• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Ethernet LAN bağlantısı: Var
 • Non-ECC: Var
 • Bileşen: PC
 • USB 2.0 bağlayıcıları: 2
 • Anakart yongası: Intel B660
 • İşlemci üreticisi: INTEL®
Web'e Özel Fiyat
PROART B660-CREATOR D4 / 131939

ASUS PROART B660-CREATOR D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart

10.276 TL
967 TL'den başlayan taksitlerle

?
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi ve Kolay Gelsin kargo ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde gününde tarafınıza teslim edilir.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

ProArt serisi sade tasarım ve sağlam bir anakart. 12.nesil tüm işlemcileri rahatlıkla besleyecek bir anakart.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PROART B660-CREATOR D4 ÖZELLİKLERİ

ASUS PROART B660-CREATOR D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart

ASUS PROART B660-CREATOR D4 ANAKART

 

PCIe® 5.0, DDR4, 2.5 Gb ve 1 Gb Ethernet, üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, USB-C DisplayPort™ ve bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı ile donatılmış Intel® B660 LGA 1700 ATX anakart içerik üreticilerine yönelik tasarlandı
 
12.Nesil Intel® Core, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için LGA 1700 soket
 
Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri: 2.5 Gb & 1 Gb dahili Ethernet, üç adet M.2 yuvası, ThunderboltTM başlık desteği, USB-C DisplayPortTM ve bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı
 
Yeni Nesil Performans: 50A’lık akım için derecelendirilmiş 12+1 güç aşaması, PCIe 5.0 için hazır
 
En Uygun Termal Tasarım: Devasa VRM ve yonga seti soğutma bloğu, alüminyum M.2 soğutma blokları, altı adet 4 pimli PWM fan başlığı ve bir adet AIO pompa başlığı
 
ProArt size daha fazlasını sunar: İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CretionFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar
 
Gelişmiş Güvenlik Yönetimi: ASUS Control Center Express aracılığıyla USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listeleme ve Kayıt defteri açma/kapama kontrolleri

Yaratıcılığınızın Güç Kaynağı

ProArt B660-Creator D4 içerik üretiminin gerektirdiği 3D işleme ve 4K/8K video işleme gibi ağır iş yükleri için tasarlanan gelişmiş bir anakarttır. Bu anakart sağlam güç dağıtımı ve soğutma tasarımı sayesinde 12.Nesil Intel® Core™ işlemcilerin performansını ortaya çıkartıyor. Ayrıca, kapsamlı bağlantı seçenekleri içerisinde dahili 2.5 Gb ve 1 Gb Ethernet, bir adet Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı ve USB-C aracılığıyla DisplayPort™ gibi özellikler bulunuyor.

Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri

2.5G ve 1 Gb Ethernet bağlantı noktası ve üç adet M.2 yuvası gibi kapsamlı giriş çıkışlara sahip olan anakart zahmetsiz bir şekilde hızlı veri aktarımı ve geniş depolama seçenekleri sunuyor.

USB Bağlantı Noktaları

USB-C DisplayPort (DP Alt Modu)
 
Bu USB Type-C® portu, 10 Gbps’e kadar aktarım hızları sunuyor ve 8K çözünürlüğe kadar 60Hz görüntüler için DisplayPort™ 1.4 çıkışı sağlayan alternatif modunu destekliyor. Bu yeni özellik içerik üreticilerine birinci sınıf esneklik sağlayarak yüksek hızlı veri aktarımı veya fazladan yüksek çözünürlüklü görüntüler arasında seçim imkanı veriyor.*
 
*Bu fonksiyon, paket içerisinde gelen DP’den DP’ye kablonun anakartın arka giriş/çıkış panelinde yer alan DP IN portuna sisteme bağlı bir ekran kartı ile bağlı olmasını gerektirir.

Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı

USB 3.2 Gen 2x2 bağlantısı, Type-C ile yapılan veri aktarımlarının hızını 20 Gbps maksimum hıza ulaştırıyor. Quick Charge 4+ özelliği, PCIe güç kaynağı kablosu 6-pimli bağlantı noktasına bağlıyken cihazları 60 W’a kadar şarj edebiliyor.

Thunderbolt™ 4 Desteği

ProArt B660-Creator D4 dahili bir başlık aracılığıyla Thunderbolt™ 4 destekliyor. Intel tarafından sertifikalanan ASUS ThunderboltEX 4 eklenti kartı, tek bir kablo üzerinden iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Ayrıca bu kart, birden fazla ekran bağlantısı için papatya dizim işlevine sahip ve bir ekran için 8K’ya varan çözünürlükleri destekliyor. Buradan ayrıca 100 watt’a kadar güçle hızlı şarj yapılabiliyor.

M.2 Depolama

Ultra Yüksek M.2 Aktarım Hızları
 
B660-Creator D4’de bulunan üç M.2 yuvası PCIe 4.0 veya 3.0 sürücülerini destekliyor ve inanılmaz performans artışı için NVMe® SSD RAID desteği sağlıyor. Maksimum iki adet PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID yapılandırması oluşturarak en yüksek veri aktarım hızlarının tadını çıkarın.

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

2.5 Gb Ethernet
Çift Ethernet portu, internet ve yerel ağa-bağlı depolama için aynı anda hızlı veri aktarımları sunarken, geliştirilmiş veri derlemesi ve güvenlik sağlıyor.
 
Intel® 1Gb Ethernet
Intel I219-V Ethernet, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızlı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlıyor.

M.2 Yuvası (Key E)

ProArt B660-Creator D4, tip 2230 WiFi/Bluetooth ve Intel CNVi (entegre WiFi/BT) modüllerini destekleyen M.2 yuvasına (Key E) sahip.

*WiFi/BT modülü ayrı olarak satın alınır.

Yeni Nesil Performans

Özel işlemci güç dağıtımı ve en yeni yüksek performanslı bellek desteği ile ProArt B660-Creator D4, yeni 12.Nesil Intel Core işlemcilerin taleplerini kolayca karşılıyor. Bu anakart, 50A akım için derecelendirilmiş VRM tasarımının yanı sıra, 3D animasyon, video işleme ve yazılım derleme gibi çok izlekli görevler için özenle seçilmiş bileşenler ve bellek düzeni optimizasyonlarına sahip.

Sağlam Güç Dağıtımı

Eşli Güç Aşamaları
 
12+1 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, en son 12.Nesil Intel işlemcilerinin yararlanabileceği güç ve verimlilik sağlanıyor.

Digi+ Güç Kontrolü

Sektörün en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM) akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

ProCool Güç Bağlantısı

ASUS ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. ProCool bağlantısı düşük empedans ve daha iyi ısı dağıtımı sağlıyor.

Bobinler & kapasitörler

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.

PCIe 5.0 Ready

12.Nesil Intel işlemciler beraberinde PCIe 5.0 desteğini de piyasaya getiriyor. PCIe 5.0, PCIe 4.0’dan iki kat daha hızlı veri aktarım hızı sağlayarak, yeni veri ağırlıklı görevlerle başa çıkabilecek kadar sağlam hale geliyor. PCIe 5.0, geliştirilmiş sinyal bütünlüğü, eklenti kartları için geriye dönük uyumlu CEM bağlantıları ve önceki PCIe sürümlerine geriye dönük uyumluluk gibi faydaları da beraberinde getiriyor.

DDR4 Bellek

ProArt B660-Creator D4 sahip olduğu dört yuvayla 128 GB’a kadar DDR4 belleğe destek veriyor. ASUS’a özel OptiMem II teknolojisi sinyal uzaklığını ve paraziti büyük ölçüde azaltıyor. Bellek kararlılığı ve uyumunu geliştiren iz düzen optimizasyonları sağlarken bellek kitlerine de daha yüksek saat hız aralıkları sunuyor.

En Uygun Soğutma Tasarımı

Ağır yük altındayken sistemin stabil çalışması çok önemlidir. Bunun için, ProArt B660-Creator D4’de geniş VRM ve yonga seti soğutma bloklarından oluşan kapsamlı bir soğutma sistemi bulunuyor. Bu sistemdeki soğutma blokları yüzey alanı ve kütle arasında en uygun dengeyi kuruyor. Entegre birinci sınıf bileşenler ve birden fazla fan başlığı gibi önemli tasarım unsurları da içerik üretimine yönelik sistemler için iyi bir temel oluşturuyor.
 

Başlıklar

Daha Serin Tasarım
 
ProArt B660-Creator D4’de kapsamlı soğutma seçenekleri bulunuyor.

Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Armoury Crate’deki Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

4 Pimli PWM/DC Fan

Her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

AIO Pompası

Bağımsız su soğutma sistemleri için özel bir PWM/DC başlığı.

Akıllı Fan Koruması

Özel bir entegre devre, her bir fan başlığını aşırı ısıdan ve voltajdan korur.

İçerik Üretimi İçin Mükemmel

ProArt serisine özgü yazılım araçları; kullanışlı sistem takibiyle, ses ve ağ performansını artıran özelliklerle işlerinizin sorunsuz akmasını sağlar.
 

Sektör Lideri Güvenlik

ASUS Control Center Express’in gelişmiş güvenlik işlevleri sistemi ve gizli verileri korur.
 
USB Bağlantı Noktası Yönetimi
Veri sızıntılarını önlemek için USB bağlantı noktalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın ya da yalnızca Salt Okunur olarak ayarlayın.
 
Yazılım Kara Listesi
Yazılım kara listesi yüksek riskli uygulamaların kullanımını önleyerek güvenlik düzeyinin artmasına yardımcı oluyor.
 
Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açma/Kapama
İstemci cihazlarda Kayıt Defteri Düzenleyicisini uzaktan devre dışı bırakarak sistem yapılandırmasında izinsiz değişiklik yapılmasını önleyin ve güvenliğinizi arttırın.

ProArt Creator Hub

Kullanıcı dostu arayüz; anakartlar ve monitörler gibi bağlı diğer ProArt serisi ürünleri tek bir merkezden takip ve yönetme imkanı vererek iş akışını iyileştiriyor.
 
1. Fan modu
2. Görev Grupları

CreationFirst

CreationFirst optimizasyon yazılımı, kullanıcıların önemli uygulamalara ve görevlere daha fazla bant genişliği önceliği tanımasını sağlar.

CreationFirst modu, içerik üretimiyle ilgili olan uygulamaları sıranın önüne taşıyarak, daha verimli iş akışı için ağ trafiğini en uyguna getirir.

Benzer olarak, Uyarlanabilir Akıllı Mod yazılım kullanım miktarlarını analiz edip o an kullanılan uygulamaları tespit ederek birden fazla işle meşgulken daha akıcı çevrim içi deneyim için ön plan hızlandırması uygular.

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

Evden çalışmanın normalleşmesiyle birlikte internet üzerinden net iletişim kurmak her zamankinden de kritik önem taşır hale geldi. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, en yeni ses aracımız geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri akıllı bir şekilde azaltılıyor. Böylece hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.
 
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.

Güvenilir Kararlılık

ProArt B660-Creator D4 üstün kalite, kararlılık ve uyumluluk sunduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçirildi ve yaratıcılığınızı uzun yıllar desteklemeye hazır.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Ağ Bağlantıları

Ethernet LAN bağlantısı

Var

Wi-Fi

Yok

Ethernet arayüz türü

2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

Hafıza

Non-ECC

Var

Maksimum bellek

128 GB

Destekli hafıza türü

DDR4-SDRAM

Bellek yuvalarının sayısı

4

Hafıza alanı türü

DIMM

Tamponsuz hafıza

Var

Hafıza kanalları

Dual-channel

Özellikler

Bileşen

PC

Anakart yongası

Intel B660

Güç kaynağı türü

ATX

Anakart form faktörü

ATX

Ses çıkış kanalı sayısı

7.1 kanallar

Dahili I/O

USB 2.0 bağlayıcıları

2

Thunderbolt başlığı

1

CPU fan bağlayıcı

Var

Şasi giriş bağlayıcı

Var

TPM bağlayıcı

Var

Ön panel ses bağlayıcısı

Var

SATA III bağlantı sayısı

4

12V güç konnektörü

Var

COM bağlayıcı sayısı

1

RGB LED pim başlığı

Var

Ön panel konektörü

Var

İşlemci

İşlemci üreticisi

INTEL®

İşlemci soketi

LGA 1700

BIOS

BIOS hafıza boyutu

128 Mbit

Arka panel I/O portları

USB bağlayıcı

A tipi USB, USB C Tipi

HDMI port sayısı

2

DisplayPort versiyonu

44652

Kulaklık çıktı sayısı

5

Dijital optik ses çıkışı

1

HDMI versiyonu

44563

DisplayPort

1

Paket içeriği

Pakete dahil kablolar

SATA

Depolama yöneticisi

RAID desteği

Var

Ağırlık & boyutlar

Genişlik

305 mm

Derinlik

244 mm

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.276 TL 10.276 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.276 TL 10.276 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.138,00 TL 10.276,00 TL
3 3.425,33 TL 10.276,00 TL
6 1.819,37 TL 10.916,19 TL
9 1.283,13 TL 11.548,17 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.138,00 TL 10.276,00 TL
3 3.425,33 TL 10.276,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.138,00 TL 10.276,00 TL
3 3.425,33 TL 10.276,00 TL
6 1.822,28 TL 10.933,66 TL
9 1.264,06 TL 11.376,56 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.138,00 TL 10.276,00 TL
3 3.425,33 TL 10.276,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 2.569,00 TL 10.276,00 TL
3 + 2 2.055,20 TL 10.276,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 1 3.425,33 TL 10.276,00 TL
3 + 3 1.753,77 TL 10.522,62 TL
9 + 3 967,14 TL 11.605,71 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.425,33 TL 10.276,00 TL
6 1.821,08 TL 10.926,47 TL
9 1.269,43 TL 11.424,86 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
ASUS PROART B660-CREATOR D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart

Bu ürün fiyatı düşünce size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı