• Garanti: 36
 • Menşei: Çin
 • Soket Tipi: Soket AM4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® X570
 • Ram Slot Sayısı: 2
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ROG CROSSHAIR VIII IMPACT / 105119

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

4.365 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Tam bir oc canavarı :)

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT AMD X570 AM4 RYZEN DDR4 4800MHZ (OC) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT

 

AMD AM4 X570 Mini-DTX oyuncu anakartı – SO-DIMM.2 kart (çift M.2), Wi-Fi 6 (802.11 ax), PCIe 4.0, SupremeFX ses, Aura Sync RGB LED aydınlatma, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2
 
 • AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. Maksimum bağlantı ve hız için iki adete kadar M.2 sürücüsü, USB 3.1 Gen2 ve AMD StoreMI desteği
 •  
 • SO-DIMM.2: Isı bloğu ve dahili genişleme kartı, iki adet M.2 sürücünün bir SO-DIMM ara yüzü aracılığıyla bağlanmasını ve maksimum performans için SSD sıcaklıklarının kontrolüne yardımcı olur
 •  
 • Kapsamlı termal tasarım: Aktif VRM ve yonga seti ısı bloğu ve ısı borulu tam boy alüminyum arka plaka, daha fazla ısının soğurulmasına yardımcı olur
 •  
 • Yüksek performanslı ağ: MU-MIMO destekli dahili Wi-Fi 6 (802.11ax) ve ASUS LANGuard özellikli Intel Gigabit Ethernet, GameFirst V teknolojilerini destekler
 •  
 • Gelişmiş sıvı soğutma özellikleri: ROG sıvı soğutma bölgesi, Water Pump+ girişi ve radyatör girişleri, özel sıvı soğutma sistemleri için kolay bağlantıyı mümkün kılar
 •  
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, hız aşırtma ve soğutma profillerinin sisteminize özel olmasını sağlar
 •  
 • Kullanıcı Dostu Tasarım: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve anakarta BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve FlexKey özellikleri ekleyen IMPACT Control Card IV
 •  
 • Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve Gen 2 programlanabilir girişlerle birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 •  
 • Endüstri lideri ROG ses: Uzman seviyesinde ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9023P, Sonic Studio III ve DTS Sound Unbound
Crosshair VIII IMPACT
 
ROG Crosshair VIII, devasa potansiyele sahip kompakt anakart Impact'in gelişinin de habercisi. En yeni 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilere hazır olan Crosshair VIII Impact'in Mini-DTX boyutu, içerisinde gelişmiş güç aktarımı ve soğutma, çift M.2, yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) ve dahili SupremeFX ses gibi ATX sınıfı özelliklerle dolu. Tam boyuttaki kasalara rakip olmaya hazır, küçük boyutlu oyuncu sistemleri için mükemmel bir seçenek.
KOMPAKT TASARIM
 
Impact'in sıra dışı Mini-DTX boyutu, özel bir seçimdir. Birçok Mini-ITX kasa, iki yuva büyüklüğünde grafik kartı için yeterli alanla sunulur, bu da PCIe® yuvasının altında kullanılmayan bir alan olduğu anlamına gelir. Halbuki bu alan, daha fazla parça ve ek özellikler barındırabilir. Mini-ITX'ten boyut olarak daha uzun olan Impact, bu kullanılmayan alanı değerlendirir. ROG mühendisleri mini-ITX PC kasalarına sığmasını sağlarken, bu alana da ek özellikler eklemişlerdir.
 
ROG Crosshair VIII Impact, depolama, ses ve kontrol özelliklerini, dikey kardeş kartlara ekleyerek, ATX kartlarda bulunan özellikleri bu sayede kart üzerinde bulunan boş alanlarda değerlendirir.
ROG patentli hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı
Tüm kasalar için uyumlu.
 
Impact control IV
BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve Fle1Key* özellikleri sunan dahili kart. Yazılım erişimi, güncellemeler ve hata giderme konularında kolaylık sağlar.
 
ADRESLENEBİLİR RGB BAŞLIKLAR
Aura Sync özellikli PC aksesuarlarına bağlantıyı mümkün kılar.
 
Sıvı Akış / Sıvı Giriş & Çıkış başlıkları
Soğutma sıvısı sıcaklıklarının ve tüm sistemin akış oranını düzenli olarak takip etmeyi sağlar, böylece en iyi soğutma performansını garantilersiniz.
 
90 derecelik bağlantı
Dahili girişler, karta 90 derecelik açı ile yerleştirilmişlerdir, böylece düzenli bir sistem için kablo yönetimini kolaylaştırır.
AKTİF VRM VE YONGA SETİ İKİLİ ISI BLOĞU
 
 • Çift Özel Delta SuperFlo Fan : Özel, düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömürlü, dayanıklılığı yüksek rulman barındırırlar.
 •  
 • Çift taraflı Fan Braketi : Benzersiz bir tasarım, fanların dar alanlardan güvenilir şekilde hava almasını sağlar.
 •  
 • Kanatçıklı Isı Bloğu : Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, düşük dirençli bir hava çıkış yolu sağlarken, yüzey alanını maksimumda tutar.
EN İYİ PERFORMANS
 
ROG Crosshair VIII Impact, en yeni AMD Ryzen işlemcilerin gücünü, performans düşüren sıcaklıklar olmadan kullanmak için, iyileştirilmiş bir güç tasarımı ve kapsamlı soğutmayla donatılmıştır. Aynı zamanda belleği iki katına çıkarmak ve frekansları maksimuma taşımak için birçok yenilik de barındırır.
 

 

GÜÇ TASARIMI
 
Birden çok çekirdeğe sahip işlemcilerin işlem gücü, devasa akım değişikliklerine hızlı tepki veren bir güç devresine ihtiyaç duyar. 10 adet stratejik olarak eşlenmiş bir dizi güç aşaması barındıran Impact'in VRM'i, herhangi bir çalışma ortamında her türlü iş yüküne hazırdır.
 
Sağlam güç aktarımı, parça seviyesinde başlar. ROG Crosshair VIII Impact'in VRM'i, her yönüyle göreve fazlasıyla hazırdır.
 
8-PIN PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTILARI
En yeni ProCool II güç bağlantısı, sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engellemek için empedansı düşürerek, yüksek dayanım ve uzun ömür sunar. Bu yeni tasarım, daha iyi dağıtım için metal bir zırh ve katı pinler barındırır.
OPTIMEM III DDR4 4800+ MHZ (O.C.)
 
Özel bellek iz yolu ayarlamaları ile sinyal bütünlüğünü geliştiren ve gürültüyü azaltan Optimem III, bellek kitlerinin yüksek frekanslarda daha düşük gecikmelerde ve azaltılmış voltajlarla çalışmasını mümkün kılar. Impact'inizi favori bellek modüllerinizle eşleştirin ve devasa bant genişliği isteyen uygulamalarınız için en yeni Ryzen 3000 işlemci gücünü maksimuma çıkarın. Ya da Infinity Fabric ve bellek performansını, çeşitli iş yükleri için dengeleyin.
İKİ KAT KAPASİTELİ DIMM DESTEĞİ
 
Crosshair VIII Impact, yuva başına 32GB, toplamda ise 64GB'lık bellek kapasitesi destekleyen, benzersiz bir bellek yolu tasarımına sahiptir. İki kat daha fazla kapasiteye sahip UDIMM modülleri ile Impact, dört DIMM bellek kapasitesini, çift DIMM tasarımında sunar.
DAHA SERİN TASARIM
 
ROG Crosshair VIII Impact, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.
 
Çoklu sıcaklık kaynakları
Her giriş, üç adet kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörü takip ve bunlara tepki vermesi için ayarlanabilir. Tüm ayarlar da Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden yapılabilir.
 
Water pump+
Yüksek performanslı PWM ya da DC sıvı pompalarına 3 amperden fazlasını sağlayabilen, özel bir giriş.
 
4-pin PWM/DC fan
Kart üzerindeki her giriş, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 
ROG Su Soğutma Bölgesi
Sıvı Giriş/Çıkış ve sıvı akışı girişleri, direkt olarak bilgileri AI Suite yazılımına iletir. Böylece sıvı sıcaklıkları ve akış oranını takip edebilir, en iyi soğutma performansını garantileyebilirsiniz.
OPTİMİZASYON
 
ROG size, sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde optimize etmeniz için güçlü araçlar sunar. İnce ayar yapmak isteyenler için UEFI BIOS'un birçok gelişmiş kontrolü de kategorilere ayrılmış şekilde sunulur ve sisteminizi her yönden ayarlamanız mümkün olur.

 

UEFI BIOS
 
Ödüllü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi ayarlamanız için her şeyi size sunar. Yeni kullanıcılar için basitleştirilmiş seçenekler sağlarken, uzmanlar için de kapsamlı özellikler barındırır.
 
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tüm önemli ayarları ve istatistikleri tek bir sayfada gösterir. Rehberli kurulum sihirbazları, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması sayesinde sisteminiz kısa sürede çalışır hale gelecek.
EZ MODU
 
EZ Ayar Sihirbazı
Daha hızlı veri alımı ve yedeklemesi için RAID konfigürasyonunuzu ayarlayın.
 
Sezgisel grafik fan kontrolü
Her bir fana, fare ile bir kavis çizerek ince ayar yapın.
 
SATA Bilgisi
Kolay cihaz tespiti için SATA yuva detaylarını görüntüleyin.
 
Hızlı ve kolay saat ayarlamaları
Saat ve tarih ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmek için fareyi kullanın.
 
Aura Açık/Kapalı modu (Gizlilik)
Aura RGB aydınlatmayı ya da kart üzerindeki LED'leri kolayca açıp kapayın.
HASSAS VOLTAJ TAKİBİ
 
Geleneksel anakartlar, tek tarafı tespitle voltaj ölçümü yaparlar, ancak bu da işlemciye sunulan değerle yazılıma sunulan değer arasında büyük farklar olmasına neden olur. Impact, diferansiyel tespitli bir devre ile hız aşırtmayı kolaylaştırır ve böylece voltajları daha doğru takip etmenizi sağlar.
PERFORMANSTA SEVİYE ARTIŞI
 
AI Suite 3'ün ara yüz tarzındaki kontrol paneli, sisteminizin neredeyse tüm yönlerine kolayca ince ayar yapmanıza imkân tanır. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeyi, tek bir basit ve sezgisel ara yüzle sağlayın.
İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI
 
TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
ÇOK YÖNLÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ
 
Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
 
HAVA VEYA SIVI SOĞUTMA İÇİN ESNEK SOĞUTMA KONTROLLERİ
 
Fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular üzerinde, Fan Xpert 4 veya UEFI ile kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da alına çeken Extreme Quiet modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.
HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ
 
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkân tanır.
 
TURBO APP
 
AMD'nin işlemcileri her çekirdek için ayarlama özelliğine sahip, ASUS Turbo uygulaması da bu özellikle birlikte uygulamaları belirli işlemci çekirdeklerine atamanıza imkân tanıyor. Böylece işlem gücünü nerede ihtiyaç varsa oraya yönlendirebiliyorsunuz.
BAĞLANTI SEÇENEKLERİ
 
ROG Crosshair VIII Impact, kesintisiz oyun deneyimleri için gelişmiş bağlantılar sunar. Bu bağlantılar arasında Intel Ethernet ve en yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) bulunmaktadır. Aynı zamanda SO-DIMM modülüne entegre edilmiş iki M.2 yuvası, ATX ROG kartlarda bulunan aynı SupremeFX ses kodek de bunlardandır.

 

WIFI 6 (AX200)
ROG Crosshair VIII Impact'te yer alan dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), yoğun Kablosuz ortamlarında gelişmiş kapasite ve daha iyi performansla, sıra dışı çevrimiçi oyun deneyimleri sunarak, ultra yüksek kablosuz ağ hızları sunuyor.
 
INTEL ETHERNET
 
ROG Crosshair VIII Impact, ağınız ve dış dünya arasındaki veri aktarımının hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltırken, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece işlemcinin gücü size kalır.

 

 

SupremeFX
 
ROG Crosshair VIII Impact'in SupremeFX sesi, sinyal kesintilerini sınırlandırmak için özel bir kart barındırır ve içerisinde SupremeFX S1220 kodek, ESS® ES9023P DAC ve uzman seviyesinde ses için yüksek kaliteli kapasitörler barındırmaktadır.
DEĞİŞKEN MOSFETLER
Benzersiz tasarımı sayesinde kodek empedans tespit özelliği, ön ya da arka kulaklık çıkışına yönlendirilebilir.
 
S1220 CODEC
10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatımı, bağımsız 2.0 kanal, çoklu akışlı stereoyu ön panel çıkışlarına verebilme.
 
NICHICON KAPASİTÖRLER
Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
 
ESS®ES9023P
ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü, 112db DNR/-94dB THD+N seviyesinde üst sınıf ses netliğini, ön panel çıkışına sunar.
ÇİFT PCIE 4.0 M.2
 
Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, 2280'e kadar boyutlarda sürücüleri destekler ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. 3. Nesil AMD Ryzen platformundaki en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için, iki PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID kurulumu oluşturun
 
ROG SO-DIMM.2
ROG SO-DIMM.2, iki PCIe® 4.0 M.2 sürücüsünün, Impact'in SO-DIMM ara yüzü sayesinde bağlanmasını sağlayan, yenilikçi bir genişleme kartıdır. Bunun ardından hem estetik görünüş hem de maksimum performans için sıcaklıkları kontrol altına almak için metal ısı bloklarını yerleştirebilirsiniz.
ASUS NODE
 
ASUS Node, ASUS anakartların diğer sistem parçalarıyla iletişim kurmasını sağlayan, çift yönlü bir ara yüzdür. Böylece sistem kuranlar için birçok yeni özelliği mümkün kılar.
 
KİŞİSELLEŞTİRME
 
ROG, gelişmiş oyun donanımınızın kolay kontrolünü sağlayan ve kesintisiz parça uyumluluğunu garantileyen, sezgisel bir grup yazılım sağlar. RGB aydınlatmadan ağa, sesten depolamaya optimizasyonu ve dahasına kadar ROG, size sisteminizi istediğiniz şekilde kişiselleştirme gücü sağlar.

 

GAMEFIRST V AĞ KONTROLÜ
 
GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.
Channel Switch

 

Channel Switch, Kablosuz ağı tarayan ve router'ınız üzerinde size en iyi bağlantıyı, en az kesinti ve maksimum kararlılıkla sunacak temiz bir kanal seçmenize yardımcı olan bir GameFirst özelliğidir. Sonuç olarak ultra hızlı bir çevrimiçi oyun ve ağ deneyimine sahip olursunuz.
Extreme modu
 
Extreme Modu, seçtiğiniz uygulamaya göre ağ paketlerine öncelik tanıyarak, çevrimiçi oyun, dosya transferi ve dahasına daha hızlı ve gecikmesiz performansa sahip olmanızı sağlar.
Öncelik Verme
 
Otomatik & Manuel mod
 
Yapay zekâ ve makine öğrenimi ile güçlendirilen akıllı araçlarla birlikte oyun ve oyunla ilgili uygulamalar için ağ ayarlarını otomatik olarak iyileştirin. Ya da her uygulamaya tercihlerinize göre öncelik sıralamasına sokun.
 
Durum Arayüzü
Oyun sırasında, oyunu kesmeden ağ ayarlarını görüntüleyin ya da değiştirin.
SONİC STUDİO III
 
Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® X570

Ram Slot Sayısı

2

Maks. Ram Desteği

64GB

Desteklenen Ram Hızı

3200 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4800 MHz

Sata 6Gb/s

4

M.2 Yuva Sayısı

2

USB 3.2

7

TYPE-C

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

ROG SupremeFX 7.1

Boyutlar (cm)

20.3 cm x 17 cm

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

(4) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.455,00 TL 4.365 TL
4 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.455,00 TL 4.365 TL
4 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.182,50 TL 4.365 TL
3 1.455,00 TL 4.365 TL
4 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.091,25 TL 4.365 TL
2 + 2 1.091,25 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.365 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.365 TL 4.365 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.455,00 TL 4.365 TL
4 1.091,25 TL 4.365 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı