• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® B365
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
ROG STRIX B365-F GAMING / 97217

ASUS ROG STRIX B365-F GAM Intel B365 Soket 8-9.Nesil1151 DDR4 2666MHz M.2Anakart

965 TL

Anakart burada 'Micro ATX ' olarak yazılmış, Asus un sitesinde 'ATX' olarak yazılmış. Hangisine göre bakacağız anlamış değilim. Lütfen cevap veriniz.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX B365-F GAM Intel B365 Soket 8-9.Nesil1151 DDR4 2666MHz M.2Anakart

ASUS ROG STRIX B365-F GAM INTEL B365 SOKET 8-9.NESİL1151 DDR4 2666MHZ M.2ANAKART

ASUS ROG STRIX B365-F GAMING

 

Aura Sync RGB, önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, çift M.2, DisplayPort, HDMI, DVI, SATA 6 Gbps ve USB 3.1 Gen 2 ile donatılmış Intel LGA-1151 B365 ATX oyuncu anakartı

 

LGA1151 soket: 9./8. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerine hazır.

Aura Sync RGB: RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.

 

Kolay Bilgisayar Toplama: Maksimum dayanıklılık için önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler.

 

Dahili M.2 soğutma bloğu: M.2 sürücüsünü soğutarak istikrarlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.

 

Gelişmiş soğutma: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.

 

Oyunlar için ses: Sonic Studio III, SupremeFX S1220A ile birlikte etkileyici ses deneyimi yaşatır.

 

Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Çift M.2, USB 3.1 Gen 2 Type-A bağlantısı, DisplayPort, HDMI ve DVI.

 

Oyunlar için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst ile daha akıcı, güvenli ve gecikmesiz oyun keyfi.

PERFORMANS

 

Kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama ve bellek güvenilirliği ile hızı artıran özel teknolojiler sayesinde harika performans elde edin.

Güç Tasarımı

 

Digi+ güç kontrolü, verimli soğutma çözümü ile birlikte ROG Strix B365-F Gaming'in en yeni Intel işlemcileri kontrol edebilmesini sağlıyor.

 

Digi+ Güç Kontrolü

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

 

Termal Çözüm

ROG Strix B365-F Gaming; sürücü ve MOSFET'teki ısıyı geniş yüzey alanına sahip bir soğutma bloğuna iletmek için yüksek kaliteli termal bölgelerden yararlanır. Böylece tüm Coffee Lake işlemcilerin güç talepleri karşılanabilir.

 

MicroFine Alaşım Bobinler

Üst düzey geçirgenlik özelliğine sahip alaşım çekirdekli bobinler güç kaybını önemli ölçüde azaltarak verimi ve performansı artırır.

Daha Serin Tasarım

 

ROG Strix B365-F Gaming; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

 

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

 

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

 

Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı içerir.

 

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

Performans Seviyenizi Artırın

Özel AI Suite 3 ile performansı mümkün olan en üst seviyeye getirip oyunların heyecanını artırabilirsiniz. Kontrol paneli şeklindeki arayüz ile ROG Strix B365-F Gaming tabanlı sisteminizin hemen her noktasına ince ayar yapabilirsiniz. Kullanımı kolay tek bir arayüz sayesinde en iyi performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik dengesini yakalayın.

Fan Xpert 4

 

ROG Strix anakartlar ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar ve hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

EPU

 

Energy Processing Unit (EPU), güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde sistem genelinde tasarrufu sağlar. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

Digi+ Güç Kontrolleri

 

Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Çift PCIe 3.0 M.2

 

İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunan çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvalarına sahiptir. Çift M.2 yuvası aracılığıyla iki adede kadar PCIe 3.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve 8. ve 9. Nesil Intel Core platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın.

Gelişmiş DDR4 Kararlılığı

 

CPU'nun bellek bant genişliğine tam olarak erişebilmesi için, ROG Strix B365-F Gaming'te bellek yuvaları arasındaki iletken uzunluklarını dengeleyerek zaman ayarlı sinyal gönderimi sağlayan bir T-Topology iletken dizilimi kullanılır. Dahili OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Bu iyileştirmeler sayesinde ROG Strix B365-F Gaming birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.

RAMCache III

RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

 

ESTETİK

Yeni siber metin tasarımı ve Aura aydınlatma ile estetik ufkunuzu genişletin ve her açıdan etkileyici, kendinize özel bir oyun sistemi kurun.

 

Siber Görünüm

 

ROG Strix soğutma bloğundaki dikkat çekici çizgiler şimdi, farklı oyun kültürlerini bir araya getirerek bu nesle özel bir kimlik oluşturan bir siber metin desenine de sahip. Ancak her şey göz alıcı görünümden ibaret değil: Yeni ROG Strix anakartlar üst düzey bir dokunuş ekleyen yüksek kaliteli metalden soğutma bloğuyla malzemede mükemmelliği yakalıyor.

Rakipleri Gölgede Bırakın

 

ROG Strix anakartlar, rakiplerini gölgede bırakan gerçek performans ve üstün estetik görünüm sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

Mükemmel Senkronizasyon

ASUS Aura ekosistemi, sayısı giderek artan Aura Sync uyumlu ASUS ürünlerinin yanı sıra iş ortaklarımızın sunduğu uyumlu çok sayıda aksesuar ve kit ile büyümeye devam ediyor. ROG Strix anakartlardaki dahili Aura RGB aydınlatma özelliği, ünlü bir çok üreticinin bilgisayar kasalarıyla, bellek modülleriyle, soğutucularıyla ve RGB LED şeritlerle kolayca senkronize oluyor. Tümü, kullanışlı ASUS Aura yazılımıyla kolyaca yönetilebiliyor.

KENDİ SİSTEMİNİ KURMAK İSTEYENLERE YÖNELİK TASARIM

 

Kendi sistemini kurmak isteyenlere yönelik tasarım, bilgisayar toplama deneyimini daha sade bir hale getiriyor. Böylece kurulum yapmak daha kolaylaşıyor, uyum sorunları gideriliyor, siz ve sisteminiz için kapsamlı koruma sağlanıyor.

Önceden Monte Edilmiş Giriş Çıkış Kalkanı

 

ROG'nin patent başvurusu yapılmış şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.

SafeSlot

 

1 kat yuva

 

PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar.

ESD Koruyucuları

 

2 kat daha yüksek

 

elektrostatik koruma ile standarda göre güvenli. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.

Q-SLOT

 

Ekran kartınızı değiştirmek ve sabitlemek için kullanımı kolay tek klips. Çıkarmak için bastırın veya sabitlemek için kartı ittirin.

Q-DIMM

 

Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır.

Q-LED

 

Dahili LED'lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek gerektiğinde hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.

Digi+VRM

 

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve son derece net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

DRAM Yüksek Akım Koruması

 

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar tüm bağlantı noktalarını ve DRAM modüllerini yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruyarak anakartınızın ömrünü uzatır.

Dayanıklı bileşenler

 

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından %110'a kadar daha fazla ısıya direnç gösterir.

Sertifikalı Uyumluluk

 

Bilgisayar toplamanın özünde sisteminize ekleyeceğiniz parçaları seçip alma özgürlüğü yatar. İşte bu nedenle ROG Strix, en çok sayıda bileşen ve cihazla en iyi uyumu sağlamak için sıkı bir sertifika programından geçer. Uyum garantili bileşenlerin kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyun sistemi kurarken size çok yardımcı olacak. Uyumlu binlerce parçanın yer aldığı listede bellekler için ayrı bir Uyumlu Marka Listesi (QVL) bulunur. Böylece sisteminizi sorunsuz kurup eğlenceye adım atabilirsiniz.

ROG Strix Ekosistemi Sizi Bekliyor

Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG Strix bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. Strix ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Kullanımı Kolay UEFI BIOS

PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri ROG Strix B365-F Gaming Serisinde yer alıyor.

Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz.

Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilirsiniz. Arama özelliği ise ihtiyaç duyduğunuz ayarı kolayca bulmanızı sağlar.

GELİŞMİŞ MOD

 

Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

 

EZ Flash 3

BIOS güncellemenizi, BIOS arayüzünü terk etmeden internet üzerinden yapın.

 

SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.

 

GPU POST

Birden fazla VGA kullanılan yapılandırmalar için tavsiyeler alın ve belirli ASUS ekran kartları hakkında detaylı bilgi edinin.

 

Güvenli Silme

SSD ve NVMe depolama cihazlarınızı fabrika ayarlarına döndürün.

 

En Son Değiştirilen Günlük

Yapılan en son değişikliği takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

 

Kullanıcı Profili

Yeni BIOS sürümüne veya sisteme geçiş için BIOS ayarlarını kaydedin.

 

Q-Fan Control

Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını hızla seçebilirsiniz! Sıcaklık 75°C'ye ulaştığında fanlar otomatik olarak en yüksek hızda çalışmaya başlar.

EZ MODU

EZ Kurulum Paneli

Sistem performansını iyileştirmek için hızlı bir şekilde İşlemci hız aşırtması uygulayın veya daha hızlı veri alımı ve yedekleme için RAID dizisini yapılandırın.

 

Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

 

SATA Bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.

 

Hızlı ve Kolay Saat Ayarı

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

 

 

SES

Farklı ses akışlarını farklı cihazlara yönlendiren, oyunlara yönelik düzgün dahili ses özellikleri sayesinde oyun oynamaya, görüşme veya yayın yapmaya ya da videolar izlemeye hazırsınız.

 

 

Kullanımı Kolay Ses Ayar Aracı

Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

Uygulamalara Özel Profiller

Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.

 

Sonic Studio Link

Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.

 

Çevresel Ses

Etkileyici ses deneyimi için çevresel ses.

 

Hükmetmek İçin Tara Ve Tespit Et

Yeni Sonic Radar III'un yenilenen ses motoru, sesleri her zamankinden daha da doğru bir şekilde işleyecek şekilde geliştirilerek çevrenizde olan bitenin sürekli farkında olmanız sağlanıyor. Şimdi ayrıca, düşmanınızın konumunu anında bulmanızı sağlayan bir ok işareti de bulunuyor. Oyunlardaki önemli seslerin kaynağını görün ve düşmanlarınızın yerini saptayın. Yeni Ses Güçlendirme özelliği ise en zayıf sesleri bile duymanızı mümkün kılarak av değil, avcı olmanızı sağlıyor!

Gelişmiş Ses Algoritması

Yeni Sonic Radar III ses algoritması gelişmiş hassaslık seviyesiyle düşmanınızın yerini saptamanıza yardımcı oluyor.

 

3D Motoru

Sonic Radar III çok daha sezgisel bir deneyim için oyun içi 3 boyutlu bir okla birlikte yepyeni HUD etrafına kuruluyor.

 

Ses Güçlendirme

Oyununuzun farklı bölümlerinde daha iyi odaklanmak amacıyla bas, orta frekans ve tiz sesleri artırmak için kısa yol tuşlarına basın.

 

Ses Radarı

Sonic Radar III'ün çevredeki gürültü ve kaostan etkilenmeden etkili bir şekilde çalıştığını gösteren bir işaret.

Üstün Ses Koruma Altında

 

ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220A codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ön paneldeki kulaklık çıkışlarına eklenen iki adet op-amplifikatör, kulaklıklarınızın tüm potansiyelini sunmak için uygun voltaj ve akım sağlıyor.

 

Ses koruması

Elektromanyetik parazitlere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunuyor.

 

Ses hattı kalkanı

Akıllı kalkan, ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayırarak anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.

 

Çift Op Amplifikatör

İki dahili op amplifikatör, en sevdiğiniz kulaklıklara 32-600 Ω öz direnç ile olağanüstü sesler taşıyor.

 

Üst düzey Nichicon™ ses kapasitörleri

Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

AĞ BAĞLANTISI

En yeni teknolojilerle donatılan bu anakartta hızlı, sade ve kararlı bağlantılardan yararlanacaksınız.

 

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® B365

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

64GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

2

PCI Express X1

3

USB 3.1

3

USB 2.0

4

TYPE-C

1

HDMI

1

DVI

1

DisplayPort

1

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Asus ROG SupremeFX 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 10 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(10) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 321,67 TL 965 TL
5 193,00 TL 965 TL
6 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 482,50 TL 965 TL
3 + 3 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 321,67 TL 965 TL
2 + 4 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 482,50 TL 965 TL
3 321,67 TL 965 TL
4 241,25 TL 965 TL
5 193,00 TL 965 TL
6 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 321,67 TL 965 TL
2 + 4 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 193,00 TL 965 TL
3 + 3 160,83 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 965 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 965 TL 965 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 321,67 TL 965 TL
4 + 2 160,83 TL 965 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı