• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® B560
 • Anakart Yapı: ATX
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Ram Slot Sayısı: 4
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Web'e Özel Fiyat
ROG STRIX B560-E GAMING WIFI / 129728

ASUS ROG STRIX B560-E GAMING WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000MHz(OC) Anakart

3.090 TL
772 TL'den başlayan taksitlerle
Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

Vatan bilgisayar tüm ürünleri başarılı sorunsuz vatan bilgisayar gerisi boş ve Lüleburgaz şubesinden Oğuzhana çok selamlar kralsın arkadaşım...

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ROG STRIX B560-E GAMING WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000MHz(OC) Anakart

ASUS ROG STRIX B560-E GAMING WIFI INTEL B560 SOKET 1200 DDR4 5000MHZ(OC) ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX B560-E GAMING WIFI ANAKART

PCIe® 4.0, 14+2 eşli güç aşaması, İki Yönlü AI Gürültü Engelleme, WiFi 6E (802.11ax), Intel 2.5 Gb Ethernet, üç adet soğutma bloklu M.2 slotu ve NVMe SSD desteği, USB 3.2 Gen 2x2 USB Type-C®, SATA ve Aura Sync RGB aydınlatma desteğine sahip Intel® B560 LGA 1200 ATX anakart
 
Intel®LGA 1200 Soket: 11.Nesil Intel Core™, 10.Nesil Intel Core, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemciler için hazır.
 
Sağlam Güç Çözümü: Eşli güç aşamaları ile ProCool güç bağlantısı, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörlerSağlam Güç Çözümü: Eşli güç aşamaları ile ProCool güç bağlantısı, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler.
 
Yüksek peOyunlar için En İyi Bağlantılar: HDMI® 2.0 ve DisplayPort 1.4 çıkışı, üç adet M.2 slotu ve USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® performanslı Ağ Bağlantısı: Yerleşik Intel WiFi 6E (802.11ax) ve Intel 2.5 Gb Ethernet ile ASUS LANGuards.
 
Oyunlar için En İyi Bağlantılar: HDMI® 2.0 ve DisplayPort 1.4 çıkışı, üç adet M.2 slotu ve USB 3.2 Gen 2x2 Type-C®.
 
Kolay Kurulum Dostu: M.2 Q-Latch, önceden monteli giriş/çıkış kalkanı, BIOS FlashBack™ ve Q-LED.
 
Benzersiz Kişiselleştirme Olanakları: RBG başlık ve Gen 2 adreslenebilir başlıklar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma.
 
Endüstri Lideri Oyun Sesleri: ALC4080 ile Savitech SV3H712 amplifikatör, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III.
 
Tanıdık Yazılımlar: 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliği ve UEFI BIOS arayüzü.
 
B560 Serisinin amiral gemisi olan ROG Strix B560-E Gaming WiFi, 11. Nesil Intel® Core™ işlemcileri kullanan dengeli bir oyun sistemi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Sağlam güç dağıtımına ve daha üst seviye Z590 serisi anakartlarda daha yaygın olarak bulunan en yeni WiFi 6E ağ standardına sahiptir ve en yeni grafik kartları ve yüksek hızlı depolama cihazları için hazırdır. Bu anakart aynı zamanda performansı ana akımın çok ötesine taşımak için yapay zeka destekli yardımcı programlar gibi geliştirmeler içerir. Son bir dokunuş olarak, özelleştirilebilir RGB aydınlatma ile vurgulanan fütüristik estetik, sisteminizi benzersiz bir şekilde kendi isteklerinize göre şekillendirmenize olanak tanır.

 

POTANSİYEL, GERÇEKLEŞTİ

Sağlam güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma özellikleri olağanüstü performans sağlarken, yapay zeka destekli geliştirmeler ağ ayarlarını optimize eder ve oyun içi iletişimi iyileştirerek donanımınızın tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.
 
GÜÇ TASARIMI
 
EŞLİ GÜÇ AŞAMALARI
Yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 14+2 güç aşamalarından yararlanıyor. Böylece, Intel’in en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.
 
ALAŞIM BOBİNLER VE KAPASİTÖRLER
Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarının ötesinde performans gösterir.
 
PROCOOL GÜÇ BAĞLANTISI
ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. Soketlerdeki metal koruma daha gelişmiş bir ısı dağıtımı sağlıyor. Bağlantının düşük öz direnci, sıcak noktalar oluşmasını engelleyerek güvenilirliği artırıyor.
 
DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ
Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
 
6 KATMANLI PCB
PCB tasarımı, VRM’in çevresindeki ısıyı hızla uzaklaştırıyor. Bu da sistem kararlılığını artırarak işlemci hız aşırtmasına olanak veriyor.

SOĞUTMA

DAHA SERİN TASARIM
 
ROG Strix B560 serisi; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahip.
 • CPU Fan Başlığı

  CPU soğutucuları için özel bir çift PWM/DC fan başlığı

 •  

 • AIO Pompa Fanı Başlığı

  Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı

 •  

M.2

M.2 Soğutma Bloğu
 
M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD’yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

 

KASA

4-pin PWM/DC Fan Başlığı
 
Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

 

AKILLI KONTROL

İki Yönlü Yapay Zeka (AI) Destekli Gürültü Engelleme
 
İKİ YÖNLÜ YAPAY ZEKA (AI) DESTEKLİ GÜRÜLTÜ ENGELLEME
 
Bu araç, devasa bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor ve kullanıcının sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri azaltılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.
 
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.
 
500M
Derin Öğrenme Veritabanı
 
Ses
Giriş/Çıkış
 
Yüksek
Doğruluk
 
Minimal
Performans Etkisi
 
COD: MW - FPS (2560 X 1440)

 

GELİŞMİŞ OYUN ATMOSFERİ

En yeni bağlantı seçenekleri ve ses geliştirmeleri, ROG Strix B560-E Gaming WiFi'ın oyun performansını bir sonraki seviyeye taşıyor.
 
DEPOLAMA VE BELLEK
 
OPTİMEM II
 
ROG Strix B560-E Gaming WiFi sahip olduğu dört yuvayla 128 GB DDR4 belleğe destek veriyor. OptiMem II teknolojisi iletken hattı dizilimini büyük ölçüde geliştirerek geçişleri ve paraziti azaltıyor. Bu da bellek kararlılığını ve uyumu artırarak bellek kitlerine daha yüksek frekans payı bırakılmasını sağlıyor.

PCIE 4.0 İÇİN HAZIR

ROG Strix B560-E Gaming WiFi modelinde üç adet dahili M.2 yuvası bulunuyor. Bunların birisi en yeni PCIe 4.0 standardını destekliyor. Kullanıcılar bu sayede maksimum depolama esnekliğine ve en son Intel işlemcilerle en yüksek veri hızlarına erişiyor.

AĞ BAĞLANTISI

Intel® WiFi 6E
 
Yerleşik WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlayan 6 GHz bandından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 Hz bandıyla son derece yüksek kablosuz ağ hızları elde eden bu teknoloji, kalabalık ağlarda kapasiteyi ve performansı geliştiriyor.
 
*Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.

Intel 2.5 Gb Ethernet

Yerleşik 2.5G Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

SES

SUPREMEFX
 
Gelişmiş devre düzeni optimizasyonları ve koruma teknikleriyle birlikte birinci sınıf bileşenlerden yararlanan ROG SupremeFX teknolojisi, tüm girişler ve çıkışlar için saf ses sağlar. Ön panel ses çıkış kalitesi, çok çeşitli oyun kulaklıklarını ve yüksek kaliteli kulaklıkları çalıştırabilen bir Savitech amplifikatörü ile daha fazla koruma sağlar.

Ses Koruması

Elektromanyetik parazitlere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunuyor.
 

Ses Hattı Kalkanı

Ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayırarak anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.
 

Savitech SV3H712 Amplifikatör

Entegre Savitech amplifikatörü, THD+N performansını 72’den 83 dB’e yükselterek daha saf ve net sesler sunuyor.
 

Üst Düzey Nichicon™ Ses Kapasitörleri

Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.
 

SES İÇİN USB TYPE-C®

Özel yerleşik donanım ve güç filtreleme, Ses için Type-C® bağlantı noktasının kristal netliğinde sesleri 3.5mm analog kulaklıklara veya ROG Delta kulaklığa aktarmasına olanak tanır.
 

S210 YERLEŞİK ÇİP

S210 kontrol çipi, tercih ettiğiniz Type-C - 3.5mm dönüştürücü kablosu için bağlantı noktasını otomatik olarak USB 2.0 protokolüne veya stereo ses çıkışına geçirir.

 

GÜÇ GÜRÜLTÜSÜ FİLTRE DEVRESİ

Özel olarak tasarlanmış devre, herhangi bir ses kaynağından tutarlı bir şekilde sessiz performans sağlamak için güç girişi gürültüsünün azaltılmasına yardımcı olur.

 

ROG SES İÇİN USB TYPE-C® KABLOSU

Birlikte verilen uzatma kablosu, bir USB DAC veya ROG Delta kulaklığı Ses için Type-C® bağlantı noktasına rahat bir şekilde bağlamak için kullanılabilir. Alternatif olarak, yüksek hızlı bir sürücüyü veya cihazı hızlı bir şekilde bağlamak için kablo arka USB 3.2 Type-C® bağlantı noktasına takılabilir.

KENDİ STİLİNLE OYNA

ROG Strix B560-E Gaming WiFi anakartınızı geniş ROG ekosistemindeki diğer ürünlerle birlikte kullanarak tamamen kendi tarzınızı yansıtan bir oyun sistemi kurabilirsiniz.
 

KİŞİSELLEŞTİRME

ID Tasarımı

KESİNLİKLE ROG STRIX

ROG Strix B560-E Gaming WiFi, gizli siyah estetiği ve fütürist siberpunk'tan ilham alan tasarım öğeleriyle ROG ruhunu temsil ediyor. Giriş/Çıkış kalkanı üstünde bulunan ROG logosu, Aura Sync RGB LED'lerle parlıyor ve göz alıcı, bütünleşik bir görünüm oluşturmak için diğer Aura uyumlu donanımlarla senkronize edilebiliyor.

AURA SYNC

RAKİPLERİ GÖLGEDE BIRAKIN
 
ROG Strix anakartlar, rakiplerini gölgede bırakan gerçek performans ve üstün estetik görünüm sunar. Yerleşik ASUS Aura teknolojisi, RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol sunar, dahili RGB LED’ler ve RGB başlıklarına bağlanan ışık şeritleri için çeşitli ön ayar seçenekleri içerir. Buna ek olarak, tüm aydınlatma, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

 

ADRESLENEBİLİR GEN 2 RGB BAŞLIK

ROG Strix B560-E Gaming WiFi'ın adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

 

KURULUM DOSTU

M.2 Q-LATCH
 
Yenilikçi Q-Latch sayesinde bir M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

 

BIOS FLASHBACK™

BIOS FlashBack™, BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

 

Q-LED

Yerleşik LED'ler, güç durumunun yanı sıra, işlemci, bellek, grafik kartı ya da boot cihazıyla ilgili problemleri göstererek, hız şekilde sorunu teşhis etmenizi sağlar.

 

ÖNCEDEN MONTE EDİLMİŞ GİRİŞ/ÇIKIŞ KALKANI

ROG patentli şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.

SERTİFİKALI UYUMLULUK

ROG Strix anakartlar, en çok sayıda bileşen ve cihazla en iyi uyumu sağlamak için sıkı bir sertifika programından geçer. Onaylı Satıcı Listemiz (QVL) garantili uyumlu bileşenleri ve belleği tanımlamak için bir referans sağlar.

 

ROG STRİX EKOSİSTEMİ KARŞINIZDA

ROG Strix ile seviyenizi yükseltin. Uyumlu estetik görünüm, hepsi bir arada soğutucular, kasalar, çevre birimleri ve çok daha fazlası arasında kontrol ve uyumluluk. ROG size başka hiçbir markada olmayan sayıda seçenek sunuyor.

 

ROG SİZE DAHA FAZLASINI SUNAR

ROG’ye özgü yazılım araçları kullanışlı ses ve oyun ayarlarıyla sisteminizi istediğiniz gibi yapılandırmanızı sağlar. Sistem kurulumuna ve performans ayarına daha fazla yardımcı olmak için, çok beğenilen AIDA64 yardımcı programı da karışıma eklenmiştir.
 

OPTİMİZASYON

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
 

GELİŞMİŞ MOD

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI’nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihtiyacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

EZ MODU

Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.

SES EFEKTLERİ

SONİC STUDİO III
Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla bağlantılı aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.
 
SONIC STUDIO LINK
Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda efekt kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm bağlı cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.

UYGULAMALARA ÖZEL PROFİLLER

Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece her biri tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.

SONIC STUDIO VIRTUAL MIXER

Seçtiğiniz uygulamalardaki seslerle mikrofondan aldığınız sesleri bir araya getirin ve yayınlayın.
 • DTS: SOUND UNBOUND

  ROG Strix B560 serisi anakartlar, daha önce yaşamadığınız bir ses deneyimi sunan DTS® Sound Unbound uygulaması önceden yüklü olarak geliyor. Bu uygulama, sürükleyici seslerle olağanüstü oyun ve eğlence deneyimleri oluşturuyor. Windows Sonic konum teknolojisinden yararlanan DTS® Sound Unbound, sesleri üç boyutlu sanal bir alanda sunuyor. Kullanıcıyı ses alanının tam ortasına yerleştiren bu uygulama ile her patlamanın, ayak sesinin ve gürültünün nereden geldiğini sanal ortamınızda hissedebileceksiniz.

STEREO SES

Ayrı sol ve sağ ses kanalları kulaklık veya iki hoparlörlü sistemler kurulmasına olanak verir.

KONUMA GÖRE SES

Sanal bir ses “küresi” efekti, sizi merkezine alarak 360 derece çevreler. Ses size her yönden geliyor gibi hissedersiniz.

AIDA64

AIDA64 EXTREME
 
ROG Strix B560 serisi modeller 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliğiyle birlikte geliyor. Donanım ve yazılım hakkında ayrıntılı bilgi veren bu araçta tüm sistemin veya ayrı ayrı bileşenlerin performansını ölçen testler de bulunuyor. AIDA64 Extreme’de ayrıca donanım sorunlarını tespit etmek ve önlemek için takip ve teşhis özellikleri de yer alıyor. Tüm önemli sistem sensörleri gerçek zamanlı takip edilebiliyor. Voltaj değerleri, fan hızları ve sıcaklıklar masaüstünde görüntülenebiliyor, ayrı ekranlara gönderilebiliyor veya ROG Ryuo veya Ryujin hepsi bir arada soğutma sistemlerindeki OLED panellere aktarılabiliyor*.
 
*ROG Ryujin II ve daha yeni modellerde desteklenir.
 
ROG X AIDA64 Extreme

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Anakart Özellikleri

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® B560

Anakart Yapı

ATX

Maks. Ram Desteği

128GB

Ram Slot Sayısı

4

Desteklenen Ram Hızı

2666MHz-2933MHz-3200MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4800 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

3

USB 3.2

5

USB 2.0

5

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ALC4080

Boyutlar (cm)

30.5cm x 24.4cm

Bu ürünle toplam 9 yorum yapıldı.

(9) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.030,00 TL 3.090 TL
4 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.030,00 TL 3.090 TL
4 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.545,00 TL 3.090 TL
3 1.030,00 TL 3.090 TL
4 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 772,50 TL 3.090 TL
4 772,50 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.090 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.090 TL 3.090 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.030,00 TL 3.090 TL
4 772,50 TL 3.090 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS ROG STRIX B560-E GAMING WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000MHz(OC) Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı