• İşlemci Ön Bellek: 6 MB
 • İşlemci Markası: Intel
 • İşlemci Hızı: 3.0 GHz
 • İşlemci Numarası: 7400
 • İşlemci Teknolojisi: Core i5
 • HDD Dönüş Hızı: 7200 Rpm
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram (Sistem Belleği): 8 GB
GR8II-T047Z / 85717

ASUS ROG GR8II INTEL CORE İ5 7400 3GHZ 8GB 256GB SSD 3GB NVIDIA GTX1060 WIN10

ROG GR8 II Mini Oyun Bilgisayarı Özel ASUS GeForce® GTX 1060 grafik kartı, Windows 10 , masaüstü sınıfı Intel® Core™ i5 işlemci, Aura Sync RGB LED, 4K, 8GB DDR4 RAM, Intel 802.11ac Wi-Fi ile mini VR oyun bilgisayarı

10.279 TL
İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:
Ekran Kartı Hafızası:
5 (Toplam Yorum: 6) Yorum Yap

ürün özelliğinde dahili depo 256 yazıyor bu doğru mu. (doğruysa çok az)

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG GR8II INTEL CORE İ5 7400 3GHZ 8GB 256GB SSD 3GB NVIDIA GTX1060 WIN10

ASUS ROG GR8II INTEL CORE İ5 7400 3GHZ 8GB 256GB SSD 3GB NVIDIA GTX1060 WIN10

ASUS ROG GR8 II


Özel ASUS GeForce® GTX 1060 grafik kartı, Windows 10, masaüstü sınıfı Intel® Core™ i7 işlemci, Aura Sync RGB LED, 4K, 32GB'a kadar DDR4 RAM desteği, Intel 802.11ac Wi-Fi ile mini VR oyun bilgisayarı

 

Benzersiz 2K ve Full HD oyun için VR’a hazır özel ASUS GeForce® GTX 1060 grafik kartı & masaüstü sınıfı 7. Nesil Intel® Core™ i5 işlemci

 

4 litrelik mini oyun bilgisayarı – her oda için uygunluk, LAN partilerine taşımak için yeterince hafif

 

Aura Sync RGB LED aydınlatma— mükemmel kişiselleştirme için 12 ROG çevrebirim senkronizasyon modu ve 10 farklı efekt

 

İşlemci ve grafik kartı için ayrı gözler ve aralıksız oyun maratonu için özel ayarlanmış soğutma sistemi

 

Hızlı oyun yükleme süreleri ve oyun kütüphaneleri için yüksek kapasiteli ve ışık hızında M.2 & 2.5-inç SSD/HDD

 

Sarmalayıcı oyun içi sesler için Sonic Studio III ve Sonic Radar III içeren Hi-Fi seviyesi ROG SupremeFX ses

 

Gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimi için Intel® Gigabit Ethernet ve GameFirst IV

 

VR başlığı ve monitörü eşzamanlı bağlamak için iki HDMI girişli VR dostu tasarım ve hiper hızlı 10Gbps veri transferi için USB 3.1 Gen 2

ROG GR8 II - KONSOL BOYUNDA TAM MASAÜSTÜ PERFORMANSI!


ROG GR8 II'yi hafife alacaksanız risk sizin! Bu 4 litrelik oyun bilgisayarı, kompakt boyutuna rağmen üst seviye oyuncu masaüstü sistemlerine kafa tutuyor. Dünyanın en küçük oyun merkezi ROG GR8 II hızlı ve akıcı oyun için özel bir ASUS GeForce ® GTX 1060 ekran kartı ve son derece detaylı oyun içi görsellerle donatıldı. VR uyumlu tasarımı sayesinde, VR başlığınızı ve monitörünüzü aynı anda bağlamak için 2 HDMI bağlantı noktasına sahiptir, böylece sanal dünyalara anında girebilirsiniz. GR8 II, sahip olduğu en yeni masaüstü sınıfı 7. Nesil Intel ® Core ™ i7 dört çekirdekli işlemci (32GB çift kanallı DDR4 bellek) ile günümüzün AAA oyunları için yeterince fazla işlem gücüne sahiptir.

M.2 SSD ve 2,5 inç sabit disk sürücüsünün birleşimi, hızlı veri okuma ve yazma hızlarının yanı sıra oyun ve medya kitaplıklarınız için büyük depolama kapasitesi sunar. GR8 II ayrıca, ASUS Aura Sync aydınlatma efektleri ve diğer oyun odaklı özelliklerine barındırır. Tüm bu özelliklerle, GR8 II ile hakkında düşünülmesi gereken bir güçtür.

ŞIK VE ESTETİK TASARIM

Kompakt ve agresifçe tasarlanan GR8 II, diğer oyun masaüstü sistemleri arasında dikkat çeken göz alıcı estetik için keskin, keskin açılı yan paneller ve Plazma Bakır renkli orta çerçeveye sahiptir. Ek tasarım öğeleri yan panelde mükemmel çerçevelenmiş bir ROG logosu ve gövdenin ön yüzündeki üç alanda dinamik ASUS Aura efektleri ve ayırıcı işaretlerden oluşur.

ÖZEL MASAÜSTÜ SINIFI ASUS GEFORCE GTX 1060 GRAFİK KARTI

 

ROG GR8 II, sahip olduğu sınıfının en gelişmiş grafik kartı ile süper pürüzsüz görseller ve zengin, canlı renklere sahip sarmalayıcı oyun dünyaları yaratıyor. Özel ASUS GeForce GTX 1060 grafik kartı yenilikçi VR deneyimleri elde etmek için kullandığı NVIDIA Pascal mimarisi sayesinde önceki nesil grafik kartlarına kıyasla 3 kat daha hızlı grafik performansı sunuyor.

 

GR8 II, benzer GTX 960 kullanan sistemlerden %47 ve GTX 970 kullanan sistemlerden ise* %10 daha yüksek performans gösterdi. GR8 II Overwatch'u 2K ve Full HD çözünürlüklerde ortalama 70fps'lik bir performans ile çalıştırıyor.

 

** ROG GR8 II test konfigürasyonu: Windows 10 Home, Intel Core i5-6400 işlemci, 4GB DDR4-2400 DRAM, ASUS GeForce GTX 1060 grafik kartı, 2.5-inç 256GB SSD.

VR (Sanal Gerçeklik) İÇİN TASARLANDI !

ROG GR8 II, Sanal Gerçeklik için üretilmiştir. Sahip olduğu VR yetenekli GeForce GTX 1060 GPU, kesintisiz VR performansı için hız ve güç verimliliğini artırırken, Intel Core i7 işlemci gecikme süresini azaltır.

 

NVIDIA VRWorks ™ teknolojileri ile güçlendirilen önde gelen VR başlıkları ile tak-çalıştır uyumluluğu, VR sesi, fizik ve haptikler ile etkileyici ortamlarda gezmenizi sağlar, böylece her anı duyar ve hissedersiniz. GR8 II'yi çalıştırın, VR başlığınızı takın ve düzgün ve düşük gecikmeli sanal gerçekliğin keyfini çıkarın.


OYUN DENEYİMİNİZİ ZENGİNLEŞTİRİYOR

 

ROG GR8 II, iki HDMI portu ile Twitch yayınınız ve sohbet odanız için iki monitör bağlamanıza fırsat sağlıyor. Ayrıca DisplayPort sayesinde 3 adede kadar HD ekran üzerinde en yüksek ayarlarda oyun bile oynayabilirsiniz. NVIDIA 3D Vision teknolojisi ile de oyunlarınızı 3B oynayabilir filmlerinizi de ekstra bir boyutla izlersiniz. Tek ihtiyacınız 3B bir gözlük.

GR8 II ayrıca NVIDIA G-SYNC ™ uyumludur. G-SYNC, ultra yumuşak görseller için ekranınızın yenileme hızını GR8 II'nin GeForce GTX ekran kartıyla eşitler. G-SYNC gecikmeyi önlemeye yardımcı olur, kare hızı takılmasını en aza indirir ve görsel yırtılmayı ortadan kaldırır. Sistem performansını etkilemeden en yumuşak ve en hızlı oyun grafikleri sunar!

VR DOSTU GİRİŞLER

 

ROG GR8 II, oyun çevre birimleri için gereken tüm bağlantı özelliklerine sahiptir. Ön panelde iki toplam 6 adet USB girişi, iki HDMI girişi ve bir DisplayPort girişi ile VR balığınızı ve monitörünüzü aynı anda bağlayarak kablo değiştirmek zorunda kalmadan sarmalayıcı sanal gerçeklik deneyimlerine yelken açabilirsiniz. Daha derin bir oyun deneyimi veya büyük ekran eğlencesi için ROG GR8 II'yi HDMI kablosu ile büyük ekranlı bir televizyona bile bağlayabilirsiniz.

 

RAMCache II

Bu benzersiz akıllı teknoloji favori oyun ve uygulamalarınızı ışık hızında başlatmak için bütün depolama cihazını ön belleğe alır. RAMCache II oyun yükleme sürelerini hızlandırmak için milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürür ve elbette en güncel NVM Express depolama çözümleri ile uyumludur.

Akıllı mod: Sisteminizin ön bellek kaynaklarının optimum kullanımı için bütün depolama cihazlarınızı aynı anda ön belleğe alır.

 

Daha az bekleyiş daha fazla oyun!

ROG GR8 II, M.2 PCIe SSD sürücü veya 2,5 inç sabit disk sürücüsü * ile kullanılabilir. En güncel M.2 SSD, SATA SSD'lerden 3 kata kadar daha hızlı yani 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızı sağlar. Bu sayede sisteminiz ve oyunlar daha hızlı başlar. Hem M.2 SSD'nin hızından hem de 2.5 inç HDD ile sağlanan geniş depolama kapasitelerinden faydalanırsınız.

*Teknik özellikler bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

 

GameFirst IV, Oyunlardan gecikme olmasını engelleyen ağ optimizasyonu yazılımı!

GameFirst IV, daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyun için ağ trafiğini optimize eder - ve artık maksimum bant genişliği ve en akıcı oyun deneyimi için tüm ağlarınızı birleştiren Multi-Gate Teaming özelliğini ekledik. Ayrıca, yeni Akıllı mod her oyunun en iyi performans vermek adına optimize edilmesi için yeni uygulama verilerinden bir veri tabanı hazırlıyor. Bu yeni özelliği çok seveceksiniz.

 

Intel Ethernet ile daha fazla işlem hacmi daha az işlemci kullanımı ve muhteşem oyun deneyimleri!

ROG GR8 II Gaming, daha hızlı ve akıcı oyun için en güncel Intel Ethernet'den (I219-V) faydalanıyor. Intel LAN, işlemci yükünü azaltma ve son derece yüksek TCP ve UDP kapasitesi sunmak için ciddi bir çifte avantaja sahip. Bu özellik işlemcinin iş yükünü önemli ölçüde azaltarak oyun oynamak için daha fazla güç kullanılmasını sağlıyor.

ASUS mühendisleri, Intel Gigabit Ethernet'in oyun tepki hızı için hayati öneme sahip daha küçük (sub-256 bayt) UDP veri paketleri ile ne kadar daha hızlı çalıştığını belirlemek amacıyla bağımsız bir ağ değerlendirmesi test aracı olan IxChariot 'u kullandılar. Sonuç: ROG GR8, oyun verisi paketlerini rakip LAN oyun teknolojilerine kıyasla iki kat (2X) daha hızlı aktarır!

 

Basit ve Hızlı Güncelleme

ROG GR8 II, çabuk yükseltmeler için istediğiniz anda 2,5 inçlik HDD / SSD'ye kolayca erişmek için basit, kayan kapaklara sahiptir!

 

Sessiz ve serin oyun performansı

ROG GR8 II, optimize edilmiş hava akışı tasarımlı, bakır ısı boruları ve sistemden ısıyı atmak için çift fanlar bulunan özel ayarlanmış bir soğutma sistemine sahiptir. İşlemci ve grafik kartı için akıllıca tasarlanmış havalandırma delikleri ve özel hazneler, duraksız oyun amaçlı maratonlarda istikrarlı bir performans sağlamak için her bileşene doğru miktarda hava akışı sağlar.

ROG GR8 II rölantide 30W'ın altında güç tüketir ve rölantide 23dB ve tam yük altında 40dB ses seviyeleri ile sessiz bir performans sunar. Bu düşük gürültülü tasarımı ile ROG GR8 II oturma odanızda veya yatak odanızda kullanım için mükemmel bir seçenektir.

 

Tüm beklentileri aşan özel olarak geliştirilmiş ses teknolojileri

ROG GR8 II'nin harika SupremeFX ses teknolojisi, en iyi kayıt kalitesi için line-in bağlantısı ile olağanüstü bir 113dB sinyal / gürültü oranı sağlıyor. Ultra düşük bozulmalı Texas Instruments RC4580 op amplifikatör, kulaklık kullansanız bile, en detaylı ses ayrıntılarını fark etmenize yardımcı olur! Bu özelliklerin sayesinde gerçekten etkileyici bir ses performansı deneyimleyeceksiniz!

Birinci Sınıf Ses Bileşenleri: Yüksek kaliteli Japon yapımı ELNA® kapasitörler, sesleri sıcak ve doğal bir biçimde üretirler. Ayrıca oyun içi ses efektlerini de daha ayrıntılı işlerler.

Sonic SoundStage : ROG GR8 II, çevrenizi kuşatan üstün ses performansı için SupremeFX ses teknolojisi ile donatıldı. Anti EMI tasarımı, birinci sınıf bileşenler ve ses araçlarının bir araya geldiği SupremeFX, oyun deneyiminize ek bir boyut katar.

Sonic SenseAmp : Mükemmel ses performansı sağlamak için dahili amplifikatörü kulaklık direncine eşleşecek şekilde ayarlar.

Anti-EMI tasarımı : Analog ve dijital bileşenler, elektromanyetik parazitleri minimuma indirmek için fiziksel olarak izole edilir ve ayrı tutulur.

Sonic Studio : İşitsel bir şölen sunan yepyeni bir ses ayarlama paketi olan Sonic Studio ile tek tıkla Sanal Surround işlevini etkinleştirerek stereo (2 kanallı) bir kulaklıkta bile 7.1 kanal sesi taklit edebilirsiniz. Yankı, Bass Arttırma, Ekolayzır, Ses Netliği ve Akıllı EQ olmak üzere beş ses kontrolü sunar; duyduğunuz her sesin mükemmel olmasını sağlar!

Sonic Radar III


Hakimiyet için tarar ve algılar

Sonic Radar III; silah sesleri, adım sesleri ve diğer ses efektlerinin konumlarını gösteren bir katman ile rakiplerinizin yerlerini tespit edebilmenizi sağlayan bir FPS oyun aracıdır.


Oyundaki silah sesleri, patlamalar, ayak sesleri, bağırışlar, saatli bomba gibi ses kaynaklarının yönlerini ve mesafelerini belirleyerek oyunseverlerin önceden saldırıya geçebilmelerini sağlar.

 

Sonic Radar II'nin kullanıcı arayüzü üç genel bölüme ayrılır.

 

İlk bölüm Display'dir. Konum, boyut vs. gibi ses radarının görüntülenme modunu ayarlamak için kullanılır. Aynı zamanda Sonic Radar II'yi de burada test edebilirsiniz.

İkinci bölüm Controls'dür. Sonic Radar III kısayollarını ayarlamak için kullanılır.

Üçüncü bölüm Game EQ'dur. Sonic Radar III'ün oyundaki seslere vereceği tepkiyi ayarlamak için kullanılır. Silah sesi ve patlamalar, yüksek frekans (genellikle ayak sesleri), orta frekans (genellikle konuşma sesleri) ve düşük frekans (genellikle patlamalar, araç sesleri vb) dahil olmak üzere bu bölümde toplam beş seçenek vardır.

En yeni kablosuz bağlantı teknolojilerine sahip

AC Wifi: Çift bant 802.11ac Wi-Fi, önceki Wi-Fi standartlarından üç kat hızlı ve daha güçlü sinyal iletir, böylece GR8 süper hızlı ve kararlı İnternet bağlantıları sunar; video akışı ve dosya indirme için idealdir.

Bluetooth 4.1: GR8'de yer alan Bluetooth 4.1 ise tüm Bluetooth cihazlarınızla uyumludur.

Miracast Alıcısı: ROG GR8'in içerdiği dahili Miracast alıcı ile desteklenen akıllı cihazlarınızdan televizyonunuza kablosuz olarak HD içerik akışı sağlayabilirsiniz.

 

*** Özellikler, modele ve ürünün bulunduğu ülkeye göre değişebilir.

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

6 MB

İşlemci Markası

Intel

  İzle

İşlemci Hızı

3.0 GHz

İşlemci Numarası

7400

İşlemci Teknolojisi

Core i5

Ram Özellikleri

HDD Dönüş Hızı

7200 Rpm

RAM Tipi

DDR4

Ram (Sistem Belleği)

8 GB

Ekran Özellikleri

Dokunmatik

Yok

IPS

Yok

Kasa Boyutu

Mini Tower

Retina

Yok

Monitör Tipi

LED

Yok

Ekran kartı

Ekran Kartı Hafızası

3 GB

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

HDD Özellikleri

SATA

Yok

Fusion Drive

Yok

SSD

Var

Disk Kapasitesi

256 GB SSD

  İzle

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipseti

GTX 1060

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Wi-Fi

Var

Displayport

Var

VGA

Yok

Bluetooth

Var

USB

Var

HDMI

Var

DVI

Yok

Ethernet

Var

Kasa

Ağırlık

4 Kg

Diğer

Optik Sürücü

DVD±RW

  İzle

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Menşei

Çin

Garanti

36

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 10 64 Bit

Bu ürünle toplam 6 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(6) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.426,33 TL 10.279 TL
5 2.055,80 TL 10.279 TL
6 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.139,50 TL 10.279 TL
3 + 3 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.426,33 TL 10.279 TL
2 + 4 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.139,50 TL 10.279 TL
3 3.426,33 TL 10.279 TL
4 2.569,75 TL 10.279 TL
5 2.055,80 TL 10.279 TL
6 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.426,33 TL 10.279 TL
2 + 4 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 2.055,80 TL 10.279 TL
3 + 3 1.713,17 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.279 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.279 TL 10.279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.426,33 TL 10.279 TL
4 + 2 1.713,17 TL 10.279 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı