• Soket Tipi: Socket TR4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® X399
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
ZENITH EXTREME ALPHA / 93534

ASUS ROG ZENITH EXTREME ALPHA AMD X399 Soket TR4 Ryzen™ DDR4 3600MHz M.2 Anakart

5.382 TL
5 (Toplam Yorum: 5) Yorum Yap

işlemci TR4 ryzen soket değil Threadripper soket olması lazım değilmi ?

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG ZENITH EXTREME ALPHA AMD X399 Soket TR4 Ryzen™ DDR4 3600MHz M.2 Anakart

ASUS ROG ZENITH EXTREME ALPHA AMD X399 SOKET TR4 RYZEN™ DDR4 3600MHZ M.2 ANAKART

ASUS ROG ZENITH


EXTREME ALPHA


AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemciler için, ROG DIMM.2, DDR4 3600MHz , dahili 802.11ac Wi-Fi, 10Gbps LAN, USB 3.1 Gen 2, SATA, Üç Adet M.2 ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip, AMD X399 EATX oyuncu anakartı


AMD TR4 soket: Üç adet M.2 sürücüsü ve USB 3.1 Gen 2 ile bağlantı çeşitliliği ve hızı en üst düzeye getirmek için 1. ve 2. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemci serisine hazır


Kapsamlı termal tasarım: Entegre VRM fana sahip etkin soğutma bloğu, PCIe bölgesi için M.2 alüminyum soğutma bloğu ve çift arka plaka


Yüksek performanslı ağ bağlantısı: Dahili Aquantia® 10Gbps LAN, MU-MIMO destekli 802.11ac Wi-Fi ve ASUS LANGuard ile GameFirst V teknolojilerine sahip Intel gigabit LAN


5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı

SafeSlot teknolojisi: Sıkıca monte edilmiş PCIe yuvaları, ağır ekran kartlarını desteklemek için metalle güçlendirildi


Benzersiz kişiselleştirme olanakları: LiveDash OLED ve iki adet RGB başlık ile bir adet adreslenebilir başlığa sahip ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma


Endüstri lideri ROG ses özellikleri: Japon üretimi kapasitörlerle desteklenen üst sınıf ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9018Q2C

İŞTE ALPHA


Yönetimi ele almak için tasarlanan ROG Zenith Extreme Alpha, 32 çekirdekli AMD Threadripper işlemcinin tüm gücünü açığa çıkarıyor. İşlemcinin üstün gücü için özel olarak tasarlanan SOC soğutma bloğu ve akıllı soğutma sistemiyle sıcaklık da kontrol altında tutuluyor. ROG Zenith Extreme Alpha kullanan üst seviye oyuncular ve hız aşırtma tutkunları liderliği kimseye bırakmayacak.

SOĞUTMA

32 çekirdekli canavar işlemcinin standart hızlarda bile serin kalmasını sağlamak için tasarlandı. Alpha, en üstün PC sistemleri için en sağlam temeli sunmak amacıyla her türlü özellikle donatıldı. Böylece düşük sıcaklıklarda yüksek performans elde edilmesi sağlandı.

 

SOĞUTMA BLOKLARI

ETKİN SOĞUTMA BLOĞU

Soğutma bloğundaki fanlar sıcaklık 60°C'yi geçtiğinde devreye girer ve Zenith Extreme Alpha'nın 500 W üzerinde güçle kesintisiz çalışmasını sağlar.


ALÜMİNYUM GİRİŞ/ÇIKIŞ KORUMASI

Bir ısı borusuyla ana soğutma bloğuna bağlanarak yüzey alanını genişletir.


SOC SOĞUTMA BLOĞU

Anakartın önemli güç dağıtım alanlarını soğutmak için tasarlanan bu soğutma bloğu, 2. Nesil Threadripper WX Serisi İşlemcilerin hız aşırtma potansiyelini artırıyor.


ROG ALÜMİNYUM KORUMALI SOĞUTMA BLOĞU

Saf alüminyumdan üretilen koruma, Alpha'daki tek dahili M.2 sürücüyü verimli bir şekilde soğutur.


ÇİFT ARKA PLAKA

Büyük boyutlu karta sağlamlık ve ekstra işlevler ekler. Plakalardan biri ısının VRM'den atılması için ekstra kütle eklerken diğeri ise ek RGB aydınlatma efektleri sunar.


PCH SOĞUTMA BLOĞU

ROG logosuna sahip PCH soğutma bloğu, Alüminyum Soğutma Bloğu korumasıyla kusursuz uyum sağlar.

 

DAHA SERİN TASARIM

ROG Zenith Extreme Alpha; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.


Su pompası+

Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.


4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.


Birlikte Gelen Fan Genişleme Kartı II

Altı adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı içerir.


Soğutma Bloğu Fanı

Karttaki soğutma bloğu fanına özel bir başlık.


Su girişi/çıkışı

Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip etme imkanı sunar.


Su akışı

Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip etmeyi mümkün kılar


Su bloğu sensörü

ROG Zenith Extreme Alpha için tasarlanan su bloklarının akış, sıcaklık ve sızıntı verilerini sunan özel bir bağlantı.

ROG SU SOĞUTMA BÖLGESİ


ROG Su Soğutma Bölgesinin çift su sıcaklığı çıkışı ve akış oranı çıkışı doğrudan AI Suite aracına bilgi gönderir. Bu sayede, soğutucu sıcaklıklarını ve tüm döngünün akış oranını takip edebilirsiniz.


W_AKIŞ TAKOMETRESİ

Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip eder.


W_GİRİŞ/ÇIKIŞ SICAKLIK SENSÖRÜ

Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip eder.

FAN UZATMA KARTI II


ROG Zenith Extreme Alpha'da, FanXpert 4 ile kontrol edilebilen altı adet başlığa sahip yeni FAn Genişleme Kartı II yer alıyor. Anakart üzerindeki tek başlığı tamamlayan üç adet sıcaklık sensörü başlığına ek olarak farklı bileşenlere takabileceğiniz üç adet termistör de bulunuyor. Soğutma için ek başlıkların yanı sıra, RGB LED şeritlere ayrılmış üç başlık daha içeriyor.

PERFORMANS

Alpha'nın her bir noktası, en yüksek performansı sunan üst düzey bir oyun ve iş istasyonu sistemi kurmak için gereken sağlam temeli oluşturmak amacıyla geliştirildi.

 

EZBER BOZAN GÜÇ TASARIMI

Çok çekirdekli işlemcilerin etkileyici işlem gücü, devasa akım değişimlerine anında tepki veren bir güç devresi gerektiriyor. İşlemciye hız aşırtma yapıldığında da bu gereksinimler hızla artıyor. Stratejik olarak eşleştirilen 16 güç aşamasına sahip olan Alpha'nın VRM'i tüm çalışma koşullarında her türlü iş yüküne hazır olacak şekilde tasarlandı.

Sağlam güç dağıtımı bileşen düzeyinde başlıyor. Alpha VRM'in her noktası bu tür görevler için fazlasıyla yeten özelliklerle donatıldı.


8 PİMLİ 2 ADET PROCOOL GÜÇ BAĞLANTISI

İki adet ProCool bağlantısı EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlar.


POWLRSTAGE® MOSFET'LER

Alpha VRM, her biri 60 amper kapasiteli 16 adet IR3555 PowIR aşamasından oluşur


MİCROFİNE ALAŞIM BOBİNLER

Her bir PowIR aşamasına 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik ediyor.


10K JAPON ÜRETİMİ SİYAH METAL KAPASİTÖRLER

Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapıyor.

GÜÇ MİMARİSİ


Hız aşırtma yapılmış çok çekirdekli işlemciler, yük durumları arasında geçiş yaparken VRM'e inanılmaz yük bindiriyor. Ancak, geleneksel anakart tasarımları en uygun geçici tepkiyi sağlayan devre topolojilerini uygulamadan bileşen özelliklerine odaklanıyor. Eşleştirilmiş PowIR aşamalarından yararlanarak her fazdaki akımı iki katına çıkaran ve yük değişimlerine hızla müdahale eden Alpha, endüstride ezberleri bozuyor.

Alpha'nın VRM'i yük değişimlerine hızla tepki veriyor ve daha düşük çekirdek voltajı ortalamalarında işlemcinin kararlı çalışmaya devam etmesi için alternatif güç çözümlerine göre daha az aşım ve yetersizlik yaşanmasını sağlıyor.

 

 

DDR4 3600MHZ (HIZ AŞIRTMA)


DDR bellek desteğiyle, bellek hızlarını 3600 MHz'e getirebilirsiniz. ASUS'a özgü devre tasarımı, bellek hız aşırtma konusunda üstün bir potansiyel sunar, birleşme parazitini ve sinyal yansımasını en düşük seviyeye getirerek DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarır. Eşit uzaklıktaki yenlilikçi bellek kanallarıyla ROG tasarımı, en dengeli kontrolü ve inanılmaz derecede güçlü hız aşırtma imkanını sunar. Hepsi bu değil elbette: Neredeyse tüm DDR4 bellek markalarıyla birlikte çalışan ROG, en iyi uyumun güvencesini verir.

OPTİMİZASYON

Alpha, aradığınız performansı sunmak için sisteminizi her açıdan en uygun hale getirmenize olanak veren kullanışlı ve esnek araçlarla dolu. Akıllı otomatik hız aşırtma için 5-Yönlü Optimizasyondan yararlanın veya kapsamlı UEFI BIOS ayarlarıyla tüm kontrolü elinize alın.

 

 

PERFORMANS SEVİYENİZİ ARTIRIN

AI Suite 3'ün kontrol paneli şeklindeki arayüzü ile Zenith Extreme Alpha sisteminizin hemen her noktasına ince ayar yapabilirsiniz. Kullanımı kolay tek bir arayüz sayesinde en iyi performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik dengesini yakalayın.

 

CPU performans artışı

Akıllı bir dahili mikro kontrolücü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.

 

Çok yönlü enerji verimliliği

Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

 

Hava veya sıvı soğutma için esnek kontroller


Fan Expert 4 veya UEFI üzerinden fanları ve su pompalarını kapsamlı bir şekilde kontrol edin. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

Hassas dijital güç kontrolü

Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

 

Turbo Core App


Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

KULLANIMI KOLAY UEFI BIOS

PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Zenith Extreme Alpha'da yer alıyor.

Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilirsiniz. Arama özelliği ise ihtiyaç duyduğunuz ayarı kolayca bulmanızı sağlar.

GELİŞMİŞ MOD


Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.


EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.


SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.


GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.


Güvenli Silme

SSD ve NVMe depolama cihazlarınızı fabrika ayarlarına döndürün.


Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.


SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.


Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın


Q-Fan Control

Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını hızla seçebilirsiniz! Sıcaklık 75°C'ye ulaştığında fanlar otomatik olarak en yüksek hızda çalışmaya başlar.

Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.

EZ MODU


EZ tuning wizard

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.


Kullanımı kolay görsel fan kontrolleri

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.


SATA bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.


Hızlı ve kolay saat ayarı

Tarih ve zaman ayarlarını hızlıca değiştirmek için farenizi kullanın.


Aura Açma/Kapama modu (Gizlilik)

Aura RGB aydınlatma veya tüm dahili LED'leri kolayca etkinleştirebilir veya daha sade bir görünüm için devre dışı bırakabilirsiniz.

BAĞLANABİLİRLİK

Kişiselleştirilebilir ses profilleri ve depolama ile ağ performansını optimize etmeye yarayan araçlarla birlikte Alpha, size çok az çabayla mükemmel olarak ayarlanmış bir makine oluşturma fırsatı verir.

 

ROG Zenith Extreme Alpha, yüksek SSD depolama hızları için AMD StoreMI ve NVMe RAID'in tüm avantajlarından yararlanmayı sağlayan üç adet M.2 yuvasına sahip.

AMD STOREMI


AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.

 


CPU RAID


İşlemciye doğrudan bağlanan dahili alt M.2 yuvası, depolama performansını geliştirmek veya yedek bir katman sunmak amacıyla yonga seti bazlı RAID yapılandırmaları yapmak için kullanılabilir.

INTEL DAHİLİ ULTRA Wİ-Fİ DESTEĞİ


ROG Zenith Extreme Alpha, 2x2 MU-MIMO'lu Intel Wireless AC-9260 Wi-Fi'a (802.11ac) ve geniş 160 MHz kanallarla 1,73 Gbps'e* ulaşan kablosuz bağlantı hızları sunar. Entegre adaptör kablosuz verileri diğer Wi-Fi çözümlerine göre 2 kat daha hızlı aktarır. Böylece, sisteminiz router'dan uzakta olsa bile veri aktarımı hızlı ve akıcı olur. Intel Wireless-AC 9260 ayrıca, eskisinden 2 kata kadar daha hızlı bağlantı ve 4 kata kadar daha geniş kapsama alanı sunan Bluetooth 5.0 özelliğine de sahiptir.


* Gerçek hızlar ağ koşullarına göre değişiklik gösterir.

 


10GBPS DAHİLİ LAN


Sınırları zorlayan uzman kullanıcıların ve içerik oluşturucuların yüksek taleplerini karşılamak için tasarlanan dahili 10 Gbps dahili LAN sizi yeni nesil ev ağ bağlantısıyla tanıştıracak. Standart gigabit Ethernet'ten 10 kat daha fazla bant genişliği sayesinde sıkıştırılmamış 4K UHD videoların keyfini çıkaracak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yedekleme ve dosya aktarımı yapabileceksiniz. Ayrıca en üst düzey esneklik için orta seviye 2,5 Gbps ve 5 Gbps bağlantılarına verilen destek ile daha hızlı ağlara adım atabileceksiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan bant genişliğini seçin ve tüm hızlarda ultra düşük gecikme sürelerinin keyfini çıkarın.


*10 Gbps için en az Category 6 ağ kablosu gerekir. Category 5 kabloları 5 Gbps'e kadar destek verir.

INTEL ETHERNET

ROG Zenith Extreme Alpha, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) ile donatıldı. Bu Intel kontrolcüleri, Intel işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir uyum halinde çalışır. Böylece işlemciye ek yük azalır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlanır. Sonuç olarak oyunlar ve diğer görevler için çok daha fazla güç elde edilir.

 

SupremeFX

Üstün ses özellikleriyle tanınan ROG, Zenith Extreme Alpha'da da bu geleneği sürdürüyor. Ön paneldeki kulaklık çıkışı, seslerdeki tüm detayları yansıtmak için -115 dB THD+N'ye ulaşabilen, SABRE9018Q2C entegre edilmiş DAC/amplifikatör kullanıyor. ESS Hyperstream™ DAC mimarisiyle elde edilen gelişmiş çözünürlük, daha iyi bir konum hissi sağlamak için ses alanını genişletiyor. Çözünürlüğün de ötesinde, 121 dB'lik DNR da çok daha düşük ses taban seviyesi sunarak dinamik ve vurucu etkiyi artırıyor. Müziğe öncelik vermek isterseniz Sonic Studio yazılımı bir dizi EQ seçeneği sunuyor ve sesleri kendi isteğinize göre ayarlama fırsatı veriyor.

 

SİZE ÖZEL

Olağanüstü performansın yanı sıra, Zenith Extreme Alpha, gerçekten farklı bir sistemi inşa etmenize izin vermek için kapsamlı stil ve kişiselleştirme seçenekleri sunar..

 

ROG FIRST


Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vemek için QoS'i yapılandırın.

AKILLI MOD


Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.

SONİC STUDİO LİNK


Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.

DONANIM İZLEME


LiveDash açılış ve kendini test (POST) aşaması sırasında temel ilerleme istatistiklerini sade bir dilde ve geleneksel POST kodlarıyla gösteriyor. Sonrasında normal çalışma sırasında ise canlı panel; CPU frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları veya Su Soğutma Bölgesinden bilgileri gösteriyor.

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

 • AMD SocketTR4 Ryzen Threadripper'a Hazır

  ROG Zenith Extreme Alpha anakart en yeni 2. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ ve AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemcileri destekler. Yenilikçi Zen çekirden mimarisiyle üretilen yüksek performanslı Threadripper işlemciler 32 adede kadar çekirdeğe sahipler. AMD SocketTR4 işlemciler üstün performans sağlamak için dört kanal DDR4 bellek, 64 adet PCI Express® 3.0 veri yolu ve yerleşik 5 Gbps USB 3.0 özelliklerine sahip.


 • AMD X399 Yonga Seti

  AMD X399 yonga seti en yeni AMD SocketTR4 Ryzen™ Threadripper™ işlemciler için inanılmaz hız aşırtma olanakları sunar. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi ve sekiz adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

 • PCI Express 3.0
 • DDR4
 • Bluetooth

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Socket TR4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® X399

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

8

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

3600 MHz

Sata 6Gb/s

8

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

4

PCI Express X1

1

USB 3.1

10

TYPE-C

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX S1220 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 cm x 27.7 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(5) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.794,00 TL 5.382 TL
5 1.076,40 TL 5.382 TL
6 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.691,00 TL 5.382 TL
3 1.794,00 TL 5.382 TL
5 + 1 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.794,00 TL 5.382 TL
2 + 4 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.691,00 TL 5.382 TL
3 1.794,00 TL 5.382 TL
4 1.345,50 TL 5.382 TL
5 1.076,40 TL 5.382 TL
6 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.794,00 TL 5.382 TL
2 + 4 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.076,40 TL 5.382 TL
3 + 3 897,00 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.382 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.382 TL 5.382 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.794,00 TL 5.382 TL
4 + 2 897,00 TL 5.382 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı