• Soket Tipi: Soket 2066
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4500 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel® X299
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Menşei: Çin
RAMPAGE VI APEX / 88152

ASUS ROG RAMPAGE VI APEX Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500+MHz(OC) USB3.1 Anakart

Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG RAMPAGE VI APEX Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500+MHz(OC) USB3.1 Anakart

ASUS ROG RAMPAGE VI APEX INTEL X299 SOKET 2066 DDR4 4500+MHZ(OC) USB3.1 ANAKART

ASUS ROG RAMPAGE VI APEX


Rekorlar kıran performansa, Aura Sync RGB LED'lere, dört kanallı DDR4 4133 MHz+, çift DIMM.2 genişleme kartı (dört adede kadar M.2 SSD) ve USB 3.1 özelliklerine sahip, bilgisayar tutkunlarına yönelik Intel X299 EATX anakart


Intel® Core™ X Serisi işlemci ailesi: En yeni LGA 2066 soket işlemcilere hazır.


Çift kanal DDR4 4500MHz+/Dört kanal 4133MHz+ (Hız Aşırtma) desteği: Daha akıcı ve hızlı performans için belleğin sınırlarını zorlayın.


Performans için geliştirildi: Modern tasarımla tüm sınırları aşın.


Çift ROG DIMM.2: Fan montaj kitine sahip iki adet çift M.2 genişleme kartı sayesinde kullanıcılar kendi fanlarını takarak darboğaz oluşmasını engelleyebiliyor.


X şeklinde PCB: Aura Sync aydınlatmanın parlamasını sağlayan eşsiz kesim.


Aura Sync RGB LED: İki adet Aura 4-pin RGB şerit başlığıyla etkileyici senkronize efektler.


Kişiselleştirilebilir ışıklı isim plakası: Senin anakartın, senin imzan.


Hız Aşırtma Uzmanının Araç Kiti: Hız aşırtma deneyimine yardımcı olan donanım düzeyinde kontroller.


Yoğunlaşma Tespiti: Sıfır derecenin altında soğutma için dahili yoğunlaşma tespit devreleri


ROG Su Soğutma Bölgesi: Dahili akış oranı ve sıcaklık ölçüm başlıkları sayesinde su soğutmaya ilişkin önemli verileri izleyebilirsiniz.


Harika bir oyun deneyimi için üretildi: 5-Yönlü Optimizasyon, SupremeFX ses ve Intel gigabit Ethernet.


En iyi koruma: En üst düzeyde dayanıklılık için SafeSlot, SafeDIMM ve yüksek kaliteli bileşenler.

Bilgisayar Tutkunlarına Yönelik En Üstün Hız Aşırtma Anakartı


ROG mühendislerinin ustaca geliştirdiği ve dünyanın en iyi hız aşırtma uzmanları tarafından mükemmel şekilde ayarlanan Rampage VI Apex, performans rekorları kırmak amacıyla üretildi. Optimize edilmiş 4-DIMM bellek gözden geçirme düzenine, M.2 SSD'lerinizi soğuk tutan yenilikçi çift DIMM.2 modülüne ve Aura RGB aydınlatmayı zarif bir şekilde öne çıkaran X şeklinde farklı bir PCB'ye sahip olan Apex, taviz vermeyen mühendislikle radikal estetik görünümü bir araya getiriyor. Bir sonraki gösteri sisteminizi Rampage VI Apex ile kurun ve X299 platformunun sınırlarını zorlayın.

Dünya Rekorları Kırıldı


Dünya rekorları kırması için üretilen Rampage VI Apex bunu çoktan başardı bile. Optimize edilmiş tasarımı, yüksek kaliteli bileşenleri, sıvı nitrojen (LN2) ve sıvı helyum (LHe) ile sıfırın altında derecelerde çalışmanın zorluklarına dayanma yeteneğiyle Apex, şimdiye kadar yedi dünya rekoru kırdı ve dünya çapında 16 kez birinci oldu.* Bunlar arasında, dört çekirdek ve sekiz iş parçacıklı Intel Core i7'de 7,562 GHz ile en yüksek işlemci frekansına ulaşmak da yer alıyor. Bu da, yonganın varsayılan frekansı olan 4,3 GHz'e inanılmaz bir şekilde %75,87 oranında hız aşırtma yapıldığı anlamına geliyor.

Hız Aşırtma Uzmanının Araç Kiti

Rampage VI Apex'te hız aşırtma deneyiminize yardımcı olacak donanım düzeyinde kontrollere sahip bir hız aşırtma uzmanı araç kiti bulunur. Anakartın Çift BIOS özelliği, farklı firmware sürümleri ile denemeler yapmanızı ve BIOS'lardan biri bozulduğunda kurtarma imkanına sahip olmanızı sağlar. Kart üzerinde bulunan anahtarla birinci ve ikinci BIOS arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Hız aşırtma uzmanının araç kitinde ayrıca sistemi durdurmak için bir Duraklatma anahtarı ve yuvalar arasında hızlı geçiş yapmak için dört adet de PCIe anahtarı bulunur. Güvenli Yeniden Başlatma ve Yeniden Deneme düğmeleri, sıfırın altındaki derecelerde POST'a yardımcı olacak bir LN2 jumper'ı ve Yavaş mod anahtarı da kitte yer alan diğer araçlardır. Size zaman kazandıran bu hızlı ve kolay araçların tümü daha fazla rekor kırmanız için tasarlandı.

1. QLED: Mevcut başlatma durumunu gösteren dört adet LED.


2. LN2 Mode Jumper: Sıvı nitrojenle (LN2) yapılan hız aşırtmalar için özel seçenekleri ve işlevleri etkinleştiren jumper.


3. Yavaş Mod Anahtarı: CPU oranını anında 8 kat azaltarak hassas test geçişlerini atlar.


4. Duraklatma Anahtarı: Test sırasında sistemi duraklatarak hız aşırtma parametrelerine ince ayar yapmanızı sağlar.


5. Yeniden Deneme Düğmesi: Tek basışta anında hard reset yapma imkanı.


6. Güvenli Başlat Düğmesi: PC'yi anında yeniden başlatıp güvenli modda çalıştırır.


7. Probeit: Entegre edilen ölçüm noktlarından voltajı kontrol edin.


8. PCIE Switch: Hata tespitini kolaylaştırmak için dört adet x16 uzunluğundaki PCIe yuvalarını birbirinden bağımsız olarak etkinleştirip devre dışı bırakan dört anahtar.


9. MEMOK!: Sistemi başlatmayı garanti altına almak için bellek ayarlarını anında yeniden ayarlar.


10. BIOS Anahtarı ( Çift BIOS İçin ): BIOS bir ve iki arasında hızla ve kolayca geçiş.

Yoğunlaşma Tespiti

Rampage VI Apex'teki özel devreler kartın arka kısmında olabilecek yoğunlaşmayı tespit eder. CPU, DRAM_L, DRAM_R ve PCIe olarak dört farklı bölüme ayrılan bu özellik, belli bir alanda kısa devre oluşma riskine karşı kullanışlı uyarılar sunar.

 

Optimize Edilmiş Gözden Geçirme Düzeni


Rampage VI Apex'in bu kadar yüksek performans gösteren bir anakart olmasını sağlayan şey karmaşık ve yenilikçi mühendisliktir. Mühendislerimiz her kanala tek bir DIMM yuvası atayarak daha kısa gözden geçirme mesafeleri oluşturdu. Bu da, özdirenç üzerinde daha sıkı bir kontrol ve sinyal karışması olasılığının azalması anlamına geliyor. Mühendisliği ilk sıraya alan bir stratejiyi benimseyerek, mümkün olan en iyi gözden geçirme yönlendirmesini oluşturmak için entegre devre sayısını azalttık. Sonuç olarak ortaya daha kararlı ve daha yüksek hız aşırtma potansiyeline sahip, bellek kitinizinden en iyi performansı almanızı sağlayan bir anakart çıktı.

Daha Çok ve Daha Güçlü DDR4 Hız Aşırtma


ROG mühendisleri bir EATX anakartta dört yuvalı bellek tasarımı kullanarak, paraziti en aza indirmek ve sinyal bütünlüğünü geliştirmek amacıyla bellek gözden geçirme yolları için optimize edilmiş bir dağılım oluşturdu. Rampage VI Apex, çift kanal modunda 4500+MHz'e kadar, dört kanal modunda ise 4133+MHz'e kadar DDR4 hız aşırtmayı mümkün kılıyor. ROG ayrıca en iyi uyumluluğu ve gerçek kullanım performansını sunmak için önde gelen DRR4 bellek markalarıyla birlikte çalışıyor.

Extreme Engine Digi+ ve Asus Pro Clock II Teknolojisi

CPU ve bellek hız aşırtma oranlarını artıran özel bir temel saat hızı oluşturucusu. Bu özel çözüm TPU ile birlikte çalışarak voltaj ve temel saat hızı için yapılan hız aşırtma üzerindeki kontrolü artırır, Intel® Core™ X-serisi işlemcilerden elde edilebilecek tüm performansı almanızı sağlayacak esnekliği sunar. Rampage VI Apex elbette ROG'nin dijital güç kontrolcüsü Extreme Engine Digi+'a da sahip. Extreme Engine Digi+ teknolojisi; Digi+ PWM kontrolcüsü, PowlRstage® IR3555 MOSFET'ler, MicroFine alaşım, bobinler ve 10K siyah metalik kapasitörlerle sürekli ve kararlı güç dağılımı sağlar.

Çift ROG DIMM.2


Rampage VI Apex, toplamda dört adet PCIe 3.0 x4 M.2 SSD'ye destek veren iki adet ROG DIMM.2 modülüne sahiptir. ROG DIMM.2 mevcut çok sayıda bellek soğutucusunu destekler ve Rampage VI Apex de iki adet 50 mm fana veya bir adet 80 mm fana destek veren iki fan montaj parçasıyla birlikte gelir. Böylece M.2 sürücülerinizi soğutmak çok kolay hale gelir. Sıcaklık takibi için her bir modülde bir çift dahili termal sensör başlığı bulunur. Bu sayede Fan Xpert 4 yazılımı veya ASUS UEFI üzerinden fan hızlarını ve seslerini kontrol edebilirsiniz. Son bir dokunuş olarak, modüllerde Aura yazılımımızla kontrol edilebilen dahili RGB LED'ler yer alır. Bu RGB LED'ler çok sayıda farklı aydınlatma efektiytle sisteminizi öne çıkarmanız için seçenekler sunar.

RAID & VROC


VROC

CPU_DIMM.2 genişleme kartıyla, iki adet M.2 sürücüsünü RAID olarak bağlayarak Intel'in CPU'da Sanal RAID (VROC) özelliğinden* faydalanın. ASUS Hyper M.2 X16 Kartını** ekleyip, dört adede kadar PCIe® 3.0 x4 M.2 sürücü ve toplamda 128 Gbps'a kadar bant genişliğine ulaşarak depolama performansınızı en üst seviyeye de çıkarabilirsiniz. VROC ile RAID dizileriniz kolaylıkla önyüklenebilir olacak şekilde yapılandırılabilir ve geleneksel DMI darboğazları ortadan kalkar. Böylece depolama cihazlarınız diğer veri trafiği nedeniyle geride kalmaz.


PCH RAID

X299 PCH'ye doğrudan bağlanan PCH_DIMM.2 modülü, depolama performansını geliştirmek veya yedek bir katman sunmak amacıyla yonga seti bazlı RAID yapılandırmaları yapmak için kurulabilir.

VRM ve I/O Soğutma Bloğu


Çok sayıda çekirdeğe sahip en yeni Intel Core i7 ve Core i9 işlemciler ciddi miktarda güç harcar. Bu nedenle Rampage VI Apex kapsamlı VRM soğutmasıyla donatılmıştır. Isı borusu aracılığıyla I/O korumasına bağlanan büyük boyutlu ve kanatçıklara sahip olan soğutma bloğu sayesinde yüzey alanındaki ısı verimli bir şekilde dağıtılır. Platformun sınırlarını zorlamak isteyen bilgisayar tutkunları için hava akışını hızlandıracak bir fan takmalarını sağlayan bir yuva da ekledik.

Rakiplerinizi Geride Bırakın


Bilgisayar tutkunlarına yönelik düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili iki adet 4-pin RGB başlığına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü sürekli Aura Sync özellikli ASUS donanımları portföyüyle senkronize edilebilir.

Sonsuz Aydınlatma Olasılıkları

ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC araçlarının geniş ekosisteminden tam anlamıyla faydalanmalarını sağlıyor. Yazılım geliştirme kiti; RGB aydınlatma sayesinde oyun ve yazılım deneyimini sistem içi aydınlatma, araçlar ve daha fazlasıyla geliştirmek için sürekli gelişen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri, uyarılar ve sesler Aura uyumlu donanım üzerinden oyun deneyimini geliştirmek için hafif veya güçlü görsel işaretlerle yansıtılabilir. Bunların yanı sıra, sıcaklık gibi sistem parametreleri de aydınlatmaya atanabiliyor. Böylece bilgisayar tutkunlarına önemli sistem bilgilerini takip etmeleri için yeni bir yöntem sunuluyor.

 

Kişiselleştirilebilir Işıklı İsim Plakası


Birlikte gelen kendin yap kitiyle isim plakanızı kişiselleştirin, kişisel işaretinizi Aura Sync aydınlatmayla ışıklandırın!

X Şeklinde PCB


Asimetrik X şeklindeki devre kartı ve radikal aydınlatma düzeniyle Rampage VI Apex farklı olmaktan çekinmiyor. Eşsiz X tasarımı daha basit ve temiz kablo yerleşimini mümkün kılarken, Aura RGB arka aydınlatmayla sisteminizin fark edilmesini sağlıyor.

5 Yönlü Optimizasyon

Tüm karmaşık ayarlar tek tıklamayla hallolur. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızı akıllandırır. Sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder, bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.

Sizin sistem özelliklerinize özgü hız aşırtma ve soğutma profilleri oluşturan otomatik ayar aracı.

Fanlar günlük kullanımda sessiz çalışırken, CPU ve GPU'yu yoğun olarak kullanan görevlerde ise optimum hava akışı sağlanır.

Yepyeni stres testiyle kullanıcılar CPU veya bellek odaklı iş yükleri için sistemi optimize edebilir ve hız aşırtma yapabilir.

CPU Performans Artışı


ASUS AI Suite 3 aracıyla bilgisayarınızın tüm performansını açığa çıkarın. Otomatik sistem ayarlama aracımızın beyni olan TurboV Processing Unit (TPU), voltaja ince ayar yapmayı, sistem verilerini takip etmeyi ve optimum performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlamayı sağlar.

Çok Yönlü Enerji Verimliliği


Energy Processing Unit (EPU) ile sistemizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

Hava veya Sıvı Soğutma İçin Esnek Kontroller


ROG Rampage VI Apex ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Digi+, frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Her Uygulama İçin Çekirdek Başına Performansı Optimize Edin


Intel'in en yeni işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo Core uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

Daha Serin Tasarım


Rampage VI Apex, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.


Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

Ödüllü UEFI BIOS

Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş Modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

EZ Mode


EZ Tuning Wizard

Hız aşırtma ve RAID. Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın, veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID konfigürasyonunu kolaylaştırın.


Sezgisel grafik fan kontrolü

Fareyle bir eğim çizerek farklı fanlara kolay şekilde ince ayar yapın.


EZ XMP

DRAM performansınızı tek bir tıkla geliştirin


SATA

Kolay cihaz tanılama için SATA yuva detaylarına bakın


Hızlı saat ayarlama

Saat ve tarihi ayarlamak için fare kontrollerini kullanın

Advanced Mode


My Favorites

Ayar seçeneklerini hızlıca buluna ve listeye tercih ettiğiniz araçları yerleştirin.


EZ Flash 3

En yeni BIOS'u BIOS içinden internete bağlanarak güncelleyin


SMART

Depolama cihazlarınızın bilgi günlüklerini, kararlılık ve potansiyel hatalar için kontrol edin.


GPU POST

Seçili ASUS grafik kartlarını otomatik olarak tespit edin ve detaylı bilgilerini görüntüleyin.


Secure Erase

SSD'lerinizi fabrikadan çıkmış duruma getirin


Last Modified Log

Seçili ASUS grafik kartlarını otomatik olarak tespit edin ve detaylı bilgilerini görüntüleyin.


SATA Port Renaming

Kolay belirleme için SATA yuvalarını yeniden adlandırın.

SupremeFX


Üstün Ses Koruma Altında


Rampage VI Apex'in muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı. Anakart, bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. Ayrıca, SupremeFX S1220 cocec'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör ekledik. Tüm bunlar size daha önce hiç yaşamadığınız, sizi tamamen saran bir ses deneyimi sunuyor!

Intel Ethernet


Düşük CPU İş Yükü, Yüksek TCP ve UDP Çıkışı


ROG Rampage VI Apex, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel® Ethernet (I219-V) ile donatıldı. Intel Ethernet kontrolcüleri, işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir uyum halinde çalışır. Böylece işlemciye ek yük azalır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlanır. Sonuç olarak oyunlar ve diğer görevler için çok daha fazla güç elde edilir.

 • Intel® X299 yonga seti

  Intel X299 yonga seti, LGA 2066 soket Intel Core X-Serisi işlemcileri destekler. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, X299 daha hızlı veri aktarımı için en fazla 10 adet USB 3.1 Gen 1 girişi, 8 adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 desteğine sahiptir.

 • LGA 2066 (R4) soket için Intel Core™ X Serisi işlemciler

  Intel Core X-Serisi işlemciler (6 çekirdek üzeri): 4-kanal (8-DIMM), 44/28 PCI Express 3.0/2.0 veri yolu. Intel Core X-Serisi işlemciler (4 çekirdek): 2-kanal (4-DIMM), 44/16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolu.

 • Bluetooth
 • DDR4
 • PCI Express 3.0

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2066

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® X299

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

4500 (OC) MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.593,33 TL 4.780 TL
5 956,00 TL 4.780 TL
6 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.390,00 TL 4.780 TL
3 + 3 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.593,33 TL 4.780 TL
2 + 4 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.390,00 TL 4.780 TL
3 1.593,33 TL 4.780 TL
4 1.195,00 TL 4.780 TL
5 956,00 TL 4.780 TL
6 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.593,33 TL 4.780 TL
2 + 4 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 956,00 TL 4.780 TL
3 + 3 796,67 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.780 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.780 TL 4.780 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.593,33 TL 4.780 TL
4 + 2 796,67 TL 4.780 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı