• Onboard: Clear CMOS button
 • Onboard: Display Port
 • Yapı: ATX
 • Onboard: Bluetooth
 • Turbo Boost: Var
 • Onboard: USB 3.1
 • Onboard: HDMI
 • Onboard: 2 x USB 3.1
MAXIMUS IX CODE / 84903

ASUS ROG MAXIMUS IX CODE Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133+MHz (OC) USB3.1 Anakart

2.474 TL
412 TL'den başlayan taksitlerle
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG MAXIMUS IX CODE Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133+MHz (OC) USB3.1 Anakart

ASUS ROG MAXIMUS IX CODE INTEL Z270 SOKET 1151 DDR4 4133+MHZ (OC) USB3.1 ANAKART

ASUS MAXIMUS IX CODE


Aura Sync RGB LED'ler, DDR4 4133MHz, 802.11ac Kablosuz, çift M.2 ve USB 3.1 Tip-A/C ile Intel Z270 ATX gaming anakart


7. ve 6. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket


ROG Su Soğutma Bölgesi: Aksiyon ateşlendiğinde sisteminizi serin tutar

Aura Sync RGB LED: Büyüleyici senkronize efektler ve iki adet Aura 4-pin RGB şerit çıkışı


SupremeFX: Sezgisel Sonic Studio III ve Sonic Radar III ile özel yeni kodek


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem çapında hız aşırtma


Oyun için en iyi ağ: Intel® Gigabit Ethernet, 2x2 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, LANGuard ve GameFirst teknolojileri


Oyun için en iyi bağlanılabilirlik: Ön panel USB 3.1, çift M.2 ve USB 3.1 Tip-A ve Tip-C

MAXİMUS IX CODE

Formula'dan doğan Maximus IX Code, oyunculara Aura Sync aydınlatmanın estetiğini, dahili Kablosuzun kolaylığını ve uzun ömürlü malzemelerin kararlılığını veriyor. Code'un ona kimlk katan ROG Armor katmanı, anakartı koruyor ve düzenliyor. Code adını “kodeks”ten, yani modern kitapların öncüsü olan, benzersiz ve dayanıklı kılıfıyla popülerleşmiş bir Latin teriminden alıyor. Maximus IX Code, ROG Armor'u oyuncular için daha erişilebilir kılarak, anakart tasarımında yeni bir standart belirliyor.

 

SU SOĞUTMALI SİSTEMİNİZE TAMAMEN EGEMEN OLUN

ROG SU SOGUTMA BÖLGESİ

ROG'nin yenilikçi Su Soğutma Bölgesi, soğutma sisteminizi daha önce olmadığı gibi takip etmenize imkan tanıyor. ROG Su Soğutma Bölgesi'nin çift su sıcaklık çıkışı ve akış oranı çıkışı, ROG'nin sezgisel Fan Xpert 4 yazılımına direkt bilgi sağlıyor -- böylece her oyunda ısıdan uzak olursunuz!

 

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ


Kendi özel LED aydınlatma efektlerinizi, sezgisel Aura yazılımı ile yaratın. Kasanızda ROG Maximus IX Code'nın dahili güçlü RGB LED'ler ile muhteşem çoklu renkli ışıklar yakın, veya ayrı RGB şeritleri, kartın üzerinde yer alan iki adet 4-pin'lik çıkışlara takın. Her ikisini aynı anda kullanın ve mükemmel aydınlatma senkronizasyonunu deneyin. Aura'yı yakın ve dokuz farklı aydınlatma temasının yaratıcı özgürlüğüyle eğlenin.

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAK

ASUS Aura Sync teknolojisi ROG Maximus IX Code'nızı aydınlatma isteğinizin merkezi haline getirir — yani içerisinde RGB LED şeritler, grafik kartları, klavyeler ve hatta farelerin bulunduğu uyumlu parçalar arasında muhteşem ışık efektlerini senkronize etmeyi kolaylaştırır! Tüm LED'leri birlik içinde değiştirin veya tüm senkron cihazlar arasında aydınlatma efektlerinin akıcı bir şekilde değişimine tanık olun.

ZARİF SES, İÇTE VE DIŞTA


YENİ SUPREMEFX KODEKİ


ROG'nin muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi, üstün ön panel çıkışı için bir ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijitalden analoga çeviriciyi, buna ek olarak Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almanız için ekledik. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!


SEZGİSEL SES AYAR SUİTİ


SONİC STUDİO III


ROG'nin Sonic Studio III ses efekt istasyonu, akışları farklı çıkışlara ayarlamaya yarayan tamamen yeni rotalama özelliğinin yanısıra, uygulama seviyesinde anlık ses profilleri ve tam netlikte konuşmalar için gelişmiş gürültü filtreleme özellikleriyle güncellendi!

GÜRÜLTÜ FİLTRESİ


İstenmeyen arkaplan gürültülerini tespit eder ve engeller, iletişiminizin yüksek ve net olmasını sağlar.


UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER


Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarları atayın, böylece her yaptığınızı istediğiniz şekilde dinlemeniz için mükemmel olarak ayarlanacak.

YENMEK İÇİN TARAYIN VE BELİRLEYİN!

SONİC RADAR III

Sonic Radar III'e yeni bir görünüş verdik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik - hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik! Önemli oyun için seslerin kaynağını görün ve düşmana nokta atışı yapın.

 

OC TASARIMI


ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ


7. Nesil Intel® işlemcilerin taban saat frekanslarını 425MHz*'ye ve ötesine hız aşırtmaya imkan tanıyan, özel bir taban saat frekans üretecidir. Bu özel çözüm, voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü geliştirmek için ASUS TurboV işlem ünitesi ile birlikte çalışır, performansı sıradışı seviyelere çıkarmanıza imkan tanıyan heyecan verici yeni bir yoldur.


DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ


ÜÇÜNCÜ NESİL ASUS T-TOPOLOJİSİ


DDR4 bellek desteğiyle birlikte bellek frekanslarını 4133MHz ve ötesine taşımanıza imkan tanıyor! ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımıyla birlikte OC Soket, çiftleme gürültüsü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü, muhteşem bellek hız aşırtma yeteneğiyle açığa çıkarıyor. Yenilikçi eşit uzaklıktaki bellek kanalları ile T-Topolojisi, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunuyor.ASUS, en iyi uyumluluğu garantilemek için neredeyse bütün DDR4 bellek üreticileriyle çalışıyor.

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!


PERFORMANS, ETKİNLİK, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ VE HATTA AĞ İLE SES AYARLARI SİZE VE OYNAYIŞINIZA GÖRE OLSUN!


ROG Maximus IX Code bilgisayarınızdan maksimum oyun performansı almanız için uzman olmanıza gerek yok — çünkü 5 Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek tıkla, örneğin kontrol edilebilen performans artışını bile halleder! Bu özel ROG teknolojisi, gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak optimize eder; böylece muhteşem işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra stabil dijital güç, serin ve sessiz fanlar, hatta uygulamalarınıza özel ayarlanmış ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizin oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel olmasını garantiler!


Oyunlar yükek performans, önelik tanınmış bant genişliği ve canlı seslerle hızlı ve akıcı çalışır.


Fanlar günlük kullanımda sessiz kalır, oyun oynarken sıradışı soğutma sağlar.


Takılma yok edilir, akıcı çalışan uygulamalar garantilenir -- ağır yük altında bile.


Enerji tasarrufu artar, yani paranız cebinize kalır.

ANLIK İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI


PC'nizi ASUS AI Suite 3 yazılımıyla hızlandırın! TurboV İşlem Ünitesi işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sunarken, grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmak için işlemci frekans ve oranlarını ayarlamada geniş özgürlük sağlar.

TAM ENERJİ ETKİNLİĞİ


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tümünde güç tasarrufunun keyfini çıkarın — oyun makinenizi çalıştırmak artık faturanızı kabartmayacak! EPU otomatik olarak güç tüketimini kasanızın ihtiyacına göre belirler ve ayarlar, böylece heyecandan ödün vermez, paranız cebinizde kalır. EPU aynı zamanda işlemci watt kullanımını da belirli bir seviyeye çekerken, kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak ve grafik kartının güç seviyesini düşürerek, sıra dışı enerji tasarruf senaryosu oluşturan Away Mode'a da sahiptir. Bu da oyunuzun için tam güç, siz uzaktayken de tam tasarruf anlamına gelir!


TASARIMDAN SERİN

Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu tespiti ile Fan Xpert 4, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye erişmesini garantiler -- böylece istediğiniz tüm performansa erişirsiniz.!

 

HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ


Hızlıdan daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız var — yani ROG Maximus IX Z270 serisi anakartlar, maksimumda hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve muhteşem güç etkinliği için ASUS Digi+ Güç Kontrolü ile donatılmıştır. Digi+ Güç Kontrolü, endüstrinin lider dijital güç kontrolcüsüdür ve daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 spesifikasyonlarıyla tamamen uyumludur.

DAHA HIZLI OYNA, DAHA HIZLI YÜKSEL


ASUS Turbo App, favori oyunlarınızda zaferi garantiye almak için her şeyi hızlandıran sezgisel bir ayar panelidir. İşlemcinize hız aşırtın, ağınızdaki oyun paketlerine öncelik tanıyın ve fantastik düzeyde net ses ve oyun içi konuşma için ses ayarlarını optimize edin. Tarih galipler tarafından yazılır, bu yüzden Turbo App olmadan savaşa girmeyin.


ÖDÜLLÜ UEFI BIOS

En akıcı ve kolay fare kontrollü grafik BIOS, daha da ilgi çekici bir şekilde geliştirildi. İster bir PC uzmanı veya yıllanmış hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza yardım edecek.

EZ MODE

 

EZ Tuning Wizard

Hız aşırtma ve RAID. Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın, veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID konfigürasyonunu kolaylaştırın.


Sezgisel grafik fan kontrolü

Fareyle bir eğim çizerek farklı fanlara kolay şekilde ince ayar yapın.


EZ XMP

DRAM performansınızı tek bir tıkla geliştirin


SATA Bilgisi

Kolay cihaz tanılama için SATA yuva detaylarına bakın


Hızlı saat ayarlama

Saat ve tarihi ayarlamak için fare kontrollerini kullanın

GELİŞMİŞ MOD


 • My Favorites

  Ayar seçeneklerini hızlıca buluna ve listeye tercih ettiğiniz araçları yerleştirin.


 • EZ Flash 3

  En yeni BIOS'u BIOS içinden internete bağlanarak güncelleyin


 • SMART

  Depolama cihazlarınızın bilgi günlüklerini, kararlılık ve potansiyel hatalar için kontrol edin.


 • GPU POST

  Seçili ASUS grafik kartlarını otomatik olarak tespit edin ve detaylı bilgilerini görüntüleyin.


 • Secure Erase

  SSD'lerinizi fabrikadan çıkmış duruma getirin


 • Last Modified Log

  Seçili ASUS grafik kartlarını otomatik olarak tespit edin ve detaylı bilgilerini görüntüleyin.


 • SATA yuvası adlandırma

  Kolay belirleme için SATA yuvalarını yeniden adlandırın.

EN İYİ GÜÇ, DİJİTAL KONTROL


ROG'nin saygıdeğer dijital güç kontrolcüsü, Texas Instruments NexFET™ MOSFET'leri, MicroFine alaşımlı bobinleri Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörlerle çok daha iyi güç

sağlıyor — Extreme Engine Digi+'ın her zaman en saf çekirdek voltajları sunmasını garantiliyor.

SUPER - SPEED BAĞLANTI - TAM İSTEDİĞİNİZ YERDE


USB 3.1 ÖN PANEL KONEKTÖRÜ


USB-C™ en yeni USB bağlantı teknolojisi ve kullanımı kolay, döndürülebilir bir uçla hızlıca bağlanmanızı sağlar. Dahili bir USB 3.1 çıkışıyla USB-C konektörünüzü sisteminizin ön paneline yerleştirebilirsiniz -- böylece her zaman elinizin altında olacak.


DAHA FAZLA AKIŞ VE DAHA AZ İŞLEM, DAHA HIZLI ÇEVRİMİÇİ OYUN


INTEL ETHERNET


ROG Maximus IX Code daha hızlı ve akıcı oynanış için en yeni Intel® Ethernet (I219-V) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltma ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sunma avantajlarıyla, oyununuza ve oynanışınıza daha fazla güç sunar.

ARTIRILMIŞ AKIŞ. EN İYİ AKIM KORUMASI

 

LANGUARD

 

LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve kararlı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte işlemi, Maximus IX Z270 anakartınızın bağlantısını korumak, artırılmış çıkış sağlar. Elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler (ESD Guard), akımlara karşı 2.5 kat (15KV'a kadar) ve statik elektriğe 1.9 kat daha fazla koruma sağlar!

2X2 802.11AC Wİ-Fİ WİTH MU-MIMO

ROG Maximus IX Code 867Mbps*'ye kadar aktarım hızı sunan 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenler ile yeni nesil 802.11ac Kablosuz barındırır — ve en yeni Multi-User MIMO (MU-MIMO) teknolojisi, her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrim içi hızları deneyimlemesini garantiler!

 

* Gerçek hız değişiklik gösterebilir ve Wi-Fi Hotspot özelliği 802.11 a/b/g/n üzerinde çalışır. Windows 10 henüz Wi-Fi hotspot işlevini desteklememektedir.

** MU-MIMO hazır istemci gerektirir.

 

 

GECİKMEYİ YOK ET

GAMEFİRST IV

 

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veritabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

 

ROG ARMOR

 

GÜÇLÜ ABS ÜST KAPAK

Grafik kartındaki ısıyı engelleyen, daha iyi performans ve şık görünüş için daha düşük sistem sıcaklıklarını garantileyen, tarz sahibi termal koruma!

 

SAĞLAM ÇELİK ARKA PLAKA

Çelik, elektro galvanize, soğuk haddelenmiş bobinli yapı, Maximus IX Code'nın eğilmesini engellemek için güçlendirir.

KOLAY ANTİSTATİK BAĞLANTI KORUMASI

 

HAZIR MONTELİ I/O KALKANI


ROG'nin patent bekleyen hazır monteli I/O kalkanı, 12kV'lık elektrostatik deşarja karşı artırılmış koruma sağlarken, önceden yerleştirilmesiyle de anakartın kurulumunu kolaylaştırır. Şık yeni tasarımı, iyi çalıştığı kadar güzel de görünmesini sağlar.

MULTİ-COLORED Q-LED


Dahili LED'ler, güç durumunun yanında, işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazlarıyla ilgil sorunları hızlı teşhis için gösterir.


SAFESLOT


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

ESD GUARDS

 

2X daha yüksek elektrostatik koruma. ESD Guard'lar, USB, ses ve LAN yuvalarını korur.

TRUEVOLT USB


2 ayrılmış USB güç kaynağı, tüm USB yuvalarına kaya gibi güçlü 5V sağlayarak, veri kaybı oluşturabilecek güç dalgalanmalarını en aza indirir.

İŞLEMCİ YERLEŞTİRME ARACI


1 seferde soket-pin hasarından koruma için tek katmanlı koruma. .

Q-CONNECTOR


1 seferde tüm ön panel kablolarını kolayca düzenler

Q-SLOT

 

1 klips grafik kartınızı kolayca çıkarır ve güvene alır


Q-DIMM


1 taraflı klips, bellek modüllerini süper kolay ve süper güvenli şekilde yerleştirir.

RAM AŞIRI AKIM KORUMASI


1 adet ek çıkarılabilir sigorta, bağlantı yuvalarını ve DRAM'i aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı korur.


KENDİNİZİN OLSUN


ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem performansınızı artırabilirsiniz. Kablo yönetimine yardımcı olması için özel kablo tarağı veya 2-yönlü SLI HB köprü koruması yazdırın.

3D YAZDIRILABİLEN AKSESUARLAR

Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3D yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.

2-YÖNLÜ SLI HB KÖPRÜ KILIFI


 • Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar—eATX, ATX and mATX— için de mevcut.


FAN IZGARASI


 • Kasanıza küçük bir ekstra tarz ekleyin.

KABLO TARAKLARI


 • Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.

ROG YAZI TİPLERİ


 • ROG yazıtipi dosyalarını kullanarak harfleri yazdırın -- ardından isminizi veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı özelleştirin!

ROG ANAHTARLIK


 • Bir 3D anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin!

OYUNDA KALIN


OVERWOLF


Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

DİSKLERİNİZİ KOLAY YEDEKLEYİN


 

ROG CLONEDRİVE


Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.

 

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN

RAMCACHE II

ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm depolama cihazını arabelleğe alarak favori oyun ve uygulamalarınızı inanılmaz hızlarda çalıştırır: aktif edildiği anda çalışır. RAMCache, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini inanılmaz seviyelere çeker!

 

ÜCRETSİZ KLAVYE YÜKSELTMESİ

KEYBOT II

Özel bir işlemci ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle ücretsiz klavye yükseltmesi. Makrolarınızı direkt olarak klavyeden kaydedin, anında profil değiştirin, F1-F10 tuşlarındaki özel fonksiyonları kullanın ve PC'nizi kapatın ve açın (S5 modu)!

 

 

BEYOND VR READY

VR Ready ve ötesidir! ASUS Beyond VR Ready simgesi, [Model Adı]'in üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlı olduğunu garantilemek için birçok sınıfının lideri ürünle test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanıza yeni bir yol sunar.

 

 • En yeni 7. ve 6. nesil LGA 1151 Intel® Core™ i7, Core i5, Core i3, Pentium® ve Celeron® işlemcilere hazır

  Bu anakart dahili grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setleriyle dahili grafik çıkışı, iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yoluna sahip LGA1151 paketindeki 7. ve 6. Nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcilerini destekler.

 • Intel® Z270 yonga seti

  Intel Z270, 7. ve 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, yükseltilmiş bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak Z270, en fazla 10 USB 3.0 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri alımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sunar. Intel Z270 bununla birlikte dahili grafik işlevleri de barındırır — yani her zaman sıra dışı grafik performansına sahip olursunuz!

 • HDMI
 • Bluetooth
 • Celeron
 • Pentium
 • DDR4
 • Core i3
 • Core i5
 • Core i7
 • Display Port
 • USB 3.1

Teknik Özellikler

Onboard

Clear CMOS button

Onboard

Display Port

Yapı

ATX

Onboard

Bluetooth

  İzle

Turbo Boost

Var

Onboard

USB 3.1

Onboard

HDMI

  İzle

Onboard

2 x USB 3.1

  İzle

Onboard

Kablosuz Wi-Fi

Onboard

USB 3.1 Type-C

Onboard

SPDIF Çıkışı (optik)

Onboard

6 x USB 3.0

  İzle

LANGuard

Var

Onboard

6 x USB 2.0

  İzle

Çoklu Grafik Teknolojisi

Var

Onboard

Stereo Ses Çıkışı

Onboard

PS/2 (Klavye/fare yuvası)

Onboard

USB 3.1 Type-A

İşlemci Özellikleri

İşlemci Serisi

Core i7

İşlemci Soket Tipi

Soket 1151

İşlemci Serisi

Celeron

İşlemci Serisi

Core i5

İşlemci Serisi

Pentium

İşlemci Serisi

Core i3

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR4

HDD Özellikleri

HDD I/O

SATA III

  İzle

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3500 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3300 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

4133 MHz

Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Anakart

MB Ram Slot sayısı

4

MB Chipseti

Intel® Z270

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 824,67 TL 2.474 TL
5 494,80 TL 2.474 TL
6 412,33 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 824,67 TL 2.474 TL
2 + 4 412,33 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 412,33 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 824,67 TL 2.474 TL
2 + 4 412,33 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 494,80 TL 2.474 TL
3 + 3 412,33 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.474 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.474 TL 2.474 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 824,67 TL 2.474 TL
4 + 2 412,33 TL 2.474 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

SYSMARK HAZIRLIK AŞAMALARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı