• Soket Tipi: Soket AM4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2933 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
STRIX X470-F GAMING / 90652

ASUS ROG STRIX X470-F GAMING X470 AM4 Ryzen DDR4 3466MHz(OC) M.2 USB3.1 Anakart

Msi Gaming x470 m7 ac için GÖKHAN B. ARKADAŞI SIVI SOGUTMAYLA 3700 GHZ ÜSTÜNE ÇIKAMAMIŞ DİYORSUN KESİNLİKLE YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN KARDEŞ MİLLETE.3700 GHZ ÜSTÜNE ÇIKINCA KİLİTLENİYOR DİYORSUN KAÇA ÇIKINCA KİTLENİYOR KARDEŞ.İNANMAYIN ARKADAŞLAR STOK FANLA MSİ X470 M7 AC İLE 4000 GHZ STABİL KULLANIYORUM GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN.İŞLEMCİ BIRAZ ŞANS İŞİ ARKADAŞ SİZE TAVSİYEM ANAKART ALICAKSANIZ MSİ X470 ANAKARTLARIDA İNCELEYİN ARTILARI ÇOK FAZLA.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX X470-F GAMING X470 AM4 Ryzen DDR4 3466MHz(OC) M.2 USB3.1 Anakart

ASUS ROG STRIX X470-F GAMING X470 AM4 RYZEN DDR4 3466MHZ(OC) M.2 USB3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX X470-F GAMING


M.2 soğutucu ile AMD X470 ATX Gaming anakart, Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 3466MHz desteği, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2


AMD Ryzen™ işlemciler için AM4 Soket


Senkronize RGB aydınlatma teknolojisi, Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş portföyü ile çalışır, programlanabilir ışık şeritleri ve Philips Hue için destek sağlar


Dahili M.2 ısı bloğu, M.2 sürücüsü için soğutma sağlar, kararlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar


Oyun için bağlanılabilirlik: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, çift M.2, USB 3.1 Gen 2


5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, sisteminize özel hız aşırtma ve soğutma profilleri


Oyun için Ses: SupremeFX 1220A ve Sonic Studio III – Sizi aksiyonun içine çeken yüksek doygunlukta ses.


Gamer’s Guardian: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite parçalar.

 

Yeni nesil Ryzen™ İşlemciler ile uyumlu (Ryzen 3ncü, 2nci ve 1nci nesil işlemci desteği)

ROG Strix X470-F Gaming, performans ve gösterişin mükemmel bir birleşimidir. Kullanımı kolay ayar teknolojisi ve eşdeğer estetiği ile muhteşem oyun deneyimleri ve ince işlenmiş bir tarza sahip olmak isteyenler için bir ATX anakarttır. Strix X470-F Gaming performansın gazını sonuna kadar köklerken, zengin özelleştirme seçenekleri de sisteminizin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

ESTETİK


Estetik ufkunuzu yeni siber metin tasarımı ve Aura aydınlatma ile genişletin – içten dışa tamamen kişiselleşmiş bir oyuncu sistemi yaratın.

SİBER GÖRÜNÜM


Estetik ufkunuzu yeni siber yazılı tasarım, fan ızgaraları ve kablo tarakları gibi 3D yazdırılabilir parçalar ve Aura aydınlatma ile genişletin – içten dışa yayılan büyüleyici bir görünümle kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi yaratın.

RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN


ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmak için muhteşem performans ve üstün estetik sağlar. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili 5050 RGB çıkışları ve bir çift programlanabilir çıkışa bağlanan aydınlatma şeritleri için çeşitli işlevsel ön ayarlarla, tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de giderek genişleyen Aura özellikli ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.


* Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 3A (12V) güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3m'yi aşmamalıdır.


**RGB uzatma kabloları dahildir. LED şeritler ve Aura Sync özellikli cihazlar ayrı satılmaktadır.

AURA SYNC X PHILIPS HUE


Strix X470-F Gaming, ASUS Aura'yı evinize taşıyor – ayrıca artık efektlerinizi, Philips® Hue* kişisel kablosuz aydınlatma ile senkronize etmenize imkân tanıyor. Hue ampullerinizi, şeritlerinizi ve lambalarınızı, basit Aura uygulaması ile kolayca kontrol edin, kasanızın ötesine uzanan büyüleyici aydınlatmalar oluşturun ve tüm odanızı oyun deneyiminizin bir parçası haline getirin.

MÜKEMMEL SENKRONİZASYON

ASUS Aura ekosistemi yükselişte ve giderek genişleyen ASUS ürün listesi artık Aura Sync uyumluluğu sağlıyor – hem de iş ortaklarından birçok uyumlu aksesuar ve kit de mevcut. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması da tanınmış üreticilerin PC kasaları, bellek modülleri, soğutucuları ve RGB LED şeritleriyle senkronize edilebiliyor. Hepsi de sezgisel ASUS Aura yazılımı sayesinde kolayca yönetilebiliyor.

 

PERFORMANS

Muhteşem performansı, kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama, bellek güvenilirliği ve hızını artıran özel teknolojilerle deneyimleyin.

 

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA

Karmaşık ayarları tek tıkla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sisteminizin önemli kısımlarını optimize ederek, kasanıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlayarak PC'nizi daha akıllı kılar.

Otomatik ayar yazılımı, benzersiz sistem kurulumunuz için hız aşırtma ve soğutma profillerini iyileştirir.

Günlük kullanımda fanlar sessiz kalırken, CPU veya GPU yoğun görevlerde en iyi hava akışını sağlarlar.

Tamamen yeni stres testi, kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmelerini veya hız aşırtmalarını sağlar.

TASARIMDAN SERİN


ROG Strix X470-F Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma kontrollerini barındırır.


Çoklu sıcaklık kaynakları

Her çıkış, kullanıcı tarafından ayarlanabilen üç termal sensörü takip ve bunlara tepki gösterecek şekilde iş yükü tabanlı soğutma için ayarlanabilir. Tüm ayarlar Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından kolayca yönetilir.


Water pump+

Özel bir çıkış, yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A'dan fazla güç sağlayabiliyor.


4-pin PWM/DC fan

Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.


Akıllı koruma

Özel bir devre, her fan çıkışını aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı korur.


AIO pump

Kapalı sistem sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

MÜKEMMEL SOĞUTMA İLE ÇİFT M.2


ROG Strix X470-F Gaming, tarz sahibi ve açılı M.2 ısı bloğu ile SSD'nizi serin tutar. M.2 bölgesinden ısıyı verimli bir şekilde uzaklaştıran Strix X470-F, sürücülerin çok ısındığında ortaya çıkan ve performansı düşüren yavaşlama ihtimalini en aza indirir.

SES

Dahili oyun için ses, oyuna, sohbete, yayına veya video izlemeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Ayrıca akıllı rotalama teknolojisi de çeşitli ses akışlarını farklı cihazlara atamanızı sağlar.

 

SONİC STUDİO III

Intuitive Audio-Tuning Suite

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal saran sesi destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir alan yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, aynı zamanda birden çok ekolayzır seçeneği sunarak, tüm akustiklerin kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uymasını sağlıyor.

 

SONİC RADAR III

HÜKMETMEK İÇİN TARAYIN VE TESPİT EDİN

Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz.

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.


3D MOTORU

Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi


Audio Boost

Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkan tanıyor.


Audio Radar

Sonic Radar III için görsel bir eklenti, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

SUPREMEFX


Korunan ses, üstün ses


ROG Strix SupremeFX ses teknolojisi, hat giriş bağlantısında en iyi kayıt kalitesini sunmak için sıra dışı 113dB ve hat çıkışında kristal netliğinde ses için 120dB sinyal-gürültü oranı sunuyor. Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlamak için low-dropout düzenleyici, üstün ön panel çıkışı için bir ESS Sabre Hi-Fi ES9023P dijital-analog dönüştürücü, yüksek kazanım ve düşük bozunum için Texas Instruments RC4850 op-amp ekledik. Bunların hepsi de daha önce duymadığınız kalitede ses için eklendi.

GAMEFİRST IV

Gecikmeyi Yok Etmek İçin Bir Araya Getirin

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

 

BEYOND VR READY


ROG Strix X470-F sadece VR ready değildir – daha ötesidir! ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, Strix X470-F'nin sınıfının lideri parçalarla test edildiği, üretkenliğinizin, oyunlarınızın ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performans için ayarlandığı anlamına gelir. ASUS ROG Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurup ayarlamanız için yeni bir yol sunar.

OVERWOLF


Oyunda Kalın


Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Yeni nesil Ryzen™ İşlemciler ile uyumlu (Ryzen 3ncü, 2nci ve 1nci nesil işlemci desteği)

 • AMD Ryzen™ 2nd Nesil / Radeon™ Vega Grafikli Ryzen™ / Ryzen™ 1. Nesil / 7. Nesil A Serisi / Athlon X4 işlemciler için AM4 soket.

  Yüksek performanslı Ryzen işlemci, sekiz çekirdeğe kadar destek verir ve yenilikçi Zen mimarisini baz alır. 7. Nesil A serisi APU'lar, yerleşik AMD Radeon R serisi grafikleri barındırır. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, 5Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 hattıyla muhteşem performans sunar.


 • AMD X470 yonga seti

  AMD X470 yonga seti, en yeni AMD AM4 soketli Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A Serisi APU'lar ve Athlon™ işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi çoklu GPU kurulumları için optimize edilmiştir. Aynı zamanda iki 10Gbps USB 3.1 Gen 2 yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için altı 6Gbps SATA yuvası sağlar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

AMD® X470

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2933 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 7 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(7) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 741,67 TL 2.225 TL
5 445,00 TL 2.225 TL
6 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 741,67 TL 2.225 TL
6 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.112,50 TL 2.225 TL
3 741,67 TL 2.225 TL
4 556,25 TL 2.225 TL
5 445,00 TL 2.225 TL
6 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 741,67 TL 2.225 TL
2 + 4 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 445,00 TL 2.225 TL
3 + 3 370,83 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.225 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.225 TL 2.225 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 741,67 TL 2.225 TL
4 + 2 370,83 TL 2.225 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı