• Soket Tipi: Soket 1151 - 8. Nesil
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3733 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3866 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4133 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
MAXIMUS X FORMULA / 89988

ASUS ROG MAXIMUS X FORMULA Intel Z370 Socket1151 DDR4 4133Mhz(OC) USB3.0 Anakart

4.073 TL
678 TL'den başlayan taksitlerle
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Webden Öde Mağazadan Teslim Al

14 Gün İçerisinde İade Hakkı

Seçili Ürünlerde Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri

Ücretsiz Kargo Fırsatı

3 Saat İçinde Motokurye ile Teslim Fırsatı

Aynı Gün Teslim Fırsatı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS X FORMULA Intel Z370 Socket1151 DDR4 4133Mhz(OC) USB3.0 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS X FORMULA INTEL Z370 SOCKET1151 DDR4 4133MHZ(OC) USB3.0 ANAKART

ASUS ROG MAXIMUS X FORMULA


ASUS ROG Maximus X Formula LGA1151 (300 Serisi) DDR4 DP HDMI M.2 Dahili 802.11AC WiFi ve USB 3.1 ile 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler için Z370 ATX Anakart


8. Nesil Intel® Core™ işlemciler için özel tasarlandı, Çift M.2, dahili 802.11AC Kablosuz, Gigabit LAN, ön panel USB 3.1 Gen2 ve Intel® Optane™ Bellek uyumluluğu ile maksimum bağlanılabilirlik ve hız


Otomatik Ayar ve FanXpert 4 ile 5 Yönlü Optimizasyon, hız aşırtma profillerini, maksimum OC performansı ve dinamik sistem soğutması için size özel olarak ayarlar


CrossChill EK II VRM bloğu ve özel sıvı soğutmalar için destek ile iyileştirilmiş sistem soğutması


ASUS’a özgü AURA Sync RGB aydınlatma, ek RGB çıkışlar, programlanabilir RGB çıkışlar ve LiveDash OLED ekran ile rakipsiz kişiselleştirme


Çift kulaklık amfisi ile endüstri lideri 8 kanal HD ses ve ROG’a özgü Japon kapasitörlerle SupremeFX S1220 kodek

On yıldan fazla bir süren mirasın eseri olan en yeni Maximus serisi, Intel'in Z370 yonga seti ile meraklıların beklediği tüm geliştirmeleri sunuyor. Her model, farklı bir kitleye benzersiz bir özellik karışımı sunarken, çekirdek ROG DNA'sı ise tüm seriye yayılır. Sıkı takipçileri memnun etmek için hız aşırtmadan soğutma seçenekleri, RGB aydınlatma ile süslenmiş şık estetiği ile Maximus X serisi anakartlar, kasanıza heyecanı getiriyor.

UZMANLIKLA ÜRETİLDİ, TAMAMEN SERİNLETİLDİ


CROSSCHİLL EK II


CrossChill EK II hava veya sıvıyla soğutmanıza imkân tanır, fan gerektirmez! Yeniden tasarlanmış soğutma yaprakları, 35˚C kadar daha düşük MOSFET sıcaklıklarını sıvı ile sağlarken, standarta uygun G1/4” girişler, CrossChill EK II'nin kolaylıla halihazırdaki kurulumlara uymasını sağlar. Böylece verimlilik ve sessiz soğutmadan, en az çaba ile yararlanırsınız.

M.2 ISI BLOĞU


ROG Maximus X Formula, PCH ısı bloğuna entegre bir M.2 ısı bloğu ile donatılmıştır. Dev soğutma yüzeyi ile ısı bloğu, yerleştirilen M.2 SSD'yi mükemmel şekilde soğutur – böylece maksimum performans ve güvenilirlik sunulur. Tarz sahibi açılı tasarım, parlayan bir ROG göz logosu ile ısı bloğunun kasaya güzel bir hava katmasını sağlarken, T-sensor ise bir termal prob bağlayarak M.2 sıcaklığını gerçek zamanlı olarak takip etmenize imkan tanır.

TASARIMDAN SERİN


ROG Maximus X Formula bugüne kadarki en geniş soğutma kontrollerini barındırır, hepsi de Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilirdir:


İş yüküne göre her çıkış, üç adet ayarlanabilir termal sensörü takip edecek ve sensörlere tepki verecek şekilde ayarlanabilirdir. Tümü kolaylıkla Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından yönetilir.


Özel bir çıkış ile yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A güç sağlanır.


Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesi desteğine sahiptir.


Üç adet ek DC veya PWM fan çıkışı barındırır, buna ek olarak üç adet termal prob çıkışı vardır.


Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akımdan korur.


Her parçanın giriş/çıkışındaki sıcaklığı takip etmenize imkân tanır.


Tüm sistemin akış oranını sabit bir şekilde takip eder.


All-In-One çıkışı ile PWM, DC fanlar ve sıvı pompaları otomatik olarak belirlenir.

LiveDash OLED


Maximus X Formula, kullanışlı bilgiler ve özelleştirilebilen grafikler gösterebilen, dahili 1.3” OLED panel LiveDash ile donatılmıştır. Bilgisayar açılırken, self-test (POST) fazında, LiveDash önemli ilerleme istatistiklerini basit bir dille ve geleneksel POST kodlarıyla gösterir. Normal çalışma sırasında ise panel, işlemci frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları veya Sıvı Soğutma Bölgesi'nden bilgiler yansıtır. Varsayılan LiveDash GIF'ini özelleştirebilir, kendi görsel veya animasyonunuzu oynatabilirsiniz.

AURA SYNC


ASUS Aura tam RGB aydınlatma kontrolünü, dahili RGB LED'ler ile dahili RGB çıkışlarına bağlanan şeritler için de sağlar. Tüm bu LED'ler de, Aura özellikli ASUS donanımları ile senkronize edilebiliyor.

RGB LIGHTING PERFECTED

Maximus X Formula üzerinde iki adet 5050 RGB çıkışı ve iki adet programlanabilir çıkış ile aydınlatma şeritleri, fanlar, soğutucular ve PC kasalarına bağlanabilir, böylece bir dünya aydınlatma seçeneği oluşturur.

*Programlanabilir RGB çıkışı, maksimum 3A(5V) ve maksimumda 60 LED'li WS2812B programlanabilir RGB LED şeritleri (5V/Veri/Topraklama) destekler.

* Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 3A (12V) güç çıkışı olan 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3 metreyi geçmemelidir.

**RGB ve programlanabilir RGB LED uzatma kablosu dahildir. LED şeritler ve Aura Sync uyumlu cihazlar ayrı satılmaktadır.

 

SONSUZ AYDINLATMA İMKANI

ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC aksesuar ekosisteminin tüm avantajını kullanmasına imkân tanır. Sistem için aydınlatmadan, çevre birimlere ve ötesine dek SDK, oyunları ve yazılımları RGB aydınlatma ile geliştiren, büyüyen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri uyarılar ve seslerin hepsi, Aura uyumlu donanımlar tarafından aktarılabilir, aksiyonu taklit eden bir görsel oluşturur. Aynı zamanda sıcaklık gibi sistem parametrelerini aydınlatma gibi özelliklerle, önemli bilgileri kolayca takip etmenizi sağlar.

 

MU-MIMO İLE 2X2 802.11 AC KABLOSUZ


ROG Maximus X Formula 867Mbps* aktarım hızları için 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenlerle üretildi – ve en yeni Çoklu Kullanıcılı (MU-MIMO) teknolojisiyle** de her bağlı kullanıcının en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları almasını garantiliyor!


* Gerçek hız değişiklik gösterebilir, Wi-Fi hotspot özelliği 802.11a/b/g/n'de çalışır. Windows 10 henüz Wi-Fi hotspot özelliğini desteklememektedir.


** MU-MIMO'ya hazır istemci gerektirir.

INTEL ETHERNET

Daha hızlı ve akıcı oyunlar için en yeni Intel® Ethernet (I219-V). Intel Ethernet kontrolcülerinin işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir sinerjisi olduğu için, işlem yükü azalarak, sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sağlanır, böylece oyun ve diğer işleriniz için daha fazla güç sağlanır.

ARTIRILMIŞ AKIŞ, EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGUARD


LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha dayanıklı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknoloji ve yüksek kalite yüzeye monteleme işlemi güçlerini birleştirerek, ROG Maximus X Code anakartınızın Ethernet bağlantısını korur, buna ek olarak elektrostatik anlamda korunan, akım korumalı parçalarımız, statik elektriğe karşı 1.9 kat tolerans sunarken, akıma karşı (15kV'a kadar) 2.5 kat daha iyi koruma sunar!

GECİKMEYİ YOK ETMEK İÇİN BİR ARAYA GETİRİN


GAMEFIRST IV


GameFirst IV, ağ trafiğini daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için iyileştirir – şimdi ise Multi-Gate Teaming özelliği ile dört ağı aynı anda birleştirerek maksimum bant genişliği ve akıcı oynanış sağlanır. Aynı zamanda tamamen yeni akıllı mod ile yeni uygulama verilerini edinerek bir very tabanı oluşturarak, her oyunun en iyi performans için optimize edildiği garantilenir.

ÇİFT PCIE GEN3 M.2


ROG Maximus X Code, 32Gbps'ye kadar aktarım hızlarını sunmak için iki M.2 sürücüsünü destekler. İlk yuva PCH ısı bloğunun altında düzgünce durarak, 110mm'lik uzunluğa kadar (tip 22110) M.2 sürücülerini barındırabilir. İkinci yuva ise kartın alt kenarında, dik şekilde yerleştirilmiştir. Kasa hava akışından yararlanarak, yüksek performanslı M.2 sürücünüzü serin tutar.

DDR4 OC 4133MHZ+


ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü bellek yollarını en iyi PCB katmanından rotalayarak korur, bununla birlikte T-Topolojili düzen ise zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki uzaklığı dengeleyerek garantiler. Bu iyileştirmeler, hız aşırtma için daha fazla alan ve gelişmiş kararlılık sunarak, DDR4-4133 ve ötesinde bellek hızları sağlar.

OC TASARIMI- ASUS PRO CLOCK II TEKNOLOJİSİ


Özel bir taban saat frekansı üreteci (BCLK), işlemci ve bellek hız aşırtma sınırlarını genişletir. Bu özel çözüm, TPU ile birlikte çalışarak, voltajı ve taban saat frekansı hız aşırtma kontrolünü iyileştirir, 8. Nesil Intel işlemcilerin en küçük performansını bile açığa çıkarmayı sağlar.

5 YÖNLÜ OPTİMİZASYON

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!

Tek tıkla bütün o karmaşık ayarların icabına bakılır. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızı akıllı kılar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize eder, böylece hız aşırtma ve soğutma profilleri size özel hazırlanır.

Otomatik ayar uygulaması, hız aşırtma ve soğutma profillerini benzersiz sistem konfigürasyonuna göre ayarlar.

Fanlar günlük kullanımda fısıltı kadar sessiz, yoğun CPU ve GPU kullanımında ise en iyi hava akışını sağlar.

Tamamen yeni stres testi, kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmelerini sağlıyor.

İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI


Bilgisayarınızın tam performansını ASUS AI Suite 3 ile ortaya çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayarlama yazılımımızın arkasındaki zekadır ve voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama yeteneği sağlar.

TAM ENERJİ VERİMLİLİĞİ


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem bütününde güç tasarrufu yapacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu artırır. Away modu, kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatarak sıra dışı bir güç tasarruf senaryosu oluşturur.

HAVA VEYA SIVI İÇİN ESNEK SOĞUTMA KONTROLLERİ


Maximus X Code ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz. Hava veya sıvı ile soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı bir şekilde tüm parametreleri ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu da tüm fanları varsayılan minimum değerin altına çeker – hafif işleri yaparken fısıltı sessizliğinde çalışırsınız.

HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROL


ROG''nin Digi+ voltaj düzenleyici modülü (VRM), voltaj düşmeleri, frekans değişikliği ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltajını üstün kararlılık ve performans için düzenlemenizi sağlar.

HER UYGULAMA İÇİN ÇEKİRDEK BAZINDA İYİLEŞTİRME


Intel'in en yeni işlemcileri, çekirdek başına ayar özelliği sunuyor, ASUS Turbo Core uygulaması ise bu özelliği, her çekirdeğe uygulama atayarak kullanmanızı, böylece işlem gücünün nerede en çok ihtiyaç duyuluyorsa, oraya aktarmanızı sağlıyor.

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS

En akıcı ve rahat fare kontrollü grafik BIOS, daha da iyi olması için geliştirildi. İster bir PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modları, yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacak.

EZ MODE


EZ Tuning Wizard

OC ve RAID. Donanımınızı seçin ve farklı senaryoları uygulayarak sistem performansını ayarlamak, RAID konfigürasyonunuzu düzenlemek için kullanın.


Sezgisel grafik fan kontrolü

Her fanı fare ile bir kavis çizerek ince bir şekilde ayarlayın.


SATA Bilgisi

Kolay cihaz belirleme için SATA yuva detaylarını görüntüleyin.


Hızlı Saat Ayarlama

Saati ve tarihi değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.

ADVANCED MODE


My Favorites

Ayar seçeneklerini hızlıca bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.


EZ Flash 3

En yeni BIOS'u BIOS içinden internet yoluyla güncelleyin.


SMART

Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T. bilgilerini görüntüleyin ve potansiyel hataları tespit edin.


GPU POST

Seçili ASUS grafik kartlarının detaylı bilgisini görüntülemek için otomatik olarak belirleyin.


Secure Erase

SSD'lerinizi fabrikadan çıktıkları hale döndürün.


Last Modified Log

Son değişimleri takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüye kaydedin.


SATA Port Yeniden Adlandırma

SATA portlarını kolay belirleme için yeniden adlandırın.

SupremeFX

ROG'nin muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı ve hat giriş bağlantısından sıra dışı 113dB sinyal-gürültü oranı sağlıyor – bu da bizim en iyi kayıt kalitemiz! Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlamak için low-dropout düzenleyici, üstün ön panel çıkışı için bir ESS Sabre Hi-Fi ES9023P dijital-analog dönüştürücü, yüksek kazanım ve düşük bozunum için Texas Instruments RC4850 op-amp ekledik. Bunların hepsi de daha önce duymadığınız kalitede ses için eklendi.

SONİC STUDİO III

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal saran sesi destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir alan yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, aynı zamanda birden çok ekolayzır seçeneği sunarak, tüm akustiklerin kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uymasını sağlıyor.

UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER

Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarlarını uygulayın, böylece her şey istediğiniz şekilde dinlemeniz için ayarlanmış olacak.


SONİC STUDİO LİNK

Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRTF efektlerinin Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara aktarılmasını sağlar.


SURROUND SOUND

Gerçek anlamda büyüleyici bir ses deneyimi için surround ses

HÜKMETMEK İÇİN TARA VE BELİRLE!

SONİC RADAR III

Sonic Radar III tamamen yenilendi – hem de şimdiye kadar olduğundan daha doğru bir şekilde sesleri işleyerek ve böylece etrafınızda olan bitenin farkında olmanızı sağlıyor. Ekranda yer alan yeni bir ok, düşman pozisyonunu anında gösteriyor.

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar ses algoritması, düşmanların yerinin artık daha da doğru belirlenmesini sağlıyor.


3D MOTOR

Sonic Radar III, tamamen yeni bir kullanıcı ara yüzü üzerine kurulmuştu, böylece daha sezgisel bir deneyim sunar.


AUDİO BOOST

Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.


*HUD: Kullanıcı Görüş Arayüzü


AUDİO RADAR

Sonic Radar 3, etraftaki gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

ROG ARMOR


GÜÇLÜ, KASLI ÜST KORUMA


Güçlü bir termoplastik üst katman, kasanızı düzgün tutar ve benzersiz bir tarz sunar.

 


GÜÇLÜ ÇELİK ARKA PLAKA


Elektro galvanize çelik, soğuk döndürülmüş bobin yapısıyla Maximus X Formula'yı eğilmelere karşı güçlendirirken, anakarta eş bir siyah boyayla kaplıdır.

ÖNCEDEN MONTELENMİŞ I/O KALKANI


ROG'nin patent bekleyen I/O kalkanı, 12kV'a kadar elektrostatik deşarja dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır ve önceden yerleştirilmiş olması da anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırır. Yeni şık tasarımı görünüşü kadar kullanışlıdır da.

SAFESLOT


2X YUVA


Daha güçlü PCIe cihaz dayanıklılığı ve daha iyi esneme direnci sunar.

ESD GUARDS


2X daha iyi


Standarttan daha iyi elektrostatik koruma. ESD Guard'lar USB, ses ve LAN yuvalarını kapsar.

TRUEVOLT USB


2 ayrı


Tüm USB yuvalarına 5V sağlar, kararlı bir veri bağlantısı için güç dalgalanmalarını en aza indirir.

Q-CONNECTOR


1 Parça


Ön panel kablolarınızı ayırmayı kolaylaştırır.

Q-SLOT


1 Klips


Grafik kartınızı çıkartmanızı veya güvene almanızı sağlar.

Q-DIMM


1 Taraflı


Klips, bellek modüllerinin basit şekilde güvenli kalmasını.

OVERWOLF


Akıllı ve sizi engellemeyen bir arayüz, sizi oyunda tutarken aynı zamanda da Web'e, e-postalarınıza, anlık mesajlaşmalarınıza bakmanıza, oyun yayını veya kaydı yapmanıza imkân tanır. Arayüz ROG ile renkleri uygun bir şekilde görüntülenir ve sizin elit bir gruba üye olduğunuzu belli eder. Overwolf uygulama mağazasından alabilirsiniz.

SÜRÜCÜNÜZÜ AKILLI ŞEKİLDE KLONLAYIN


ROG CLONE DRİVE


ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve verimli bir şekilde klonlama çözümüdür. CloneDrive o kadar akıllıdır ki, bir sürücüyü iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir veya diskinizden herhangi bir imajı aktarabilir.

ANINDA ÇALIŞAN ARA BELLEK

RAMCACHE

ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli bir şekilde ara belleğe alarak, favori uygulama ve oyunlarınızın yüksek hızlarda çalışmasını, açıldığı gibi işinizi halletmenizi sağlar. RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi yüksek seviyelere taşır.

 

ÜCRETSİZ KLAVYE YÜKSELTMESİ


KEYBOT II


Özel bir mikroişlemci ve sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip, ücretsiz bir klavye yükseltmesi alın. Makroları direkt olarak klavyeden kaydedin, profilleri anında değiştirin, F1-F10 tuşlarına özel işlevler atayın ve hatta PC'nizi bu tuşlarla açıp kapatın (S5 modu).

BEYOND VR READY


ROG Maximus X Formula sadece VR'a hazır değildir – ötesine de geçer. ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, ROG Maximus X Code'un sınıfının lideri birçok parça ile test edilerek üretkenliğinizin, oyunlarınızın ve eğlencenizin, maksimum performans için ayarlandığını garanti eder. ASUS ROG Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanızı ve ayarlamanızı sağlayan yeni bir yoldur.

 • Intel Z370 yonga seti

  Intel® Z370, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sunan, gelişmiş performans sağlar. Z370 ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası, 32Gbps M.2 ve PCI 3.0 hat hız desteği sunar. Intel Z370 aynı zamanda tümleşik grafikleri de destekleyerek, grafik performansındaki en yeni teknolojiyi deneyimlemenizi sağlar.

 • 8. nesil Intel LGA 1151 Core işlemcileri destekler

  Bu anakart LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin sağladığı tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle sağlanan yerleşik grafik çıkışı ve ayrılmış yonga seti, çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekler.

 • PCI Express 3.0
 • DDR4

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8. Nesil

RAM Tipi

DDR4

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0VN0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.357,67 TL 4.073 TL
5 814,60 TL 4.073 TL
6 678,83 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.036,50 TL 4.073 TL
3 1.357,67 TL 4.073 TL
5 814,60 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.357,67 TL 4.073 TL
2 + 4 678,83 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.036,50 TL 4.073 TL
3 1.357,67 TL 4.073 TL
4 1.018,25 TL 4.073 TL
5 814,60 TL 4.073 TL
6 678,83 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.357,67 TL 4.073 TL
2 + 4 678,83 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 814,60 TL 4.073 TL
3 + 3 678,83 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.073 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.073 TL 4.073 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.357,67 TL 4.073 TL
4 + 2 678,83 TL 4.073 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı