• Soket Tipi: Soket 1151 - 8./9. Nesil
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2933 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
ROG MAXIMUS XI APEX / 93515

ASUS ROG MAXIMUS XI APEX Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4800MHz (OC) USB3.1 Anakart

3.433 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS XI APEX Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4800MHz (OC) USB3.1 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS XI APEX INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4800MHZ (OC) USB3.1 ANAKART

ASUS ROG MAXIMUS XI APEX


Üst düzey performans, DDR4 4800MHz, M.2 soğutma bloklu ROG DIMM.2 (çift M.2), iki kat kapasiteli DIMM desteği, Aura Sync RGB LED, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 2 özelliklerine sahip Intel Z390 ATX anakart


LGA1151 soket: 9./8. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerine hazır

Performans için geliştirildi: DDR4 4800 MHz+ hız aşırtma desteği için geliştirilmiş Extreme Engine Digi+, çift ProCook 8 pimli güç bağlantısı ve optimize edilmiş bellek iletken hattı dizilimi


Hız Aşırtma Uzmanının Araç Kiti: Sıfır derecenin altında hız aşırtmaya yardımcı olan donanım düzeyinde kontroller ve yoğunlaşma tespit devreleri


İki kat kapasiteli DIMM: Çift 32 GB DIMM desteği için optimize edilen bellek iletken hattı dizilimi


ROG DIMM.2: Dik olarak yerleştirilen çift M.2 genişleme kartı en güçlü soğutma ve performans için bir soğutma bloğuna sahip


5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş AI Hız Aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı


Son teknoloji bağlantı seçenekleri: Yıldırım hızında veri aktarımı için Intel Gigabit Ethernet, iki adet M.2, USB 3.1 Gen 2 ve MU-MIMO özellikli Wi-Fi (802.11ac)


Etkileyici sesler: SupremeFX ile sizi hareketin daha da içine çeken gerçekçi sesler


ROG Ekosistemi: Hem standart hem de adreslenebilir RGB şeritleri için başlıkların da dahil olduğu ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma


Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot, önceden monte edilmiş ROG patentli giriş çıkış kalkanı ve üst düzey bileşenler

ZİRVEYİ AŞAN PERFORMANS


Maximus XI Apex, Intel'in en yeni çok çekirdekli işlemcilerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak isteyen LN2 tutkunları için üstün bir hız aşırtma platformu sunuyor. Özel yapılmış dağılım, gelişmiş güç dağıtımı ve kontrolü, iki kat kapasiteli benzersiz DIMM desteği ve sayısız tasarım ve özelleştirme unsuruyla Apex; performans, oyun ve stil tutkunları için geliştirildi. Performans iştahınızı Maximus XI Apex ile dindirin.


Güç ve Çeviklik

Donanım düzeyinde hız aşırtma kontrolleri, gelişmiş bellek desteği ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle Maximus XI Apex, tüm performans sınırlarını aşmak için tasarlandı. Kartta ayrıca, yeni başlayanlar için işlemcinin performansını otomatik olarak artıran yapay zeka ve uzmanlar için de hızlı ayar bilgileri bulunuyor.

 

HIZ AŞIRTMA İÇİN ÜRETİLDİ


Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Apex'te bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.


Apex ayrıca ROG'nin ünlü dijital güç kontrolcüsü Extreme Engine Digi+'tan da yararlanıyor. Bu kontrolcü iki adet 8 pimli ProCool güç bağlantısından besleniyor. PowIRstage® MOSFET'ler, MicroFine alaşım bobinler, 10K siyah metal kapasitörler ve Digi+ PWM kontrolcüsü ile Extreme Engine Digi+ teknolojisi temiz ve kesintisiz güç sağlıyor. Kartta ayrıca, ısı dağıtım yüzey alanını artırarak kritik bileşenlerin serin kalmasını sağlamak için kanatlı bir VRM soğutma bloğu bulunuyor.

HIZ AŞIRTMA UZMANININ ARAÇ KİTİ

DONANIM DÜZEYİNDE KONTROLLER

ROG Maximus XI Apex'te hız aşırtma deneyiminize yardımcı olacak donanım düzeyinde kontrollere sahip bir hız aşırtma uzmanı araç kiti bulunur. Anakartın Çift BIOS özelliği, farklı firmware sürümleri ile denemeler yapmanızı ve BIOS'lardan biri bozulduğunda kurtarma imkanına sahip olmanızı sağlar. Kart üzerinde bulunan anahtarla birinci ve ikinci BIOS arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Hız aşırtma uzmanının araç kitinde ayrıca, sistemi durduran bir Duraklatma anahtarı yer alıyor. Güvenli Yeniden Başlatma ve Yeniden Deneme düğmeleri, sıfırın altındaki derecelerde POST'a yardımcı olacak bir LN2 modu jumper'ı ve Yavaş mod anahtarı da kitte yer alan diğer araçlardır. Size zaman kazandıran bu hızlı ve kolay araçların tümü daha fazla rekor kırmanız için tasarlandı.

*Yavaş mod ve Duraklatma anahtarları için LN2 modunun etkin olması gerekir.

 

 

YOĞUNLAŞMA TESPİTİ


Maximus XI Apex'teki özel devreler kartın arka kısmında olabilecek yoğunlaşmayı tespit eder. CPU, DRAM ve PCIe olarak üç farklı bölüme ayrılan bu özellik, belli bir alanda kısa devre oluşma riski oluştuğunda kart üzerindeki özel LED'ler ile görsel uyarı verir.

DDR4 4800MHZ+


Maximus XI Apex'te iki yuvalı bir bellek tasarımı geliştiren ROG mühendisleri, daha kısa bir iletken hattı dizilimiyle özdirenç üzerinde daha sıkı kontrol sağlayıp sinyal karışmasını azaltmayı sağlıyor. ASUS OptiMem II ise iletken hatlarını ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü koruyor. Tüm bu özellikler hız aşırtma için daha yüksek potansiyel sağlayıp kararlılığı artırarak Apex'in DDR4-4800 MHz ve ötesinde bellek hızlarına ulaşmasını sağlıyor.


*Hız aşırtma aralığı işlemci özelliklerine ve soğutmaya göre değişir.

OPTİMEM II


Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

DAHA SERİN TASARIM

KAPSAMLI SOĞUTMA ALANI

ROG Maximus XI Apex, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.


4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.


Su pompası+

Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.


AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.


Tam Hız

Yoğun hız aşırtma sırasında hedeflenen hava akışını sağlayan üç adet tam hızlı fan başlığı.


Su akışı

Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip etmeyi mümkün kılar


Su girişi/çıkışı

Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip etme imkanı sunar.

ROG DIMM.2 (PCIe 3.0x4)


Maximus XI Apex'e özel DIMM.2 modülü, DDR4 arayüzü üzerinden bağlanan ve yüksek performans için RAID yapılandırmasında iki adede kadar NVMe PCIe 3.0 x4 M.2 SSD'ye destek veren bir genişleme kartıyla birlikte gelir. Bu modülün üzerinde, SSD sıcaklıklarını kontrol altında tutarak maksimum performans elde edilmesini sağlayan ve estetik görünüm katan metal soğutma blokları bulunur.

AI HIZ AŞIRTMA

ASUS AI Hız Aşırtma otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

 • AI HIZ AŞIRTMA

  Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor.

İKİ KAT KAPASİTELİ DIMM DESTEĞİ


Maximus XI Apex'te iki kat kapasiteli DIMM desteği sağlayan eşsiz bir iletken hattı dizilimi yer alır. Böylece iki yuvalık alana 64 GB kapasite sığabilir.

SİSTEMİNİZİ KONTROL EDİN

ROG, sisteminizin kontrolünü tamamen ele almanızı sağlayan en iyi aygıt yazılımlarını ve araçları sunuyor. Ödüllü UEFI BIOS veya otomatik 5 Yönlü Optimizasyon ile güçlü hız aşırtma, ses profil ayarları ve depolama performansını optimize eden kullanışlı araçlara sahip olan Maximus XI Apex, istediğiniz deneyimi yaşamanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlıyor.

 

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON

Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.

TPU ANALİZİ


TurboV İşlem Birimi (TPU); voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtma ayarlarının düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar. Farklı ayarlarla deney yaparken daha fazla analiz elde etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı güncelledik.

EPU Kılavuzu


Enerji İşlem Birimi (EPU), sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve enerji tasarrufunu en üst seviyeye çekmek için güç tüketimini otomatik olarak en uygun hale getirir. Bu araç şimdi işlemci sıcaklıklarına göre CPU frekansını ayarlayan sıcaklık denetimi de yapıyor. Kullanıcılar sıcaklık ve performansı dengelemek için bir üst sınır belirleyebiliyor.

Fan Xpert 4


ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

Dijital Güç Kontrolü


Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Daha Hızlı Oyna, Daha Yüksek Seviyeye Çık


Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.

GELİŞMİŞ MOD


Tahmin

AI Hız Aşırtma, hız aşırtma performansını tahmin etmek için sıcaklık, fan hızları ve güç tüketimini de izliyor.


Favorilerim

Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.


EZ Flash 3

En yeni BIOS güncellemesini internet üzerinden ve BIOS'tan yapın.


AI Hız Aşırtma Kılavuzu

AI Hız Aşırtma Kılavuzu, AI Optimizasyonu yapmanızı veya hızlı bir kılavuza göz atmanızı sağlar.


SMART

Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (SMART) günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.


GPU POST

Belirli ASUS ekran kartlarını otomatik olarak tespit edip detaylı bilgiler sunar.


Güvenli Silme

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale getirin.


Değiştirilmiş Son Günlük

Yapılan en son değişiklikleri takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.


SATA Girişi İsimlendirme

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.


Arama Özelliği

Aradığınız seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.


ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.

EZ MODU


EZ Tuning Wizard

Daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID dizilimini kolayca yapın.


Kullanımı kolay görsel fan kontrolü

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.


SATA Bilgisi

Cihazlarınızı kolayca tanımlamak için SATA girişi detaylarına göz atın.


Hızlı Saat Ayarı

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.


Aura Açma/Kapama modu (Gizlilik)

Aura RGB aydınlatma veya tüm dahili LED'leri kolayca etkinleştirebilir veya daha sade bir görünüm için devre dışı bırakabilirsiniz.

SİZE ÖZEL

Hiç şüphesiz ki Maximus XI Apex, sınırları zorlayan hız aşırtma tutkunlarının mutlaka alması gereken bir anakart. Ancak bu anakart aynı zamanda bileşenlerinizi kişiye özel hale getirme arzunuzu da yerine getirebiliyor. Radikal ROG tasarımı, Aura Sync RGB aydınlatma ve kişiye özel hale getirilebilen isim plakası şablonuyla Apex, kendisi için bir oyun sistemi kurup herkese göstermek isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak.

 

OYUN DÜNYANIZI GENİŞLETİN

Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.

*RGB uzatma kabloları dahildir. LED şeritleri ve Aura Sync uyumlu cihazlar ayrı satılır.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR IŞIKLI İSİM PLAKASI


Birlikte gelen kendin yap kitiyle isim plakanızı kişiselleştirin, kişisel işaretinizi Aura Sync aydınlatmayla ışıklandırın!

 • 9. / 8. Nesil Intel Core™, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemciler için Soket 1151'e hazır

  Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

 • Intel Z390 Yonga seti

  Intel® Z390; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, bu yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla altı adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z390 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8./9. Nesil

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Ram Slot Sayısı

2

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2933 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4266 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4500 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4700 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4800 (OC) MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.144,33 TL 3.433 TL
5 686,60 TL 3.433 TL
6 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.716,50 TL 3.433 TL
3 1.144,33 TL 3.433 TL
5 + 1 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.144,33 TL 3.433 TL
2 + 4 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.716,50 TL 3.433 TL
3 1.144,33 TL 3.433 TL
4 858,25 TL 3.433 TL
5 686,60 TL 3.433 TL
6 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.144,33 TL 3.433 TL
2 + 4 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 686,60 TL 3.433 TL
3 + 3 572,17 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.433 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.433 TL 3.433 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.144,33 TL 3.433 TL
4 + 2 572,17 TL 3.433 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı