• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • İşlemci Markası: AMD
 • Soket Tipi: Soket AM4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® X570
 • Anakart Yapı: ATX
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ProArt X570-CREATOR WIFI / 130617

ASUS ProArt X570-CREATOR WIFI AMD X570 AM4 Soket DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

7.391 TL
1.847 TL'den başlayan taksitlerle
Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

İçerik üreticileri için üst düzel profesyonel bir anakart. Asusun Pro art serisi tüm ürünleri kalite.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS ProArt X570-CREATOR WIFI AMD X570 AM4 Soket DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

ASUS PROART X570-CREATOR WIFI AMD X570 AM4 SOKET DDR4 4800MHZ (OC) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PROART X570-CREATOR

WIFI ANAKART

 

PCIe® 4.0, pasif PCH soğutma tasarımı, çift Thunderbolt™ 4 Type-C bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet, WiFi 6E, soğutma bloklu üç adet M.2 , USB 3.2 Gen 2 ve gelişmiş güvenlik yönetimi özellikleriyle donatılan, içerik üreticilere yönelik AMD X570 Ryzen AM4 ATX anakart
 
 • AM4 soket: AMD Ryzen™ 5000 Serisi/ 5000 G-Serisi/ 4000 G-Serisi/ 3000 Serisi/ 3000 G-Serisi/ 2000 Serisi/ 2000 G-Serisi masaüstü işlemcilere hazır
 •  
 • Sağlam performans: 14+2 güç aşaması, ProCool II güç bağlantısı, yüksek kaliteli alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 •  
 • Kapsamlı termal tasarım: Büyük VRM soğutma bloğu, yonga seti için pasif soğutma bloğu ve M.2 alüminyum soğutma blokları
 •  
 • Geniş bağlantı seçenekleri: Çift Thunderbolt™ 4 Type-C bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet, WiFi 6E, üç adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası
 •  
 • Gelişmiş güvenlik: ASUS Control Center Express üzerinden USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listesi ve Regedit açma/kapama denetimi
 •  
 • ProArt size daha fazlasını sunar: İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CretionFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar.
 •  
 • Güvenilir kararlılık: 7/24 çalışma için testlerden geçirildi. Geniş uyumluluk sunar ve üst düzey güvenlik için SafeSlot’a sahiptir

Yaratıcı Performans

ProArt X570-Creator WiFi mükemmel performans ile yaratıcılığınızı artırıyor ve en yeni AMD Ryzen™ işlemcilerin gücünü ortaya çıkarıyor. Hem de güçlü donanım ve yazılımlar, verimli soğutma ve Thunderbolt™ 4.0, 19 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet ve WiFi 6E gibi yıldırım hızında bağlantı seçenekleriyle birlikte.

 

Geniş Bağlantı Seçenekleri

İki adet Thunderbolt™ 4 bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5G Ethernet bağlantı noktası gibi kapsamlı giriş çıkışlara sahip olan anakart esnek ve zahmetsiz bir şekilde hızlı veri aktarımı ve geniş depolama seçenekleri sunuyor.
 

İki Adet Yerleşik Thunderbolt 4™ USB-C

Her bir Thunderbolt 4 bağlantı noktası en yeni yüksek hızlı cihazlar ve sürücüler için iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Thunderbolt 4 ayrıca iki adet harici 4K ekrana destek veriyor ve PCIe® bant genişliğini 32 Gbps’e çıkarıyor.
 
Maks. 40 Gbps
İki adet 4K veya bir adet 8K ekran'a kadar destekler

 

WiFi 6E Anteni
Iki adet dahili vericiye ve alıcıya sahip olan anten, aktarım hızını artırıyor ve 2,4, 5 ve 6 GHz bantlarını destekliyor.
 
Ayarlanabilir Tasarım
Dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor.
 
Manyetik Taban
Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.
 

WiFi 6E (Gig+)

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 MHz bandıyla ultra yüksek ağ hızlarına ulaşan bu yeni bant, kalabalık bağlantı ortamlarında daha fazla kapasite ve daha iyi performans sunuyor.
 

Marvell® AQtion 10 Gbps Ethernet

Uzman kullanıcıların ve içeri üreticilerin üst düzey taleplerini karşılamak için tasarlanan 10 Gbps yerleşik Ethernet, evde ağ bağlantısını yeni bir düzeye taşıyor. Standart gigabit Ethernet'ten 10 kat daha fazla bant genişliği sayesinde sıkıştırılmamış 4K UHD videoların keyfini çıkaracak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde sistem yedekleme ve dosya aktarımı yapabileceksiniz.
 

Intel® 2.5 Gb Ethernet

Intel 2.5 Gb Ethernet (I225-V) bağlantı noktası, standart 1 Gb Ethernet bağlantı noktasından 2,5 kat daha fazla performans göstererek veri aktarımını hızlandırıyor ve yüksek çözünürlüklü videoları akıcı bir şekilde izleme imkanı veriyor.

 

M.2 Depolama

Ultra Hızlı Veri Aktarımı
 
22110 boyutuna kadar destek veren üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası sayesinde NVMe® SSD RAID desteğiyle olağanüstü performans artışı elde ediliyor. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve AMD Ryzen 5000 ve 3000 serisi masaüstü işlemcilerle en yüksek veri aktarım hızına ulaşın.

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde bir M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

Kesintisiz Performans

ProArt X570-Creator WiFi’da en yeni AMD Ryzen işlemcilerin muhteşem gücünü karşılayacak uygun güç tasarımına ve bellek performansına sahip. 3D veya video düzenleme, yazılım derleme gibi çok iş parçacığı gerektiren zorlu görevlerin üstesinden geliyor.
 

Sağlam Güç Dağıtımı

Eşli Güç Aşamaları
 
14+2 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, AMD’nin en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.

Digi+ Güç Kontrolü

Endüstrinin en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve son derece net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

ProCool II Güç Bağlantısı

ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak daha düşük öz direnç ve daha iyi ısı dağıtımı sağlayacak biçimde üretildi.

Bobinler ve Kapasitörler

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlar.

Digi+ Güç Kontrolü

ProArt X570-Creator WiFi’da yüksek performanslı ekran kartları için üç adet PCIe® 4.0 x16 yuvası yer alıyor. Bu sayede, profesyonel tasarım, modelleme, simülasyon ve görüntü işleme uygulamaları için üstün performans elde edilebiliyor.

Bellek

ProArt X570-Creator WiFi, sahip olduğu dört yuvayla 128 GB DDR4 belleğe destek veriyor. OptiMem II teknolojisi iletken hattı dizilimini büyük ölçüde geliştirerek geçişleri ve paraziti azaltıyor. Bu da bellek kararlılığını ve uyumu artırarak bellek kitlerine daha yüksek frekans payı bırakılmasını sağlıyor.

Kapsamlı Soğutma Tasarımı

Ağır yük altındayken sistemin stabil çalışması çok önemlidir. Bunun için, ProArt X570-Creator WiFi’da geniş VRM ve yonga seti soğutma bloklarından oluşan pasif bir yonga seti soğutma sistemi bulunuyor. Bu sistemdeki soğutma blokları yüzey alanı ve kütle arasında en uygun dengeyi kuruyor. Entegre birinci sınıf bileşenler ve birden fazla fan başlığı gibi önemli tasarım unsurları da içerik üretimine yönelik sistemler için iyi bir temel oluşturuyor.
 

Soğutma blokları

1. VRM Soğutma Blokları
MOSFET’lerin ve bobinlerin üzerine yerleştirilen iki adet VRM soğutma bloğu ısı dağıtımı için yüzey alanını artırıyor.
 
2. M.2 Soğutma Bloğu
İki özel soğutma bloğu, M.2 SSD’leri optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.
 
3. Yonga Seti İçin Pasif Soğutma Bloğu
Özel yonga seti soğutma bloğu ısıyı uzaklaştırarak sıcaklıkların en uygun aralıkta kalmasını sağlıyor.

Başlıklar

Daha serin tasarım
ProArt X570-Creator WiFi’da kapsamlı soğutma seçenekleri bulunuyor:
 
Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı
Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

4 pinli PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

Çift Pompa Başlığı

Bu özel başlık yüksek performanslı PWM/DC su pompaları için 3 amperden daha fazla akım sağlıyor. İkinci bir başlık ise hepsi bir arada CPU soğutucuları için kullanılıyor.

İçerik Üretimi İçin Mükemmel

ProArt serisine özgü yazılım araçları; kullanışlı sistem takibiyle, ses ve ağ performansını artıran özelliklerle işlerinizin sorunsuz akmasını sağlar.
 

Sektör Lideri Hassaslık Düzeyi

ASUS Control Center Express’in gelişmiş güvenlik işlevleri sistemi ve gizli verileri korur.
 • USB Bağlantı Noktası Yönetimi

  Veri sızıntılarını önlemek için USB bağlantı noktalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın ya da yalnızda Salt Okunur olarak ayarlayın.

 •  

 • Yazılım Kara Listesi

  Yazılım kara listesi yüksek riskli uygulamaların kullanımını önleyerek güvenlik düzeyinin artmasına yardımcı oluyor.

 •  

 • Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açma/Kapama

  İstemci cihazlarda Kayıt Defteri Düzenleyicisini uzaktan devre dışı bırakarak sistem yapılandırmasında izinsiz değişiklik yapılmasını önleyin ve güvenliğinizi artırın.

 

ProArt Creator Hub

Kullanıcı dostu arayüz; anakartlar ve monitörler gibi bağlı diğer ProArt serisi ürünleri tek bir merkezden takip ve yönetme imkanı vererek iş akışını iyileştiriyor..
 
1. Fan Modu
İstediğiniz fan ayarını seçerek sisteminizin soğutma performansını hızla yapılandırabilirsiniz.
 
2. Görev Grupları
Sıkça birlikte kullandığınız uygulamaları gruplara alabilir ve tek bir tıklamayla hepsini açabilirsiniz.

CreationFirst

Bu ağ optimizasyon yazılımı, önemli uygulamalara ve görevlere daha fazla bant genişliği önceliği tanımanızı sağlar.
 
1. Uyarlanabilen Akıllı Mod
Bu yazılım kullanım miktarlarını analiz edip o an kullanılan uygulamaları tespit ederek sık kullanılan uygulamalara bant genişliği önceliği veriyor. Arka planda hızlandırılan bu uygulamalar internet üzerinde daha akıcı çalışıyor ve aynı anda birden fazla görev hızla yapılabiliyor.
 
2. Creation First Modu
Bu mod, etkin içerik üretimi uygulamalarına daha fazla bant genişliği ayırarak ağ trafiğini optimize ediyor ve içerik üretimi iş akışlarınızı daha verimli hale getiriyor.

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

Evden çalışmanın normalleşmesiyle birlikte internet üzerinden net iletişim kurmak her zamankinden de kritik önem taşır hale geldi. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, en yeni ses aracımız geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri akıllı bir şekilde azaltılıyor. Böylece hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.
 
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.

Güvenilir Kararlılık

ASUS ProArt X570-Creator WiFi üstün kalite, kararlılık ve uyumluluk sunduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçirildi ve yaratıcılığınızı uzun yıllar desteklemeye hazır.

 

24/7 Güvenilirlik

168 saat Dayanıklılık Testi
 
45°C Sıcaklık
 
80% Bağıl Nem

Onaylı Geniş Uyumluluk

520+ DDR4 Uyumluluğu
 
1000+ Uyumlu Cihaz
 
800+ Saat Test

Safeslot

Ekran Kartınızı Koruyun

 

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

İşlemci Özellikleri

İşlemci Markası

AMD

  İzle

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® X570

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2133 MHz - 2400MHz - 2666MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4800 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

3

USB 3.2

8

TYPE-C

2

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek S1220A

Boyutlar (cm)

30.5 cm x 24.4 cm

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.2

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.463,67 TL 7.391 TL
4 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.463,67 TL 7.391 TL
4 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.695,50 TL 7.391 TL
3 2.463,67 TL 7.391 TL
4 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.847,75 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.391 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.391 TL 7.391 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.463,67 TL 7.391 TL
4 1.847,75 TL 7.391 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS ProArt X570-CREATOR WIFI AMD X570 AM4 Soket DDR4 4800MHz (OC) M.2 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı