• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® Z390
 • Anakart Yapı: ATX
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
MAXIMUS XI HERO WF / 93705

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO WF Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400MHz(OC) M.2 Anakart

3.038 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
5 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

Performans kalite aranılan her şey var. Overclock cuların göz bebeği olacak anakart.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO WF Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400MHz(OC) M.2 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO WF INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4400MHZ(OC) M.2 ANAKART

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO WF

 

Intel Z390 ATX Gaming anakart, M.2 ısı bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 4400MHz, 802.11ac kablosuz, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2 ile

 

9./8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket

 

İçerisinde programlanabilir ışık şeritleri ve Philips Hue’nun da bulunduğu Aura Sync özellikli PC aksesuarları ailesiyle çalışan senkronize RGB aydınlatma teknolojisi

 

Özel sıvı soğutma çıkış bölgeleri, M.2 ısı bloğu ve çeşitli fan kontrolleriyle mükemmelleştirilmiş soğutma

 

Oyun için bağlantılar: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, çift M.2, USB 3.1 Gen 2, MU-MI-MO 802.11 ile Kablosuz

 

Kolay otomatikleştirilmiş tek tıkla hız aşırtmadan, BIOS içinden daha gelişmiş ince ayarlı kontrollere kadar kapsamlı hız aşırtma seçenekleri

 

Oyun için Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III – Sizi aksiyonun içine çeken yüksek doygunluklu ses

 

Oyun için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kaliteli parçalar

İŞTE HERO

ROG Maximus XI Hero, Republic of Gamers ailesine girişin mükemmel bir adımıdır. Önemli güç, akıllı soğutma ve daha hızlı bellek desteğini, gizemli görünüşüyle sunan bir Z390 oyuncu anakartıdır. Tek tıkla hız aşırtma, soğutma ve dikkat çeken Aura Sync aydınlatma gibi tanınmış ROG özellikleriyle dolu olan Maximus XI Hero, özelleştirmek için üretilmiştir ve çalışmaya hazırdır.

 

NEFES KESEN PERFORMANS

Dahili özel bir saat hızı oluşturucusu, en yeni yüksek performanslı bellek desteği ve oluşan sıcaklığı sıkı kontrol altında tutan soğutma seçenekleriyle Hero, bir sonraki oyun sisteminiz için sağlam bir temel oluşturuyor.

 

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÜRETİLDİ

 

Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Hero'da bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.

DDR4 4400MHZ+

 

İster yüksek bellek frekansı arayın ister en düşük gecikme için zamanlama ayarı yapın, ROG Maximus XI Hero size Coffee Lake mimarisinin tüm potansiyelini değerlendirmeniz için gereken araçları sunuyor. Dikkatle düzenlenen iletken hatları sinyal bütünlüğünü koruyor, ödüllü ROG aygıt yazılımı bellek performansını en üst düzeye taşırken sistem kararlılığını korumak için gereken ayarları sunuyor. Aynı anda çok sayıda işlem yapmak için yüksek yoğunluklu bir bellek takın veya en sevdiğiniz oyunlar ve uygulamaların ihtiyaç duyduğu bant genişliğini sunmaya odaklanan bir sistem kurun. Siz ne isterseniz Hero onun için hazır.

 

 

OPTİMEM  II

 

Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

DAHA SERİN TASARIM

 

KAPSAMLI SOĞUTMA ALANI

 

ROG Maximus XI Hero; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

 

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

 

Su pompası+

Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.

 

4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

 

Fan Genişleme Başlığı

Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı eklenmesine olanak verir.

 

Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

 

Su girişi/çıkışı

Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip etme imkanı sunar.

 

Su akışı

Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip etmeyi mümkün kılar.

 

AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

SİSTEMİNİZİ KONTROL EDİN

Sisteminizi etkin bir şekilde yönetmek için hızlı ve kolay kontrol şarttır. İşte bu yüzden ROG Maximus XI Hero'yu sistemin neredeyse tamamını ayarlayabilmenize izin veren sade ve esnek araçlarla donattık. 5 Yönlü Optimizasyon teknolojisiyle akıllı ve otomatik ayarların keyfini sürün veya ödüllü ROG UEFI BIOS'un derinliklerine dalarak tüm kontrolü manuel olarak elinize alın. Hero ile sesten depolamaya kadar her şeye ince ayar yapmak çok basit. Sisteminizin her bölümünü hızlandırmak gayet kolay.

 

 • AI OVERCLOCKING

  Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor.

 •  

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

TPU Analizi

 

TurboV İşlem Birimi (TPU) Analizi; voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtmanın düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar.

EPU Kılavuzu

 

Enerji İşlem Birimi (EPU) Kılavuzu sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve tasarrufu en üst seviyeye çekmek için tüketimi otomatik olarak en uygun hale getirir.

Fan Xpert 4

 

ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz.

Dijital Güç Kontrolü

 

Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Daha Hızlı Oyna ,Daha Yüksek Seviyeye Çık

 

Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

 

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

GELİŞMİŞ MOD

 

Tahmin

AI OC, overclock performansını tahmin etmek için sıcaklık, fan hızı ve güç çekişi gibi sistem bileşenlerini izler.

 

Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

 

EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.

 

AI OC Guide

AI OC Guide, AI Optimizasyonu yapmanızı veya hızlı bir kılavuza göz atmanızı sağlar.

 

SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.

 

GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.

 

Güvenli Silme

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale getirin.

 

Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

 

Arama Özelliği

Aradığınız seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.

 

ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

EZ MODU

 

EZ Tuning Wizard

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.

 

Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

 

SATA Bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.

 

Hızlı Saat Ayarı

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

 

Aura Açma/Kapama modu (Gizlilik)

Aura RGB aydınlatma veya tüm dahili LED'leri kolayca etkliştirebilir veya daha sade bir görünüm için devre dışı bırakabilirsiniz.

SupremeFX

SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220 codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış çift op amplifikatörle çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.

 

GAMEFİRST V

ROG'a özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

AKILLI/OTOMATİK MODLAR

 

Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.

TEK TIKLA ÖNCELİK VERME

 

Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur.

 

Extreme mod açık: 371.7Mbps

Extreme mod kapalı: 16.03Mbps

 

* 4K çevrimiçi video oynatırken 4 GB dosya indirerek test edildi.

ROG FİRST

 

Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vemek için QoS'i yapılandırın.

AĞ ANALİZİ

 

En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.

RAMCACHE III

 

RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

ARMOURY CRATE

 

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

SİZE ÖZEL

Anakarttan uyumlu bileşenlerin yer aldığı geniş bir ekosisteme uzanan senkronize Aura Sync efektleriyle ROG Maximus XI Hero, sonsuz kişiselleştirme seçeneğine sahip.

 

 

OYUN DÜNYANIZI GENİŞLETİN

 

Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.

 • 9. / 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemciler

  Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

 •  

 • Intel Z390 Yonga Seti

  Intel® Z390; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, bu yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla altı adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z390 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.

 •  

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Anakart Yapı

ATX

Maks. Ram Desteği

64GB

Ram Slot Sayısı

4

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4400 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

2

PCI Express X1

3

USB 3.1

5

USB 2.0

2

TYPE-C

1

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.012,67 TL 3.038 TL
5 607,60 TL 3.038 TL
6 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.519,00 TL 3.038 TL
3 1.012,67 TL 3.038 TL
5 + 1 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.012,67 TL 3.038 TL
2 + 4 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.519,00 TL 3.038 TL
3 1.012,67 TL 3.038 TL
4 759,50 TL 3.038 TL
5 607,60 TL 3.038 TL
6 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.012,67 TL 3.038 TL
2 + 4 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 607,60 TL 3.038 TL
3 + 3 506,33 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.038 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.038 TL 3.038 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.012,67 TL 3.038 TL
4 + 2 506,33 TL 3.038 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı