• Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3300 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3600 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3500 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 (OC) MHz
MAXIMUS IX EXTREME / 86604

ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133+MHz(OC) Anakart

benim pc 3000 lira kardeş ben bunu alsam pc saygıdan calışmaz

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133+MHz(OC) Anakart

ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME INTEL Z270 SOKET 1151 DDR4 4133+MHZ(OC) ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME


Su soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED'ler, DDR4 4133MHz, Thunderbolt 3, 802.11ac Kablosuz, çift M.2 ve USB 3.1 Tip-A/C ile Intel Z270 EATX gaming anakart


7. ve 6. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket


Dahili Mono blok ve Su Soğutma Bölgesi: Aksiyon ateşlendiğinde sisteminizi serin tutar


Aura Sync RGB LED: Büyüleyici senkronize efektler ve iki adet Aura 4-pin RGB şerit çıkışı


SupremeFX: Sezgisel Sonic Studio III ve Sonic Radar III ile özel yeni kodek


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem çapında hız aşırtma


Oyun için en iyi ağ: Intel® Gigabit Ethernet, 2x2 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, LANGuard ve GameFirst teknolojileri


Oyun için en iyi dayanıklılık: ROG RGB Armor, hazır monteli I/O kalkanı ve yüksek kalite malzemeler


Oyun için en iyi bağlanılabilirlik: Ön panel USB 3.1, çift M.2 ve USB 3.1 Tip-A ve Tip-C ve Thunderbolt™ 3

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ


Kendi özel LED aydınlatma efektlerinizi, sezgisel Aura yazılımı ile yaratın. Kasanızda ROG Maximus IX Formula'nın dahili güçlü RGB LED'ler ile muhteşem çoklu renkli ışıklar yakın, veya ayrı RGB şeritleri, kartın üzerinde yer alan iki adet 4-pin'lik çıkışlara takın. Her ikisini aynı anda kullanın ve mükemmel aydınlatma senkronizasyonunu deneyin. Aura'yı yakın ve dokuz farklı aydınlatma temasının yaratıcı özgürlüğüyle eğlenin.

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAK

ASUS Aura Sync teknolojisi ROG Maximus IX Formula'nızı aydınlatma isteğinizin merkezi haline getirir — yani içerisinde RGB LED şeritler, grafik kartları, klavyeler ve hatta farelerin bulunduğu uyumlu parçalar arasında muhteşem ışık efektlerini senkronize etmeyi kolaylaştırır! Tüm LED'leri birlik içinde değiştirin veya tüm senkron cihazlar arasında aydınlatma efektlerinin akıcı bir şekilde değişimine tanık olun.

ZARİF SES, İÇTE VE DIŞTA

 

YENİ SUPREMEFX CODEC

 

ROG'nin muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi, üstün ön panel çıkışı için bir ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijitalden analoga çeviriciyi, buna ek olarak Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almanız için ekledik. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!

SEZGİSEL SES AYAR SUITI


SONİC STUDİO III


ROG'nin Sonic Studio III ses efekt istasyonu, akışları farklı çıkışlara ayarlamaya yarayan tamamen yeni rotalama özelliğinin yanısıra, uygulama seviyesinde anlık ses profilleri ve tam netlikte konuşmalar için gelişmiş gürültü filtreleme özellikleriyle güncellendi!

 

ROTALAMA

Farklı ses akışlarını farklı çıkışlara atayın, örneğin tarayıcı seslerini kulaklığa, oyun seslerini ise hoparlöre.

 

UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER

Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarları atayın, böylece her yaptığınızı istediğiniz şekilde dinlemeniz için mükemmel olarak ayarlanacak.

 

GÜRÜLTÜ FİLTRESİ

İstenmeyen arkaplan gürültülerini tespit eder ve engeller, iletişiminizin yüksek ve net olmasını sağlar.

YENMEK İÇİN TARAYIN VE BELİRLEYİN!

SONİC RADAR III

Sonic Radar III'e yeni bir görünüş verdik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik - hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik! Önemli oyun için seslerin kaynağını görün ve düşmana nokta atışı yapın

 

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor

 

3D MOTOR

Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi

 

SES GÜÇLENDİRME

Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor

 

SES RADARI

Ayarlanabilir sektörleri (4-16) taban alan yeniden tasarlanmış radar, düşmanların yerlerini daha net ve direkt olarak gösterir


 

OC TASARIMI

ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ

7. Nesil Intel® işlemcilerin taban saat frekanslarını 425MHz*'ye ve ötesine hız aşırtmaya imkan tanıyan, özel bir taban saat frekans üretecidir. Bu özel çözüm, voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü geliştirmek için ASUS TurboV işlem ünitesi ile birlikte çalışır, performansı sıradışı seviyelere çıkarmanıza imkan tanıyan heyecan verici yeni bir yoldur.

DDR4 HIZ ASIRTMA GÜCÜ


ÜÇÜNCÜ NESİL ASUS T-TOPOLOJİSİ


DDR4 bellek desteğiyle birlikte bellek frekanslarını 4133MHz ve ötesine taşımanıza imkan tanıyor! ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımıyla birlikte OC Soket, çiftleme gürültüsü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü, muhteşem bellek hız aşırtma yeteneğiyle açığa çıkarıyor. Yenilikçi eşit uzaklıktaki bellek kanalları ile T-Topolojisi, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunuyor.ASUS, en iyi uyumluluğu garantilemek için neredeyse bütün DDR4 bellek üreticileriyle çalışıyor.

TEK TIKLA HIZ ASIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!

PERFORMANS, ETKİNLİK, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ VE HATTA AĞ İLE SES AYARLARI SİZE VE OYNAYIŞINIZA GÖRE OLSUN!

ROG Maximus IX EXTREME bilgisayarınızdan maksimum oyun performansı almanız için uzman olmanıza gerek yok — çünkü 5 Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek tıkla, örneğin kontrol edilebilen performans artışını bile halleder! Bu özel ROG teknolojisi, gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak optimize eder; böylece muhteşem işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra stabil dijital güç, serin ve sessiz fanlar, hatta uygulamalarınıza özel ayarlanmış ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizin oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel olmasını garantiler!

 

Oyunlar yükek performans, önelik tanınmış bant genişliği ve canlı seslerle hızlı ve akıcı çalışır.

Fanlar günlük kullanımda sessiz kalır, oyun oynarken sıradışı soğutma sağlar.

Takılma yok edilir, akıcı çalışan uygulamalar garantilenir -- ağır yük altında bile.

Enerji tasarrufu artar, yani paranız cebinize kalır.

ANLIK İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI


PC'nizi ASUS AI Suite 3 yazılımıyla hızlandırın! TurboV İşlem Ünitesi işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sunarken, grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmak için işlemci frekans ve oranlarını ayarlamada geniş özgürlük sağlar

TAM ENERJİ ETKİNLİĞİ


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tümünde güç tasarrufunun keyfini çıkarın — oyun makinenizi çalıştırmak artık faturanızı kabartmayacak! EPU otomatik olarak güç tüketimini kasanızın ihtiyacına göre belirler ve ayarlar, böylece heyecandan ödün vermez, paranız cebinizde kalır. EPU aynı zamanda işlemci watt kullanımını da belirli bir seviyeye çekerken, kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak ve grafik kartının güç seviyesini düşürerek, sıra dışı enerji tasarruf senaryosu oluşturan Away Mode'a da sahiptir. Bu da oyunuzun için tam güç, siz uzaktayken de tam tasarruf anlamına gelir!

TASARIMDAN SERİN


Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu tespiti ile Fan Xpert 4, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye erişmesini garantiler -- böylece istediğiniz tüm performansa erişirsiniz.!

HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ


Hızlıdan daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız var — yani ROG Maximus IX Z270 serisi anakartlar, maksimumda hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve muhteşem güç etkinliği için ASUS Digi+ Güç Kontrolü ile donatılmıştır. Digi+ Güç Kontrolü, endüstrinin lider dijital güç kontrolcüsüdür ve daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 spesifikasyonlarıyla tamamen uyumludur.


DAHA HIZLI OYNA, DAHA HIZLI YÜKSEL


ASUS Turbo App, favori oyunlarınızda zaferi garantiye almak için her şeyi hızlandıran sezgisel bir ayar panelidir. İşlemcinize hız aşırtın, ağınızdaki oyun paketlerine öncelik tanıyın ve fantastik düzeyde net ses ve oyun içi konuşma için ses ayarlarını optimize edin. Tarih galipler tarafından yazılır, bu yüzden Turbo App olmadan savaşa girmeyin.

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS

En akıcı ve kolay fare kontrollü grafik BIOS, daha da ilgi çekici bir şekilde geliştirildi. İster bir PC uzmanı veya yıllanmış hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza yardım edecek.

EN İYİ GÜÇ, DİJİTAL KONTROL


ROG'nin saygıdeğer dijital güç kontrolcüsü, Texas Instruments NexFET™ MOSFET'leri, MicroFine alaşımlı bobinleri Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörlerle çok daha iyi güç sağlıyor — Extreme Engine Digi+'ın her zaman en saf çekirdek voltajları sunmasını garantiliyor.


PROCOOL GÜÇ KONNEKTÖRÜ


ASUS ProCool, yeniden keşfedilen güç konektörü! Geleneksel güç konektörleriyle karşılaştırıldığında, ProCool konektörleri Maximus IX Extreme anakart ile son derece yakın ve güvenli bağlantı sağlar. Bu tasarım daha güçlüdür ve aynı zamanda güç kazanmaktadır.Verimlilik: boşaltma bağlantısı daha düşük empedans ve daha iyi ısı dağılımı sağlar, daha serin çalışma sıcaklığına izin verir. ProCool'un kablolarını yolunuzdan uzak tutmanıza yardımcı olan düz bir dik açılı fiş vardır!

TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ


USB 3.1 ÖN PANEL KONEKTÖRÜ


USB-C™ en yeni USB bağlantı teknolojisi ve kullanımı kolay, döndürülebilir bir uçla hızlıca bağlanmanızı sağlar. Dahili bir USB 3.1 çıkışıyla USB-C konektörünüzü sisteminizin ön paneline yerleştirebilirsiniz -- böylece her zaman elinizin altında olacak.

SÜPER HIZLI BAĞLANTI


THUNDERBOLT™ 3


Thunderbolt™ 3, daha hızlı, daha büyük, daha iyi ve daha fazla demektir! Nefes kesen bir 40Gbps'de, diğer kabloların veri hızlarının dört katına (4X), video bant genişliğinin iki katına (2X), daha hızlı aktarımlar yaşarsınız. Ve Maximus IX Extreme Thunderbolt 3 ile milyarlarca USB cihaz, cihaz yerleştirme ve şarj etme ile de uyumluluk!

SSD'LERİNİZİN EN YÜKSEK HIZDA ÇALIŞMASINI SAĞLAR


ÇİFT M.2 (PCIE GEN3 X4)


Maximus IX Extreme, inanılmaz bir performans artışı sağlamak için NVMe SSD RAID desteği sağlayan çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvasına sahiptir. İki M.2 yuvası ve PCIe x16 ile üç PCIe 3.0 depolama aygıtına sahip bir RAID yapılandırması oluşturun 7inci Nesil Intel Core platformunda en hızlı veri aktarım hızının tadını çıkarın!

DAHA AZ İŞLEM, DAHA HIZLI ÇEVRİM İÇİ OYUN


INTEL ETHERNET


ROG Maximus IX Extreme daha hızlı ve akıcı oynanış için en yeni Intel® Ethernet (I219-V) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltma ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sunma avantajlarıyla, oyununuza ve oynanışınıza daha fazla güç sunar.

ARTIRILMIŞ AKIŞ. EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGUARD


LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve kararlı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte işlemi, Maximus IX Z270 anakartınızın bağlantısını korumak, artırılmış çıkış sağlar. Elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler (ESD Guard), akımlara karşı 2.5 kat (15KV'a kadar) ve statik elektriğe 1.9 kat daha fazla koruma sağlar!

2X2 802.11AC Wİ-Fİ WİTH MU-MIMO


ROG Maximus IX Extreme 867Mbps*'ye kadar aktarım hızı sunan 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenler ile yeni nesil 802.11ac Kablosuz barındırır — ve en yeni Multi-User MIMO (MU-MIMO) teknolojisi, her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrim içi hızları deneyimlemesini garantiler!

GECİKMEYİ YOK ET

GAMEFİRST IV

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veritabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

HAZIR MONTELİ I/O KALKANI


ROG'nin patent bekleyen hazır monteli I/O kalkanı, 12kV'lık elektrostatik deşarja karşı artırılmış koruma sağlarken, önceden yerleştirilmesiyle de anakartın kurulumunu kolaylaştırır. Şık yeni tasarımı, iyi çalıştığı kadar güzel de görünmesini sağlar.

SAFESLOT


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

BAKIR KAPLI PCB KENARI


Maximus IX Extreme, bakır kaplamalı özel bir kenara sahiptir, bu da kurulun estetik cazibesini arttırır ve elektromanyetik parazit (EMI) karşı gelişmiş koruma sağlar.


 • Intel® Z270 yonga seti

  Intel Z270, 7. ve 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, yükseltilmiş bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak Z270, en fazla 10 USB 3.0 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri alımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sunar. Intel Z270 bununla birlikte dahili grafik işlevleri de barındırır — yani her zaman sıra dışı grafik performansına sahip olursunuz!

 • En yeni 7. ve 6. nesil LGA 1151 Intel® Core™ i7, Core i5, Core i3, Pentium® ve Celeron® işlemcilere hazır

  Bu anakart dahili grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setleriyle dahili grafik çıkışı, iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yoluna sahip LGA1151 paketindeki 7. ve 6. Nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcilerini destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z270

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3500 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0SA0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 6 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(6) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.409,00 TL 4.227 TL
5 845,40 TL 4.227 TL
6 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.409,00 TL 4.227 TL
6 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.113,50 TL 4.227 TL
3 1.409,00 TL 4.227 TL
4 1.056,75 TL 4.227 TL
5 845,40 TL 4.227 TL
6 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.409,00 TL 4.227 TL
2 + 4 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 845,40 TL 4.227 TL
3 + 3 704,50 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.227 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.227 TL 4.227 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.409,00 TL 4.227 TL
4 + 2 704,50 TL 4.227 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı