• Soket Tipi: Soket 1151 - 8./9. Nesil
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3866 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4133 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4000 (OC) MHz
MAXIMUS XI CODE / 92779

ASUS ROG MAXIMUS XI CODE Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400MHz (OC) M.2 Anakart

3.771 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

Asus' un sağlam kartlarından Rog serisi, kullanacağınız üst işlemcilerde tam performans sağlar. uzun süre kullanacağınız ve arkanıza bakmayacağınız bir kart.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS XI CODE Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400MHz (OC) M.2 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS XI CODE INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4400MHZ (OC) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG MAXIMUS XI CODE


M.2 soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 4400MHz, 802.11ac Wi-Fi, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2'ye sahip Intel Z390 ATX oyuncu anakartı


LGA1151 soket: 9./8. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerine hazır


ROG Ekosistemi: Hem standart hem de adreslenebilir RGB şeritleri için başlıkların da dahil olduğu ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma


Özel su soğutma alanları, M.2 soğutma bloğu ve çeşitli fan kontrolleriyle mükemmel soğutma


Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, çift M.2, USB 3.1 Gen 2, MU-MIMO destekli Intel 2x2 802.11ac Wi-Fi, LANGuard ve GameFirst


5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş AI Hız Aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı


Oyunlar İçin Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III ile sizi aksiyonun içine çeken gerçekçi sesler


Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ROG RGB Armor, önceden monte edilmiş patentli ROG giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

 

Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler

ARADIĞINIZ KOD

Republic of Gamers'ı oyun dünyasına bağlayan zengin geçmişten ilham alan ROG Maximus XI Code; ROG mühendisliğinin en iyi unsurlarını, fark yaratan özel bir sistem kurmak için gereken genişleme ve kişiselleştirme fırsatlarının tümüne sahip küçük profilli bir yapıda bir araya getiriyor.

 

NEFES KESEN PERFORMANS

Dahili özel bir saat hızı oluşturucusu, en yeni yüksek performanslı bellek desteği ve oluşan sıcaklığı sıkı kontrol altında tutan soğutma seçenekleriyle Code, bir sonraki oyun sisteminiz için sağlam bir temel oluşturuyor.

 

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÜRETİLDİ


Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Code'da bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.

DDR4 4400MHZ+


İster yüksek bellek frekansı arayın ister en düşük gecikme için zamanlama ayarı yapın, ROG Maximus XI Code size Coffee Lake mimarisinin tüm potansiyelini değerlendirmeniz için gereken araçları sunuyor. Dikkatle düzenlenen iletken hatları sinyal bütünlüğünü koruyor, ödüllü ROG aygıt yazılımı bellek performansını en üst düzeye taşırken sistem kararlılığını korumak için gereken ayarları sunuyor. Aynı anda çok sayıda işlem yapmak için yüksek yoğunluklu bir bellek takın veya en sevdiğiniz oyunlar ve uygulamaların ihtiyaç duyduğu bant genişliğini sunmaya odaklanan bir sistem kurun. Siz ne isterseniz Code onun için hazır.

 


OPTİMEM  II


Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

DAHA SERİN TASARIM


KAPSAMLI SOĞUTMA ALANI


ROG Maximus XI Code; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.


Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kolayca yönetilebilir.


Su pompası+

Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.


4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.


Fan Genişleme Başlığı

Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı eklenmesine olanak verir.


Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.


Su girişi/çıkışı

Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip etme imkanı sunar.


Su akışı

Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip etmeyi mümkün kılar


AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

SİSTEMİNİZİ KONTROL EDİN

Sisteminizi etkin bir şekilde yönetmek için hızlı ve kolay kontrol şarttır. İşte bu yüzden ROG Maximus XI Code'u sistemin neredeyse tamamını ayarlayabilmenize izin veren sade ve esnek araçlarla donattık. 5 Yönlü Optimizasyon teknolojisiyle akıllı ve otomatik ayarların keyfini sürün veya ödüllü ROG UEFI BIOS'un derinliklerine dalarak tüm kontrolü manuel olarak elinize alın. Code ile sesten depolamaya kadar her şeye ince ayar yapmak çok basit. Sisteminizin her bölümünü hızlandırmak gayet kolay.

 

AI HIZ AŞIRTMA

ASUS AI Hız Aşırtma otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

 

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

 

TPU ANALİZİ

TurboV İşlem Birimi (TPU); voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtma ayarlarının düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar. Farklı ayarlarla deney yaparken daha fazla analiz elde etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı güncelledik.

 

EPU Kılavuzu


EPU Kılavuzu: Enerji İşlem Birimi (EPU), sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve enerji tasarrufunu en üst seviyeye çekmek için güç tüketimini otomatik olarak en uygun hale getirir. Bu araç şimdi işlemci sıcaklıklarına göre CPU frekansını ayarlayan sıcaklık denetimi de yapıyor. Kullanıcılar sıcaklık ve performansı dengelemek için bir üst sınır belirleyebiliyor.

Fan Expert 4


Maximus XI Code ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI BIOS üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

Dijital Güç Kontrolü


Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Daha Hızlı Oyna ,Daha Yüksek Seviyeye Çık


Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

 

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

GELİŞMİŞ MOD


Tahmin

AI Hız Aşırtma, hız aşırtma performansını tahmin etmek için sıcaklık, fan hızları ve güç tüketimini de izliyor.


Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.


EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.


AI Hız Aşırtma Kılavuzu

AI Hız Aşırtma Kılavuzu, AI Hız Aşırtma özelliğini kullanmanızı veya hızlı bir kılavuza göz atmanızı sağlar.


SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.


GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.


Güvenli Silme

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale getirin.


Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.


SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.


Arama Özelliği

Aradığınız seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.


ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

EZ MODU


EZ Tuning Wizard

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.


Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.


SATA Bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.


Hızlı Saat Ayarı

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.


Aura Açma/Kapama modu (Gizlilik)

Aura RGB aydınlatma veya tüm dahili LED'leri kolayca etkinleştirebilir veya daha sade bir görünüm için devre dışı bırakabilirsiniz.

SupremeFX

ROG'nin SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı. Anakart, bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. Ayrıca, SupremeFX S1220 cocec'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör, ön panelden üst düzey çıkış alabilmek için bir ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü ve düşük bozulma ile daha güçlü ses için Texas Instruments® RC4580 op amplifikatörü ekledik. Tüm bunlar, sizi daha önce hiç görmediğiniz şekilde saran sesler oluşturuyor.

 

GAMEFİRST V

ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

AKILLI/OTOMATİK MODLAR


Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.

EXTREME MODU


Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur.


Extreme modu açık: 371.7Mbps

Extreme modu kapalı: 16.03Mbps

ROG FİRST


Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vemek için QoS'i yapılandırın.

AĞ ANALİZİ


En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.


RAMCACHE III


RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

ARMOURY CRATE


Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

SİZE ÖZEL

Anakarttan uyumlu bileşenlerin yer aldığı geniş bir ekosisteme uzanan senkronize Aura Sync efektleriyle ROG Maximus XI Code, sonsuz kişiselleştirme seçeneğine sahip.

 

 • 9. / 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e hazır

  Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

 • Intel Z390 Yonga seti

  Intel® Z390; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, bu yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla altı adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z390 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8./9. Nesil

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4266 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.257,00 TL 3.771 TL
4 942,75 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 942,75 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.257,00 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.885,50 TL 3.771 TL
3 1.257,00 TL 3.771 TL
4 942,75 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.257,00 TL 3.771 TL
4 942,75 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 942,75 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.771 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.771 TL 3.771 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.257,00 TL 3.771 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı