• Soket Tipi: Soket 1151
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3466 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel Z170
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Üretici Part Numarası: 90MB0MG0-M0MAY0
SABERTOOTH Z170MARK1 / 79488

ASUS SABERTOOTH INTEL Z170 MARK 1 Soket 1151 DDR4 3466MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

2.664 TL
444 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

Hız aşırtma (O.C.) yok demek büyük yanlış. İçinden O.C. sırasında ısı tahliyesinin artması için ekstra 2 mini fan çıkıyor. Bilmeden konuşup insanları yanlış yönlendirmeyelim. Malzeme kalitesi ve dayanıklılığı üst düzeyde olan, gerçekten kaliteli bir anakart. Bağlantı noktalarının sayısı ve çeşitliliği bir hayli iyi. Zengin bir kutu içeriği de var gerekli bağlantı ve montaj unsurları yönünden. Üst düzey bir sisteme yakışacak bir kart; O.C düşünmeyen, standart kullanıcılar için gereksiz masraf olacaktır. Not: Z170 için sabertooth 2 model var bu daha yeni olan.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS SABERTOOTH INTEL Z170 MARK 1 Soket 1151 DDR4 3466MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

ASUS SABERTOOTH INTEL Z170 MARK 1 SOKET 1151 DDR4 3466MHZ(O.C.) USB3.1 ANAKART

ASUS SABERTOOTH Z170


MARK 1 ANAKART

 

En iyi Soğutma ve Sıradışı Dayanıklılık ile En Sert Z170


Dahili USB 3.1: Bir Tip-A yuvası ile döndürülebilir Tip-C yuvası

 
Akış Valfi ile Termal Zırh – Yeteneklerinizi güçlendirin. Tamamen artırılmış hava akışı.

 
TUF Fortifier - Hasar Koruması ve Geliştirilmiş Soğutma

 
TUF Detective 2 – sistem bilgisi parmak uçlarınızda

 
TUF ICe & Thermal Radar 2 – Tam soğutma sistemi

 
Dust Defenders - Tozdan Kurtulun, Ömrü Uzatın

 
TUF Components [TUF 10K Ti-Kapasitörler, TUF Alaşımlı Bobinler & MOSFETler; Askeri Standart Sertifikalı]TAM ANLAMIYLA DAYANIKLI

Yenilikçi ve Yaratıcı


Sert Tasarlandı. Dayanması için üretildi.


Yeni bir çağın işareti. Teknolojik ilerlemenin yeni çağıyla birlikte kendimize TUF serisi anakartlar için tamamen yeni bir tasarım sunmak için meydan okuduk. En iyi yenilikçi teknoloji tasarım detaylarını bir araya getirerek, siyah ve metal grinin gizli birleşimini, gelecekten ilham alan güçleri tarz ve sıradışı güçlerle bütünleştirdik.

ÇIKARILABİLİR METAL TUF KÜNYE

Yekpare çelik şeklinde dövülmüş bu sembol, gerçek kimliğinizi simgeliyor.

 

Q-LED göstergeler

Zırhlı bir kokpitten ilham alınarak tasarlandı ve beş ana boot hareketini açık bir şekilde gösteriyor, gücü ve alarm durumundaki değişikleri belirtiyor.


 

EN İYİ SOĞUTMA


Termal Zırh


Yeteneklerinizi güçlendirin. Tamamen artırılmış hava akışı.


TUF Termal Zırh, fütüristik bir zırhtan fazlası: maksimum hava akışı ve hızlı soğutma sağlamak için çift fan barındırıor ve yeni tasarımla birlikte M.2 yuvasını da özel olarak soğutuyor. Ters hava akışı teknolojisi, tozu VRM ısı bloğundan uzağa taşırken, akış-valfi tasarım kontrolü, sıvı soğutmalı sistemler için tam kontrol sunuyor.

TUF Fortifier
Kartın arkasını güçlendirir ve soğutmayı arttırır

SABERTOOTH Z170 MARK 1 muhteşem güç ve soğutmayı TUF Fortifier ile sunar. Güçlendirilmiş arka plaka, ağır grafik kartları ve CPU soğutucuları yüzünden eğilmemesini sağlayarak, devrelerin hasar görmesini engeller. TUF Fortifier aynı zamanda iç sıcaklıkları 13°C'ye kadar azaltır — bir önceki tasarıma göre %18 daha serin!

Hız Aşırtma Tasarımı


ASUS PRO Clock teknolojisi


Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.


Ödüllü UEFI BIOS En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

EZ Flash 3


En güncel BIOS sürümünü internet üzerinden ve BIOS'tan çıkmadan yapın.

SMART


Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T günlüklerini kontrol edin.

Kolay Ayar Sihirbazı - Hız Aşırtma ve RAID


Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın ya da RAID kurulumunuzu daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için hızlandırın!

Sık Kullanılanlar


Ayarlama seçenekleri ve tercih edilen ayarları hızlıca bulun.

TUF ICe
Tam soğutma yönetimi

ASUS TUF mühendisleri, TUF ICe'ı, yani kart üzerindeki sensörler ve fan hızlarını takip eden özel bir işlemciyi tasarladılar. İster elle ayarlayın, isterseniz Thermal Radar 2 ve TUF Detective 2 yardımıyla tek tıkla optimize edin.

 
THERMAL RADAR 2
Anında fan ayarı. Tam sistem soğutması

Thermal Radar 2 artık 13 fan bağlantısı ve TUF Detective 2'ye kablosuz olarak bağlanarak fan kontrolünü akıllı telefon veya tabletinizden sağlama gibi özellikleri bulunuyor. Dahası çoklu kart üzerinde sensörler ve termistör kablosuzyla, ekran kartı sıcaklıkları ve diğer parçaların sıcaklıklarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir, ister elle ister tek tıkla otomatik olarak sıcaklıkları optimize edebilirsiniz.

 

Ekran Kartı


SABERTOOTH Z170 MARK 1 Thermal Radar 2'nin fan yönetimi genişledi - artık ASUS grafik kartları ve birden çok kasa fanını da kontrol edebilirsiniz!

Fan Kontrolü


Her fan için özelleştirilebilir seçeneklerle birlikte Dust de-fan teknolojisini anakartınızın ömrünü uzatmak için ayarlayabilirsiniz. PC'nizden Dust de-Fan'ı ters yöne döndürün ve tozu kasanızdan dışarı atın. Sisteminizin fanlarını takip edebilir, yönetebilir ve hatta isimlendirebilirsiniz.

Termal Ayar


Aynı zamanda tüm sistemin fan kurulumunu tek tıkla optimize edebilirsiniz. Her fanın karakteristik özelliğine göre otomatik optimizasyon sğalanır.

Termal Durum


İşlemci ve grafik kartı bölgelerinin sıcaklığını gerçek zamanlı gösteren termal durumla birlikte fan kontrolleriniz sizin istediğiniz kadar hassas olacak. Ek işlemci termal göstergeler, artan voltajla birlikte size gösterilerek, işlemci soğutucunuzun performansını belirtir.

Kaydedici


Kritik voltajlar, sıcaklıklar ve fan hızları kaydedilerek, sisteminizin geçmişini inceleyebilir, daha iyi bir çalışma ortamı için bilgilenmiş olursunuz.

DIGI+ Güç Kontrolü


DIGI+ Güç kontrolü en önemli anakart tasarım özelliklerinden biridir ve TUF ultra hassas bellek ayarıyla birlikte ekstra hassas işlemci voltaj kontrolü sağlar. Sıfının en iyisi güç etkinliği ve stabilitesi, voltaj dengesizliklerini azaltır ve daha kararlı bir işlemci ve bellek kurulumu sunar.

TUF DETECTIVE 2


Sistem yönetimi parmak uçlarınızda


Detaylı sistem bilgisi ve kullanıcı dostu arayüz ücretsiz bir yardımcı uygulamayla parmak uçlarınızda - akıllı telefon veya tabletinizde. Sistem çalışmasındaki hataları dokunmatik ekran kolaylığıyla belirleyip teşhiş edebileceksiniz. Dahası, fan ve monitörünüzü kablosuz olarak kontrol edeceksiniz. PC'nizin açık olmasına gerek bile yok!

24/7 DAYANIKLILIK 24/7 dayanıklılık istediniz, biz de sunduk! TUF anakartlar, endüstrinin en zor testlerinden geçerek, tüm senaryolarda başarılı olmak için tasarlanıyorlar. Geliştirme laboratuvarlarımızda onları ısıtıyoruz, soğutuyoruz, şokluyoruz ve düşürüyoruz - siz TUF anakartların 24/7 dayanıklılık sertifikasına sahip olduğundan emin olun diye!

TUF DEFENDERS
Tozu Uzaklaştırın. Ömrü uzatın

TUF tasarımı, arka giriş çıkış yuvalarını, genişletme ve bellek yuvalarını korur, tozu ve havadaki diğer partiküllerin önemli bağlantılara girmesini engeller. Dust Defender'lar, tozun toplanmasını engelleyerek, PC'nizin optimum ve kararlı kalmasına yardımcı olur.

 

TUF Malzemeler


Zor görevler için sertifikalı

TUF Alaşımlı Bobinler:

Ekstra rakipsiz dayanıklılık için %13.6 Daha Serin

 

TUF 10K Ti-Kapasitörler:

%+20 sıcaklık toleransı ve 5X daha uzun ömür.

 

TUF MOSFETler:

askeri sınıf sertifikalı MOSFETler daha düşük RDS(on)*

 

*Düşük RDS, daha fazla güç etkinliği ve daha az ısı yaratımı anlamına gelir.


TUF ESD Guards 2

Uzatılmış ömür için 2X Daha Güçlü ESD koruması


Elektrostatik deşarj (ESD) aniden yaşanabilir ve zarar veren etkileri kolayca görünmeyebilir. TUF ESD Guards 2 teknolojisi, endüstri standartlarından 2 kat daha zor şartlarda test edilmiştir ve tüm deşarjların uygun şekilde dışarı aktarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede daha uzun cihaz ömrü sunar.


 

YÜKSEK-HIZLI AKTARIM


En üst-hız 10Gb/s dahili USB 3.1 ile


Bir USB 3.1 Tip-A yuvası ve bir döndürülebilir USB 3.1 Tip-C ile en yüksek hızlı USB bağlantısına sahip olacaksınız. Önceki USB cihazlarınızla uyumlu ve USB 3.1'e sahip yeni cihazlarla yüksek hızlara ulaşacaksınız. ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisiyle, USB 3.1 hızını daha da öteye taşıyacaksınız.

Depolama hızınızı SATA Express ile artırın


32Gb/s'ye kadar dahili M.2 ile hızlanın

Turbo lan


cFosSpeed trafik yönetim teknolojisiyle daha az gecikme desteği ve sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip Turbo LAN. Uzman bilgisi olmadan daha düşük gecikme süresine sahip olun - hem de 1.45 kat daha düşük! Eğer ince ayarlardan hoşlanıyorsanız Gelişmiş Modu da kullanabilirsiniz.

TUF Ses Tasarımı


TUF Ses Tasarımı, ses ayarlarınızı dinleme, sohbet etme, film izleme ya da en sevdiğiniz müzikte rahatlamanız için otomatik olarak optimize eder. Kart üzerindeki fiziksel kalkan, profesyonel olarak hazırlanmış tasarım ve yüksek kalite malzemeler, ses çıkışının benzersiz olarka net ve dolgun olmasını sağlar.


Ses Kalkanı

Hassas analog/dijital ayrıştırması sağlar ve çoklu katmanlı kesintileri azaltır.

Benzersiz de-pop devresi

Tüm ses çıkışlarında bilgisayarı başlattığınızda oluşan patlama sesini azaltır

Ses amfisi

Kulaklık ve hoparlör için en yüksek kaliteli sesi sunar.

Özel ses tasarımı

Sağ ve sol kanallar için ayrı katmanlar ile hassas ses sinyalleri korunuyor

 • Intel® Z170 Express Yonga Seti

  Intel® Z170 Express, 6. nesil Intel LGA1151 Core™ i7/Core i5/Core i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılar, artırılmış bant genişliği ve stabilite sağlayarak gelişmiş performans sunar. Z170 buna ek olarak maksimum 10 USB 3.0 yuvası, 6 SATA 6Gbit/s yuvası, 32Gbit/s M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sağlar. Intel Z170 Express aynı zamanda dahili grafik (iGPU) fonksiyonları da sağlayarak, en son Intel dahili grafik performansını da deneyimlemenize imkan tanır.

 • 6. Nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcilere hazır

  Bu anakart iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yolu, ayrılmış yonga seti ile grafik, bellek ve PCI Express kontrolörü destekleyen LGA1151 6. nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel Z170

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0MG0-M0MAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

60

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 888,00 TL 2.664 TL
5 532,80 TL 2.664 TL
6 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.332,00 TL 2.664 TL
3 888,00 TL 2.664 TL
5 + 1 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 888,00 TL 2.664 TL
2 + 4 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.332,00 TL 2.664 TL
3 888,00 TL 2.664 TL
4 666,00 TL 2.664 TL
5 532,80 TL 2.664 TL
6 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 888,00 TL 2.664 TL
2 + 4 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 532,80 TL 2.664 TL
3 + 3 444,00 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.664 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.664 TL 2.664 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 888,00 TL 2.664 TL
4 + 2 444,00 TL 2.664 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı