• Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3300 (OC) MHz
MAXIMUS X HERO / 89450

ASUS ROG MAXIMUS X HERO Intel Z370 Socket 1151 DDR4 4133+Mhz(OC) USB3.1 Anakart

i7 8700k ile uyumlumudur

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS X HERO Intel Z370 Socket 1151 DDR4 4133+Mhz(OC) USB3.1 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS X HERO INTEL Z370 SOCKET 1151 DDR4 4133+MHZ(OC) USB3.1 ANAKART

ASUS ROG MAXIMUS X HERO


Aura Sync RGB LED'ler, DDR4 4133 MHz, çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 ile Intel Z370 ATX oyuncu anakartı


8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket


Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş portfolyosu ile RGB aydınlatma senkronizasyonu – şimdi programlanabilir ışık şeritlerine destek ile


Tümleşik M.2 Isı Bloğu: M.2 sürücünüzü soğutur, kararlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.


Oyun İçin Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III – Yüksek doygunlukta ses ile aksiyonun derinliklerine ineceksiniz


Oyun İçin Bağlantılar: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, Çift M.2, USB 3.1 Gen 2 Tip-A ve Tip-C™ konektörler.


5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama ile size özel sunulan hız aşırtma ve soğutma profilleri


Oyun İçin Dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite parçalar

HERKESİN BEKLEDİĞİ KAHRAMAN


On yıldan fazla bir süren mirasın eseri olan en yeni Maximus serisi, Intel'in Z370 yonga seti ile meraklıların beklediği tüm geliştirmeleri sunuyor. Her model, farklı bir kitleye benzersiz bir özellik karışımı sunarken, çekirdek ROG DNA'sı ise tüm seriye yayılır. Sıkı takipçileri memnun etmek için hız aşırtmadan soğutma seçenekleri, RGB aydınlatma ile süslenmiş şık estetiği ile Maximus X serisi anakartlar, kasanıza heyecanı getiriyor.

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ


İyi ayarlanmış bir sistem, eşleşecek bir estetiği hak eder. ASUS Aura tam RGB aydınlatma kontrolünü, dahili RGB LED'ler ile dahili RGB çıkışlarına bağlanan şeritler için de sağlar. Tüm bu LED'ler de, Aura özellikli ASUS donanımları ile senkronize edilebiliyor.

RGB AYDINLATMA MÜKEMMELLEŞTİRİLDİ


Maximus X Hero üzerinde iki adet 5050 RGB çıkışı ve bir adet programlanabilir çıkış ile aydınlatma şeritleri, fanlar, soğutucular ve PC kasalarına bağlanabilir, böylece bir dünya aydınlatma seçeneği oluşturur.


*Programlanabilir RGB çıkışı, maksimum 3A(5V) ve maksimumda 60 LED'li WS2812B programlanabilir RGB LED şeritleri (5V/Veri/Topraklama) destekler.


* Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 3A (12V) güç çıkışı olan 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3 metreyi geçmemelidir.


**RGB ve programlanabilir RGB LED uzatma kablosu dahildir. LED şeritler ve Aura Sync uyumlu cihazlar ayrı satılmaktadır.

SONSUZ AYDINLATMA SEÇENEĞİ

ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC aksesuar ekosisteminin tüm avantajını kullanmasına imkân tanır. Sistem için aydınlatmadan, çevre birimlere ve ötesine dek SDK, oyunları ve yazılımları RGB aydınlatma ile geliştiren, büyüyen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri uyarılar ve seslerin hepsi, Aura uyumlu donanımlar tarafından aktarılabilir, aksiyonu taklit eden bir görsel oluşturur. Aynı zamanda sıcaklık gibi sistem parametrelerini aydınlatma gibi özelliklerle, önemli bilgileri kolayca takip etmenizi sağlar.

 

KENDİNİZİN OLSUN

ASUS, 3D yazdırmayı destekleyen ilk anakart üreticisidir ve yazdırılabilen parçalar sayesinde anakartınızın görünüşünü kolayca özelleştirebilir, sistem performansını geliştirebilirsiniz.

KOLAY KURULUM İÇİN ÖZEL 3D MONTESİ


Anakart üzerinde yer alan özel 3D montaj alanları, 3D yazdırılan parçaların yerleştirilmesini kolaylaştırır. M.2 sürücüleri ile aynı vidaları ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak, kolaylıkla isim plakalarını, kablo kılıflarını veya M.2 fan tutucuyu dakikalar içinde yerleştirebilirsiniz.


KABLO TARAKLARI

Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun.


M.2 FAN TUTACAĞI

ASUS 3D baskı M.2 fan tutacağı, sıcaklıklığı düşürerek performansı yükseltir..

3B YAZDIRILABİLİR AKSESUARLAR

Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3B yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.

2-YÖNLÜ SLI HB KÖPRÜ KAPLAMASI


Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar—eATX, ATX ve mATX— için de mevcut.

FAN IZGARASI


Kasanıza küçük bir ekstra tarz katın

KABLO TARAKLARI


Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3B tasarım dosyaları mevcuttur.

ROG YAZITİPLERİ


ROG yazıtipi dosyalarını kullanarak harfleri yazdırın -- ardından isminizi veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı özelleştirin!

ROG ANAHTARLIK


Bir 3D anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin!

M.2 ISI BLOĞU


Maximus X Hero, tarz sahibi bir M.2 ısı bloğu ile SSD'nizi serin tutar. Isıyı M.2 bölgesinden verimli bir şekilde uzaklaştıran Maximus X Hero, performansı düşüren ısınma ihtimalini en aza indirir. Isı bloğunun açılı tasarımı, tüm sistemlere göze hoş gelen bir tarz katarken, T-sensör ise M.2 alanındaki sıcaklıkları tespit ederek anlık takip sağlar.

TASARIMDAN SERİN


ROG Maximus X Hero bugüne kadarki en geniş soğutma kontrollerini barındırır, hepsi de Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilirdir:


İş yüküne göre her çıkış, üç adet ayarlanabilir termal sensörü takip edecek ve sensörlere tepki verecek şekilde ayarlanabilirdir. Tümü kolaylıkla Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından yönetilir.


Özel bir çıkış ile yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A güç sağlanır.


Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesi desteğine sahiptir.


Üç adet ek DC veya PWM fan çıkışı barındırır, buna ek olarak üç adet termal prob çıkışı vardır.


Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akımdan korur.


Her parçanın giriş/çıkışındaki sıcaklığı takip etmenize imkân tanır.


Tüm sistemin akış oranını sabit bir şekilde takip eder


All-In-One çıkışı ile PWM, DC fanlar ve sıvı pompaları otomatik olarak belirlenir.

DAHA FAZLA ÇIKIŞ VE DAHA AZ İŞLEM GÜCÜ İLE DAHA HIZLI ÇEVRİMİÇİ OYUN


INTEL ETHERNET


Daha hızlı ve akıcı oyunlar için en yeni Intel® Ethernet (I219-V). Intel Ethernet kontrolcülerinin işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir sinerjisi olduğu için, işlem yükü azalarak, sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sağlanır, böylece oyun ve diğer işleriniz için daha fazla güç sağlanır.

ARTIRILMIŞ AKIŞ, EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGUARD


LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha dayanıklı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknoloji ve yüksek kalite yüzeye monteleme işlemi güçlerini birleştirerek, ROG Maximus X Hero anakartınızın Ethernet bağlantısını korur, buna ek olarak elektrostatik anlamda korunan, akım korumalı parçalarımız, statik elektriğe karşı 1.9 kat tolerans sunarken, akıma karşı (15kV'a kadar) 2.5 kat daha iyi koruma sunar!

GECİKMEYİ YOK ETMEK İÇİN BİR ARAYA GETİRİN

GAMEFIRST IV

GameFirst IV, ağ trafiğini daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için iyileştirir – şimdi ise Multi-Gate Teaming özelliği ile dört ağı aynı anda birleştirerek maksimum bant genişliği ve akıcı oynanış sağlanır. Aynı zamanda tamamen yeni akıllı mod ile yeni uygulama verilerini edinerek bir very tabanı oluşturarak, her oyunun en iyi performans için optimize edildiği garantilenir.

ÇİFT PCIE GEN3 M.2


SSD'NİZİ EN YÜKSEK HIZDA KULLANIN


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile 32Gbit/s veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir, tüm PC'nizi veya profesyonel uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırır.

DDR4 OC 4133MHZ+


ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü bellek yollarını en iyi PCB katmanından rotalayarak korur, bununla birlikte T-Topolojili düzen ise zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki uzaklığı dengeleyerek garantiler. Bu iyileştirmeler, hız aşırtma için daha fazla alan ve gelişmiş kararlılık sunarak, DDR4-4133 ve ötesinde bellek hızları sağlar.

OC TASARIMI – ASUS PRO CLOCK II TEKNOLOJİSİ


Özel bir taban saat frekansı üreteci (BCLK), işlemci ve bellek hız aşırtma sınırlarını genişletir. Bu özel çözüm, TPU ile birlikte çalışarak, voltajı ve taban saat frekansı hız aşırtma kontrolünü iyileştirir, 8. Nesil Intel işlemcilerin en küçük performansını bile açığa çıkarmayı sağlar.

5 YÖNLÜ OPTİMİZASYON

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!

Tek tıkla bütün o karmaşık ayarların icabına bakılır. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızı akıllı kılar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize eder, böylece hız aşırtma ve soğutma profilleri size özel hazırlanır.

Otomatik ayar uygulaması, hız aşırtma ve soğutma profillerini benzersiz sistem konfigürasyonuna göre ayarlar.

Fanlar günlük kullanımda fısıltı kadar sessiz, yoğun CPU ve GPU kullanımında ise en iyi hava akışını sağlar.

Tamamen yeni stres testi, kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmelerini sağlıyor.

İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI


Bilgisayarınızın tam performansını ASUS AI Suite 3 ile ortaya çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayarlama yazılımımızın arkasındaki zekadır ve voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama yeteneği sağlar.

TAM ENERJİ VERİMLİLİĞİ


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem bütününde güç tasarrufu yapacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu artırır. Away modu, kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatarak sıra dışı bir güç tasarruf senaryosu oluşturur.

HAVA VEYA SIVI İÇİN ESNEK SOĞUTMA KONTROLLERİ


Maximus X Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz. Hava veya sıvı ile soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı bir şekilde tüm parametreleri ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu da tüm fanları varsayılan minimum değerin altına çeker – hafif işleri yaparken fısıtlı sessizliğinde çalışırsınız.

HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROL


ROG''nin Digi+ voltaj düzenleyici modülü (VRM), voltaj düşmeleri, frekans değişikliği ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltajını üstün kararlılık ve performans için düzenlemenizi sağlar.

HER UYGULAMA İÇİN OPTIMIZE


Intel'in en yeni işlemcileri, çekirdek başına ayar özelliği sunuyor, ASUS Turbo Core uygulaması ise bu özelliği, her çekirdeğe uygulama atayarak kullanmanızı, böylece işlem gücünün nerede en çok ihtiyaç duyuluyorsa, oraya aktarmanızı sağlıyor.

SONİC STUDİO III

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal saran sesi destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir alan yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, aynı zamanda birden çok ekolayzır seçeneği sunarak, tüm akustiklerin kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uymasını sağlıyor.

 

HÜKMETMEK İÇİN TARA VE BELİRLE!

SONİC RADAR III

Sonic Radar III tamamen yenilendi – hem de şimdiye kadar olduğundan daha doğru bir şekilde sesleri işleyerek ve böylece etrafınızda olan bitenin farkında olmanızı sağlıyor. Ekranda yer alan yeni bir ok, düşman pozisyonunu anında gösteriyor.

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor


3D MOTOR

Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi


SES GÜÇLENDİRME

Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.


SES RADARI

Ayarlanabilir sektörleri (4-16) taban alan yeniden tasarlanmış radar, düşmanların yerlerini daha net ve direkt olarak gösterir

HAZIR MONTELİ I/O KALKANI


ROG'nin patent bekleyen hazır monteli I/O kalkanı, 12kV'lık elektrostatik deşarja karşı artırılmış koruma sağlarken, önceden yerleştirilmesiyle de anakartın kurulumunu kolaylaştırır. Şık yeni tasarımı, iyi çalıştığı kadar güzel de görünmesini sağlar.

OVERWOLF


Akıllı ve sizi engellemeyen bir arayüz, sizi oyunda tutarken aynı zamanda da Web'e, e-postalarınıza, anlık mesajlaşmalarınıza bakmanıza, oyun yayını veya kaydı yapmanıza imkân tanır. Arayüz ROG ile renkleri uygun bir şekilde görüntülenir ve sizin elit bir gruba üye olduğunuzu belli eder. Overwolf uygulama mağazasından alabilirsiniz.

CLONEDRİVE


ROG CLONE DRİVE


ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve verimli bir şekilde klonlama çözümüdür. CloneDrive o kadar akıllıdır ki, bir sürücüyü iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir veya diskinizden herhangi bir imajı aktarabilir.

RAMCACHE II

RAMCACHE

ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli bir şekilde ara belleğe alarak, favori uygulama ve oyunlarınızın yüksek hızlarda çalışmasını, açıldığı gibi işinizi halletmenizi sağlar. RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi yüksek seviyelere taşır.

 

KEYBOT II


Özel bir mikroişlemci ve sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip, ücretsiz bir klavye yükseltmesi alın. Makroları direkt olarak klavyeden kaydedin, profilleri anında değiştirin, F1-F10 tuşlarına özel işlevler atayın ve hatta PC'nizi bu tuşlarla açıp kapatın (S5 modu).

BEYOND VR READY


Maximus X Hero sadece VR'a hazır değildir – ötesine de geçer. ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, ROG Maximus X Hero'nun sınıfının lideri birçok parça ile test edilerek üretkenliğinizin, oyunlarınızın ve eğlencenizin, maksimum performans için ayarlandığını garanti eder. ASUS ROG Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanızı ve ayarlamanızı sağlayan yeni bir yoldur.

 • Intel Z370 yonga seti

  Intel® Z370, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sunan, gelişmiş performans sağlar. Z370 ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası, 32Gbps M.2 ve PCI 3.0 hat hız desteği sunar. Intel Z370 aynı zamanda tümleşik grafikleri de destekleyerek, grafik performansındaki en yeni teknolojiyi deneyimlemenizi sağlar

 • 8. nesil Intel LGA 1151 Core işlemcileri destekler

  Bu anakart LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin sağladığı tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle sağlanan yerleşik grafik çıkışı ve ayrılmış yonga seti, çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z370

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0SE0-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 961,33 TL 2.884 TL
5 576,80 TL 2.884 TL
6 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.442,00 TL 2.884 TL
3 + 3 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 961,33 TL 2.884 TL
2 + 4 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.442,00 TL 2.884 TL
3 961,33 TL 2.884 TL
4 721,00 TL 2.884 TL
5 576,80 TL 2.884 TL
6 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 961,33 TL 2.884 TL
2 + 4 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 576,80 TL 2.884 TL
3 + 3 480,67 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.884 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.884 TL 2.884 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 961,33 TL 2.884 TL
4 + 2 480,67 TL 2.884 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı