• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • İşlemci Markası: Intel
 • Soket Tipi: Soket 1700
 • Ram Tipi: DDR5
 • Wi-Fi: Evet
 • Ethernet: Evet
 • HDMI port sayısı: 1
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ROG MAXIMUS Z690 HERO / 130993

ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO Intel Z690 Soket 1700 DDR5 6400MHz (O.C.) M.2 Anakart

10.844 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Z690 chipset 1700 soket 12. Nesil tüm işlemcilere uyumlu canavar bir anakart. Tasarım ışıklandırma güç bileşenlerinin ve sağlamlığı bir arada.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO Intel Z690 Soket 1700 DDR5 6400MHz (O.C.) M.2 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO INTEL Z690 SOKET 1700 DDR5 6400MHZ (O.C.) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO ANAKART

 

20+1 güç aşamalı, DDR5, Beş adet M.2 yuvası, USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı, çift Thunderbolt™ 4, PCIe® 5.0, dahili Wi-Fi 6E ve Aura Sync RGB aydınlatma gibi özelliklerle donatılmış Intel® Z690 ATX anakart
 
12.Nesil Intel® Core, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için LGA 1700 soket
 
ASUS’a Özel AI Geliştirmeleri: Kolay yapılandırma için AI Hız Aşırtma, AI Soğutma, AI Ağ Bağlantısı ve İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme
 
Sağlam Güç Çözümü: 90A’lık akım için derecelendirilmiş 20+1 eşli güç aşamaları, ProCool II Güç Bağlantısı, MicroFine alaşım bobinler ve birinci sınıf metalik kapasitörler
 
En Uygun Termal Tasarım: Büyük VRM soğutma bloklarının yanında entegre alüminyum giriş/çıkış kalkanı, yüksek iletkenliğe sahip termal dolgular, üç adet M.2 soğutma bloğu ve iki adet M.2 arka plakası, ROG Sıvı Soğutma Bölgesi ve soğutma bloğuna sahip ROG Hyper M.2 kartı
 
Yüksek Performanslı Ağ Bağlantısı: Dahili Wi-Fi 6E, Intel® 2.5Gb Ethernet ve ASUS LANGuard
 
Daha Hızlı Oyun Bağlantısı: PCIe® 5.0, iki adet dahili Gen 4 M.2, Gen 5 M.2 destekli ROG Hyper M.2 kartı, USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı ve çift Thunderbolt™ 4 (USB Type-C® bağlantısı)
 
Oyunlar İçin Endüstri Lideri Ses Özellikleri: Rakibin yerini nokta atışı belirleyebilmek için ROG SupremeFX ALC4082 ve ESS® ES9018Q2C DAC
 
Benzersiz Kişileştirme Olanakları: Polymo aydınlatmaya sahip giriş çıkış koruması, bir adet RBG başlığı ve üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 
Kolay Kurulum Dostu: Önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, PCIe Slot Q-Release, BIOS FlashBack™, Q-Code, FlexKey, Q-Connector, M.2 Q-Latch, ROG Hyper M.2 kartı ve ROG ekran kartı tutucu
 
Tanıdık Yazılımlar: 1 yıllık AIDA64 Extreme aboneliği ve MemTest86 ile kullanışlı UEFI BIOS arayüzü

ROG MAXIMUS Z690 HERO

ROG Maximus Z690 Hero, Republic of Gamers DNA’sının gerçek bir örneği. Birinci sınıf bileşenlerle dolu bu anakart teknoloji tutkunlarına hitap eden Maximus serisine giriş yapmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Soğutma, güç dağıtımı ve bağlantı özellikleriyle 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin tüm gereksinimlerini karşılamaya hazır bir anakart. Giriş çıkış korumasındaki yeni animasyonlu Polymo Lighting ekranı canlı RGB logolar ve desenlerle, ROG Maximus Z690 Hero’nun sunduğu performansı görsel olarak da yansıtıyor.

 

AKILLI ANAKART

Akıllı anakart çözümleri sistemin en iyi performansı verecek şekilde çalışmasını sağlıyor. En yeni ASUS yapay zeka özellikleri, performansı dört ana temelin üzerine inşa ediyor. Hız aşırtma, soğutma, ağ ve yerleşik sesten meydana gelen bu dört temel ile hem acemi kullanıcılar hem de tecrübeli sistem toplayıcıları gelişmiş ayarlara ve optimizasyon seçeneklerine kavuşuyor.
 
AI Hız Aşırtma
Hız aşırtma ayarları yapmak şimdi eskisinden de hızlı ve akıllı. ASUS AI Hız aşırtma özelliği, işlemciyi ve soğutma sistemini algılayarak her bilgisayarın için en uygun yapılandırmayı belirliyor ve sınırları zorlama olanağı veriyor.
 
AI Soğutma
Tek tıkla herhangi bir sistemin soğutma ve ses ayarlarını dengeleyebiliyorsunuz. Özel bir ASUS algoritması tek tıkla fan hızlarını dinamik olarak en uygun düzeye getirerek gereksiz sistem gürültüsünü azaltıyor.
 
AI Ağ Bağlantısı
GameFirst VI teknolojisi gerçek zamanlı uygulama kullanımına ve öğrenebilen yardımcı algoritmalara göre bant genişliğini dağıtarak ağ performansını artırıyor.
 
İki Yönlü AI Gürültü Engelleme
Bu yardımcı program, gelen veya giden sesten kaynaklanan 500 milyondan fazla arka plan gürültüsünü azaltmak için devasa bir derin öğrenme veritabanından yararlanır ve oyunlarda veya aramalarda kristal netliğinde iletişimin sağlanmasına yardımcı olur.

PERFORMANS

En yeni yüksek performanslı belleklere destek veren ve özel güç dağıtımı özelliklerine sahip olan ROG Maximus Z690 Hero, Intel Alder Lake S işlemcilerin taleplerini kolaylıkla karşılıyor. 90 amper seviyesindeki akıllı VRM tasarımının yanı sıra özenle seçilmiş bileşenlere ve bellek dizilimi optimizasyonlarına yer veren bu anakart, dengeli performansla her türlü mücadeleye hazır sistemler kurmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

GÜÇ ÇÖZÜMLERİ

EŞLİ GÜÇ MİMARİSİ
 
Günümüzün CPU mimarileri, derin güç tasarrufu modundaki düşük güç tüketiminden tam yük kullanıma anında geçmeleri nedeniyle anakartların güç tasarımlarını inanılmaz derecede zorluyor. En yeni VRM mimarisi, akımı hızla değiştirmek için eşli güç aşamalarından yararlanıyor. Bunu yaparken de termal performansı koruyor.
 
Kısa bir öz geçmiş
ASUS, 2005 yılında piyasaya sürdüğü A8N32-SLI Deluxe anakart ile faz katlayıcılarını kullanan ilk üretici oldu. Bu kartın VRM’i, o dönem kullanılan bileşenlerin güç tüketimi taleplerinin üstesinden etkili bir şekilde gelmesinin yanı sıra voltaj dalgalanmalarını da azaltıyordu. Elde edilen bu avantajlar sayesinde faz katlayıcıları endüstride yaygın olarak kullanılmaya başlandı ve halen de benzer amaçlarla kullanılıyor.

CPU taleplerinde değişim

Günümüzde CPU’lar önceki modellere göre çok daha fazla çekirdeğe sahip ve en yeni komut setleri sayesinde yoğun işlem gücü gerektiren iş yükleri bile inanılmaz hızlarda halledilebiliyor. Ayrıca bu yeni işlemciler boştayken daha az güç tüketiyor ve yük durumları arasında daha hızlı geçiş yapabiliyor. Bu gelişmeler güç tasarımı önceliklerinin yeninden değerlendirilmesini gerektiriyor çünkü faz katlayıcıları hızlı tepki verilmesini geciktiriyor.

Yeni eğilimler

En yeni entegre güç bileşenleri de geçtiğimiz yılki cihazlara göre daha yüksek akımlara dayanabiliyor. Bu da faz katlayıcılarının neden olduğu gecikmeye uğramadan sade bir devre topolojisi uygulama olanağı sunuyor. İşte bu nedenle ROG Maximus Z690 Hero Hero her fazda daha yüksek akım sağlerken faz katlayıcıların termal performansını da sunan eşli güç aşamalarından yararlanıyor.

Termal Performans

Her bir VRM bileşeninin kendine özgü bir amacı var. PWM denetleyicileri ve faz katlayıcıları devreyi kontrol ederken, güç aşamaları ise elektriksel ve termal açıdan ağır işleri üstleniyor. İşte bu nedenle ROG Maximus Z690 Hero’da 16 güç aşaması bulunuyor. Infineon serisinin üstünde yer alan güç aşaması, düşük RDSON ile geçiş ve iletim kayıplarını azaltıyor ve genel termal aralığı genişletiyor.

Yüksek kaliteli bileşenler

1. 8+8 pimli ProCool II güç bağlantısı
İki adet ProCool bağlantısı EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlar.
 
2. 20+1 güç aşaması
VRM, her biri 90 amper kapasiteli 20+1 güç aşamasına sahip.
 
3. MicroFine alaşım bobinler
Her bir güç aşamasına 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik eder.
 
4. 10K siyah metal kapasitörler
Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapar.

BELLEK

DDR5 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ
 
Kapsamlı bellek ayarı seçenekleri ROG anakartların en önde gelen özellikleri arasında yer alıyor. Maximus Z690 serisi DDR5 için performans limitlerini aşıyor. Yalnızca yüksek hızlı kitleri değil kilitli güç yönetim entegre devresine (PMIC) sahip giriş seviyesi bellek modülleri için de bir grup hız aşırtma parametresi sunuluyor.
 
Anakartın üzerindeki özel bir devre, DDR5 belleğin PMIC kısıtlamalarını aşıyor. Böylece varsayılan 1,1 volt limitini aşarak frekans ve zamanlamaları maksimum düzeye getirmek mümkün oluyor.
 
Normalde, PMIC kilidi açıldığında bellek voltajının ayarlandığı her sefer sistemin de tam bir güç döngüsünden geçmesi gerekiyor. ROG anakartlar dahili donanım ve aygıt yazılımından yararlanarak bu kısıtlamayı aşıyor. Bu sayede voltaj ayarları önceki nesil DDR belleklerde olduğu gibi aynı sistem yeniden başlatma süreciyle yapılabiliyor.

SOĞUTMA

Birinci sınıf bilgisayar performansı için olağanüstü soğutma gerekiyor. ROG Maximus Z690 Hero, sağlam VRM ve yonga seti soğutma bloklarıyla ısı dağıtımı için mükemmel kütle ve yüzey alanı dengesi kuruyor. Kendi tercih ettiğiniz fanlara sahip bir AIO veya özel soğutma döngüsüyle birlikte sıcaklığı tamamen kontrol altında tutabiliyorsunuz.
 
SOĞUTMA BLOKLARI
 
DAHA SERİN TASARIM
 

BAŞLIKLAR

Termal Denetim
 
ROG Maximus Z690 Hero bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerini sunuyor.

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.

4 pimli PWM/DC fan başlıkları ve ASUS HYDRANODE

Tüm dahili başlıklar PWM veya DC fanlarını otomatik olarak tespit eder. Üç adet kasa fanı başlığı ise ASUS HYDRONODE desteği verir.

AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

ROG SU SOĞUTMA BÖLGESİ

Çift su sıcaklığı çıkışı ve akış oranı çıkışı doğrudan AI Suite aracına bilgi gönderir. Bu sayede, soğutucu sıcaklıklarını ve tüm döngünün akış oranını takip edebilirsiniz.

Su pompası+

Bu özel başlık, yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlar.

Su girişi/çıkışı

Bu özel başlık, yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlar.

Su akışı

Bu özel başlık, tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip eder.

BAĞLANTI

En yeni bağlantı seçenekleri olan WiFi 6E, PCIe® 5.0 ve iki adet Thunderbolt™ 4 USB Type-C® bağlantı noktasıyla son derece akıcı ağ bağlantılarına sahip olmak ve inanılmaz hızlı veri aktarımı yapmak mümkün. Yüksek ses kalitesine ulaşmak isteyen teknoloji tutkunları, SupremeFX ALC4082 codec ile oyun atmosferini yepyeni bir düzeye taşıyor ve bir PCIe yuvasının da kullanıcıya kalmasını sağlıyor.
 

INTEL WİFİ 6E (GİG+)

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 MHz bandıyla ultra yüksek ağ hızlarına ulaşan bu yeni bant, kalabalık bağlantı ortamlarında daha fazla kapasite ve daha iyi performans sunuyor.
 
1. WiFi 6E anteni
İki adet dahili vericiye ve alıcıya sahip olan anten, aktarım hızını artırıyor ve 2,4, 5 ve 6 GHz bantlarını destekliyor.
 
2. Ayarlanabilir Tasarım
Dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor.
 
3. Manyetik Taban
Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.
 
*Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.

 

INTEL 2.5 GB ETHERNET

Yerleşik Intel® 2.5 Gb Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, gecikmesiz akıcı oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.
 

USB BAĞLANTI NOKTALARI

QUİCK CHARGE 4 ÖZELLİKLİ USB 3.2 GEN 2X2 TYPE-C® ÖN PANEL BAĞLANTISI
 
USB 3.2 Gen 2x2, Type-C ile veri aktarım hızını 20 Gbps’e çıkaran ekstra bir veri yolu ekliyor. Bu bağlantı noktası ayrıca Quick Charge 4+ teknolojisinden de yararlanıyor. Bu teknoloji, yakındaki 6 pimli bağlantoya takılan PCIe güç kaynağı kablosuyla 60 W güç sağlayarak cihazları hızla şarj edebiliyor.

İKİ ADET YERLEŞİK THUNDERBOLT 4 USB TYPE-C® BAĞLANTI NOKTASI

Her bir bağlantı noktası en yeni yüksek hızlı cihazlar ve sürücüler için iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Thunderbolt 4 ayrıca iki adet harici 4K ekrana destek veriyor ve PCIe bant genişliğini 32 Gbps’e çıkarıyor.

DEPOLAMA

Üç adet yerleşik M.2 yuvası
 
ROG Maximus Z690 Hero’da üç adet yerleşik M.2 yuvası bulunuyor. Bunların ikisi en yeni PCIe 4.0 SSD’lere destek veriyor.

ROG HYPER M.2 KARTI PCIE 5.0 İÇİN HAZIR

Kullanıcılar daha fazla M.2 depolama cihazına veya daha da hızlı veri aktarımına ihtiyaç duyarsa anakartla birlikte gelen ROG Hyper M.2 Kartı ile iki yeni yuvaya sahip olabiliyor. Bunlardan biri PCIe 5.0 teknolojisine hazır olup yanındaki PCIe 4.0 yuvasından iki kata kadar daha hızlı çalışıyor.

SES

SUPREMEFX
 
ROG SupremeFX bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. SupremeFX ALC4082 codec’e daha net güç aktarımı sağlayan bir doğrusal düşürücü regülatör bulunuyor. ESS® 9018Q2C entegre DAC ise ise -115 dB THD+N seviyesine ulaşarak seslerdeki en ince ayrıntıları bile yansıtıyor.
 
Ses hattı kalkanı
Ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayırarak anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.

 

ESS® SABRE 9018Q2C

Entegre ESS® SABRE9018Q2C DAC amplifikatörü, ses oynatma için -115 dB toplam harmonik bozulmaya (THD+N) izin vererek seslerin tüm ayrıntılarıyla duyulmasını sağlıyor. Buna ek olarak, 121 dB’lik dinamik aralık (DNR) da çok daha düşük ses taban seviyesi sunarak dinamik ve vurucu etkiyi artırıyor.

 

ALC 4082 codec

ALC4082 codec geleneksel yüksek tanımlı ses (HDA) arayüzü yerine USB arayüzünü kullanıyor. Böylece ses çalma çözünürlüğü 192 kHz’den 384 kHz’e çıkıyor.

 

Değişken MOSFET'ler

Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabilir.

 

Kapasitörler

Yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

 

OPTİMİZASYON

ROG Maximus Z690 Hero, bilgisayar toplayanlara sistem performansı üzerinde ekstra kontrol imkanı veren kullanışlı ve esnek araçlarla dolu.
 

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

TPU
 
CPU performans artışı
 
Akıllı bir dahili mikro kontrolcü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.

EPU

Çok yönlü enerji verimliliği
 
Güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eden Enerji İşlem Birimi (EPU), Dışarıda moduyla da tasarrufu en üst seviyeye çıkarır.
 

Fan Xpert 4

Hava veya sıvı için esnek soğutma kontrolleri
 
Fan Expert 4 veya UEFI'miz aracılığıyla fanlar, su pompaları ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster havayla ister suyla soğutun, Fan-Tuning işlevi tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Ayrıca, tüm fan hızlarını varsayılan minimumun altına indiren ve sisteminizi hafif işler yaparken fısıltı kadar sessiz tutan bir Aşırı Sessiz modu da vardır.
 

Dijital güç kontrolü

Hassas dijital güç kontrolü
 
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
 

Turbo Core uygulaması

Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.
 

BIOS

UEFI BIOS
 
Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da daha kapsamlı özellikler sağlar.
 
Gelişmiş mod
 
MemTest86
 
Kullanıcılara daha da rahatlık sunmak için MemTest86 yazılımı ROG UEFI’ye (BIOS) önceden yüklü olarak geliyor. Bu yazılım USB sürücüye veya işletim sistemine girmeye gerek olmadan tek tıkla bellek sorunlarını belirliyor. Bellek raporu daha sonra referans için BIOS arşivine kaydediliyor.

 

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

İşlemci Özellikleri

İşlemci Markası

Intel

  İzle

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1700

Ram Tipi

DDR5

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® Z690

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

4800 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

6400 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

3

USB 3.2

6

USB 2.0

1

TYPE-C

3

HDMI

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX 7.1 ALC4082

Boyutlar (cm)

30.5cm x 24.4cm

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Wi-Fi

Evet

Ethernet

Evet

HDMI port sayısı

1

Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Bluetooth

Evet

Ağırlık & boyutlar

Yükseklik

305 mm

Genişlik

244 mm

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.2

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.614,67 TL 10.844 TL
4 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.614,67 TL 10.844 TL
4 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.422,00 TL 10.844 TL
3 3.614,67 TL 10.844 TL
4 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 2.711,00 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.844 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.844 TL 10.844 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.614,67 TL 10.844 TL
4 2.711,00 TL 10.844 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO Intel Z690 Soket 1700 DDR5 6400MHz (O.C.) M.2 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı