• Soket Tipi: Soket 1151 - 8./9. Nesil
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3866 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3800 (OC) MHz
PRIME Z370-A / 88539

ASUS PRIME Z370-A Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) M.2 RGB Anakart

1.830 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PRIME Z370-A Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) M.2 RGB Anakart

ASUS PRIME Z370-A INTEL Z370 SOKET 1151-V.2 DDR4 4000MHZ(OC) M.2 RGB ANAKART

ASUS PRIME Z370-A ANAKART


M.2 Isı Bloğu, DDR4 4000MHz, Çift M.2, Intel Optane belleklere hazır, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 2 Tip-C ile Intel LGA 1151 ATX anakart


En yeni Intel işlemcilere hazır: 8. Nesil Intel Core masaüstü CPU’lar için LGA 1151 soket


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla, sistem bütününde ayar ile iyileştirilmiş hız aşırtma ve CPU/GPU’nın yoğun kullanıldığı işlemler için akıllı soğutma


ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için sinyal bütünlüğünü koruyan, devre yollarının dikkatli şekilde rotalanması


Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fan Xpert 4 yazılımı ve ödüllü ASUS UEFI ile fanlar ve sıvı pompaları için geniş kontroller


Yeni nesil bağlanılabilirlik: Intel Optane belleklere hazır, Thunderbolt 3 ve çift M.2 desteği ile üstün esneklik


M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını takılma yaşatmayan aktarım hızları ve gelişmiş güvenilirlik için 20°C kadar düşürür


ASUS Aura Sync: Giderek büyümekte olan Aura özellikli donanımlarla kolayca kontrol edilebilen yerleşik RGB aydınlatma

Prime

ASUS Prime Z370 Serisi anakartlar, ilk bilgisayarınız için gereken sağlam temeli sağlarken, beklentilerinizle artan tonlarca ekstrayla sunulur. En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere yerleştirilmiş iyiliklerle ASUS tasarım ve mühendisliğini birleştirdik, böylece içerisinde otomatik sistem ayarlama, geniş soğutma kontrolleri, sizi saran yerleşik ses ve ASUS Fan Genişleme Kartı için destek gibi endüstri lideri teknolojilerden yararlanabilirsiniz. ASUS Prime Z370 ile akıllıca ve basit şekilde kurun.

5 Yönlü Optimizasyon


Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!


ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Tek tıkla tüm o karmaşık ayarları halleder, sisteminize göre ayarlanmış hız aşırtma ve soğutma sağlamak için dinamik olarak sistemin önemli yönlerini ayarlar.


Benzersiz sistem konfigürasyonunuz için hız aşırtmayı ve soğutma profillerini iyileştiren otomatik ayar uygulaması.


Fanlar günlük kullanımda sessiz kalırken, sistem CPU ve GPU yoğun işlemleri hallederken, en iyi hava akışını sağlar.


Stres testi işlevi, CPU veya belleğe odaklı iş yüklerini iyileştirme ve hız aşırtmaya yardımcı olur.

İşlemci performans artışı


PC'nizin tüm performansını ASUS AI Suite 3 yazılımı ile açığa çıkarın. Otomatik sistem ayarı yazılımımızın arkasındaki zekâ TurboV İşlem Ünitesi'dir (TPU), bu sayede voltajlara ince ayar yapabilir, sistem istatistiklerini takip edebilir ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlayabilirsiniz.

Tam enerji verimliliği


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem geneli güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye çıkarır — kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatarak, sıradışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturan akıllı bir ayar.

Hava veya sıvı için esnek soğutma kontrolleri


Prime Z370-A ile fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz – hepsi de Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden. İster havayla ister sıvıyla soğutuyor olun, Auto-Tuning modu tüm parametreleri tek tıkla akıllı bir şekilde düzenler.i Aynı zamanda Extreme Quiet moduyla tüm fan hızlarını varsayılan minimumun altına düşürür – sisteminizi hafif işler yaparken fısıtlı seviyesinde tutar.

Hassas dijital güç kontrolü


Digi+ voltaj düşmelerine gerçek zamanlı kontrol sağlar, frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek, CPU voltaj düzenini üstün kararlılık ve performans için ayarlamanıza imkân tanır.

Profesyoneller ve oyuncular için uygulamaya özel optimizasyon


İster bir profesyonel tasarımcı ister sıkı bir oyuncu olun, ASUS'a özgü Turbo App'in yararlarını hissedeceksiniz. Bu sezgisel araç, CPU hız aşırtmasını belirlemenize, fan profilleri uygulamanızı, ağ verilerine öncelik tanımanızı ve ses ayarlarını uygulama seviyesinde iyileştirmenize yarar – böylece Z370-A sisteminiz yaptığınız işe göre mükemmel şekilde iyileştirilmiş olur.

Belleğinizi daha hızlı kılın

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, bellek yollarını en iyi PCB katmanına yönlendirerek korur, T-Topoloji düzenimiz, zamanla eşleşmiş sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarını dengeleyerek sağlar. Bu geliştirmeler hız aşırtma ve gelişmiş kararlılık için daha fazla alan sunar, böylece DDR4-4000 ve ötesine tüm yuvalar doluyken bellek hızlarını mümkün tanır.

Hız Aşırtma Tasarımı – ASUS Pro Clock Teknolojisi


Prime Z370-A içerisinde işlemci ve bellek hız aşırtma sınırlarını artıran bir ayrılmış taban saat (BCLK) üreteci barındırır. Bu özel çözüm, TPU ile birlikte çalışarak voltajı ve BCLK hız aşırtma kontrolünü iyileştirir, böylece Intel Core 8. Nesil işlemcilerden en küçük performans parçasını bile ortaya çıkarmanızı sağlar.

Tasarımdan serin


Prime Z370-A bugüne kadarki en geniş soğutma kontrollerine sahiptir ve bu kontroller Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS yoluyla ayarlanabilir.


Her çıkış üç termal sensörün takibine ve tepki vermesine göre, Fan Xpert 4 üzerinden ayarlanabilir ve desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını takip etmesi için bir sensör dahi belirleyebilirsiniz.


Sıvı soğutma kurulumları için özel ayarlanmış PWM/DC çıkışı.


Her yerleşik çıkış, PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesini destekler.


İçerisinde üç termal prob çıkışına ek olarak üç adet DC veya PWM fan çıkışı barındırır.


Ayrılmış yerleşik devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.

ASUS Fan Tutucu


Tamamen yeni ASUS Fan Tutucu ile Prime Z370 Serisi anakartınızın VRM bölgesine hava akışını artırmak çok basittir. Sadece 40/50mm'lik bir fanı vidalayın, ısı bloğunun üzerine parçayı monteleyin ve hedefli soğutma artışı için fanı bir çıkışa takın. Fan Tutucu ve fan ile VRM sıcaklıkları hız aşırtma maceralarınız için mükemmel şekilde 25° C kadar düşürülür.

Ödüllü UEFI BIOS

En akıcı ve fare ile kontrol edilebilen grafik BIOS, daha da iyileştirildi. İster bir PC uzmanı ister tecrübeli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olacak.

EZ Tuning Wizard


Sistem performansını artırmek için bir CPU hız aşırtması uygulayın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID kurulumu yapın.

My Favorites


Ayar seçeneklerini hızlıca keşfedin ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.

M.2


Dahili M.2 ile 32Gbps'ye kadar hızlanın


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir ve veriye hızlı erişim sağlar.

M.2 ısı bloğu


SSD'nizi daha serin tutun


Prime Z370-A'nın M.2 SSD sıcaklıklarını 25° C kadar düşüren, ultra verimli bir ısı bloğu vardır – bu da en iyi depolama performansı ve gelişmiş SSD ömrü anlamına gelir.

3D Yazdırılabilir M.2 fan montesi


SSD'niz için aktif soğutma


ASUS Prime Z370-A, ASUS 3D yazdırılabilir M.2 soğutucusunu monte etmek için özel alanlar barındırır. 40mm'lik bir fanı destekleyen M.2 soğutucusu, dahili M.2 ısı bloğu ile birlikte çalışarak, sürücü sıcaklıklarını 25° C kadar düşürür, yüksek performanslı SSD'nizin her zaman zirvede performans sağlamasını garantiler.

USB 3.1 Gen 2 Tip-A & Tip-C


Yerleşik USB 3.1 Gen 2 ile üstün 10Gbps hız


Geriye dönük uyumluluğa sahip USB 3.1 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile, üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar sıra dışı veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

ThunderboltEX 3 Kartı


Sıra dışı ThunderboltTM3 hızlarını ve kolay bağlantıyı deneyimleyin


Prime Z370-A, bir ThunderboltEX 3* kartı için tam destek sunar. Intel sertifikalı Thunderbolt™ 3 eklenti kartı, nefes kesen çift taraflı 40Gbps'ye kadar hızları tek kablo üzerinden sağlar – diğer PC veri aktarım protokollerine göre 4 kat daha hızlıdır. Bunun dışında Thunderbolt 3, altı cihaza kadar aynı anda destek verir ve en yeni USB 3.1 Gen2 Tip-C cihazları için Tip-C döndürülebilir konektörünü kullanır. Bunun dışında 36W'a kadar hızlı ve yüksek güçlü şarj için USB Power Delivery spesifikasyonlarını destekler.

 • Intel Ethernet

  Prime Z370-A, en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının CPU yükünü azaltmak ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP akışı sağlamak gibi avantajları vardır.


SafeSlot


Grafik kartı yatırımınızı koruyun


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

Aura Sync


Rakiplerinizi geride bırakın


İyi ayarlanmış bir uzman sistemi, eşleşen bir estetiği hak eder. ASUS Aura Sync, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara bağlı LED şeritler için birçok işlevsel ön ayarı tam RGB kontrolü sağlıyor*. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli ASUS donanımıyla senkronize edilebiliyor.

VR'a hazır olmaktan çok öte


Artık oyuna dahilsiniz


Prime Z370-A sadece VR'a hazır değil – daha ötesine geçiyor. ASUS Beyond VR Ready işareti, Prime Z370-A'nın birçok sınıfının lideri parça ile test edildiğini, böylece üretkenliğinizin, oyununuzun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlandığını garantiler. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurma ve ayarlamanın yeni bir yolunu açar.

 • Intel Z370 yonga seti

  Intel® Z370, 8. Nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga setidir. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sağlar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. Ek olarak Z370, maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için 32Gbps'lik M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel Z370 aynı zamanda yerleşik grafikleri de destekleyerek, grafik performansının en yeni halini sunar.

 • 8. Nesil Intel LGA1151 Core işlemcilere hazır

  Bu anakart, yerleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setiyle yerleşik grafik çıkışı, çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8./9. Nesil

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z370

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0V60-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 610,00 TL 1.830 TL
5 366,00 TL 1.830 TL
6 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 915,00 TL 1.830 TL
3 + 3 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 610,00 TL 1.830 TL
2 + 4 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 915,00 TL 1.830 TL
3 610,00 TL 1.830 TL
4 457,50 TL 1.830 TL
5 366,00 TL 1.830 TL
6 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 610,00 TL 1.830 TL
2 + 4 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 366,00 TL 1.830 TL
3 + 3 305,00 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.830 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.830 TL 1.830 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 610,00 TL 1.830 TL
4 + 2 305,00 TL 1.830 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı