PRIME Z370-P II / 93166

ASUS PRIME Z370-P II ntel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 Anakart

974 TL
162 TL'den başlayan taksitlerle
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PRIME Z370-P II ntel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 Anakart

ASUS PRIME Z370-P II NTEL Z370 SOKET 1151-V.2 DDR4 4000MHZ(OC) USB3.1 ANAKART

ASUS PRIME Z370-P II


LED aydınlatma, DDR4 4000MHz, Çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 1'e sahip, Intel Optane bellekler için hazır, Intel LGA-1151 ATX anakart.


En yeni Intel® Core™ işlemcilerine hazır


Gelişmiş güç çözümü: Üst düzey bileşenler çok daha iyi güç verimliliği sağlıyor.


ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması imkanı sunmak için, gözden geçirme ve geçiş işlemlerini dikkatli bir şekilde yönlendirerek sinyal bütünlüğünü korur


5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik


Fan Xpert 4 Çekirdeği: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller


Ultra hızlı bağlantı seçenekleri: Yıldırım hızında depolama için çift yerleşik M.2 ve NVMe PCIe RAID desteği


Intel Optane belleklere hazır: En yeni yüksek hızlı depolama teknolojisi.

ASUS Prime Z370, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için de geniş olanaklar sağlar. En yeni Intel işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri, etkileyici ses özellikleri ve ASUS Fan Genişleme Kartı gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Primze Z370 ile sisteminizi akıllı ve kolay bir şekilde kurun.

Gelişmiş güç dağıtımı


Prime Z370-P II, güç fazı sayısına göre güç dağıtımını ayarlayarak en son Intel işlemciler için gücü ve verimliliği en uygun düzeye getiriyor.

ProCool güç bağlantısı


ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişleriyle kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

Belleklerinizi hızlandırın


ASUS OptiMem ise gözden geçirme ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü korur. T-Topology tasarımı ise bellek yuvaları arasındaki gözden geçirme mesafelerini dengeleyerek sinyallerin senkronize olmasını sağlar. Bu özellikler hız aşırtma için daha yüksek potansiyel sağlayıp kararlılığı artırarak, tüm yuvalar doluyken DDR4-4000 MHz ve ötesinde bellek hızlarına ulaşmasını sağlıyor.

Güvenilir kararlılık ve uyumluluk


Prime serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

SafeSlot Core


Hasarları önleyen sağlam PCIe slotları


SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

 • LANGuard

  ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.


 • Yüksek Voltaj Koruması

  Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.


 • DIGI+ VRM

  ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.


 • Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları

  Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uyumlu cihaz ve bileşen

PRIME Z370-P II'nin sahip olduğu üstün uyumluluğa, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde (QVL) şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.

Çok yönlü enerji verimliliği


Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

Hava veya sıvı soğutma için esnek kontroller


PRIME Z370-P II ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır.

Daha serin tasarım


PRIME Z370-P II, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.


Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, atanan termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verebilir.


AIO pompa

Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.


4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.


Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

Ödüllü UEFI BIOS

Fareyle kontrol edilebilen, en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.

EZ Tuning Wizard


Sistem performansınızı artırmak için işlemcinize çabucak hız aşırtma yapın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID düzeni yapılandırın.

Favorilerim


Ayar seçeneklerini kolayca keşfedin ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

EZ modu

Kullanımı kolay görsel fan kontrolü:

Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.

EZ XMP:

Tek tıklamayla DRAM performansınızı artırın.

SATA Bilgisi:

Sürücüleri kolayca tanımanızı sağlayan SATA giriş bilgilerini görüntüleyin.

Hızlı Saat Ayarı:

Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

 

Gelişmiş mod

Değiştirilmiş Son Günlük:

Yapılan en son değişikliği takip edin ve tercih ettiğiniz profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

SATA Girişi İsimlendirme:

Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

M.2


Dahili M.2 ile 32 Gb/s'ye kadar hızlanın


x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye* kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.

 • Intel Optane Bellek

  Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane™, PRIME Z370-P II tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

USB 3.1 Gen 1 ön panel bağlantısı


Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri


USB 3.1 Gen 1'i tam da ihtiyacınız olan yere, süper hızlı dört başlıkla birlikte ön panele yerleştirdik. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.

Olağanüstü sesler


Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin


Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!

Sisteminiz Göz Kamaştırsın


PCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol


Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.


Sanal gerçekliğe hazır olmanın da ötesinde


Kendinizi tamamen sanal dünyanın içine bırakın


PRIME Z370-P II sanal gerçekliğe hazır olmakla kalmaz onun ötesine de geçer. ASUS Beyond VR Ready işareti PRIME Z370-P II'nin; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.

 • Intel Z370 Yonga seti

  Intel® Z370 yonga seti 8. Nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, Z370 daha hızlı veri aktarımı için en fazla 10 adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z370 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.


 • 8. Nesil Intel LGA1151 Core işlemcilere hazır

  Bu anakart, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 324,67 TL 974 TL
5 194,80 TL 974 TL
6 162,33 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 487,00 TL 974 TL
3 324,67 TL 974 TL
5 194,80 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 324,67 TL 974 TL
2 + 4 162,33 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 162,33 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 324,67 TL 974 TL
2 + 4 162,33 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 194,80 TL 974 TL
3 + 3 162,33 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 974 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 974 TL 974 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 324,67 TL 974 TL
4 + 2 162,33 TL 974 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı