• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® B360
 • Anakart Yapı: Micro ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
STRIX B360-G GAMING / 91143

ASUS ROG STRIX B360-G GAM. Intel B360 Soket 8.-9.Nesil 1151 DDR4 2666MHz Anakart

1.056 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

İ5 9400F İÇİN ALDIM SİSTEMİMİ KURDUĞUMDA DETAYLI YORUM YAPACAĞIM.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG STRIX B360-G GAM. Intel B360 Soket 8.-9.Nesil 1151 DDR4 2666MHz Anakart

ASUS ROG STRIX B360-G GAM. INTEL B360 SOKET 8.-9.NESİL 1151 DDR4 2666MHZ ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX B360-G GAMING

 

Intel B360 mATX oyuncu anakartı, Aura Sync desteği, hazır monteli I/O kalkanı, çift M.2, SATA 6Gbps, USB 3.1 Gen 2, HDMI ve DVI ile.

 

LGA1151 soket: 8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilere hazır.

 

Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, RGB şeritlerin de olduğu uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle senkronize edin.

 

Kolay DIY: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kalite parçalar.

 

Gelişmiş soğutma: Sistemin bütününde otomatik ayar ve kasanıza özel hazırlanan soğutma profilleri.

 

Oyun için ses: Sonic Studio III ile SupremeFX S1220A, sizi içine çeken ses dünyaları yaratıyor.

 

Oyun için bağlanılabilirlik: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A bağlantıları.

 

Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst ile daha akıcı, daha güvenli ve gecikmesiz çevrimiçi oyun.

Estetik

Estetik ufkunuzu yeni siber yazılı tasarım, fan ızgaraları ve kablo tarakları gibi 3D yazdırılabilir parçalar ve Aura aydınlatma ile genişletin – içten dışa yayılan büyüleyici bir görünümle kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi yaratın.

 

SİBER GÖRÜNÜM

 

ROG Strix ısı bloğu üzerindeki farklı şık kesimler, şimdi fütüristik siber yazılı bir kaplamayla güçlendirildi, böylece bu nesil için benzersiz bir kimlik oluşturuldu. Ancak hepsi görünüşle ilgili değil; tamamen yeni ROG Strix anakartlar, yüksek kaliteli metal ısı bloğu ile materyalistik mükemmeliyeti sunarak, şık bir dokunuşa sahip.

MÜKEMMEL SENKRONİZASYON

ASUS Aura ekosistemi yükselişte, hem de giderek artan sayıda ASUS ürünü artık Aura Sync uyumluluğu sağlıyor – ayrıca iş ortaklarımızdan da birçok uyumlu aksesuar ve kit de mevcut. ROG Strix B360-G Gaming'in RGB çıkışı, PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritlerini bağlayıp senkronize etmenizi sağlar. Hepsi de sezgisel ASUS Aura yazılımı tarafından kontrol edilebilir.

 

3D yazdırılabilir aksesuarlar

Özel PC kasalarında sistem parçaları görünür olduğu için, 3D yazdırılmış aksesuarlarla kendinizinkini farklı kılabilirsiniz.

 

2-Yönlü SLI HB KÖPRÜSÜ KAPAĞI

Kapağı PCB SLI HB köprüsünün üzerine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu form faktörlerde – eATX, ATX ve mATX- mevcuttur.

 

FAN IZGARASI

Kasanıza ekstra bir tarz ekleyin.

 

KABLO TARAKLARI

Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzenli tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.

 

ROG YAZI TİPLERİ

Harfleri yazdırmak için ROG yazı tipi dosyalarını kullanın – ardından adınızı veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı tamamen özelleştirin.

 

ROG ANAHTARLIK

3D bir anahtarlık bastırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin.

 

DIY Dostu Tasarım

DIY dostu tasarım, PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır. Yerleştirmesi kolay, uyumluluğu garantilenmiş, sizi ve sisteminizi güvenli tutmak için korumalıdır.

 

SERTİFİKALI UYUMLULUK

 

Sisteminizde kullanılacak parçaları seçmeniz, PC DIY'in kalbidir. Bu yüzden ROG Strix, birçok parça ve cihazla en iyi uyumluluğu sunabilmek için geniş kapsamlı bir sertifikasyon programına tabi tutulur. Uyumluluk garantili parçaların kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyuncu sistemi kurarken değerli bir yardımcıdır. Binlerce uyumlu parçayı gösterir ve bellekler için de özel bir liste (QVL) barındırır – böylece sorunsuz kurulum yapıp, hızlıca eğlenceye adım atarsınız.

 

KULLANIMI KOLAY UEFI BIOS

UEFI BIOS her PC kurulum yolculuğundaki erken durak noktalarından biridir, ROG Strix B360-G Gaming de piyasadakilerin en iyilerinden birini sunar.

EZ modundaki kurulum sihirbazı, saat ve tarih gibi basit ayarlara ulaşımı kolaylaştırır, fan profilleri ve SATA giriş belirlemesi gibi detaylı ayarları da barındırır.

EZ MODE

 

Sezgisel grafik fan kontrolü

Fare ile basitçe bir kavis çizerek, her fana ince ayar yapın.

 

SATA Bilgisi

Cihaz belirleme için kolayca SATA yuvası detaylarını görüntüleyin.

 

Hızlı ve kolay saat ayarlamaları

Saat ve tarih ayarlarını hızlıca değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.

 

Daha da derine inmeye hazır olduğunuzda, UEFI'ın Advanced moduna geçin ve tam kontrolü elinize alın. Advanced modu, anakartın her özelliği üzerinde tam kontrolü aktifleştirir, yerleşik Arama işlevi ise ihtiyacınız olan ayarı hızlıca bullmanıza yardımcı olur.

ADVANCED MODE

 

My Favorites

Ayar seçeneklerini hızlıca buluan ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.

 

EZ Flash 3

BIOS'u BIOS'tan ayrılmadan, internet üzerinden güncelleyin.

 

SMART

Depolama cihazınızın S.M.A.R.T. günlüklerini kontrol edin ve potansiyel hataları önceden belirleyin.

 

GPU POST

Çoklu grafik kartlı kurulumlar için önerilere bakın ve seçili ASUS grafik kartları için detaylı bilgileri görün.

 

Secure Erase

SSD ve NVMe depolama cihazlarını fabrikadan çıkmış duruma geri döndürün.

 

Last Modified Log

Son değişiklikleri takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA Port Renaming

SATA yuvalarını kolay belirleme için yeniden adlandırın.

 

User Profile

BIOS ayarlarını yeni bir BIOS sürümü veya yeni bir sistem için kaydedin.

 

Q-Fan Control

Fanların çalışma hızlarını elle ayarlayın ya da Standart, Sessiz, Turbo veya Ful Hız modlarından birini hızlıca seçin. Varsayılan olarak sistem fanları, sıcaklık 75°C'ye çıktığında tam hıza çıkacaktır.

Performans

Kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama ve bellek güvenilirliğini ve hızını geliştiren özel teknolojilerle muhteşem performansı deneyimleyin.

 

TASARIMDAN SERİN

 

ROG Strix B360-G Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en geniş soğutma kontrollerini barındırır.

 

Çoklu sıcaklık kaynakları

Her çıkış, kullanıcı tarafından ayarlanabilen üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Hepsi de Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir

 

4-pin PWM/DC fan

Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

 

Hepsi-bir-arada pompa fanı

Kapalı sistem sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

 

PERFORMANSTA SEVİYE ARTIŞI

Özel AI Suite 3 ile muhteşem oyun heyecanı için performansı mümkün olabildiğince artırabilirsiniz. Kontrol paneliyle ROG Strix B360-G Gaming tabanlı sisteminizin neredeyse her özelliğine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeye sahip olun – hepsi de sezgisel ve basit bir arayüzle birlikte.

Fan Xpert 4

 

ROG Strix anakartlar, fanlar ve hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ı ile geniş bir kontrol sunar. İster sıvı ister hava ile soğutun, Auto-Tuning modu, tüm parametreleri tek bir tıkla akıllı şekilde ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına düşüren Extreme Quite modu da bulunur – sisteminizi hafif işleri yaparken fısıltı seviyesinde tutar.

ÇİFT PCIE 3.0 M.2

 

ROG Strix B360-G Gaming, çift M.2 yuvası barındırır. Bunlardan biri hem SATA hem de PCIe 3.0 x2 modlarını desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 x4'ü destekler. İkisi birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sağlar.

GELİŞMİŞ DDR4 KARARLILIĞI

 

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, rotalanmış yolları en uygun PCB katmanından geçirerek korur, T-Topoloji yol düzenimiz de, zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarıyla dengeleyerek sağlar. Bu iyileştirmeler, ROG Strix B360-G Gaming'in, birçok çift ve dört kanallı DIMM bellek kitlerini desteklemesini sağlar, sisteminize de her türlü iş yüküyle başa çıkabilecek kararlılığı sunar – ister oyun oynayın ister ağır uygulamaları çalıştırın.

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN

RAMCache II, milisaniyeleri mikro saniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumlu olduğundan, benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda başlatır.

 

SES

Dahili oyun için ses, oynamaya, sohbet etmeye, yayın yapmaya veya video çekmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Akıllı rotalama ile de farklı ses akışlarını farklı cihazlara atayabilirsiniz.

 

Sonic Studio III

 

SEZGİSEL SES AYARLAMA SÜİTİ

 

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

 

UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER

Özelleştirilmiş ses ayarlarını farklı uygulamalara uygulayın, böylece her şey dinlemek istediğiniz şekle mükkemmel olarak ayarlansın

 

SURROUND SOUND

Gerçek anlamda sizi içine çeken bir ses deneyimi için surround ses

Sonic Radar III

 

HÜKMETMEK İÇİN TARA VE BELİRLE

 

Yeni Sonic Radar III'ün gelişmiş ses motoru, sesleri olduğundan daha doğru şekilde işliyor, böylece etrafınızda olup bitenden her zaman haberdar olmanızı garantiliyor. Artık ekran üzerindeki bir oka da sahip – düşmanlarınızın yerini anında belirlemenize yardımcı! Önemli oyun içi seslerin kaynağını buluna ve düşmanın yerini belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!

 

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.

 

3D MOTORU

Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.

 

Audio Boost

Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkân tanıyor.

 

Ses Radarı

Sonic Radar III, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

SupremeFX

 

Korunan ses, üstün ses

 

Kendinizi ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisi ile oyunun içinde bulun. S1220A kodek'ini kullanan SupremeFX, doğal ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sunmak için geliştirilmiş, yerleşik bir ses çözümüdür. Ön panel kulaklık çıkışına eklenen iki op amfi ile, kulaklıkların tam potansiyelini sunması için güçlü voltaj ve akım sağlar.

En yeni teknolojilerle, kararlı ve hızlı olduğu kadar, hızlı ve kolay bağlantılardan yararlanacaksınız.

 

Intel Gigabit Ethernet

 

MUHTEŞEM OYUN DENEYİMLERİ İÇİN DAHA FAZLA AKIŞ VE DAHA AZ İŞLEMCİ KULLANIMI

 

ROG Strix B360-G Gaming, daha hızlı ve akıcı oyunlar için en yeni Intel Ethernet'i (I219-V) barındırır. Intel'in LAN'ının işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP akışını artırarak, oyun için daha fazla işlemci gücü sağlar.

GameFirst IV

GECİKMEYİ YOK ETMEK İÇİN BİRLEŞİN

GameFirst IV, ağ trafiğiniz daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için iyileştirir. Yeni Multi-Gate Teaming özelliği, tüm ağlarınızı birleştirerek, tek bir dev bant genişliği oluşturur ve en akıcı oynanışı sunar. Aynı zamanda yeni Intelligent modu ile de, her oyunun en iyi performans için iyileştirilmesini garantiler.

 

LANGuard

 

ARTIRILMIŞ AKIŞ, EN İYİ AKIM KORUMASI

 

LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monteleme işlemi, güçlerini birleştirerek, ROG Strix Gaming B360-G'nizin bağlantılarını korur ve artırılmış akış sağlar. Buna ek olarak statik elekriğe 1.9 kat daha fazla tolerans gösteren ve akımlara 2.5 kat koruma (15kV'a kadar) koruma sunan elektrostatik olarak korunmuş, akım korumalı parçalar (ESD Korumaları) yer alır.

ROG Strix Size Dahasını Veriyor

Tasarla, kur, ayarla ve tarzını göster – ROG Strix yolun her adımında arkanızda.

 

OVERWOLF

 

OYUNDA KALIN

 

Overwolf, internet, e-posta, anlık mesajlaşmalarınza bakmanızı sağlayan, yayın veya video kaydı yapmanıza imkan sunan, akıllı ve sizi engellemeyen bir arayüzdür. Renkleri eşleşen ROG görünümü ile elit bir grubun üyesi olduğunuzu gösterin.

ROG CLONE DRIVE

 

SÜRÜCÜLERİNİZİN İMAJINI AKILLI ŞEKİLDE ALIN

 

Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit diskleri veya SSD'leri hızlı ve verimli şekilde çoğaltan, akıllı ve kullanışlı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive öyle akıllıdır ki, tek sürücüyü, iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir – hepsini de yüksek hızlarda yapar.

BEYOND VR READY

 

ROG Strix B360-G Gaming is VR Ready ve ötesidir! ASUS Beyond VR Ready işareti, ROG Strix B360-G Gaming'in, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın, maksimum performans için ayarlandığını garantilemek için birçok sınıfının lideri parça ile test edildiği anlamına gelir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yol sunar.

 • Intel® B360 yonga seti

  Intel® B360, 8. nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sağlar. Buna ek olarak B360 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, iki USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 hat hız desteği yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Intel B360 aynı zamanda yerleşik grafik destekleyerek, grafik performansındaki en son teknolojilerin keyfini çıkarmanızı da sağlar.

 • 8. Nesil Intel Core LGA1151 İşlemcilere Hazır

  Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli tümleşik grafik çıkışını, muhteşem performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellekleri ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını, LGA1151 paketinde 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® B360

Anakart Yapı

Micro ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

64GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

2

PCI Express X1

2

USB 3.1

4

USB 2.0

2

HDMI

1

DVI

1

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX S1220A 7.1

Boyutlar (cm)

24.4 cm x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(4) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 352,00 TL 1.056 TL
5 211,20 TL 1.056 TL
6 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 352,00 TL 1.056 TL
6 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 528,00 TL 1.056 TL
3 352,00 TL 1.056 TL
4 264,00 TL 1.056 TL
5 211,20 TL 1.056 TL
6 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 352,00 TL 1.056 TL
2 + 4 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 211,20 TL 1.056 TL
3 + 3 176,00 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.056 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.056 TL 1.056 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 352,00 TL 1.056 TL
4 + 2 176,00 TL 1.056 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı