• Soket Tipi: Soket AM4
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3466 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2933 (OC) MHz
CROSSHAIR VIIHERO WF / 90651

ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO(WI-FI) X470 AMD Ryzen DDR4 3466MHz(OC) M.2 Anakart

2.679 TL
446 TL'den başlayan taksitlerle
Bu ürünün en son satıldığı fiyattır.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO(WI-FI) X470 AMD Ryzen DDR4 3466MHz(OC) M.2 Anakart

ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO(WI-FI) X470 AMD RYZEN DDR4 3466MHZ(OC) M.2 ANAKART

ASUS ROG CROSSHAIR VII


HERO (WI-FI)


M.2 soğutucu ile AMD X470 ATX Gaming anakart, Aura Sync RGB LED, DDR4 3466MHz, 802.11ac Wi-Fi, çift M.2, SATA 6 Gb / s ve USB 3.1 Gen 2


AMD Ryzen™ işlemciler için AM4 Soket


Senkronize RGB aydınlatma teknolojisi, Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş portföyü ile çalışır, programlanabilir ışık şeritleri ve Philips Hue için destek sağlar


Mükemmel soğutma: özel sıvı soğutma bölgesi, kapsamlı fan kontrolleri ve M.2 ısı bloğu


Oyun için bağlanılabilirlik: Intel Gigabit Ethernet, 2x2 802.11ac MU-MIMO WiFi, LANGuard, çift M.2, USB 3.1 Gen 2


Geniş hız aşırtma seçenekleri: tek-tıkla, başlangıç seviyesindekiler için akıllı ayar, uzmanlar için UEFI içinde gelişmiş ayar seçenekleri.


Oyun için Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III – Sizi aksiyonun içine çeken yüksek doygunlukta ses.


Oyun için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite parçalar

 

Yeni nesil Ryzen™ İşlemciler ile uyumlu (Ryzen 3ncü, 2nci ve 1nci nesil işlemci desteği)

ROG


ILKSCREEN İSİMLİKLER


ROG Crosshair VII Hero, sürücülerinizi ve çevre birimlerinizi kolay belirlemek için bilgilendirici isimliklere sahiptir. Ayrıca hangi PCI Express ve bellek yuvalarını en iyi sistem performansı için kullanacağınızı da gösterir.

AURA SYNC


ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili 5050 RGB çıkışları ve bir çift programlanabilir çıkışa bağlanan aydınlatma şeritleri için çeşitli işlevlsel ön ayarlarla, tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de giderek genişleyen Aura özellikli ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.


* Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 3A (12V) güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3m'yi aşmamalıdır.


**RGB uzatma kabloları dahildir. LED şeritler ve Aura Sync özellikli cihazlar ayrı satılmaktadır.

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ


ASUS Aura olduğundan daha da kullanıcı dostu olmak için yenilendi.

SONSUZ AYDINLATMA SEÇENEĞİ

ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC araçlarının geniş ekosisteminden tam anlamıyla faydalanmalarını sağlıyor. Yazılım geliştirme kiti; RGB aydınlatma sayesinde oyun ve yazılım deneyimini sistem içi aydınlatma, araçlar ve daha fazlasıyla geliştirmek için sürekli gelişen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri, uyarılar ve sesler Aura uyumlu donanım üzerinden oyun deneyimini geliştirmek için hafif veya güçlü görsel işaretlerle yansıtılabilir. Bunların yanı sıra, sıcaklık gibi sistem parametreleri de aydınlatmaya atanabiliyor. Böylece bilgisayar tutkunlarına önemli sistem bilgilerini takip etmeleri için yeni bir yöntem sunuluyor.

 

AURA SYNC X PHILIPS HUE


ROG Crosshair VII Hero, ASUS Aura'yı evinize taşıyor – ayrıca artık efektlerinizi, Philips® Hue* kişisel kablosuz aydınlatma ile senkronize etmenize imkân tanıyor. Hue ampullerinizi, şeritlerinizi ve lambalarınızı, basit Aura uygulaması ile kolayca kontrol edin, kasanızın ötesine uzanan büyüleyici aydınlatmalar oluşturun ve tüm odanızı oyun deneyiminizin bir parçası haline getirin.

OC TASARIMI


ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ


Varsayılan olarak Ryzen'in tüm büyük veri yolu frekansları, aynı referans saat üretecinden gelmektedir, bu da platformunda tüm hız aşırtma potansiyelini sağlayan kontrolü ve esnekliği kısıtlar. ROG Crosshair VII Hero üzerindeki özel saat üreteciyle, işlemci çekirdeklerine ve büyük alt yapılara dinamik referans saat frekansı sağlayarak, sisteminizden her MHz'i alma özgürlüğü sağlar.

DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ


İster yüksek bellek frekansları ister en düşük gecikme için ayarlamalar peşinde olun, ROG Crosshair VII Hero, Ryzen'in potansiyelini açığa çıkarmanız için ihtiyaç duyacağınız araçları sağlar: özenle iyileştirilmiş iz yolları ile sinyal bütünlüğü korunur ve bellek performansını maksimuma taşırken kararlılığı garantileyen tüm gerekli ayarları ROG yazılımı sağlar. Çoklu görevler için yüksek yoğunluklu bellek kitleri kullanın ya da favori oyun ve uygulamalarınızın ihtiyacı olan bant genişliğini sağlayan bir kuruluma sahip olun. Nasıl kullanırsanız kullanın, Hero arkanızda olacak.

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN

RAMCACHE II

ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm depolama cihazını arabelleğe alarak favori oyun ve uygulamalarınızı inanılmaz hızlarda çalıştırır: aktif edildiği anda çalışır. RAMCache, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini inanılmaz seviyelere çeker!

 

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS

Tanınmış ROG UEFI (BIOS), Ryzen tabanlı sisteminizde ayarlamanız ve düzenlemeniz için gereken her şeyi sunar. Yeni kullanıcılar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sağlarken, uzman kullanıcılar için kapsamlı özellikler barındırır.

Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ mode, önemli ayar ve istatistikleri tek bir sayfada gösterir. Rehber niteliğinde sihirbazlar, sürükle-bırak işlevi ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa süre içinde çalışır durumda olacak.

Sisteminizin kurulumuna daha derinden bakmaya hazır olduğunuzda, UEFI'ın Advanced moduna giriş yapın ve tam kontrolü ele alın. Her bölüm sezgisel olarak düzenlenmiştir ve dahili arama özelliği, ihtiyacınız olan seçeneği bulmanızı kolaylaştırır. Gelişmiş işlevler, akıllı bir şekilde kodlandığı için ayarlarınıza uyar ve kontrolü ele alacağınız zaman, parametreler, istediğiniz performansı verecektir.

TASARIMDAN SERİN

ROG Crosshair VII Hero, Fan Xpert 5 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma kontrollerini barındırır.

Çoklu sıcaklık kaynakları

Her çıkış, kullanıcı tarafından ayarlanabilen üç termal sensörü takip ve bunlara tepki gösterecek şekilde iş yükü tabanlı soğutma için ayarlanabilir. Tüm ayarlar Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından kolayca yönetilir


Water pump+

Özel bir çıkış, yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A'dan fazla güç sağlayabiliyor.


4-pin PWM/DC fan

Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.


Fan uzatma çıkışı

Ekstra üç DC veya PWM fan çıkışı ve üç termal prob çıkışı sağlar.


Akıllı koruma

Özel bir devre, her fan çıkışını aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı korur.


Water in/out

Her parçanın giriş/çıkışındaki sıcaklığın takibini mümkün kılar.


Water flow

Tüm sıvı soğutma sisteminin akış oranını düzenli şekilde takip eder


AIO pump

Kapalı sistem sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

SUPREMEFX

ROG'un SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı ve hat giriş bağlantısında en iyi kayıt kalitesini sunmak için sıra dışı 113dB sinyal-gürültü oranı sunuyor. Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlamak için low-dropout düzenleyici, üstün ön panel çıkışı için bir ESS Sabre Hi-Fi ES9023P dijital-analog dönüştürücü, yüksek kazanım ve düşük bozunum için Texas Instruments RC4850 op-amp ekledik. Bunların hepsi de daha önce duymadığınız kalitede ses için eklendi.

 

SONİC STUDİO III


Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal saran sesi destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir alan yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, aynı zamanda birden çok ekolayzır seçeneği sunarak, tüm akustiklerin kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uymasını sağlıyor.


UYGULAMAYA ÖZGÜ PROFİLLER

Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarlarını uygulayın, böylece her şey istediğiniz şekilde dinlemeniz için ayarlanmış olacak.


SURROUND SES

Gerçek anlamda büyüleyici bir ses deneyimi için surround ses


SONİC STUDİO LİNK

Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRTF efektlerinin Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara aktarılmasını sağlar.

HÜKMETMEK İÇİN TARAYIN VE TESPİT EDİN

SONİC RADAR III

Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz.

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.


3D MOTORU

Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.


AUDİO BOOST

Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkan tanıyor.


AUDİO RADAR

Sonic Radar III için görsel bir eklenti, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

GECİKMEYİ YOK ETMEK İÇİN BİR ARAYA GETİRİN

GAMEFIRST IV

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

 

OYUNDA KALIN


OVERWOLF


Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

 • AMD Ryzen™ 2nd Nesil / Radeon™ Vega Grafikli Ryzen™ / Ryzen™ 1. Nesil / 7. Nesil A Serisi / Athlon X4 işlemciler için AM4 soket.

  Yüksek performanslı Ryzen işlemci, sekiz çekirdeğe kadar destek verir ve yenilikçi Zen mimarisini baz alır. 7. Nesil A serisi APU'lar, yerleşik AMD Radeon R serisi grafikleri barındırır. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, 5Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 hattıyla muhteşem performans sunar.


 • AMD X470 yonga seti

  AMD X470 yonga seti, en yeni AMD AM4 soketli Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A Serisi APU'lar ve Athlon™ işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi çoklu GPU kurulumları için optimize edilmiştir. Aynı zamanda iki 10Gbps USB 3.1 Gen 2 yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için altı 6Gbps SATA yuvası sağlar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

AMD® X470

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2933 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 893,00 TL 2.679 TL
5 535,80 TL 2.679 TL
6 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.339,50 TL 2.679 TL
3 893,00 TL 2.679 TL
5 + 1 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 893,00 TL 2.679 TL
2 + 4 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.339,50 TL 2.679 TL
3 893,00 TL 2.679 TL
4 669,75 TL 2.679 TL
5 535,80 TL 2.679 TL
6 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 893,00 TL 2.679 TL
2 + 4 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 535,80 TL 2.679 TL
3 + 3 446,50 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.679 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.679 TL 2.679 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 893,00 TL 2.679 TL
4 + 2 446,50 TL 2.679 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı