• Soket Tipi: Socket TR4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® X399
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
STRIX X399-E GAMING / 88583

ASUS ROG STRIX X399-E GAMING AMD X399 Soket TR4 Ryzen™ DDR4 3600(OC) M.2 Anakart

3.677 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
5 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

merhaba bu ürün için kampanya bekliyorum. 2 aydır karar veremiyordum sonunda kararımı verdim.daha iyisi yok.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX X399-E GAMING AMD X399 Soket TR4 Ryzen™ DDR4 3600(OC) M.2 Anakart

ASUS ROG STRIX X399-E GAMING AMD X399 SOKET TR4 RYZEN™ DDR4 3600(OC) M.2 ANAKART

ASUS ROG STRIX X399-E GAMING


AMD X399 EATX Gaming Anakart Aura Sync RGB LED aydınlatma, 802.11ac Wi-Fi, DDR4 3600MHz, Çift M.2, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 2 ön panel bağlantısı


AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemci serisi: En yeni SocketTR4 işlemcilere hazır


Aura Sync uyumlu geniş ürün seçenekleriyle ve şimdi adreslenebilen ışık şeritlerine verilen destekle RGB aydınlatmanızı senkronize edin.


Bütünleşik M.2 Soğutma Bloğu: M.2 sürücünüzü soğutarak istikrarlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.


Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, 2x2 802.11ac Wi-Fi, Çift M.2, USB 3.1 Gen 2 Type-A ve Type-C™ bağlantıları.


Oyunlar için ses: Sonic Studio III ve SupremeFX S1220A ile sizi aksiyonun içine çeken bir ses deneyimi yaşayın.


5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.


Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

ROG Strix, AMD'nin HEDT platformuna ilk olarak Strix X399-E anakart ile geliyor. Oyun tutkunlarını oyunların ötesine taşımak için tasarlanan Strix X399-E, güçlü performansı kolayca kişiselleştirilebilen çarpıcı bir dış görünümle sunuyor. Aura Sync RGB aydınlatma adeta bir katana gibi kartı boydan boya keserken, standart ve adreslenebilir başlıklar ise aydunlatmayı bir üst seviyeye getiriyor. Oyun, yayın ve daha fazlasına hazır Ryzen Threadripper işlemcilerle yeteneklerinizi eşsiz tarzınızla birlikte gösterebilirsiniz.

Rakiplerinizi Geride Bırakın


ASUS Aura Sync, RGB aydınlatmayı sınırların ötesine taşıyor. Tek bir uygulama üzerinden Aura özellikli tüm ürünlerinizi birlikte kullanıp, kontrol ederek mükemmel senkronize uyum elde edin. Anakartlar ve RGB şeritlerden ekran kartları ve daha fazlasına kadar çok geniş bir ürün yelpazesini kontrol edebileceğiniz Aura Sync, bir ışık senfonisi oluşturarak eşsiz kişiselleştirme olanağı sunuyor.

Aura Adreslenebilir Başlık


RGB Aydınlatma Mükemmel Hale Geldi


ROG Strix X399-E Gaming anakart şimdi özel bir adreslenebilir RGB başlığına* sahip. Bu başlık, uyumlu aydınlatma şeritlerini, fanları, soğutucuları ve uyumlu PC kasalarını birbirine bağlayarak yepyeni aydınlatma olanaklarından oluşan bir dünya meydana getiriyor. Adreslenebilir araçlar için efekt seçeneklerine sahip olan Aura yazılımımız ve Aura SDK olayı yeni bir boyuta taşıyor. Bunlar sayesinde, geliştiriciler her bir LED'i ayrı ayrı kontrol edebiliyor ve sonsuz sayıda farklı aydınlatma olasılıkları ortaya çıkıyor. ROG Strix X399-E Gaming anakart, 80 cm uzunluğunda kullanışlı bir uzatma kablosuyla birlikte geliyor. Bu kablo, adreslenebilir RGB şeritini istediğiniz yere koymanızı kolaylaştırıyor. Şerit, fan ve kasa markalarıyla birlikte çalışarak uyumlu adreslenebilir araç seçeneklerini sürekli artırmaya devam ediyoruz.

 • Sonsuz Aydınlatma Olasılıkları

  ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC araçlarının geniş ekosisteminden tam anlamıyla faydalanmalarını sağlıyor. Yazılım geliştirme kiti; RGB aydınlatma sayesinde oyun ve yazılım deneyimini sistem içi aydınlatma, araçlar ve daha fazlasıyla geliştirmek için sürekli gelişen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri, uyarılar ve sesler Aura uyumlu donanım üzerinden oyun deneyimini geliştirmek için hafif veya güçlü görsel işaretlerle yansıtılabilir. Bunların yanı sıra, sıcaklık gibi sistem parametreleri de aydınlatmaya atanabiliyor. Böylece bilgisayar tutkunlarına önemli sistem bilgilerini takip etmeleri için yeni bir yöntem sunuluyor.

 • 3D Yazıcı Dostu

  3D baskıya destek veren ilk anakart üreticisi ASUS, anakartınızın görünümünü kişiselleştirmenizi kolaylaştırırken sistem performansını da 3D olarak basılabilir parça seçenekleriyle artırmanızı sağlıyor.


M.2 Soğutma Bloğu


Performansı Artırmak İçin Mükemmel Soğutma


ROG Strix X399-E Gaming anakartlarda, PCH soğutma bloğuna entegre olarak bir M.2 soğutma bloğu bulunur. Çok geniş soğutma yüzeyiyle, M.2 soğutma bloğu sisteme takılan M.2 SSD'yi mükemmel bir şekilde soğutarak istikrarlı performans ve güvenilirlik sağlar. Şık açılı bir tasarıma sahip olan M.2 soğutma bloğu sisteminize hoş bir görünüm katarken, T-sensor ise anlık takip için M.2 bölgesinin sıcaklıklarını tespit eder.

M.2 Fan Yuvası


3D olarak basılımşı ASUS M.2 fan yuvası daha yüksek performans ve uzun ömür için sıcaklıkları düşürür.

DDR4 OC 3600MHZ


Daha Yüksek Daha Güçlü


DDR4 desteğiyle bellek frekanslarını 3600 MHz'e veya daha ötesine çıkarabilirsiniz! ASUS'a özgü devre tasarımı, bellek hız aşırtma konusunda üstün bir potansiyel sunar, birleşme parazitini ve sinyal yansımasını en düşük seviyeye getirerek DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarır. Eşit uzaklıktaki yenlilikçi bellek kanallarıyla ROG tasarımı, en dengeli kontrolü ve inanılmaz derecede güçlü hız aşırtma imkanını sunar. Hepsi bu değil elbette: Neredeyse tüm DDR4 bellek markalarıyla birlikte çalışan ROG, en iyi uyumun güvencesini verir.

Asus Pro Clock Teknolojisi


AMD Threadripper işlemciler için tasarlanan özel temel saat hızı (BCLK) oluşturucusu temel saat hızının 117 MHz'e* kadar veya daha ötesine artırılmasını sağlar. Bu özel çözüm, ASUS TurboV İşlem Birimi (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve temel saat hızı hız aşırtma kontrolünü geliştirir, performans sınırlarını zorlamak için heyecan verici yeni bir yöntem sunar.

 


ASUS Pro Clock'un avantajları:


Kısa sürede açılma

Yüksek hız aşırtma için zorlu koşullar altında düşük titreşim

Yoğun hız aşırtma sırasında daha yüksek kararlılık

5-Yönlü Optimizasyon


Tamamen Size ve Kullanım Şeklinize Özel Performans, Verimlilik, Dijital Güç, Fan Kontrolü, Ağ ve Ses Ayarları


ROG Strix X399-E Gaming sisteminizde oyun performansını en üst seviyeye getirmek için uzman olmanıza gerek yok. 5-Yönlü Optimizasyon tüm karmaşık ayarları tek bir tıklamayla anında halleder ve kontrol edebileceğiniz performans artışları yakalamanızı sağlar. Bize özgü teknolojimiz, gerçek zamanlı kullanıma göre sisteminizin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder. Bu sayede, üstün CPU performansı, her gün enerji tasarrufu, çok kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalara göre düzenlenen ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası, 5-Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızın oyun, eğlence, verimlilik veya başka hemen her şey için mükemmel hale gelmesini sağlar.


Oyunlar; yüksek performans, bant genişliği önceliği ve canlı seslerle akıcı ve hızlı bir şekilde çalışır.


Fanlar günlük kullanım sırasında çok sessiz kalır ve oyun oynarken üst düzey verimli soğutma sağlar.


Ağır iş yükü altındayken bile takılmalar yaşanmaz, uygulamalar akıcı bir şekilde çalışır.


Enerji verimliliği artırılır, bu sayede daha az para harcarsınız.

Anlık İşlemci Performans Artışı


Bilgisayarınızı ASUS AI Suite 3 yazılımıyla anında hızlandırın! TPU, işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sağlarken, işlemci frekans ve oranlarını en iyi performans ve grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmak için size özgürlük sağlar*


*Grafik kartı QVL'nize bakınız.

Tam Enerji Verimi


Enerji İşleme Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı ve sistemin tümünde güç tasarrufuna sahip olacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini belirler ve sisteminizin ihtiyacına göre ayarlar, böylece heyecandan ödün vermeden paranız cebinizde kalır. EPU aynı zamanda CPU watt değerini belli bir seviyeye düşürür ve Away moduyla daha da fazla tasarruf yapar, hatta kullanılmayan giriş-çıkış kontrolcülerini kapatır ve grafik kartının güç seviyesini düşüren sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu yaratır. Bu da oyunlarınız için tam güç anlamına gelir – siz uzaklaştığınızda da tam enerji verimi sunar!

Tasarımdan Serin


Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirlemeyle Fan Xpert 4, her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine erişmesini sağlıyor – böylece istediğiniz performansa ulaşırsınız.

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Hızlıdan daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız vardır – bu yüzden Strix X299-E Gaming anakartlar, ASUS Digi+ Power Control ile donatılmıştır. Bu sayede maksimumda hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve üstün güç verimi sağlanır. Digi+ Power Control, endüstrinin lideri dijital güç kontrolcüsüdür ve Intel'in IMVP8 özelliklerine daha akıcı ve güvenli güç için tam uyumludur.

Daha Hızlı Oynayın, Daha Yükseğe Çıkın


ASUS Turbo App, favori oyunlarınızda zaferleri güvene almak için her şeyi hızlandıran sezgisel ayar panelidir. İşlemcinize hız aşırtın, ağınızda oyun verilerinize öncelik verin, fantastik düzeyde net sese ve oyun içi sohbet için ses ayarlarını optimize edin. Tarih kazananlar tarafından yazılır, bu yüzden savaşa Turbo App olmadan girmeyin.

SupremeFX


Üstün Ses Koruma Altında


ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220A codec'i kullanan ROG Strix'in SupremeFX ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası sunmak için geliştirildi. Ön paneldeki kulaklık çıkışlarına eklenen iki adet op-amplifikatör, kulaklıklarınızın tüm potansiyelini sunmak için uygun voltaj ve akım sağlıyor. Sonic Studio yazılımımız; iletişim için gürültü azaltma alogirtmaları, kulaklık veya hoparlörlerinizi en iyi şekilde kullanabilmeyi sağlayan ek EQ ayarları da dahil olmak üzere ses ile ilgili her konuda size tam kontrol sunuyor.

İntel Gigabit Ethernet


Daha Fazla Çıkış ve Daha Az İşlem Sayesinde Daha Hızlı Online Oyun


ROG Strix X399-E Gaming, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel® Ethernet Controller I211-AT'yle donatıldı. Intel LAN, CPU'dan talep edilen işlem gücünü azaltarak ve olağanüstü derecede yüksek TCP ve UDP çıkışı sunarak çifte avantaj sağlıyor. Böylece oyun için çok daha fazla güç kalıyor.

Mu Mimo ile 2x2 Wi-Fi


867 MBPS'ye Kadar Aktarım Hızlarıyla Dahili Wi-Fi


2x2 çift bant 2,4/5 GHz antenli üst seviye 802.11ac Wi-Fi, 867 Mbps'ye kadar aktarım hızı sunar. En yeni Çok Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisi bağlı her kullanıcının en iyi kablosuz ve internet hızlarına erişmesini sağlar.


* Gerçek hızlar değişebilir. Wi-Fi hotspot özelliği 802.11a/b/g/n'de çalışır. Windows 10 şu an için Wi-Fi hotspot özelliğini desteklememektedir.


** MU-MIMO'ya hazır istemci gereklidir.

ProCool Güç Bağlantısı


ASUS, ProCool ile güç bağlantısını yeniden icat ediyor! Geleneksel güç bağlantılarıyla karşılaştırıldığında ProCool bağlantıları, ROG Strix X399-E Gaming anakartla olağanüstü yakın ve güvenli bir bağlantı kuruyor. Daha güçlü tasarım aynı zamanda güç verimliliğini de artırıyor. Hızlı bağlantı; daha düşük özdirenç ve daha iyi ısı dağılımı sağlayarak çalışma sıcaklığını düşürüyor.

 • AMD SocketTR4 Ryzen Threadripper'a hazır

  ROG Strix X399-E anakart en yeni AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemcileri destekler. Yenilikçi Zen çekirden mimarisiyle üretilen yüksek performanslı Threadripper işlemciler 16 adede kadar çekirdeğe sahipler. AMD SocketTR4 işlemciler üstün performans sağlamak için dört kanal DDR4 bellek, 64 adet PCI Express® 3.0 veri yolu ve yerleşik 5 Gbps USB 3.0 özelliklerine sahip.

 • AMD X399 Yonga Seti

  AMD X399 yonga seti en yeni AMD SocketTR4 Ryzen™ Threadripper™ işlemciler için inanılmaz hız aşırtma olanakları sunar. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi ve sekiz adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Socket TR4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® X399

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

8

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

3600 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

1

PCI Express 3.0 x16

4

PCI Express X1

1

USB 3.1

9

TYPE-C

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX S1220A 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 cm x 26.9 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.225,67 TL 3.677 TL
5 735,40 TL 3.677 TL
6 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.838,50 TL 3.677 TL
3 1.225,67 TL 3.677 TL
5 + 1 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.225,67 TL 3.677 TL
2 + 4 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.838,50 TL 3.677 TL
3 1.225,67 TL 3.677 TL
4 919,25 TL 3.677 TL
5 735,40 TL 3.677 TL
6 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.225,67 TL 3.677 TL
2 + 4 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 735,40 TL 3.677 TL
3 + 3 612,83 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.677 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.677 TL 3.677 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.225,67 TL 3.677 TL
4 + 2 612,83 TL 3.677 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı