 AM4 RYZEN DDR4 3200 OC MHZ USB ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX X370-F GAMING AMD X370 AM4 RYZEN DDR4 3200 OC MHZ USB Anakart

ASUS STRIX X370-F GAMING


Aura Sync RGB LED, DDR4 3200 MHz, M.2, USB 3.1 ön panel bağlantısı ve Type-A/C'ye sahip AMD AM4 X370 ATX oyuncu anakartı


Pro Gaming anakartlarının veliahtı


Aura Sync RGB LED: İki adet Aura 4-pin RGB şerit başlığıyla etkileyici senkronize efektler


SupremeFX ses: Kullanımı kolay Sonic Studio III ve Sonic Radar III ile dikkat çeken ses performansı


5-Yönlü Optimizasyon: Tek tıklamaya tüm sistemde hız aşırtma ve soğutma


Oyunlar için bağlantı seçenekleri: USB 3.1 ön panel bağlantısı, M.2 ve hem Type-A hem de Type-C™ USB 3.1


Oyunlar için ağ: Intel® Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojileri


Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

 

Yeni nesil Ryzen™ İşlemciler ile uyumlu (Ryzen 3ncü, 2nci ve 1nci nesil işlemci desteği)

 

ROG Strix X370-F Gaming anakartlar, büyük beğeni toplayan ROG yeniliklerine sahip Pro Gaming serisinin mirasını devralıyor. ROG Strix X370-F Gaming anakartlar kışkırtıcı estetik görünümü üstün performans ve inanılmaz sesle bir araya getirerek rakipsiz oyun deneyimi ve tarz sunuyor. En yeni AMD işlemcileri ve teknolojilerine destek vermesinin yanında özel ROG yenilikleri de sunan anakartlar rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamak için performansı bir üst seviyeye taşıyor. ROG Strix X370-F Gaming tüm oyunlardaki her hareketi heyecan verici bir enerjiyle destekleyerek size eşsiz hız ve esneklik kazandırıyor. ROG Strix X370-F Gaming ile siz de Republic of Gamers ailesine katılın ve oyunlara hükmedin!

Aydınlatma


Aura Aydınlatma Kontrollü


Kullanımı kolay Aura yazılımıyla kendi özel LED aydınlatma efektlerinizi meydana getirin. ROG Strix X370-F Gaming'te bulunan güçlü RGB LED'ler veya iki adet dahili 4-pin başlığa ayrı 4RGB şeritleri ekleyerek sisteminizin birçok farklı renkte parlamasını sağlayın. Dilerseniz her iki yöntemi aynı anda kullanarak mükemmel seknronize aydınlatmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aura'yı çalıştırın ve dokuz farklı aydınlatma temasıyla sunulan yaratıcı özgürlüğünün tadını çıkarın.

Rakipleri Geride Bırakın

ASUS Aura Sync RGB LED teknolojisi sayesinde ROG Strix X370-F Gaming anakart aydınlatma tutkunuz için bir kontrol merkezine dönüşüyor. RGB LED şeritler, ekran kartları, klavyeler ve hatta farelerin de arasında bulunduğu uyumlu cihazlarla inanılmaz aydınlatma efektlerini senkronize etmek şimdi çok kolay! Tüm LED'leri birlikte değiştirin veya senkronize edilmiş tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini dinamik bir şekilde akmasını sağlayın.

 

Ses

SupremeFX

Üstün Ses Koruma Altında

ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı. Bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunan anakart, kristal netliğinde ses vermek için de hat çıkış bağlantısında 120 dB sinyal ses oranına sahip! SupremeFX S1220A codec'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör eklenmesinin yanı sıra düşük bozulma ile yüksek ses seviyesi için de Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amplifikatörleri yerleştirildi. Tüm bunlar size daha önce hiç yaşamadığınız, sizi tamamen saran bir ses deneyimi sunuyor!

 

Sonic Studio III


ROG Strix'in Sonic Studio III ses efektleri merkezi yayınlar için akıllı yönlendirme özelliğine sahip. Yeni yönlendirme özelliği sayesinde yayınlar farklı çıkışlara iletiliyor ve böylece kimin ne duyacağı konusunda tam kontrole sahip oluyorsunuz. Sonic Studio III ile şimdi en heyecanlı oyun içi anlarınızı tuhaf DCMA kaldırma talepleri için endişelenmeden paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak, Sonic Stuido III'te anında geçiş yapılabilen uygulama düzeyi tercihler ve net görüşmeler için gelişmiş gürültü filtreleri bulunuyor.

 

Uygulamalara Özel Profiller

Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.

 

Gürültü Filtresi

İstenmeyen arka plan gürültülerini otomatik olarak tespit edip ortadan kaldırarak iletişiminizin güçlü ve net olmasını sağlar.

 

Hükmetmek için Tara ve Tespit Et

Sonic III

Sonic Radar III yenilendi. Ses motoru, sesleri her zamankinden daha da doğru bir şekilde işleyecek şekilde geliştirilerek çevrenizde olan bitenin sürekli farkında olmanız sağlanıyor. Hatta düşmanlarınızın konumunu ekrana eklediğimiz ok yardımıyla da anında bulabiliyorsunuz! Oyunlardaki önemli seslerin kaynağını görün ve düşmanlarızın yerini saptayın. Yeni ses güçlendirme özelliği ise en zayıf sesleri bile duymanızı mümkün kılarak av değil, avcı olmanızı sağlıyor!

Hız Aşırtma Tasarımı


Asus Pro Clock Teknolojisi


AM4 işlemciler için tasarlanan özel temel saat hızı oluşturucusu temel saat hızının 158MHz'e* kadar veya daha ötesine artırılmasını sağlar. Bu özel çözüm, ASUS TurboV İşlem Birimi (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve temel saat hızı hız aşırtma kontrolünü geliştirir, performans sınırlarını zorlamak için heyecan verici yeni bir yöntem sunar.

Üçüncü Nesil Asus T-Topology


Daha Çok ve Daha Güçlü DDR4 Hız Aşırtma


DDR4 belleklere destek veren ROG Strix X370-F Gaming, bellek frekanslarını hız aşırtmayla 3200 MHz ve ötesine çıkarmanıza imkan tanıyor. ASUS'a özgü T-Topology devre tasarımı, bellek hız aşırtma konusunda üstün bir beceri sunuyor, birleşme parazitini ve sinyal yansımasını en düşük seviyeye getirerek DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarıyor. Eşit uzaklıktaki yenlilikçi bellek kanallarıyla T-Topology, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumu sunuyor.

5 Yönlü Optimizasyon


Tamamen Size ve Kullanım Şeklinize Özel Performans, Verimlilik, Dijital Güç, Fan Kontrolü, Ağ ve Ses Ayarları


ROG Strix X370-F Gaming sisteminizde oyun performansını en üst seviyeye getirmek için uzman olmanıza gerek yok. 5-Yönlü Optimizasyon tüm karmaşık ayarları tek bir tıklamayla anında halleder ve kontrol edebileceğiniz performans artışları yakalamanızı sağlar. Bize özgü teknolojimiz, gerçek zamanlı kullanıma göre sisteminizin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder. Bu sayede, üstün CPU performansı, her gün enerji tasarrufu, çok kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalara göre düzenlenen ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası, 5-Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızın oyun, eğlence, verimlilik veya başka hemen her şey için mükemmel hale gelmesini sağlar.

CPU Performans Artışı


ASUS AI Suite 3 aracıyla bilgisayarınızın hızını anında artırın! TurboV Processing Unit, CPU ve ekran kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip imkanı sunar. Bu sayede ekran kartınızın tüm potansiyelini açığa çıkarmak ve en uygun performansı elde etmek için CPU frekanslarını ve oranlarını ayarlama özgürlüğüne sahip olursunuz*

Çok Yönlü Enerji Verimliliği


Energy Processing Unit (EPU) ile sistem genelinde gerçek zamanlı güç tasarrufu yaparak oyun bilgisayarınızın güç sarfiyatını kontrol altında tutabilirsiniz! EPU, sisteminizin ihtiyaçlarını tespit edip ona göre güç sarfiyatını ayarlar, böylece heyecanlı dakikalardan vazgeçmeden paradan da tasarruf edebilirsiniz. EPU ayrıca Dışarıda modunda CPU'nun elektrik gücü miktarını belirli bir seviyeye getirerek daha da fazla tasarruf yapar. Bu gelişmiş enerji tasarrufu modunda kullanılmayan giriş çıkış kontrolleri kapatılır ve ekran kartının güç seviyesi düşürülür. Oyunlar için tam güç sağlanırken, diğer anlarda kapsamlı bir enerji verimliliği elde ediliyor!

Daha Serin Tasarım

Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle, rahatsız olmadan daha serin ve sessiz bir sistemle oyun oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım düzeyinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod tespitine sahip Fan Xpert 4, her bir fanın en iyi güçlü soğutma ve düşük gürültü dengesini yakaladığından emin olur. Bu sayede, istediğiniz performansın keyfini sessiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

 

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Hızlıdan da daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolü gerekir. ROG Strix X370-F serisi anakartlar bu nedenle, en üstün hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve eşsiz güç verimliliği için ASUS Digi+ Power Control ile donatıldı. Endüstrinin lider dijital güç kontrolcüsü olan Digi+ Power Control, daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 teknik özellikleriyle tamamen uyumludur.

Daha Hızlı Oyna, Daha Yüksek Seviyeye Çık


Kullanımı kolay bir ayar paneline sahip ASUS Turbo uygulamasıyla her şeyin hızını artırıp en sevdiğiniz oyunlarda zafere ulaşabilirsiniz! İşlemcinizin hızını artırın, ağınızdaki oyun verilerine öncelik verin, oyun içi konuşmalar ve seslerin inanılmaz derecede net olması için ses ayarlarını optimize edin. Tarihi kazananlar yazar. Bu yüzden Turbo uygulaması olmadan savaşa girmeyin.

 

Ödüllü BIOS Tasarımı

Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı olun, EZ ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı bulacaksınız. EZ Modunda, tarih ve saati, fan profillerini ve Intel Extreme Memory Profile (XMP) bellek profillerini uygulayarak hızla kurulum yapabilirsiniz. Gelişmiş Moda geçtiğinizde ise favoriler ve kısayollar belirleyebilir, En Son Düzenlenen bölümünde son yapılan değişikikleri kaydedebilir ve inceleyebilir veya Hızlı Notlar kısmında notlar alabilirsiniz.

 

CrashFree BIOS 3


Hatalı BIOS'lar için endişelenmeye son! CrashFree BIOS 3, başlatılamayan bir bilgisayarı tekrar çalışır hale getirmenizi sağlıyor!

EZ Flash 3


En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden veya sistem BIOS'undan yapın.

İntel Gigabit Ethernet


Daha Fazla Çıkış ve Daha Az İşlem Sayesinde Daha Hızlı Online Oyun


ROG Strix X370-F Gaming, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel® Ethernet Controller I211-AT'yle donatıldı. Intel LAN, CPU'dan talep edilen işlem gücünü azaltarak ve olağanüstü derecede yüksek TCP ve UDP çıkışı sunarak çifte avantaj sağlıyor. Böylece oyun için çok daha fazla güç kalıyor.

LANGuard


Artırılmış Çıkış, Voltaj Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma LANGuard ile savaşa daha güvenli ve sağlam bağlantılarla katılın! Gelişmiş sinyal birleştirme teknolojisi ve üst düzey yüzey montaj süreçleri ROG Strix X370-F Gaming, bağlantılarınızı korur ve artırılmış çıkış sağlar. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler (ESD Guards), statik elektriğe karşı 1,9 kat, gerilim dalgalanmalarına karşı 2,5 kat yani 15 kV'a kadar daha fazla dayanır!

 

GameFirst IV

Gecikmelere Takım Halinde Son Verin

GameFirst IV, gecikmesiz ve daha hızlı online oyunlar için ağ trafiğini optimize eder. Yeni eklenen Multi-Gate Teaming özelliğiyle ise en akıcı oyun deneyimi ve en yüksek bant genişliği için tüm ağlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Uygulama verilerini çözümleyerek her oyunun en iyi performans için optimize edilmesini sağlayan yepyeni Akıllı mod da kullanıcıların beğenisini kazanacak.

 

USB 3.1 Gen 2 Ön Panel Bağlantısı


Süper Hızlı Bağlantı, Tam da İhtiyacınız Olduğu Yerde


ROG Strix X370-F Gaming, en yeni USB bağlantı teknolojisi olan USB-C'yi tam da ihtiyacınız olduğu yere yerleştiriyor! Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı bir şekilde 10 Gbps'e kadar ulaşan inanılmaz veri aktarım hızlarına ve eşsiz bağlantı seçeneğine kavuşun.

NVM Express PCIE 3.0 M.2


SSD'nizin 32 Gbps'se Kadar Hızlanmasını Sağlayın


x4 PCI Express® 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye* kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile tüm oyun bilgisayarınızı veya profesyonel uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.

USB 3.1 Type-A/C


Üstün 10 GBPS Veri Hızları


Bir adet USB 3.1 Gen 2 Type-A girişi ve bir adet dönüştürülebilir USB 3.1 Gen 2 Type-C™ girişiyle USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha yüksek, 10 Gbps'e varan veri aktarım hızlarına ulaşacaksınız. Mevcut USB cihazlarıyla geriye dönük uyumlı olan USB 3.1 Gen 2 sayesinde tüm bağlantılarda inanılmaz USB 3.1 hızlarına hazır olacaksınız. ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisi ise USB 3.1 performansını daha da artırarak size ek hız sunacak.

SafeSlot


ASUS, SafeSlot ile PCIe yuvasını yeniden icat etti. Metal destek ve ek lehim noktaları bulunan tek aşamalı geçmeli kalıp süreciyle üretilen SafeSlot, PCIe cihazlarının yerinden çıkmasını ve kaymasını güçlü bir şekilde önler.

Q-LEDs


Dahili LED'lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.

Digi+ VRM


Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Overwolf


Oyundan Kopmayın


Overwolf, siz oyundayken internette dolaşmanızı, e-posta ve anlık mesajlarınızı kontrol etmenizi, oyun yayını veya kaydı yapmanızı sağlayan akıllı ve dikkat dağıtmayan bir arayüzdür. Elit bir grubun üyesi olduğunuzu gösteren, uyumlu renklere sahip ROG temalarını Overwolf Uygulama Mağazasından indirebilirsiniz.

ROG Clone Drive


Sürücülerinizin Görüntüsünü Akıllı Bir Şekilde Alın


Yepyeni ROG Clone Drive, sabit sürücüleriniz veya SSD'lerinizi hızlı ve verimli şekilde çoğaltmanıza yarayan akıllı ve kolay kullanılan bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllı ki tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir veya diskinizdeki herhangi bir dosyanın görüntüsünü inanılmaz hızlarda alabilir.

 

3D Yazıcı Dostu

Size Özel Hale Getirin

3D baskıya destek veren ilk anakart üreticisi ASUS, anakartınızın görünümünü kişiselleştirmenizi kolaylaştırırken sistem performansını da 3D olarak basılabilir parça seçenekleriyle artırmanızı sağlıyor.

 

Kolay Kurulum İçin Özel 3D Montaj Parçası


Anakart üzerindeki özel 3D Montaj Parçaları, 3D olarak basılmış parçaları takmayı kolaylaştırır. M.2 sürücüleriyle aynı vidaları ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak, bir M.2 fan tutucuyu kolaylıkla takabilirsiniz.

Beyond VR Ready


ROG Strix X370-F Gaming sanal gerçekliğe hazır olmakla kalmaz onun ötesine de geçer! ASUS ROG Beyond VR Ready işareti ROG Strix X370-F Gaming'in; başlığı çıkardıktan sonra verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.

 

 • AMD AM4 soket Ryzen, 7. Nesil A-Serisi APU ve Athlon CPU'lar için hazır

  Bu anakart AMD® Ryzen™ işlemcileri, 7. Nesil A-serisi APU'ları ve Athlon™ CPU'ları destekler. Yüksek performanslı Ryzen™ işlemciler sekiz adede kadar çekirdeğe destek verir ve yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilmiştir. 7. Nesil A-serisi APU'lar entegre AMD Radeon R-serisi grafik işlemcilere sahiptir. AMD AM4 soket işlemciler üstün performans sunmak için dört kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.0 ve 16 PCI Express® veri yoluna sahiptir.

 • AMD X370 Yonga Seti

  AMD X370 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A-serisi APU'lar ve Athlon™ ACPU'lar için olağanüstü hız aşırtma imkanı sunar. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi ve sekiz adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

AMD® X370

Ram Slot Sayısı

4

Ram Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0UI0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Bonus Flexi,Bonus Genç ve ticari kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.914 TL 6.914 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.914 TL 6.914 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.457,00 TL 6.914,00 TL
3 2.304,67 TL 6.914,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.457,00 TL 6.914,00 TL
3 2.304,67 TL 6.914,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.457,00 TL 6.914,00 TL
3 2.304,67 TL 6.914,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.457,00 TL 6.914,00 TL
3 2.304,67 TL 6.914,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 1 2.304,67 TL 6.914,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.304,67 TL 6.914,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
ASUS ROG STRIX X370-F GAMING AMD X370 AM4 RYZEN DDR4 3200 OC MHZ USB Anakart

Bu ürün fiyatı düşünce size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı