• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® Z390
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
STRIX Z390-H GAMING / 92049

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) M.2 Anakart

2.049 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

9.nesil işlemci için vazgeçilmez bi anakart 5 aylık araştırma ve incelemeler sonucunda doğru sonuç tavsiye ederim

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) M.2 Anakart

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4133MHZ(OC) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING

 

Intel Z390 LGA 1151 ATX oyuncu anakartı, Aura Sync, DDR4 4266 MHz+ desteği, çift M.2, SATA 6Gbps, HDMI ve USB 3.1 Gen 2 ile

 

9./8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket

 

Oyun için bağlantı: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A bağlantılar

 

Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst

 

Oyun için ses: SupremeFX S1220A size aksiyonun derinliklerine çeken bir ses yüzeyi yaratmak için Sonic Studio III ile buluşuyor.

 

Kolay DIY: Hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kaliteli parçalar

 

Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler

ROG Strix Z390-H Gaming, klasik ROG kırmızı ve siyah renk temasına, fütüristik bir siber yazılı kaplama ile büyüleyici modern bir tarz katar. En yeni bağlantı seçeneklerine ek olarak sezgisel ROG yazılım optimziasyonuyla birlikte Temel özelliklere sahiptir. Tüm bunlar ve daha fazlası,ROG Strix Z390-H Gaming'in tüm tipte oyuncular için mükemmel seçenek olmasını sağlar.

 

OYUN VE DAHASI İÇİN GÜÇLÜ DONANIM ÖZELLİKLERİ

İşlemcileri daha fazla çekirdek, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlamak için kapsamlı soğutma seçenekleri ve yükseltilmiş güç aktarımı ile ROG Strix Z390-H Gaming, birinci sınıf oyun performansı için sisteminizdeki parçaların tüm potansiyelini elde etmenizi sağlayan tüm gerekenlere sahiptir.

 

Güç Tasarımı

 

Dijital güç kontrolü ve bir dizi DrMOS güç aşaması, ROG Strix Z390 Gaming serisinin Intel'in en yeni işlemcilerini kontrol edebilecek güce sahip olmasını garantiler.

 

 

ProCool Güç Konektörü

 

Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmişlerdir. Bu da empedansı düşürerek, sıcak noktaların ve konektör hatalarının olmasını engeller.

TASARIMDAN SERİN

 

ROG Strix Z390 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.

 

İşlemci Fan Çıkışı

İşlemci soğutucuları için bir çift özel PWM/DC fan çıkışı.

 

AIO Pompa Fan Çıkışı

Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

 

4-pin PWM/DC Fan Çıkışı

Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

 

VRM Isı Bloğu & Termal Ped

Yüksek kaliteli termal bir ped, ısıyı indüktörden ve faz dizininden ısı bloğuna aktarır, büyük soğutma alanı da güç fazını soğutur.

Çift PCIe 3.0 M.2

 

ROG Strix Z390-F Gaming çift M.2 yuvası barındırır. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 3.0 x4 modunu desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 destekler. Birlikte size en hızlı ve esnek M.2 arayüzünü sunmaktadır.

Intel Gigabit Ethernet

 

ROG Strix Z390-H Gaming, Intel Ethernet (I219-V) barındırır, böylece ağınız ve dış dünya arasındaki veri iletişiminin hızlı ve akıcı olması garantilenir. Intel LAN, işlemci kullanımını düşürür ve TCP/UDP akışını hızlandırır, böylece oyun için daha fazla işlem gücü sağlar.

SupremeFX

 

Korunan ve Üstün Ses

 

Kendinizi sesin içinde SupremeFX ses teknoloji ile kaybedin. S1220A kodeki kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilmiştir. Bu saf imzayı korumak için de ön panel çıkışı çift op amfi ile desteklenir, böylece oyuncu kulaklığınızda sanal dünyalar oluşturmak için gereken güçlü sesi sağlar.

TASARIM, ÖZELLEŞTİRME VE KURULUM

Benzersiz siber yazılı kaplamanın da bulunduğu bir grup tasarım dokunuşu, buna ek olarak özelleştirme seçenekleri, kapsamlı doğrulama listesi ve endüstrideki en farklı parça ekosistemiyle ROG Strix Z390-H Gaming sayesinde oyuncu sisteminizi kurmak ve kişiselleştirme çok kolay.

 

Siber Görünüm

Doğal bir parlaklığa sahip aydınlatılmış ROG logosu ve fütüristik yazılı kaplamaya sahip I/O aydınlatma, ROG Strix Z390-F Gaming'e benzersiz bir tasarım sağlıyor. Siber görünüm PCB'ye ve ısı bloklarına kadar yer alırken, gizli kaplamalar da bu yüksek kaliteli görünüm ve hissiyata destek oluyor.

 

Mükemmel Senkronizasyon

ASUS Aura ekosistemi, Aura Sync uyumluluğu sunan ASUS ürünlerinin giderek genişleyen ve büyüyen listesiyle yükselişte. Ayrıca iş ortaklarının sunduğu birçok uyumlu aksesuar ve kit de bulunuyor. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması, tanınmış üreticilerin PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritleri ile kolayca senkronize olabiliyor. ASUS Aura yazılımı basit ve sezgisel bir aydınlatma yönetimi sağlıyor.

 

Sertifikalı Uyumluluk

 

Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.

ROG Strix Ekosistemi Karşınızda

Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.

 

SİSTEMİNİZİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN

ROG Strix Z390-H Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

Kullanımı Kolay UEFI BIOS

UEFI BIOS, her PC kurma yolculuğundaki ilk duraklardan biridir ve ROG Strix Gaming serisi, piyasadaki en iyilerden birini sunar.

 

Kurulumu basitleştirmek için EZ modu, tüm önemli ayarları ve istatistikleri tek bir sayfada sunar. Sürükle-bırak işlevi ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa bir sürede çalışır hale gelecek.

EZ MODU

 

EZ Kurulum Paneli

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.

 

Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

 

SATA Bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.

 

Hızlı ve Kolay Saat Ayarı

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

 

Aura Açma/Kapama modu (Gizlilik)

Aura RGB aydınlatma veya tüm dahili LED'leri kolayca etkliştirebilir veya daha sade bir görünüm için devre dışı bırakabilirsiniz.

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

GELİŞMİŞ MOD

 

Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

 

EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.

 

SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.

 

GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.

 

Güvenli Silme

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale getirin.

 

Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

 

ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

 

Q-Fan Kontrolü

Fanların çalışma hızlarını elle ayarlayın ya da Standart, Sessiz, Turbo veya Full Hız modlarından birini hızlıca seçin. Varsayılan olarak sistem fanları, sıcaklık 75°C'ye çıktığında tam hıza çıkacaktır.

Performansta Seviye Artışı

Özel AI Suite 3 ile muhteşem oyun heyecanı için performansı mümkün olabildiğince artırabilirsiniz. Kontrol paneliyle ROG Strix Z390-H Gaming tabanlı sisteminizin neredeyse her özelliğine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeye sahip olun – hepsi de sezgisel ve basit bir arayüzle birlikte.

Fan Xpert 4

 

ROG Strix anakartlar, fanlar ve hepsi-bir-arada soğutucular için kapsamlı kontrol sunar. Her çıkış, Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden, üç adet kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensöre tepki verecek şekilde düzenlenebilir. İster sıvı ister hava ile soğutun, Auto-Tuning modu tüm parametreleri tek tıkla, akıllı bir şekilde düzenler. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimumun altına düşürerek sisteminizi hafif işleri yaparken sessiz tutan Extreme Quiet modu da mevcuttur.

EPU Kılavuzu

 

Enerji İşlem Ünitesi, sistem bütününde güç tüketimini otomatik olarak iyileştirerek güç tasarrufu sağlayan bir dahili mikro kontrolcü (EPU) barındırır. Away modu akıllı ayarı ise kullanılmayan Giriş/Çıkış kontrolcülerini kapatarak enerji tasarrufu sağlar.

Dijital Güç Kontrolleri

 

Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM) ile tümleşik güç devresi, voltaj düşmeleri, değişen frekans ve güç verim ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, işlemci voltaj düzenlemesini kararlılık ve performans için ince bir şekilde ayarlamanıza imkân sağlar.

Sonic Studio III

 

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı sanal surround destekler, böylece sizi aksiyonun ortasına koyan bir ses dünyası oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ ayarı ve tek tık ön ayarlar sunarak, sesi kişisel tercihlerinize ya da kulaklığınızın karakteristiğine göre ayarlamanızı sağlar.

 

UYGULAMALARA ÖZEL PROFİLLER

Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.

 

ÇEVRESEL SES

Etkileyici ses deneyimi için çevresel ses

 

Sonic Studio Link

Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRFT efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara da getiriyor.

GameFirst V

ROG'a özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

AKILLI/OTOMATİK MODLAR

 

Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.

TEK TIKLA ÖNCELİK VERME

 

Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur.

 

Extreme mode açık: 371.7Mbps

Extreme mode kapalı: 16.03Mbps

ROG FIRST

 

Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vemek için QoS'i yapılandırın.

AĞ ANALİZİ

 

En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.

Armoury Crate

 

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

RamCache III

RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

 

SANAL GERÇEKLİĞE HAZIR OLMANIN DA ÖTESİNDE

 

ASUS Beyond VR Ready işareti ROG Strix Gaming'in; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.

Overwolf

 

Overwolf, siz oyundayken internette dolaşmanızı, e-posta ve anlık mesajlarınızı kontrol etmenizi, oyun yayını veya kaydı yapmanızı sağlayan akıllı ve dikkat dağıtmayan bir arayüzdür. Elit bir grubun üyesi olduğunuzu gösteren, uyumlu renklere sahip ROG temalarını Overwolf Uygulama Mağazasından indirebilirsiniz.

 • Intel Z390 yonga seti

  Intel® Z390 9. Ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemcileri destekleyen, tekli bir yonga seti tasarımıdır. Noktadan noktaya seri linkleri kullanarak gelişmiş performans sağlar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak yonga seti maksimumda altı USB 3.1 Gen 2 yuvası, dört USB 3.1 Gen 1 yuvası, 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel Z390 aynı zamanda tümleşik grafikleri de destekleyerek, grafik performansının en yenisini sunar.

 • 9./8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e hazır

  Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli yerleşik grafik çıkışlarını, çift kanal (4-DIMM) DDR4 belleği ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattı ile muhteşem performans sağlamak için 9. Ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemcileri destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4266 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

3

PCI Express X1

3

USB 3.1

6

HDMI

1

DisplayPort

1

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Asus ROG SupremeFX 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 10 yorum yapıldı.

(10) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 683,00 TL 2.049 TL
4 512,25 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 512,25 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 683,00 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.024,50 TL 2.049 TL
3 683,00 TL 2.049 TL
4 512,25 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 683,00 TL 2.049 TL
4 512,25 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 512,25 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.049 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.049 TL 2.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 683,00 TL 2.049 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı