• Bağlantı Hızı (Mbps): 1300
 • Bağlantı Hızı (Mbps): 600
 • Bağlantı Özellikleri: Ethernet
 • Bağlantı Özellikleri: USB
 • Bağlantı Özellikleri: USB 2.0
 • Bağlantı Özellikleri: USB 3.0
 • Port Sayısı: 4
 • Menşei: Çin
RT-AC68U / 69229

ASUS RT-AC68U 600MBPS-1300MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER

RT-AC68U DualBand-Ai Mesh-AiProtection-Torrent-Bulut-Adaptive QoS-4G-Evebeyn Kontrolü-Router-Access Point-Repeater MU-MIMO Desteğine Sahip AC1900 Çift Bantlı Gigabit WiFi Router, Trend Micro tarafından AiProtection ağ güvenliği, Wifi sistemler için AiMesh ve Ebeveyn Kontrolü

1.356 TL
226 TL'den başlayan taksitlerle
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
4 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

Donanm açısından muazzam özelliklere sahip ancak ürün lasnmanı yapılalı 1 yıl geçmesine ragmen henüz yazılımı düzeltilemedi...? Gerçekten yazılım taraında oldukça ciddi sıkıntıları ve problemleri var. HDD tanımaması, hatalı HDD raporu vermesi ve en önemlilerinden biri olarak Download Master'ın düzgün çalışmaması, 5-7 sat içinde donması Kabul edilebilir hatalar değil. ASUS'a asla yakışmayan bir durum, umarm kısa zamanda düzeltirler. Detaylar ve alternatif yazılımlar (Merlin) için takip edin. http://forums.smallnetbuilder.com/showthread.php?s=6b9f93bef39a6d8d7956f6cef1b45723&t=18494

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS RT-AC68U 600MBPS-1300MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER

ASUS RT-AC68U 600MBPS-1300MBPS DUAL-BANT KABLOSUZ-AC ROUTER

ASUS RT-AC68U ROUTER

 
MU-MIMO Desteği, Trend Micro tarafından AiProtection ağ güvenliği, Wifi sistemler için AiMesh ve Ebeveyn Kontrolü
 
Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit Router
 
802.11n router'lara kıyasla üç kat daha hızlı performans sunan 1900
 
 • Mbps'lik kombine çift bant veri hızına sahip dünyanın en hızlı Wi-Fi router'ı
 •  
Broadcom® TurboQAM™ teknolojisi, kablosuz-N veri hızını
 • 600 Mbps'ye çıkararak %33 daha hızlı performans sunar
 •  
AiProtection ile birlikte Trend Micro ile ağınızın güvenliğini en üst seviyede tutun
 
Beş adet Gigabit Ethernet portu, hızlı ve istikrarlı kablolu ağ bağlantısı sağlar
 
USB 2.0'dan on kat hızlı veri aktarımı sağlayan USB 3.0 ile çift USB portu
 
Wi-Fi, Ethernet ve USB aygıtları ile hızlı ve duyarlı performans sağlayan çift çekirdekli işlemci
 
Nerede olursanız olun verilerinizi paylaşmanızı, senkronize etmenizi ve oynatmanızı sağlayan ASUS AiCloud bulut hizmeti, arkadaşlarınız ve ailenizle özel bir bulut sunucusu oluşturarak diğer uyumlu router'lara bile bağlanabilirsiniz

 

 

Dünyanın En Hızlısı — Her Zaman Önden Gidenler İçin

 

ASUS RT-AC68U, 1900 Mbps'ye varan kombine çift bant veri hızı ile dünyanın en hızlı Wi-Fi router'ıdır. 5GHz frekansında 1300 Mbps 802.11ac Gigabit kablosuz veri hızı sağlarken, Broadcom® TurboQAM™ teknolojisi uyumlu cihazlarla 2,4GHz 802.11n performansını 450 Mbps'den 600 Mbps'ye çıkarır.

Çift çekirdekli işlemci ile donatılan RT-AC68U, yoğun ağlarda diğer router'ların kabusu olan performans düşüşlerini ortadan kaldırır. Böylece en yoğun ev ağlarında bile HD video oynatma her zaman beklemesiz, online oyunlar ve VoIP görüşmeler gecikmesiz, dosya indirmek ise kesintisizdir.

RT-AC68U ayrıca dosya, yazıcılar ve 3G/4G modem paylaşımı için çift USB portu ve USB 2.0'dan on kat hızlı veri aktarımı sağlayan USB 3.0 ile donatılmıştır.
ASUS'a özgü AiCloud, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar ile kolayca paylaşım ve streaming yapabilmek için ev ağınızı kişisel bulutunuza dönüştürür. Router-to-Router senkronizasyon özelliği ile USB bağlantılı depolama aygıtlarında yer alan dosyaları diğer uyumlu ASUS router'larla senkronize ederek büyük dosyaları aileniz ve arkadaşlarınızla zahmetsizce paylaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay ASUSWRT grafik kullanıcı arayüzü, RT-AC68U'nun gerçek gücünü ortaya çıkararak ağınızı optimize etmek için ayrıntılı kontrol seçenekleri sunar. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimi sayesinde ağ yönetimine yabancı olanlar bile sofistike özelliklerden rahatlıkla yararlanabilir, usta kullanıcılar ise IPv6 desteği, çoklu SSID ve güvenli VPN erişiminin keyfini çıkarabilir.

 

Gelişmiş güvenlik için AiProtection Trend Micro™ tarafından geliştirilen AiProtection, RT-AC68U'yu en güvenli ev router'larından biri haline getiriyor. Geleneksel router'larda bulunan en gelişmiş ebeveyn kontrollerinden birini sağlarken, zararlı adresleri ve PC veya cihazınıza izinsiz girişleri engeller. Aynı zamanda eğer virüs bulaşmış bir cihaz bağlanırsa da sizi uyarır. Şifre zayıflığı ve işletim sistemi açıkları gibi potansiyel zayıflıklar da takip edilir. Dahası, AiProtection sık yamalanmayan akıllı TV, oyun konsolu, IP kamera ve akıllı ev cihazlarını da korur.

NVIDIA GameStream Hazır Router'ınız daha fazla eğlenecek. Çünkü artık favori PC oyunlarınızı NVIDIA® SHIELD™ üzerinde oynayabileceksiniz; hızlı ve ultra güvenilir NVIDIA GameStream™ teknolojisiyle evinizin istediğiniz yerinde oynayabileceksiniz. ASUS router'lar GeForce® GTX™ ile güçlendirilmiş PC'ler veya NVIDIA GRID™ bulut oyun sistemlerinden gecikmesiz, yüksek performans oyun akışı sağlar.

TurboQAM™ Wi-Fi hızlandırma ile dünyanın en hızlı AC Wi-Fi cihazı

 

Gücünü 5. nesil Wi-Fi’dan (5G Wi-Fi) alan RT-AC68U, yeni 802.11ac yonga seti ile çok yüksek Gigabit kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Dahası, RT-AC68U 2.4G Wi-Fi'ı yükselten TurboQAM™ teknolojisi ile size eşi benzeri olmayan hızlar sunuyor. 2,4GHz'te, 600 Mbps'ye erişerek standart kablosuz-N900 router'lara kıyasla %33 daha fazla hız sunarken, 5GHz bantta 1300 Mbps ile 802.11n hızının üç katına çıkıyor. 1900 Mbps hızında eşzamanlı kablosuz gücü!


*En iyi performansı elde etmek için RT-AC68U'yu ASUS PCE-AC68 istemci kartı ile eşleştirin

Çift çekirdekli işlemciler ile aynı anda daha fazla iş yapın

 

ASUS RT-AC68U, diğer router'ların kabusu olan performans düşüşlerini ortadan kaldıran çift çekirdekli işlemci ile donatılmıştır. Böylece en yoğun ev ağlarında bile HD video oynatma her zaman beklemesiz, online oyunlar ve VoIP görüşmeler gecikmesiz, dosya indirmek ise kesintisizdir.

Gelişmiş sinyal alanı ve istikrarlılığı

 

ASUS AiRadar, hüzmeleme teknolojisi, yüksek güç arttırımı ve ASUS'a özgü RF ince ayar aracılığıyla kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde güçlendirir. Bu sayede daha geniş kapsama alanı, dinamik veri hızı artışları ve daha istikrarlı bağlantılardan faydalanırsınız.

Uyumluluk ve performans için çift bant bağlantı Eş zamanlı olarak çalışabilen 2,4 GHz ve 5 GHz bantlarının her biri için 600Mbps ve 1300Mbps hız sağlayan RT-AC68U toplamda 1900Mbps’ye kadar bağlantı ile hız ve kesintisiz kullanım sunuyor. Internet’te dolaşmak veya dosya indirmek gibi temel işlemler 2,4Ghz bandında yapılırken, eş zamanlı olarak çalışan yüksek hızlı 5 GHz bandı ise Full HD video streaming ve online oyunlar gibi yüksek bant genişliği gerektiren görevler için kullanılıyor.

Üstün USB hızı ve çok amaçlılık

 

En yüksek hıza sahip USB 3.0, USB 2.0'a kıyasla on kat daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. İki USB portu sayesinde RT-AC68U, dosya, multimedya ve 3G/4G paylaşımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise uzaktan erişim ve hızlı içerik oynatma olanağı sağlıyor. Diğer router'larda USB girişleri yan yana sıkıştırılmışken, RT-AC68U'nun her iki girişi de her zaman kolay erişim için aralıklı olarak yerleştirilmiştir.

ASUSWRT ile gelişmiş kontrol ve optimizasyon

 

ASUSWRT Dashboard arayüzü ağ kurulum, izleme ve kontrol uygulamalarını bir araya getiriyor. Ağ performansınızdan maksimum verim almanızı sağlayan 30 saniyede kurulum, çoklu cihaz algılama ve esnek ayar seçeneklerinin yanı sıra, veri bütünlüğünü ve sürücü sağlığını doğrulamak için router'lara bağlı USB depolama aygıtlarını daha hızlı tarar. Çift WAN sayesinde bir router üzerinde iki bağlantı/ISP sahibi olursunuz; yük dengesi ve yönlendirme modu ile Internet erişiminiz daha istikrarlı ve kesintisiz olur.

Çok fazla oyun oynuyor veya vaktinizin çoğunu Internet üzerinden video izleyerek mi geçiriyorsunuz? Bağlantınızı hangi şekilde kullanıyor olursanız olun, RT-N68U’nun hizmet kalitesi (QoS – Quality of Service) hangi işlem için ne kadar bant genişliği ayıracağınızı ayarlamanızı mümkün hale getiriyor. Buna ek olarak ağ trafiğinin durumunu rahat anlaşılabilir grafik arayüz ile görebiliyorsunuz.

3 Adımda Kolay Kurulum

 

ASUS router'ınızı 30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurmak için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanın. Tek yapmanız gereken kabloları router'a bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.

ASUS AiCloud – İstediğinizde Dünya Karşınızda

 

ASUS AiCloud sayesinde Internet bağlantınız olan her an ve her yerde verilerinize bağlanabilirsiniz. Ev ağınız ile online Web depolama hizmetini* birbirlerine bağlayarak iOS veya Android akıllı telefonunuzdaki AiCloud mobil uygulaması ya da bir Web tarayıcıdaki özel URL aracılığıyla ev ağınıza ulaşmanızı sağlar. Daha da iyisi, yeni Router-to-Router Sync işlevi ile verilerinizi diğer uyumlu ASUS router'lara bağlı olan depolama aygıtları ile de senkronize edebilirsiniz— bunu yapmak senkronizasyon için bir klasör seçmek kadar kolay. Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

300.000 Adet Veri Oturumu ile Online Çoklu İşlem kapasitesi

 

300.000 adet veri oturumuna destek veren RT-AC68U diğer router modellerine göre 20 kat daha fazla ağ kapasitesine sahip.

İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın

 

Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden router'a bağlı USB aygıtında yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlıyor. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.

VPN Sunucusu Desteği

 

İstediğiniz her yerden verilerinize ulaşmak ve Internet’te dolaşmak için kolaylıkla bir VPN sunucusu kurabilirsiniz. MPEE şifreleme sayesinde veri iletimi güvenli bir şekilde sağlanıyor.

Misafir Network Erişimi ile Güvenli Wi-Fi Ağı

 

RT-AC68U, 2,4 GHz bandında üç, 5 GHz bandında da üç adet ayrı ağa destek vererek kullanıcıları izinsiz erişim ve virüs saldırılarından korur. Ebeveyn kontrolü ile de çocuklarınızın bilgisayara erişim zamanlarını ayarlayabilirsiniz.

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Hızı (Mbps)

1300

Bağlantı Hızı (Mbps)

600

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 2.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 3.0

  İzle

Arayüz

Port Sayısı

4

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 452,00 TL 1.356 TL
5 271,20 TL 1.356 TL
6 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 678,00 TL 1.356 TL
3 452,00 TL 1.356 TL
5 + 1 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 452,00 TL 1.356 TL
2 + 4 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 678,00 TL 1.356 TL
3 452,00 TL 1.356 TL
4 339,00 TL 1.356 TL
5 271,20 TL 1.356 TL
6 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 452,00 TL 1.356 TL
2 + 4 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 271,20 TL 1.356 TL
3 + 3 226,00 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.356 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.356 TL 1.356 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 452,00 TL 1.356 TL
4 + 2 226,00 TL 1.356 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı