• Soket Tipi: Soket 2066
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 4133 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel® X299
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Üretici Part Numarası: 90MB0TY0-M0EAY0
 • Garanti: 36
 • Menşei: Çin
PRIME X299-DELUXE / 87021

ASUS PRIME X299-DELUXE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart

Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PRIME X299-DELUXE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart

ASUS PRIME X299-DELUXE INTEL X299 SOKET 2066 DDR4 4133MHZ (O.C) USB 3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PRIME X299-DELUXE


Intel LGA 2066 ATX anakart, M.2 Isı Bloğu, DDR4 4133MHz, 802.11ad Kablosuz, Çift M.2, U.2, Intel VROC desteği, SATA 6Gb/s, Ön panel USB 3.1 Gen 2 konektör


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem ayarı, iyileş tirilmiş hız aşırtma ve işlemci veya grafik kartına yük bindiren görevler için akıllı soğutma


Endüstri lideri sıvı soğutma seçenekleri: Fanlar ve sıvı pompaları için geniş kontroller, hepsi Fan Xpert 4 yazı lımı veya tanınmış ASUS UEFI üzerinden.


M.2 ısı bloğu: Ultra etkin ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklı klarını yavaşlamayan aktarım hızları ve gelişmiş kararlılık için 20°C kadar azaltır.


Aura Sync: Kontrol edilebilir yerleşik RGB aydınlatma, giderek büyüyen Aura özellikli donanımlarla kolayca senkronize edilebilir.


Yeni nesil bağlantılar: 2x2 802.11ad Kablosuz, Thunderbolt 3, U.2, M.2 ve ön USB 3.1 Gen2 Tip-C ile üstün esneklik.


LiveDash: Özelleştirilebilen yerleşik bir ekran, sistem sıcaklıklarını, işlemci frekansını, fan hızlarını ve hatta kendi logonuzu yansıtır.

5 Yönlü Optimizasyon


Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamamdır!


Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı yapar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize ederek, hız aşırtma ve soğutma profillerini kasanıza göre ayarlar.


Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtma ve soğutma profillerini otomatik olarak ayarlayan bir uygulama.


Günlük kullanım için fanlar sessiz kalır ve CPU/GPU yoğun görevler için en iyi hava akışını sunar.


Kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yükleri için hız aşırtma iyileştirmesi sağlayan tamamen yeni bir stres testi.

İşlemci performans artışı


Bilgisayarınızın tam performansını ASUS AI Suite 3 yazılımı ile açığa çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır. Voltajlara ince ayar yapmak, sistem istatistiklerini takip etmek ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlamanızı sağlar.

Tam enerji verimi


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem bütününde güç tasarrufunu deneyimleyeceksiniz. EPU, Away modu ile otomatik olarak güç tüketimini optimize eder ve tasarrufu maksimuma taşır – kullanılmayan giriş-çıkışları kapatır ve sıradışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturur.

Hava veya sıvı için esnek soğutma kontrolleri


Prime X299-DELUXE ile fanlar, sıvı pompaları ve hatta hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız yoluyla geniş kontrole sahip olursunuz. İster hava ister sıvıyla soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı olarak tüm parametreleri tek tıkla ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu ise tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına indirir – siz hafif işleri yaparken sisteminizi fısıtlı derecesinde sessiz kılar.

Hassas dijital güç kontrolü


Digi+ voltaj, frekans değişikliği ve güç-verim ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltaj düzenlemesini üstün kararlılık ve performasa göre ince ayar yapabilirsiniz.

Her uygulama için çekirdek başına performansı iyileştirin


Intel'in en yeni işlemci özelliği olan çekirdek başına ayarlama. ASUS Turbo Core uygulaması ise bu özellikten, uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atayarak yararlanmanızı sağlar, böylece işlem gücünü nerede ihtiyacınız varsa oraya yönlendirmenizi sağlar.

Tasarımdan serin


Prime X299-DELUXE, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilen en geniş soğutma kontrollerini barındırır.


Her çıkış üç kullanıcı tarafından ayarlanabilir termal sensörle takip edilerek tepki verilebilecek şekilde iş yüküne göre soğutma sağlar. Hepsi de kolayca Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından yönetilebilir.


Yüksek performanslı DWM veya DC sıvı pompalarını güçlendirebilecek özel bir çıkış.


Kapalı sistem sıvı soğutma kurulumlar için ayrılmış bir PWM/DC çıkış.

Kart üzerindeki tüm çıkışlar PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesini destekler.


Üç ek DC veya PWM fan çıkışı ile üç termal prob çıkışı bulunmaktadır.


Her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akımdan koruyan ayrı bir yerleşik devre.

EZ Tuning Wizard


Sistem performansını artırmak için hızlıca bir işlemci hız aşırtması uygulayın veya hızlı veri erişimi ve yedekleme için bir RAID konfigürasyonu ayarlayın.

My Favorites


Hızlı bir şekilde ayar seçeneklerini bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.

M.2


Dahili M.2 ile 32Gbps'ye kadar hızlanın


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir, veriye hızlı erişim sağlar.

M.2 ısı bloğu


SSD'nizi daha serin tutun


Prime X299-DELUXE'ün M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C'ye kadar düşüren ultra verimli bir ısı bloğu bulunur – bu da en iyi depolama performansı ve gelişmiş SSD ömrü sunar.

VROC


RAID'inizi yükseltin


Prime X299-DELUXE'ü işlemci üzerinde Virtual RAID (VROC) özelliğiyle birlikte ek ASUS Hyper M.2 X16 Kart* ile açığa çıkarın. Toplamda 128Gbps'ye kadar bant genişliği için dört PCIe 3.0 x16 M.2 sürücüsü takabilirsiniz. VROC ile işlemci PCIe hatları ile boot edilebilen bir RAID arayüzü ayarlayabilir, geleneksel DMI darboğazını ortadan kaldırabilir ve böylece depolama aktarımlarının diğer trafikten dolayı yavaşlamasını engelleyebilirsiniz.

USB 3.1 Gen 2 ön panel konektörü


Geleceğe hazır bağlanılabilirlik


Prime X299-DELUXE'ün ön panel USB 3.1 konektörü, yeni nesil PC kasaları ve cihazlarına hazırdır.

USB 3.1 Gen 2 Tip-A & Tip-C


Dahili USB 3.1 ile 10Gbps üstün hız


Geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

ThunderboltEX 3 Kart


Sıradışı ThunderboltTM 3 hızlarını ve bağlanılabilirliğini deneyimleyin


Prime X299-Deluxe, Intel sertifikalı Thunderbolt 3 ek kartı ile 40Gbps'ye kadar tek kablo ile çift yönlü hızlar sağlayan ThunderboltEX 3 kartına destek sunar – bu diğer tüm PC veri aktarım hızlarından 4 kat daha yüksektir. Bant genişliğinin dışında Thunderbolt 3, altı cihaza kadar bağlantı sunar. 36W'a kadar yüksek güçlü, hızlı şarjı USB Power Delivery'yi destekler.

802.11ad Wi-Fi


4.6 Gbps'ye kadar en yüksek hızlı dahili Kablosuz


Prime X299-Deluxe, 4.6Gbps**'ye kadar hızlarla, ultra yüksek hızlı ve gecikmesiz kablosuz bağlantı için en yeni 802.11ad (WiGig) Kablosuz* ile donatılmıştır, 4K UHD videoların akıcı oynatımı ve daha hızlı ve rahat sanal gerçeklik deneyimleri sunar!

SafeSlot


Grafik kartı yatırımınızı koruyun


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

Programlanabilir RGB LED şerit çıkışı


Her LED'i kontrol edin


Prime X299-Deluxe'ün ayrı programlanabilir RGB çıkışı, aydınlatma şeritleri, fanlar ve uygun PC kasalarını bağlamak için mükemmeldir. Aura yazılımında programlanabilir bu cihazlar için bir grup efekt yer almaktadır ve Aura SDK ile işleri bir adım öteye taşıyarak geliştiricilerin her LED'i bireysel olarak kontrol etmelerine imkan tanır - böylece sonsuz aydınlatma seçeneği ortaya çıkar.

Aura Sync


Rakiplerinizi geride bırakın


İyi ayarlanmış bir uzman sistemi, eşdeğer bir estetiği hakeder. ASUS Aura tam RGB aydınlatma kontrolünü, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara takılabilen şeritlere sunduğu işlevlsel ayarlarla sağlar.* Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli ASUS donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.

Özel 3D monte ile kolay kurulum


Kendinizin Olsun


Anakart üzerindeki 3D monte parçaları, 3D yazdırılmış parçaların yerleştirilmesini kolaylaştırır. M.2 sürücülerle aynı vidaları ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak kolayca isim plakaları ve kablo kılıfları ekleyebilirsiniz.

 

 • LGA 2066 soket için Intel® Core™ X serisi

  Intel Core X serisi işlemciler (6 çekirdek ve üzeri): 4- kanal (8-DIMM), 44/28 PCI Express 3.0/2.0 hattı.
  Intel Core X serisi işlemciler (4 çekirdek): 2 kanal (4-DIMM), 16 PCI Express 3.0/2.0 hattı.


 • Intel X299 yonga seti

  Intel X299 yonga seti, LGA 2066 soket Intel Core X serisi işlemcileri destekler. Gelişmiş performansı, seri noktadan noktaya hatlarla sağlayarak, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. X299 buna ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, 8 SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps'lik M.2 desteği sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2066

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® X299

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

4133 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0TY0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.513,67 TL 4.541 TL
5 908,20 TL 4.541 TL
6 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.513,67 TL 4.541 TL
6 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.270,50 TL 4.541 TL
3 1.513,67 TL 4.541 TL
4 1.135,25 TL 4.541 TL
5 908,20 TL 4.541 TL
6 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.513,67 TL 4.541 TL
2 + 4 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 908,20 TL 4.541 TL
3 + 3 756,83 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.541 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.541 TL 4.541 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.513,67 TL 4.541 TL
4 + 2 756,83 TL 4.541 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı