• Bağlantı Hızı (Mbps): 600
 • Bağlantı Özellikleri: USB
 • Bağlantı Özellikleri: USB 2.0
 • Bağlantı Özellikleri: Ethernet
 • Bağlantı Hızı (Mbps): 1734
 • Bağlantı Özellikleri: Wireless
 • Bağlantı Özellikleri: USB 3.0
 • Port Sayısı: 4
RT-AC87U / 74786

ASUS RT-AC87U 600MBPS-1734MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER

Çift Bant Kablosuz-AC2400 Gigabit Router En Yüksek Hız. En Geniş Kapsama Alanı. Kolay Kurulum

2.039 TL
339 TL'den başlayan taksitlerle
5 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

Ürünü 3 Katlı Binada kullanıyorum. 2 Kat yukarıdan kablosuz 2.4Ghz Kanalından 84 Mbit hızla kullanıyorum. Daha fazla söze gerek yok sanırım. Harika Ötesi.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS RT-AC87U 600MBPS-1734MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER

ASUS RT-AC87U 600MBPS-1734MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER


ASUS RT-AC87U


Çift Bant Kablosuz-AC2400 Gigabit Router

 

2334 Mbps kombine çift bant hızına sahip ultra hızlı 802.11ac Wi-Fi router ile 4K/UHD videoları kesintisiz oynatabilir, büyük dosyaları hızla paylaşabilir ve çevrimiçi oyunları düşük gecikme süreleriyle oynayabilirsiniz.
 
Dünyanın ilk 4x4 MU-MIMO anten tasarımı ile AiRadar evrensel hüzmeleme teknolojisi, emsalsiz çoklu-cihaz performansı ve 465 m²ye varan (yaklaşık 5.000ft²)1kablosuz kapsama alanı sunuyor.
 
Dahili USB 2.0 ve USB 3.0 portları, USB depolama aygıtlarına 10 kata kadar daha hızlı veri aktarımı2 sağlarken yazıcı paylaşımı ve 3G/4G dongle desteği de sunar.
 
ASUSWRT grafik kullanıcı arayüzü, 30 saniyede CD gerektirmeyen kolay kurulum ve pratik gelişmiş ağ kontrolü sağlar.
 
AiProtection ile Trend Micro üç kat daha güçlü ağ güvenliğinin yanı sıra ebeveyn kontrolleri ve gizlilik koruması da sağlar.
 
ASUS AiCloud 2.0 ile istediğiniz yerden ve Internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan dosyalarınıza erişerek senkronize edebilir, paylaşabilir ve akış yapabilirsiniz

En Yüksek Hız. En Geniş Kapsama Alanı. Kolay Kurulum.


Olağanüstü yüksek hızlar, hiç olmadığı kadar geniş kapsama alanları, mümkün olacağını hayal bile edemeyeceğiniz kontrol ve güvenlik özellikleri ile kablosuz performansta çağ atlayın. RT-AC87U 5GHz frekansında 1734 Mbps ile üç bantlı 3x3 router'ları bile geçerek dünyanın en yüksek hızını sunuyor. Üstelik 2.4 GHz frekansında eş zamanlı 600 Mbps ile toplamda 2334 Mbps bant genişliği elde edilebiliyor! Bu sayede RT-AC87U ile gecikmesiz çevrimiçi oyunların, kesintisiz 4K/UHD video akışının ve bant genişliğine en fazla gerek duyulan görevleri bile zahmetsizce yerine getirmenin keyfine varabilirsiniz. 

Router, dört uzamsal veri akışının her biri için ayrı bir yüksek performanslı anten bulundurması sayesinde gerçek 4x4 çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) kablosuz performansı ile rakiplerini geride bırakıyor. Üstelik eski Wi-Fi standartlarını kullananlar da dahil tüm kablosuz cihazlarınıza üstün performans sağlıyor. Tüm ASUS ağ ürünlerinde olduğu gibi RT-AC87U ile de en geniş cihaz uyumluluğunu elde edersiniz. Dahası, yıllar boyunca gelmeye devam eden ücretsiz ürün yazılımları ile router'ınız daima önde kalır.

RAKİPSİZ DONANIM


RT-AC87U saf performans için tasarlandı. Router'da 1 GHz çift çekirdekli ana işlemcinin yanı sıra sadece 5GHz 4x4 Wi-Fi görevlerini yapmak üzere ayrı bir çift çekirdekli işlemci daha yer alıyor. Çift işlemci sayesinde tek bir 1.2Ghz çift çekirdekli işlemcisi olan router'lara göre RT-AC87U AC87Y iki kata kadar daha hızlı3 Wi-Fi'dan USB'ye aktarım hızına sahiptir ve birden fazla istemciye sahip yoğun bir ağda toplam işlem hacminde %50 artış gösterir!

RT-AC87U sadece hızlı da değil, aynı zamanda nefes kesici bir görünüme de sahip.Oyunseverlere yönelik ASUS Republic of Gamers G Serisi dizüstü bilgisayarlardan ilham alan RT-AC87Uigüç ve incelik yansıtan tasarımıyla Hayalet Uçak benzeri hatlara sahip. VESA montajına da uyumlu olan RT-AC87Uduvarınıza da asabilirsiniz!

İki adet çift çekirdekli işlemci - Wi-Fi aracılığıyla 2 kata kadar daha hızlı USB aktarımı


RT-AC68U'nun USB 3.0 ağ depolama performansını devam ettiren RT-AC87UWi-Fi üzerinden çok daha gelişmiş USB aktarım hızı sunuyor. Testlerimize3 göre, Wi-Fi üzerinden süper hızlı USB 3.0 cihazları ile dosya aktarımı yaparken RT-AC87U tek bir 1.2GHz çift çekirdekli işlemciye sahip router'lardan iki kata kadar daha hızlı performans gösterebiliyor.

İki adet çift çekirdekli işlemci - Çok istemcili yoğun ağlarda %50'ye kadar daha fazla toplam işlem hacmi


Üç kablolu ve iki kablosuz istemci ile yoğun yüklü bir ağın taklit edildiği testlerde, bilgisayarlar,4 RT-AC87U'nun donanım NAT yapılandırması ve özel Wi-Fi işlemcisi toplam işlem hacmini (2.4GHz, 5GHz ve NAT) tek bir 1.2GHz çift çekirdekli işlemciye sahip sıradan bir router'dan %50 daha hızlı iletmeyi başardı.

Çift USB portu


Ağınız üzerinden yazıcıları, 3G/4G (HSPA+) mobil modemleri veya USB depolama aygıtlarını paylaşabilirsiniz! Süper hızlı USB 3.0 sayesinde aktarım hızı USB 2.0 standardından 10 kat daha hızlıdır2. Dahası, rakip router'ların aksine erişimin rahat olması ve geniş cihazların rahatlıkla bağlanabilmeleri amacıyla bağlantı noktaları bir arada değil, aralıklı olarak yerleştirilmiştir. Kullanımı kolay USB uygulaması ile bağlı USB cihazların medya akışı, dosya paylaşımı ve dosya indirme gibi tüm görevleri kontrolünüz altından olur.

ÇIĞIR AÇAN KABLOSUZ PERFORMANSI


Toplam 2334 Mbps 802.11ac ve 802.11n bant genişliği ile üst düzey kablosuz performansının tadını çıkarın. RT-AC87U Broadcom® TurboQAM™ teknolojisi sayesinde 2.4GHz bandında sınıfının lideri olan 600 Mbps hız ve eş zamanlı olarak 5 GHz bandında en yeni üç bantlı 3x3 router'lardan bile hızlı olan 1734 Mbps ile yarışı önde tamamlıyor.


Teknolojinin hakimi


RT-AC87U diğerlerine öncülük etmekle kalmaz; tüm dizüstü bilgisayarlarınız, akıllı telefonlarınız ve diğer kablosuz cihazlarınız için bulunduğu neslin en iyi performansını sunarak tüm rakiplerine hükmeder.

EMSALSIZ KAPSAMA ALANI


Dört akış, dört anten (4x4) tasarımına sahip olan RT-AC87U , size 465m2(yaklaşık 5,000ft2)'ye varan kablosuz kapsama alanı sunar.1. Yeni nesil üç bantlı router'lardan5, %33 daha fazla olan bu oran ile büyük evlerde ve çok katlı binalarda kullanmak için idealdir. AiRadar hüzmeleme ve benzersiz çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojileri sayesinde ne kadar çok cihaz kullanırsanız işlem hacmi de o kadar artar6.

HIZLI LAN İLE HAYAT


RT-AC87U en hızlı kablolu ağ performansını sağlamak amacıyla özel bir Gigabit WAN portu, beş adet 1000 Mbps Gigabit Ethernet LAN portu (bir tanesi ikinci bir WAN portu olarak kullanılabilir) ve donanım tarafından hızlandırılmış NAT ile donatıldı. Diğer router'larda yaygın olarak kullanılan yazılım tabanlı NAT'ın aksine,RT-AC87U'nun donanım NAT'ı kablolu yerel ağ ile Internet arasındaki veri darboğazını ortadan kaldırarak süper hızlı modern geniş bant bağlantıların tüm kapasitesinden yararlanmanızı sağlar.

UYUMLULUK TESTLERİNDEN GEÇTİ


Diğer ASUS ağ ürünlerinde olduğu gibiRT-AC87U da geliştirilirken kapsamlı ve zorlu uyumluluk testlerinden geçer. En iyi performansı sağlamak için RT-AC87U çeşitli adaptörler, medya oynatıcılar ve diğer kablosuz cihazlarla kusursuz çalışır. Üstelik yeni nesil Xbox® One ve PlayStation® 4 oyun konsollarını bile destekler.

 

Güçlü çevrimiçi çoklu görev performansı

300.000 adet veri oturumuna destek veren RT-AC87U diğer router modellerine göre 20 kat daha fazla ağ kapasitesi ile kusursuz performans gösterir.


Time Machine® desteği

Apple cihazlarla Time Machine® yedeklemeyi destekler.

 

WPS

WPS düğmesine basarak cihazlara anında bağlanabilmenizi sağlar.


VPN desteği

Ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan bir VPN sunucusu yapılandırabilir veya ağa bağlı cihazlarınızı VPN etkin istemcilere dönüştürebilirsiniz (PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile).


 

ASUSWRT


RT-AC87U'da bulunan gelişmiş ASUSWRT grafik kullanıcı arayüzü ile 30 saniyelik, 3 adımda web tabanlı kurulum sürecine kolayca erişebilirsiniz88. Bu arayüz ile AiCloud 2.0'ı ve RT-AC87U'nun tüm gelişmiş seçeneklerini de yapılandırabilirsiniz. ASUSWRT web tabanlı bir arayüz olduğundan ayrı bir uygulamaya gerek duymaz ya da mobil cihazlarla değiştirebileceklerinizi kısıtlamaz; her seçeneğe, web tarayıcı çalıştırabilen tüm cihazlardan eksiksiz erişebilirsiniz.

Ağ haritası

Kapsamlı ağ haritası size bir bakışta hangi cihazların router'ınıza bağlı olduklarını ve bağlantı durumlarının ne olduğunu gösterir.


Birden fazla misafir ağı

Özelleştirilmiş erişim sürelerine ve çevrimiçi kısıtlamalara sahip altı güvenli misafir ağı oluşturabilirsiniz.


Uyarlanabilir QoS

ASUS Uyarlanabilir Hizmet Kalitesi (QoS), hem kablolu hem de kablosuz bağlantılarda gelen ve giden bant genişliğini optimize eder. Oyun, medya akışı, VoIP, web'de gezinme ve dosya aktarımları için yapılan ön ayarları sürükleyip bırakarak uygulamalara ve görevlere kolaylıkla öncelik atayabilirsiniz.


AIPROTECTION VE TREND MICRO ™ İLE GELİŞMİŞ GÜVENLİK


Son teknoloji ürünü, üç ayaklı güvenlik sağlayan Trend Micro™ yazılımına sahip AiProtection ileRT-AC87U satın alabileceğiniz en güvenli router'lardan biri haline geliyor. Herhangi bir router'da bulabileceğiniz en gelişmiş ebeveyn kontrollerini sunmanın yanı sıra, bilgisayarınıza veya cihazınıza girmeye çalışanları ve kötü amaçlı adresleri engelleyerek bağlı cihazlar arasında etkilenen bir cihaz olduğunda sizi uyarır. Parola güvenlik düzeyi ve işletim sistemindeki güvenlik açıkları gibi potansiyel zayıflıklar da devamlı takip edilir. Üstelik AiProtection akıllı televizyon, oyun konsolu ve akıllı ev cihazları gibi güvenlik programı yüklenemeyen Wi-Fi cihazlarını da koruyarak içinizin rahat olmasını sağlar.

KENDİ KİŞİSEL BULUTUNUZU OLUŞTURUN


ASUS AiCloud sayesinde Internet bağlantınız olan her an ve her yerde verilerinize bağlanabilirsiniz. Ev ağınız ile çevrimiçi depolama hizmetini9, birbirlerine bağlayarak iOS ya da Android akıllı telefonunuzdaki AiCloud mobil uygulaması veya kişiselleştirilmiş bir tarayıcı URL'si aracılığıyla dosyalarınıza erişmenize olanak sağlar. Doğrudan AiCloud arayüzünü kullanarak fotoğrafları anında Facebook, Flickr veya Dropbox gibi hizmetlerle paylaşabilirsiniz. Daha da iyisi, AiCloud başka bir uyumlu router'a bağlanarak kişisel bulutunuzu daha da genişletebilir.

 

Kapsama alanı ASUS tarafından test edilerek onaylanmıştır. Ağ koşulları ve çevresel faktörlerin sonucu olarak gerçek performans değişiklik gösterebilir.

USB 3.0 oranları yalnızca teorik kullanım için USB 3.0 uyumlu cihazlarla test edilmiştir. Ürün ve sistem ayarları USB 3.0 performansını etkileyebilir.

Gerçek aktarım hızı Wi-Fi paraziti, istemcinin uzaklığı, depolama aygıtları, ortam ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Gerçek işlem hacmi ISP hızı, Wi-Fi paraziti, istemcinin uzaklığı, ortam ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ağ koşulları ve çevresel faktörlerin sonucu olarak gerçek performans değişiklik gösterebilir.

MU-MIMO için hazır istemci gerekir.

WAN hızına bağlıdır.

Kurulum süresi ASUS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Gerçek süre, Internet Servis Sağlayıcı, bağlantı türü, konum ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Sadece seçili çevrimiçi depolama hizmetleri.

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Hızı (Mbps)

600

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 2.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Hızı (Mbps)

1734

Bağlantı Özellikleri

Wireless

Bağlantı Özellikleri

USB 3.0

  İzle

Arayüz

Port Sayısı

4

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 679,67 TL 2.039 TL
5 407,80 TL 2.039 TL
6 339,83 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.019,50 TL 2.039 TL
3 679,67 TL 2.039 TL
5 407,80 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 679,67 TL 2.039 TL
2 + 4 339,83 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 339,83 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 679,67 TL 2.039 TL
2 + 4 339,83 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 407,80 TL 2.039 TL
3 + 3 339,83 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.039 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.039 TL 2.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 679,67 TL 2.039 TL
4 + 2 339,83 TL 2.039 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı