• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • İşlemci Markası: Intel
 • Soket Tipi: Soket 1700
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ethernet: Evet
 • Wi-Fi: Evet
 • HDMI port sayısı: 1
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 / 130994

ASUS ROGSTRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Intel Z690 Soket 1700 DDR4 5333(O.C.)Anakart

7.002 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Asus rog strıx z690-a wifi bu model resmen bir şah eser çok zengin donanımlarla donatılmış 4 ADET NVM M2 SLOT sogutuculu pci e 5 1700 soket 12 nesil islemcıler ile tam bır oyun canavarı anakart yenı guncel donanımlarla kulanında basarı elde edersınız 10 uzerınden 10

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ROGSTRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Intel Z690 Soket 1700 DDR4 5333(O.C.)Anakart

ASUS ROGSTRIX Z690-A GAMING WIFI D4 INTEL Z690 SOKET 1700 DDR4 5333(O.C.)ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX Z690-A

GAMING WIFI D4 ANAKART

 

PCIe®5.0, 16+1 DrMos, İki Yönlü Yapay Zeka destekli Gürültü Engelleme, AI Hız Aşırtma, AI Soğutma, AI Ağ Bağlantısı, WiFi 6 (802.11ax), Intel®2.5 Gb Ethernet, soğutma bloğuna bloğuna sahip dört adet M.2 yuvası, PCIe 4.0 NVMe®SSD desteği, M.2 arka plakası, PCIe®Slot Q-Release, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C®, SATA ve AURA Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel® Z690 LGA 1700 ATX anakart
 
Intel® LGA 1700 soket: 12.Nesil Intel® Core, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için hazır
 
En Uygun Güç Çözümü: ProCool II güç bağlantılarına sahip 16+1 DrMos, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 
En Uygun Termal Tasarım: Entegre giriş çıkış koruması, yüksek iletken termal dolguya sahip VRM soğutma blokları, dört adet dahili M.2
 
Yüksek Performanslı Ağ Bağlantısı: Dahili Intel® WiFi 6E (802.11ax) ve ASUS LANGuard’a sahip Intel® 2.5 Gb Ethernet
 
Oyunlar İçin En İyi Bağlantılar: HDMI® 2.1, DisplayPort™ 1.4 çıkışı, dört adet M.2 yuvası ve USB 3.2 Gen 2x2 Type-C®
 
ASUS’a Özel AI Geliştirmeleri: Kolay yapılandırma ve gelişmiş performans için ASUS’a özgü AI Hız Aşırtma ve İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme
 
Kolay Kurulum Dostu: PCIe® Slot Q-Release, M.2 Q-Latch, ROG yeniden kullanılabilir kablo düzenleyici, önceden monteli giriş/çıkış kalkanı, BIOS FlashBack™ düğmesi ve Clr CMOS düğmesi
 
Benzersiz Kişileştirme Olanakları: : Bir adet RGB başlığı ve üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 
Oyunlar İçin Endüstri Lideri Ses Özellikleri: Savitech SV3H712 amfi ile ALC4080, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III ile yüksek kaliteli sesler
 
Tanıdık Yazılımlar: 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliği ve yerleşik MemTest86 ile UEFI BIOS arayüzü

ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4

Genel Bakış ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 anakart, sağlam güç dağıtımı ve soğutmayla 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin tüm gücünü ortaya çıkarıyor. Tüm sistemi yöneten, ASUS’a özgü akıllı denetimler gelişmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Yerleşik WiFi 6 ve yeterli sayıdaki PCIe® 4.0 M2 yuvası size ihtiyacınız olan hızı getiriyor. Bilgisayar toplamaya yönelik yenilikler ise sistem kurma işlemini kolaylaştırıyor. Strix Z690-A Gaming WiFi D4 tüm bunları kişiye özel hale getirilebilen RGB aydınlatma ve özenle tasarlanmış fırçalanmış metal kaplama ile tamamlıyor. ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 anakart bilinçli oyuncular için tasarlandı.

TAM PERFORMANS

ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 tüm oyun sistemleriyle sınırları zorlamanızı sağlayacak üst seviye güç dağıtımına ve en uygun soğutma çözümlerine sahip. Akıllı denetimler; hız aşırtma, soğutma ve ağ ayarlarını kolayca yapmak imkanı veriyor. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme ise oyunlarda kristal netliğinde iletişim kurma olanağı sağlıyor. ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4, birinci sınıf performans veren bir oyuncu bilgisayarı kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip.
 

GÜÇ TASARIMI

Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamasıyla bu model, en yeni Intel işlemcileri kontrol edecek güce sahip.
 

GÜÇ AŞAMALARI

16+1 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, Intel’in en son işlemcilerinin yararlanabileceği güç ve verimlilik sağlanıyor.

ALAŞIMLI BOBİNLER VE DAYANIKLI KAPASİTÖRLER

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.

8+8 PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTISI

Sıkı teknik gereksinimleri karşılayacak şekilde üretilen ASUS ProCool II bağlantısı bağlantıları, güç kaynağı kablolarıyla tam temas sağlıyor. Metal kılıf ısı dağıtımını artırırken düşük elektriksel empedans ise sıcak noktaların oluşmasına engel oluyor ve güvenilirliği artırıyor.

DİGİ+ GÜÇ KONTROLÜ

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

ALTI KATMANLI PCB

Çok katmanlı PCB tasarımı, voltaj regülatörlerinin çevresindeki ısıyı hızla uzaklaştırıyor. Bu da sistem kararlılığını artırarak işlemci hız aşırtmasına olanak veriyor.

SOĞUTMA

YENİLİKÇİ SOĞUTMA
 
VRM
 
1. Entegre Giriş Çıkış Koruması ve VRM Soğutma Blokları
Isı borusuyla bağlı iki kalın VRM soğutma bloğu, önceden monte edilmiş metal giriş çıkış korumasına bağlı. Geniş yüzey alanına ve kütleye sahip bu soğutma bloğu 12. Nesil Intel işlemcilerin güç ihtiyacının üstesinden gelebiliyor.
 
2. Termal Dolgu
Özel olarak tasarlanan termal dolgular; indüktör ve faz dizilimlerindeki ısının soğutma bloğuna verimli bir şekilde iletilmesine yardımcı oluyor.

M.2

1. M.2 Soğutma Bloğu
Birden fazla M.2 soğutma bloğu, yerleşik M.2 NVME SSD’lerin uygun sıcaklıklarda kalarak tutarlı performans ve sağlamlık sunmasına yardımcı oluyor.
 
2. M.2 Arka Plakası
Entegre M.2 arka plakası yüksek performanslı sürücülerin hava akışı sınırlıyken bile en yüksek performansı sergilemesine yardımcı oluyor.

DAHA SERİN TASARIM

ROG Strix Z690 anakartlar, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, kapsamlı soğutma kontrollerine sahip.
 • CPU fan başlığı

  CPU soğutucuları için özel bir çift PWM/DC fan başlığı

 • AIO pompa fanı başlığı

  Bağımsız su soğutma sistemlerine özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı

 • M.2 soğutma bloğu

  M.2 soğutma blokları, M.2 SSD’leri optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

 • M.2 arka plakası

  Ekstra ısı dağıtımı sağlayarak yüksek performanslı M.2 sürücülerin termal yüküyle başa çıkıyor.

KASA

4 pimli PWM/DC fan başlıkları
 
Bu başlıklar PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek veriyor.

AKILLI KONTROL

İKİ YÖNLÜ YAPAY ZEKA DESTEKLİ GÜRÜLTÜ ENGELLEME
 
ASUS’a özgü ve güçlü ses aracı, geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltırken konuşma sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri ortadan kaldırılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.
 
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ayırıcı kablo gereklidir.
 
500M Derin Öğrenme Veritabanı
Ses Giriş ve Çıkışı
Yüksek Kalite
Minimum Performans Etkisi

 

AI HIZ AŞIRTMA

ROG AI Hız Aşırtma, sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan akıllı bir araç. İşlemcinizin ve soğutma sisteminizin profilini çıkaran bu araç en uygun voltaj ve frekans ayarlarını tahmin ediyor.
 
Windows’ta AI Suite yazılımı veya doğrudan UEFI üzerinden erişilebilen kullanışlı AI Hız Aşırtma özelliği her seviyeden kullanıcının anlayabileceği bir arayüze sahip. Tecrübeli hız aşırtma tutkunlarına geniş ayar seçenekleri sunan bu arayüz başlangıç seviyesindeki kullanıcılara da otomatik ayar imkanı veriyor.
 

BİR BAKIŞTA AI HIZ AŞIRTMA

ROG AI Hız Aşırtma, sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan akıllı bir araç. İşlemcinizin ve soğutma sisteminizin profilini çıkaran bu araç en uygun voltaj ve frekans ayarlarını tahmin ediyor.
 
Windows’ta AI Suite yazılımı veya doğrudan UEFI üzerinden erişilebilen kullanışlı AI Hız Aşırtma özelliği her seviyeden kullanıcının anlayabileceği bir arayüze sahip. Tecrübeli hız aşırtma tutkunlarına geniş ayar seçenekleri sunan bu arayüz başlangıç seviyesindeki kullanıcılara da otomatik ayar imkanı veriyor.
 • Uzmanlar tarafından tasarlandı

  AI Hız Aşırtma teknolojisinin kalbinde, dünyaca ünlü hız aşırtma uzmanlarıyla birlikte her tür kullanıcıya uygun bir araç sunmak çalışan ROG Ar-Ge mühendislerinin geliştirdiği özel algoritma yer alıyor.

 •  

 • Tahmini sınırlar

  Bir algoritma işlemcinizi ve soğutma sisteminizi analiz edip, elde ettiği verilere göre en uygun ayarları tahmin ediyor. Sisteminize özel olarak belirlenen frekanslar ve voltaj değerleri otomatik olarak uygulanıyor ve saat hızı mükemmel şekilde optimize ediliyor.

 •  

 • Gerçek zamanlı ayarlar

  İş yükünü, sistem sıcaklığını, fan hızını ve güç tüketimini otomatik takip eden yazılım, en uygun performansı devamlı sunabilmek için gerçek zamanlı ayarlamalar yapıyor.

AI SUİTE İLE AI HIZ AŞIRTMA

Dahili yapay zeka, AI Suite’teki (Windows’ta) 5 Yönlü Optimizasyon ile eksiksiz ve esnek kontrol imkanı sunan otomatik hız aşırtma olanağı sunuyor.

AI HIZ AŞIRTMA KILAVUZU

AI Hız Aşırtma Kılavuzu sisteminizi manuel olarak nasıl ayarlayabileceğinizi gösteren ayrıntılı bilgiler ve talimatlar içeriyor. F11 kısayol tuşuna basarak kılavuza erişebilirsiniz.

ÇEKİRDEK GRUBU YÜKLEME

Z690 serisindekiler gibi çok sayıda çekirdeğe sahip işlemcilerde, AI Hız Aşırtma yazılımı verileri çekirdek grubuna göre listeliyor. Bu özellik size çekirdek gruplarının durumuna göre değişen denetim imkanı veriyor, manuel ayarlar için hedef frekans ve voltaj değerleri sunuyor.

AI SOĞUTMA

ASUS AI Soğutma teknolojisi, anakarta bağlı fanları kontrol ederek sistemin mevcut yüküne ve sıcaklığına göre en uygun ayarları otomatik olarak yapıyor.
 
KENDİ KENDİNE UYUM SAĞLAYABİLEN FAN AYARI
 • CPU Sıcaklık Tespiti

  AI Soğutma işlevi, CPU sıcaklığını tespit ettikten sonra özel bir algoritma kullanarak sistemi soğutmak ve fan gürültüsünü düşük tutmak için gereken en düşük fan hızını hesaplıyor.

 •  

 • Otomatik Optimizasyon

  Sistem yükü sabit olduğunda, yazılım otomatik olarak fan hızını optimum düzeye düşürüyor* ve performanstan ödün vermeden gürültüyü azaltıyor.

 •  

 • Sürekli Takip

  AI Soğutma sistemi sürekli takip ederek mevcut yüke göre fan hızını ayarlıyor.

OTOMATİK AYAR

AI Soğutma özelliği ASUS AI Suite 3’teki Fan Xpert 4 arayüzünden kolayca etkinleştirilebiliyor. Bu özellik etkinleştirildiğinde tüm manuel kontrollerin yerini alıyor.

MANUEL AYAR

AI Soğutma teknolojisi, manuel kontrolü tercih edenlere, sıcaklığa göre fan hızlarını gösteren bir grafikle referans noktaları vererek fan ayarları için bir kılavuz sunuyor.

AI AĞ BAĞLANTISI

ASUS’a ait ROG GameFirst VI aracı giriş seviyesinden uzmana kadar her düzeyden kullanıcının ağ ayarlarını optimize etmesine ve akıcı çevrim içi oyun deneyimi yaşamasına yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Bu nesildeki yeni GameFirst VI, yapay zeka destekli tanımlama ve hızlandırma teknolojisiyle daha hızlı ve daha akıllı ağ optimizasyonu sunuyor.
 • Tanımlama

  GameFirst VI kullanım alışkanlıklarını ve uygulamaların dijital izlerini analiz ederek bunları 200.000’den fazla uygulamanın yer aldığı veri tabanıyla karşılaştırıyor.

 •  

 • Hızlandırma

  GameFirst VI uygulama önceliklerini akıllı bir şekilde değiştirerek duruma göre bant genişliğini ayarlıyor. Oyun oynarken son derece akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi sunmak için oyun paketlerine öncelik veriyor. Yüksek kaliteli yayın yapsanız veya büyük dosyalar indirseniz bile oyunlar akıcı olmayı sürdürüyor.

 •  

 • Görselleştirme

  Kullanışlı bir grafikle ağınızın gerçek zamanlı durumunu görebiliyorsunuz. Her uygulamanın anlık bant genişliği kullanımını, tüm ağ bağlantılarının konumunu veya Wi-Fi kanallarının analizini görmek için ilgili sekmeye tıklamanız yeterli.

NE İŞE YARIYOR?

UYARLANABİLEN ZEKA
 
GameFirst VI ne yaptığınızı tespit edip, aynı anda birden fazla işle uğraşsanız bile size akıcı bir internet deneyimi sunmak için bant genişliğini ayarlıyor.

GAMING FIRST MODU

Gaming First modu devasa bir uygulama veri tabanından ve sık kullandığınız uygulamalar üzerine yapılan analizden yararlanarak ağdaki oyun trafiğine öncelik veriyor. Bu da paraziti azaltıp ping sürelerini düşürerek size kesintisiz bir çevrim içi oyun deneyimi sunuyor.

AĞ ANALİZİ

WiFi Quick Assist aracı ağ ile ilgili tüm bilgileri analiz ederek bir grafik hazırlıyor. Bu grafikte mevcut ağ durumu net bir şekilde görülebiliyor. Bunun yanı sıra, bir ROG router ile birlikte kullanıldığında Wi-Fi ağını tarayıp en iyi kanalı bulmak da mümkün. Game Boost ile ağınızda oyun cihazlarına ve paketlerine öncelik verilebiliyor.

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 son derece akıcı internet deneyimi ve yıldırım hızında dosya aktarımları için en hızlı bağlantı seçeneklerini sunuyor. Ses tarafında ise, üstün performansla çevrim içi oyunlarda rekabet avantajı ve etkileyici deneyimler sunuluyor. Sesleri tüm ince ayrıntılara kadar duyarak rakiplerinizi takip edebiliyorsunuz.

BELLEK VE DEPOLAMA

OptiMem III
 
OptiMem III Sinyal bütünlüğünü koruyan ve paraziti azaltan özel bellek iletken hatlarına sahip OptiMem III teknolojisi sayesinde bellekler düşük gecikme süresi, düşük voltaj ve yüksek frekansta çalışabiliyor. ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 anakarta favori bellek modüllerinizi takıp, 12. Nesil Intel Core Alder Lake işlemcilerden maksimum performansı alarak yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 anakartta ASUS OptiMem III desteği var.

PCIe Performansı

Stratejik olarak yerleştirilmiş dört adet M.2 yuvasıyla ROG Strix Z690-F Gaming WiFi, yüksek CPU ve yonga seti bant genişliğinden yararlanıyor. Bu sayede ışık hızında PCIe 4.0 veri aktarımından, Intel NVM Express® RAID özelliğinden ve geleneksel SATA tabanlı SSD’leri geride bırakan yüksek kapasiteli sürücü seçeneklerinden yararlanma imkanı sunuluyor.

WİFİ 6E (802.11 AX)
 
Yerleşik WiFi 6E teknolojisi, 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği ve yedi adede kadar 160 MHz bandı sunan WiFi 6E teknolojisi; son derece yüksek kablosuz bağlantı hızları, daha geniş kapasite ve kalabalık ağ ortamlarında daha iyi performans sağlıyor.
 
*Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır
 
1. WiFi 6E Anteni
İki adet dahili vericiye ve alıcıya sahip olan anten, aktarım hızını artırıyor ve 2,4, 5 ve 6 GHz bantlarını destekliyor.
 
2. Ayarlanabilir Tasarım
Dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor.
 
3. Manyetik Taban
Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.

SES

SUPREMEFX
 
ROG SupremeFX benzersiz donanım ve yazılım kombinasyonuyla üstün ses kalitesi sunuyor.. ROG Strix Z690-F Gaming WiFi’da yer alan SupremeFX teknolojisi ALC4080 codec ile oynatma çözünürlüğünü tüm kanallarda 192 kHz’ten 384 kHz’e çıkarıyor. Ön paneldeki çıkış, sinyalleri entegre Savitech amplifikatörü üzerinden iletiyor. Bu amplifikatör birçok farklı oyuncu kulaklığı ve yüksek kaliteli kulaklık ile uyumlu çalışıyor.
 
1. Ses Hattı İzolasyonu
Özel tasarlanmış devre ayırma filtreleri anakart ve doğrudan bağlı bileşen kaynaklı elektromanyetik paraziti filtreliyor.
 
2. Savitech SV3H712 Amplifikatörü
Entegre Savitech amplifikatörü THD+N performansını 72 dB’den 83 dB’e çıkararak bozulmaları temizliyor, net ve berrak sesler sunuyor.
 
3. Üst Düzey Ses Kapasitörleri
Yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve daha doğal sesler meydana getiriyor.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

İşlemci Özellikleri

İşlemci Markası

Intel

  İzle

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1700

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® Z690

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

128GB

Maks. Ram Hızı (O.C.)

5333 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

4

PCI-E X1

1

USB 3.2

6

USB 2.0

2

TYPE-C

2

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX 7.1 ALC4080

Boyutlar (cm)

30.5cm x 24.4cm

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Ethernet

Evet

Wi-Fi

Evet

HDMI port sayısı

1

Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Bluetooth

Evet

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.2

Ağırlık & boyutlar

Genişlik

305 mm

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.334,00 TL 7.002 TL
4 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.334,00 TL 7.002 TL
4 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.501,00 TL 7.002 TL
3 2.334,00 TL 7.002 TL
4 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.750,50 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.002 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.002 TL 7.002 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.334,00 TL 7.002 TL
4 1.750,50 TL 7.002 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS ROGSTRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Intel Z690 Soket 1700 DDR4 5333(O.C.)Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı