• Onboard: USB 3.0
 • Onboard: Stereo Ses Çıkışı
 • Onboard: PS/2 (Klavye/fare yuvası)
 • Onboard: Clear CMOS button
 • Onboard: Display Port
 • Yapı: ATX
 • Onboard: HDMI
 • Onboard: USB 2.0
ROGMAXIMUSVIIIFORMU / 80691

ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3733MHz(O.C.) Anakart

3.023 TL
503 TL'den başlayan taksitlerle
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3733MHz(O.C.) Anakart

ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA INTEL Z170 SOKET 1151 DDR4 3733MHZ(O.C.) ANAKART

PC DOOM OYUN HEDİYE KAMPANYASI Bu ürünü satın aldığınızda, PC DOOM oyununa ücretsiz sahip olun.

 

Ücretsiz oyun kampanyası, 9 Mayıs 2016 ile 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılan satın alımlarda geçerlidir.

 

Oyun kod alımı 16 Mayıs 2016'da başlar ve 21 Temmuz 2016'ya kadar veya stoklar tükeninceye kadar sürer.

 

Seçili ASUS Gaming Anakart ve Gaming Monitörlerin bilgilerine ve kampanya detaylarına http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/doom-game/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA


Soğutmadan renklendirmeye kasanız için muhteşem anakart


6. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket.

 
Çift DDR4 3733 (OC) desteği

 
Oyun için en iyi soğutma – Hava ve sıvı soğutma için CrossChill EK

 
Oyun için en iyi aydınlatma – Üçlü RGB aydınlatma, Aura 4-pin RGB şerit çıkışı & aydınlatma kontrolü

 
Oyun için en iyi ses – Sezgisel Sonic Studio II ile yeniden icat edilmiş SupremeFX 2015

 
Oyun için en iyi performans – Otomatik-Ayar, ikinci nesil T-Topolojisi ve hız aşırtma dostu tasarım ile 5-Yönlü Optimizasyon

 
Oyun için en iyi ağ – Sınıfının en iyisi Intel® Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojileri

 
Oyun için en iyi koruma – ROG Zırhı'nın yanısıra özenle seçilmiş üst kalite malzemelerle en uzun dayanıklılık

 
Oyun için en iyi bağlanılabilirlik - 2x2 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, U.2 ve M.2, buna ek olarak Intel ile güçlendirilen USB 3.1 Tip A+C

 
ROG size dahasını sunuyor – Daha fazla oyun odaklı yazılım, hem de ücretsiz!Oyun İçin En İyi Soğutma Eğer kazanız güçlü, sessiz ve en soğuktan da soğuk olsun istiyorsanız, Maximus VIII Formula size uygun tek anakart. Tamamen yeni ayrılmış soğutma bloğu, sıvı soğutma borularınız için geliştirildi, Maximus VIII Formula, kazanmanın formülü.

UZMANLIKLA ÜRETİLDİ. TAM GÜÇTE SOĞUTMALI.


ROG, EK Water Blocks'taki soğutma uzmanlarıyla ortak çalıştı ve hava veya sıvıyla çalışan bakır kanal barındıran sıradışı performanslı bir soğutma bloğu olan CrossChill EK'yı geliştirdi. CrossChill EK, özel soğutmalı kasaları sessiz kılan, hava ve sıvı soğutma ile çalışan en serin seçimdir. G1/4 cıvatalarla birlikte CrossChill EK, halihazırdaki kurulumunuz için hızlı bir çözümdür. MOSFET'leri 23 dereceye kadar soğutabilirsiniz!

Oyun İçin En İyi Aydınlatma Maximus VIII Formula ile kasanızı parlak bir şekilde donatacaksınız. Dahili Aura RGB şerit girişi ve basit aydınlatma kontrolleriyle kasanızı -ve LAN partilerini- renklendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!


RGB İLE KOLAY AYDINLATMA


RGB AYDINLATMA, AURA 4-PİNLİ 

RGB ŞERİT GİRİŞİ & AYDINLATMA KONTROLÜ


Maximus VIII Formula'yı saran ROG Armor'a yüksek hassasiyetli laser işleme teknolojisini kullanarak ince desenler işledik ve böylece 28 dahili LED ile RGB ışığı anakartın önemli noktalarını aydınlatmak için kullandık - MOSFET ısı bloğu koruması, PCIe alanı ve kışkırtıcı ROG logosunu! Harici RGB kontrolcüleri unutun! ROG'un Aura RGB Şerit girişi ile muhteşem renkleri kasanız ve odanıza yansıtmak kolay ve hızlı: Sadece standart 12V RGB şeritleri 4 pinlik Aura RGB şerit girişine takın ve aydınlatmayı kendinize göre ayarlayın. Sabit, nabız atışı veya yanıp sönen efektleri kulanabilir veya renklerin müzikle ya da işlemci sıcaklığına göre değişmesini sağlayın.


*Aura RGB şerit girişi, maksimum güç oranı 2A (12V) olan standart 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi geçmemelidir.

 

*Bir adet uzatma kablosu barındırır. RGB LED şeritler harici olarak satın alınmalıdır.

 

Maximus VIII Formula, büyüleyici Aura aydınlatma kontrol uygulamasıyla inanılmaz çoklu renkli aydınlatmayı, anakartın güçlü dahili RGB LED'leri ya da takılı RGB şeritler veya her ikisinden de muhteşem bir senkronizasyonla sunar. Aura'yı açın ve altı farklı aydınlatma tipinden birini seçin.


 

Oyun İçin En İyi Ses

Gözleriniz kapalı asla kazanamazsınız, o yüzden savaş alanı için en iyi ses kulak verin! ROG'un muhteşem ses uzmanlığı, sıradışı AR-GE'nin bir sonucudur ve bunun sonucunda ortaya çıkan kristal netliğinde ses sunan SupremeFX, anakarta dahili olarak muhteşem bir ses sunar.


ŞAMPİYONLARA LAYIK SUPREMEFX 2015

Maximus VIII Formula'nın dahili ses kartı sadece iyi olmakla kalmıyor - bulabileceğinizin en iyisi! En iyi oyuna özel ses giriş ve çıkışlarından, özel kalkanlı tasarımdan ve aralarında en saf ses kalitesi için her kulaklığı (32-600 ohm) optimize eden Sonic SenseAmp, 2VRMS kulaklık amfisi, Nichicon kapasitörler, ultra düşük jitter clock ve Hyperstream™ teknolojisine sahip ESS® ES9023P dijitalden analoga çeviricinin (DAC) de bulunduğu özenle seçilmiş malzmelerden yararlanırsınız. SupremeFX 2015 aynı zamanda sezgisel Sonic Studio II'yle mükemmel eğlence için farklı ses efektleri kullanmanızı sağlar - buna ek olarak takım içi iletişimi tam netlikte yapmanız için Perfect Voice gürültü engelleme teknolojisini de barındırmaktadır.


Casting Enhancer


Casting Enhancer (Yayın Geliştirici) hem yayın hem de kayıt ses kalitesini arttırır, gürültüyü engelleyerek tüm seste kararlılık oluşturur. Aynı zamanda oyun içi ve müzik dosyalarında zengin detayları ve bas efektlerini geliştirir.

Perfect Voice


Perfect Voice oyun içi sohbette gürültüyü azaltır ve her takım arkadaşınızı rahatça duyarak tüm komutları anında yakalamanızı sağlar.

Sonic Studio


Tek tıklama ile sanal surround işlevi, stereo (2.0-kanal) kulaklıklarda bile 7.1 kanalı işler. İçerisinde Reverb, Bas Geliştirme, Ekolayzır, Voice Clarity ve Smart EQ gibi beş farklı muhteşem ses kontrolünü de barındırır - her duyduğunuz sesin muhteşem olmasını garantiler.

OYUN İÇİN EN İYİ PERFORMANS 

Daha yüksek performans daha akıcı oyun demektir - bu da kazanmak için daha çok şans anlamına gelir. En iyi hız aşırtma (OC) tasarımı, UEFI BIOS ve sezgisel OC aracı ve yazılımıyla, rakipsiz performansı deneyimleyeceksiniz - ASUS'a özgü soğutma tasarımıyla da sisteminiz bir damla bile "terlemeyecek".

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!


SİZE VE OYUNUNUZA ÖZEL PERFORMANS, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ, HATTA AĞ VE SES AYARLARI!

 

Maximus VIII Formula'lı bilgisayarınızın oyun performansını en üst seviyeye taşımak için bir uzman olmanıza gerek yok - çünkü 5-Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek bir tıkla halleder! ASUS'a özgü teknoloji, dinamik olarak sistemizin anlık durumuna göre önemli ayarlarını optimize eder, böylece muhteşem işlemci performansı, günlük güç tasarrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar ve hatta kullandığınız uygulamalara özelleştirilmiş ses ve ağ ayarlarına sahip olursunuz. Kısacası 5-Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, üretkenlik veya herhangi bir amaç için mükemmel durumda olmasını garantiler!

 

Oyunlar hızlı ve akıcı, yüksek performansta, bant genişliğinde öncelik verilmiş ve canlı renklerle çalışır.


Fanlar günlük kullanımda fısıltı sessizliğinde, oyun sırasında ise sıradışı soğutma sergileyerek çalışır.


Akıcı çalışan uygulamalar için takılma yaşanmaz,ağır yük altında bile.


Enerji harcamaları azalır ve böylece paradan da tasarruf edersiniz.

Anlık işlemci performans artışı


Bilgisayarınızın gizli oyuncu kişiliğini ASUS AI Suite 3 ile anında açığa çıkarın! TurboV İşlemci Ünitesi (TPU), hassas voltaj kontrolü ve işlemci ile grafik kartı için gelişmiş takip sağlayarak, işlemci frekanslarını ve oranlarını, optimize performans için ayarlamanızı ve grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmanızı sağlar.*.


*Grafik kartı QVL'ine göz atınız.


Tam enerji etkinliği


Enerji İşleme Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı, sistem çapında enerji tasarrufunu deneyimleyeceksiniz. EPU otomatik olarak güç tüketimini sisteminize göre belirler ve ayarlar. EPU aynı zamanda işlemci vatını belli bir seviyeye çekerek, Away Mode ile daha fazla tasarruf sağlatır, buna ek olarak kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatır ve grafik kartının güç seviyesini de düşük bir seviyeye çeker. Yani oyunda tam güç, siz uzaktayken tam tasarruf sunar!

Tasarımdan serin 

Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriy ile rahatsız olmadan oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirleme, Fan Xpert 3 ile her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültünün en iyi dengesinde çalışmasını sağlar, siz de tüm performansı rahatsız olmadan yaşarsınız.


 

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Hızlıdan da hızlı gitmeniz için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız vardır - Bu yüzden & MAXIMUS VIII FORMULA anakartlar, maksimum hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve muhteşem güç etkinliği için ASUS Digi+ Güç Kontrolü ile donatılmıştır. Digi+ Güç Kontrolü, endüstri lideri dijital güç kontrolcüsüdür, daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 özellikleriyle tam uyumludur.

Favori uygulamalarınızı ve oyunlarınızı otomatik kolaylıkla hızlandırın


ASUS'a özgü Turbo App'in sezgisel ayar paneli, birden çok donanım bileşenini hızlandırarak, oyun performansını en üst seviyeye taşır, işlemcinizin hızını aşırtır, fanlarınızı ayarlar ve ağ üzerindeki veriye öncelik sunar ve ses ayarlarını optimize eder - hem de otomatik olarak. Turbo App öncekinden de güçlü. Sonic Studio II ve KeyBot II üzerinde hazırladığınız profillere bağlanır!

OC TASARIMI


ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ

 

Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.

 

ASUS Pro Clock'ın Avantajları

  Düşük açılma süresi
Yüksek hız aşırtmalardaki aşırı durumlarda daha düşük jitter
Ağır yüklü hız aşırtmalarda arttırılmış kararlılık

 

* BCLK hız aşırtma aralığı, CPU'ya, soğutmaya, anakart desteğine ve ayarlara göre değişiklik gösterebilir. Belirli durumlarda 650MHz'e kadar çıkılabilir. 
Belli şartlarda 650MHz'ye kadar mümkündür.

 


DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ


İkinci nesil ASUS T-Topolojisi, DDR4 bellek hız aşırtmasını 3733MHz'ın üstüne tüm bellek yuvaları doluyken taşıyor - bu da Maximus VIII Formula bilgisayarınızdan en iyi oyun performansını almak demek! ikinci nesil T-Topolojisi, sinyal iletiminin zamanla örtüştüğünü garantiler gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumluluk sağlar.

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

EZ Flash 3


En güncel BIOS sürümünü internet üzerinden ve BIOS'tan çıkmadan yapın.

SMART


Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T günlüklerini kontrol edin.

Kolay Ayar Sihirbazı - Hız aşırtma ve RAID


Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın ya da RAID kurulumunuzu daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için hızlandırın!

Sık Kullanılanlar


Ayarlama seçenekleri ve tercih edilen ayarları hızlıca bulun.

EZ mode

Sezgisel Grafik Fan Kontrolü:


Her fanı farenizle bir eğim çizere ince ayarlayın.


 

EZ XMP


DRAM performansınızı bir tıkla arttırın.SATA Bilgisi:


Cihazları kolay hatırlamak için SATA port detaylarına bakın.Hızlı Saat Ayarlaması:


Tarihi ve saati fare kontrolüyle değiştirin.

Gelişmiş Mod

GPU POST

Belli ASUS grafik kartlarını otomatik olarak belirleyin ve detaylı bilgilerini görün.

 

Secure Erase

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale döndürün.


Son Değiştirme Günlüğü:

Son değişikliklerinizi listeleyin ve tercih edilen profillerinizi bir USB sürücüye aktarın.


SATA Port Yeniden Adlandırma:

Kolay belirleme için SATA portlarınızı yeniden adlandırın.

EN İYİ GÜÇ, DİJİTAL OLARAK KONTROL EDİLENDİR


ROG'nin başarılı dijital güç kontrolcüsü, şimdi Texas Instruments NexFET™ MOSFET'ler, MicroFine alaşımlı bobinler, Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörlerle çok daha güçlü. Extreme Engine Digi+ her zaman en temiz çekirdek voltajını sunar!

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını etkin bir şekilde arabelleğe alır ve böylece oyunlarınız ve uygulamalarınız yüksek hızla açılır ve çalışır. RAMCache, milisaniyleri mikrosaniyelere çevirir ve oyun yükleme sürelerini kısaldır ve veri kaybını en aza indirir!


 

OYUN İÇİN EN İYİ AĞ 

Gecikme kaybedilen frag'lar anlamına gelir, bu yüzden Maximus VIII Formula anakartlar, üstün donanım ve yazılımı sunarak, ROG sisteminiz gecikmeyi engellerken, siz de oyuna odaklanabilirsiniz.

 

Daha fazla veri, daha az işlem, daha hızlı çevrimiçi oyun

ROG, daha hızlı ve akıcı oyun için içerisinde Intel® Ethernet (I219-V) barındırır. Intel'in LAN'ının işlemci gücünü azaltma ve daha yüksek TCP ve UDP veri geçişi sağlama şeklinde çifte avantajı vardır. Böylece oyununuz için daha fazla güç sağlanır.

 

YÜKSELTİLMİŞ ÇIKIŞ EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte prosesler, Maximus VIII Formula anakartınızın bağlantısını korur ve arttırılmış veri çıkışıyla birlikte elektrostatik olarak korunan ve akım korumasına sahip bileşenlerle (ESD Korumaları), 1.9 kat daha yüksek statik elektrik toleransına ve akım dalgalanmalarında 2.5 kat daha iyi korumaya sahiptir.

MU-MIMO ile 2x2 802.11ac Kablosuz


Maximus VIII Formula, 867Mbit/s* aktarım hızları için yeni nesil 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenlere sahiptir - ayrıca en son Çoklu Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisiyle her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesi garantilenir.


  * Gerçek hız değişiklik gösterebilir ve kablosuz erişim noktası 802.11 a/b/g/n üzerinde çalışır. Windows 10 henüz kablosuz erişim noktası işlevine sahiptir.


  ** MU-MIMO hazır istemci gerektirir.


GECİKMEYİ YOK EDİN, AKICI OYNAYIN


GAMEFIRST IV BETA


GameFirst IV Beta ağ trafiğinizi daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - şimdi de Multi-Gate Teaming özelliğiyle maksimum bant genişliği ve en akıcı oyunu sağlamak için tüm ağlarınızı bir arada kullanır. Aynı zamanda yeni uygulama verilerini işleyerek bir veritabanına aktaran Intelligent Mode ile, her oyunun en iyi performans için optimize edilmesi de sağlanır.


 

Multi-Gate Teaming


Tüm ağ geçitlerinizi en yüksek bant genişliği için bir arada kullanın ve bağlantıları uygulamalara adayarak en akıcı oynanışı yakalayın.


 

OYUN İÇİN EN İYİ KORUMA


Bir oyuncu olarak kararlılık ve dayanıklılık istersiniz, ROG uzun ömürlü, en üst kalite malzemelerle ASUS'a özgü kurulum tasarımlarını tüm kart üzerinde barındırır - en iyi oyun deneyimini garantiler.

TARZ, GÜÇ VE SOĞUTMA BİR ARADA

ROG AMOR

 

Güçlü ABS Üst Koruma – Tarz sahibi termal koruma, ısıyı grafik kartlarından uzaklaştırır ve daha iyi performans için düşük sistem sıcaklıkları sağlar - aynı zamanda şık da görünür! Katı Çelik Arkaplaka - Elektrogalvanize edilmiş, soğuk-sarma bobin (SECC) yapısı, Maximus VIII Formula'nın eğilmesini engellerken, termal pedlerle etkin bir şekilde ısıyı önemli parçalardan uzakta tutar.

ESD Korumaları


2 kat daha yüksek elektrostatik koruma. ESD Korumaları PS2, USB, ses ve LAN yuvalarını korur


TrueVolt USB


2 ayrılmış USB güç desteği, kaya gibi sağlam 5 voltu tüm USB yuvalarına gönderir, en az veri kaybı için güç dalgalanmaları azaltılır.

İşlemci monteleme aracı


1 katmanlı koruma, soket pin hasarından


Q-connector


1 parça tüm ön panel kablolarını düzneler

Q-Slot


1 klips grafik kartını değiştirmeyi veya güvene almayı garantiler.


Q-DIMM


1 taraflı klips ile süper basit, süper güvenli bellek modülleri

DRAM Aşırı Akım Koruması


1 ek yenilenebilir sigorta, bağlantı yuvalarını ve DRAM'i aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı korur.


Siyah nikel kaplı Q-Shield


0 acı! Ellerinizi kesik ve yaralanmalardan koruyun

OYUNDA KALIN

OVERWOLF


Siz oyundayken e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı sağlayan, oyun oynarken yayın yapmanıza veya oyununuzu kaydetmenize imkan tanıyan ve ROG renkleriyle bezeli Overwolf uygulaması.

ÜCRETSİZ KLAVYE YÜKSELTMESİ

KEYBOT II


Özel bir mikro işlemci ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile sunulan ücretsiz klavye yükseltmesi. Makrolarınızı klavye üzerinden kaydedin, anlık olarak profil değiştirin, F1-F10 tuşlarına özel kısayol özellikleri ekleyin ve PC'niz kapalıyken klavyeden açın!


 

 • Intel® Z170 Express Yonga Seti

  Intel® Z170 Express, 6. nesil Intel LGA1151 Core™ i7/Core i5/Core i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılar, artırılmış bant genişliği ve stabilite sağlayarak gelişmiş performans sunar. Z170 buna ek olarak maksimum 10 USB 3.0 yuvası, 6 SATA 6Gbit/s yuvası, 32Gbit/s M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sağlar. Intel Z170 Express aynı zamanda dahili grafik (iGPU) fonksiyonları da sağlayarak, en son Intel dahili grafik performansını da deneyimlemenize imkan tanır.

 • 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcilere hazır

  Bu anakart iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yolu, ayrılmış yonga seti ile grafik, bellek ve PCI Express kontrolörü destekleyen LGA1151 6. nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekler.

 • USB 2.0
 • HDMI
 • Display Port
 • Core i7
 • USB 3.0
 • DDR4

Teknik Özellikler

Onboard

USB 3.0

Onboard

Stereo Ses Çıkışı

Onboard

PS/2 (Klavye/fare yuvası)

Onboard

Clear CMOS button

Onboard

Display Port

Yapı

ATX

Onboard

HDMI

  İzle

Onboard

USB 2.0

Onboard

SPDIF Çıkışı (optik)

İşlemci Özellikleri

İşlemci Soket Tipi

Soket 1151

İşlemci Serisi

Core i7

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR4

HDD Özellikleri

HDD I/O

SATA III

  İzle

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3500 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Anakart

MB Chipseti

Intel Z170

MB Ram Slot sayısı

4

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.007,67 TL 3.023 TL
5 604,60 TL 3.023 TL
6 503,83 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.007,67 TL 3.023 TL
2 + 4 503,83 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 503,83 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.007,67 TL 3.023 TL
2 + 4 503,83 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 604,60 TL 3.023 TL
3 + 3 503,83 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.023 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.023 TL 3.023 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.007,67 TL 3.023 TL
4 + 2 503,83 TL 3.023 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

SYSMARK HAZIRLIK AŞAMALARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı