• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® Z390
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
STRIX Z390-E GAMING / 92036

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) M.2 Anakart

2.363 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
4 (Toplam Yorum: 10) Yorum Yap

kartta yok yok. sıvı pomba çıkışından tutunda dahili AC wifi, rbg , çift m2, anakart akıyor resmen. Bilgidğim kadarıyla E serisi herşeyi barındıran en üst seviye oluyor. alıp 3-5 sene değiştirmeden kullanıcam diyen varsa bu kartı alsın. Bu arada bende yok bu kart arkadaşım aldı çok beğendim inş en kısa zamanda da bende alıcam.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) M.2 Anakart

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4133MHZ(OC) M.2 ANAKART

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING

 

Aura Sync, 802.11ac Kablosuz, DDR4 4266 MHz+ desteği, ısı bloklu çift M.2, SATA 6Gbps, HDMI ve USB 3.1 Gen 2 ile Intel Z390 LGA 1151 ATX gaming anakart

 

9./8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket

 

Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, aralarında programlanabilir RGB şeritlerinin de olduğu uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle senkronize edin

 

Kapsamlı soğutma: Dahili çift M.2 ısı bloğu, sıvı pompası çıkışı, fan genişletme çıkışı ve aparatıyla birlikte MOS fanı

 

5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayar sayesinde Yapay Zekalı hız aşırtma ve sisteminize özel üretilmiş soğutma profilleri

 

Oyun için bağlantılar: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A ve Tip-C bağlantılar

 

Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, MU-MIMO destekli CNVi 2x2 802.11ac Intel yerleşik Kablosuz, LANGuard ve GameFirst

 

Oyun için ses: SupremeFX S1220A size aksiyonun derinliklerine çeken bir ses yüzeyi yaratmak için Sonic Studio III ile buluşuyor.

 

Kolay DIY: Hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kaliteli parçalar

 

Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler

ROG Strix Z390-E Gaming, Intel'in en yeni işlemcilerine sağlanan gücü yükseltir ve kapsamlı soğutma seçenekleri sağlar. İçerisinde tek tıkla optimizasyon, en yeni bağlantılar ve dahili aydınlatmalı fütüristik tarzın dahil olduğu birçok iyileştirmeyle ROG Strix Z390-E Gaming, daha yükseğe ve öteye geçen ATX oyun sistemleri için muhteşem bir temel niteliği taşır.

 

OYUN VE DAHASI İÇİN GÜÇLÜ DONANIM ÖZELLİKLERİ

İşlemcileri daha fazla çekirdek, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlamak için kapsamlı soğutma seçenekleri ve yükseltilmiş güç aktarımı ile ROG Strix Z390-E Gaming, birinci sınıf oyun performansı için sisteminizdeki parçaların tüm potansiyelini elde etmenizi sağlayan tüm gerekenlere sahiptir.

 

Güç

 

Dijital güç kontrolü ve bir dizi DrMOS güç aşaması, ROG Strix Z390 Gaming serisinin Intel'in en yeni işlemcilerini kontrol edebilecek güce sahip olmasını garantiler.

 

 

ProCool Güç Konektörü

 

Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmişlerdir. Bu da empedansı düşürerek, sıcak noktaların ve konektör hatalarının olmasını engeller.

Tasarımdan Serin

 

ROG Strix Z390 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.

 

CPU fan çıkışı

İşlemci soğutucuları için bir çift özel PWM/DC fan çıkışı.

 

AIO pompa fan çıkışı

Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

 

Sıvı pompa çıkışı

Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A'nın üzerinde güç sağlayabilen özel bir çıkış.

Çift PCIe 3.0 M.2

 

ROG Strix Z390-E Gaming çift M.2 yuvası barındırır. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 3.0 x4 modunu desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 destekler. Birlikte size en hızlı ve esnek M.2 arayüzünü sunmaktadır.

DDR4 OC 4266MHz+

 

Intel'in en yeni işlemcilerine kısıtlanmamış bellek bant genişliği sağlamak için, anakartın rotalaması, ROG Strix Z390-E Gaming ile yeniden tasarlandı. Dahili OptiMem II teknolojisi, bellek sinyal yollarını PCB katmanları arasında dikkatli bir şekilde haritalandırarak uzunlukları kısaltır, aynı zamanda kalkanlı bölgeler ekleyerek bozulmaları da engeller. Tam dolu bellek konfigürasyonlarında hız aşırtma potansiyelini artırmak için de özelleştirilmiş bir T-Topolojili düzen, zamanla eşleşmiş sinyalleme sunar.

Intel Dahili Ultra Wi-Fi desteği

 

ROG Strix Z390-E Gaming, 2x2 MU-MIMO ve geniş 160MHz kanallar ile en yeni Intel 802.11ac Kablosuz'u destekler, 1.73Gbps'ye kadar kablosuz hız sunar.* Yerleşik Kablosuz-AC Kablosuz adaptörü, kablosuz veri performansını diğer kablosuz çözümlere göre 2 kata kadar artırır. Böylece hızlı ve akıcı aktarımlara sahip olursunuz, hem de sisteminiz router'dan uzak olsa bile. Intel Kablosuz-AC 9560 aynı zamanda öncekilerden 2 kata kadar daha hızlı ve 4 kata kadar daha yüksek menzilli bağlantılar için Bluetooth 5.0 sunar.

LANGuard

 

Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek toleranslı parçalar barındıran LANGuard, kararlı Ethernet performansı ile statik elektrik ve güç yükselmelerine karşı daha iyi koruma sağlar.

SupremeFX

 

Korunan ses, üstün ses

 

Kendinizi sesin içinde SupremeFX ses teknoloji ile kaybedin. S1220A kodeki kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilmiştir. Bu saf imzayı korumak için de ön panel çıkışı çift op amfi ile desteklenir, böylece oyuncu kulaklığınızda sanal dünyalar oluşturmak için gereken güçlü sesi sağlar.

TASARIM, ÖZELLEŞTİRME VE KURULUM

Benzersiz siber yazılı kaplamanın da bulunduğu bir grup tasarım dokunuşu, buna ek olarak özelleştirme seçenekleri, kapsamlı doğrulama listesi ve endüstrideki en farklı parça ekosistemiyle ROG Strix Z390-E Gaming sayesinde oyuncu sisteminizi kurmak ve kişiselleştirme çok kolay.

 

Siber Görünüm

 

Doğal bir parlaklığa sahip aydınlatılmış ROG logosu ve fütüristik yazılımı kaplamaya sahip I/O aydınlatma, ROG Strix Z390-E Gaming'e benzersiz bir tasarım sağlıyor. Siber görünüm PCB'ye ve ısı bloklarına kadar yer alırken, gizli kaplamalar da bu yüksek kaliteli görünüm ve hissiyata destek oluyor.

Rakiplerinizi Geride Bırakın

 

ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmak için üstün performans ve estetik sunuyor. ASUS Aura, RGB çıkışına bağlı aydınlatma şeritleri ve dahili RGB LED'ler için işlevsel ayarlarla birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sunuyor. Tüm aydınlatma, giderek büyüyen Aura özellikli ASUS donanım ailesiyle de senkronize edilebiliyor.

Mükemmel Senkronizasyon

ASUS Aura ekosistemi, Aura Sync uyumluluğu sunan ASUS ürünlerinin giderek genişleyen ve büyüyen listesiyle yükselişte. Ayrıca iş ortaklarının sunduğu birçok uyumlu aksesuar ve kit de bulunuyor. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması, tanınmış üreticilerin PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritleri ile kolayca senkronize olabiliyor. ASUS Aura yazılımı basit ve sezgisel bir aydınlatma yönetimi sağlıyor.

 

Sertifikalı Uyumluluk

 

Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.

ROG Strix Ekosistemi Karşınızda

Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.

 

SİSTEMİNİZİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN

ROG Strix Z390-E Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

AI Overclocking

ASUS AI Overclocking otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

AI OVERCLOCKING

 

Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor.

5-Yönlü Optimizasyon

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

TPU ANALİZİ

 

TurboV İşlem Birimi (TPU) Analizi; voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtmanın düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar.

EPU KILAVUZU

 

Enerji İşlem Birimi (EPU) Kılavuzu sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve tasarrufu en üst seviyeye çekmek için tüketimi otomatik olarak en uygun hale getirir.

Fan Xpert 4

 

ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz.

DIGI+ GÜÇ KONTROL

 

Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Daha Hızlı Oyna, Daha Yüksek Seviyeye Çık

 

Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

GELİŞMİŞ MOD

 

Tahmin

AI OC monitör sistemi, overclock performansını tahmin etmek için sıcaklık, fan hızı ve güç tüketimi tahminlerini izler.

 

Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

 

EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.

 

AI OC Guide

AI OC Guide, AI Optimizasyonu yapmanızı veya hızlı bir kılavuza göz atmanızı sağlar.

 

SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.

 

GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.

 

Güvenli Silme

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale getirin.

 

Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

 

Arama Özelliği

Aradığınız seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.

 

ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

Kurulumu basitleştirmek için EZ modu, tüm önemli ayarları ve istatistikleri tek bir sayfada sunar. Sürükle-bırak işlevi ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa bir sürede çalışır hale gelecek.

EZ MODU

 

EZ Tuning Wizard

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.

 

Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

 

SATA Bilgisi

Cihaz tanımlama için SATA giriş detaylarını kolayca görüntüleyin.

 

Hızlı ve Kolay saat ayarlamaları

Saat ve tarih ayarlarını hızlıca değiştirmek için fareyi kullanın.

 

Aura Açık/Kapalı modu (Gizlilik)

Daha farklı bir estetik için Aura RGB aydınlatmayı ya da her dahili LED'i kolayca açıp kapatın.

Sonic Studio III

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı sanal surround destekler, böylece sizi aksiyonun ortasına koyan bir ses dünyası oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ ayarı ve tek tık ön ayarlar sunarak, sesi kişisel tercihlerinize ya da kulaklığınızın karakteristiğine göre ayarlamanızı sağlar.

UYGULAMAYA-ÖZGÜ PROFİLLER

Özelleştirilmiş ses ayarlarını farklı uygulamalara atayın, böylece her şey dinlemek istediğiniz şekil için mükemmel hale gelsin.

 

Sonic Studio Link

Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRTF efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara da sağlar. Tek yapmanız gereken Sonic Studio Link butonuna tıklayıp tüm cihazlarda etkinin keyfini çıkarmak.

 

SURROUND SES

Gerçek anlamda saran bir ses deneyimi için surround ses.

 

Hükmetmek için tara ve belirle

Sonic Radar III

Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlayan filtreler barındırıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!

Gelişmiş Ses Algoritması

Yeni Sonic Radar III ses algoritması gelişmiş hassaslık seviyesiyle düşmanınızın yerini saptamanıza yardımcı oluyor.

 

3D Motoru

Sonic Radar III çok daha sezgisel bir deneyim için oyun içi 3 boyutlu bir okla birlikte yepyeni HUD etrafına kuruluyor.

 

Ses Güçlendirme

Oyununuzun farklı bölümlerinde daha iyi odaklanmak amacıyla bas, orta frekans ve tiz sesleri artırmak için kısa yol tuşlarına basın.

 

Ses Radarı

Sonic Radar III'ün çevredeki gürültü ve kaostan etkilenmeden etkili bir şekilde çalıştığını gösteren bir işaret.

GameFirst V

ROG'a özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

64GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4266 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

3

PCI Express X1

3

USB 3.1

4

USB 2.0

2

TYPE-C

1

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX S1220A 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 cm x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 10 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(10) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 787,67 TL 2.363 TL
5 472,60 TL 2.363 TL
6 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.181,50 TL 2.363 TL
3 787,67 TL 2.363 TL
5 + 1 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 787,67 TL 2.363 TL
2 + 4 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.181,50 TL 2.363 TL
3 787,67 TL 2.363 TL
4 590,75 TL 2.363 TL
5 472,60 TL 2.363 TL
6 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 787,67 TL 2.363 TL
2 + 4 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 472,60 TL 2.363 TL
3 + 3 393,83 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.363 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.363 TL 2.363 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 787,67 TL 2.363 TL
4 + 2 393,83 TL 2.363 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı