• Soket Tipi: Soket 2066
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: Intel® X299
 • Anakart Yapı: ATX
 • Maks. Ram Desteği: 64GB
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
PRIME X299-A / 87019

ASUS PRIME X299-A Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) M.2 USB 3.1 Anakart

1.958 TL

Render için bir sistem için bu ürünü tercih ettim inanılmaz kaliteli ve performanslı ürün 64 GB kadar ram desteği var çok memnunum

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PRIME X299-A Intel X299 Soket 2066 DDR4 4133Mhz (O.C) M.2 USB 3.1 Anakart

ASUS PRIME X299-A INTEL X299 SOKET 2066 DDR4 4133MHZ (O.C) M.2 USB 3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PRIME X299-A


ASUS PRIME X299-A Anakart, Intel LGA 2066 ATX anakart, M.2 Isı Bloğu, DDR4 4133MHz, Çift M.2, Intel VROC desteği, SATA 6Gb/s, Ön Panel USB 3.1 Gen 2 konektörü


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem bütününde ayar ile işlemci veya GPU’nun yoğun kullanıldığı işlemlerde, en iyi hız aşırtma ve akıllı soğutma.


Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fanlar ve sıvı pompaları için Fan Xpert 4 veya ödüllü ASUS UEFI üzerinden geniş kontroller.


M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C’ye kadar düşürerek, yavaşlamayan aktarım hızlarına ve gelişmiş kararlılık.


Aura Sync: Aura Sync özellikli donanımların giderek büyüyen portfolyosuyla kolayca senkronize olabilen, kontrol edilebilir yerleşik RGB aydınlatma.

ASUS Prime


ASUS Prime X299-A, gündüz çalışan ve gece oyun oynayan profesyonel içerik üreticileri ve uzman kullanıcılar için uzmanlıkla üretilen ATX anakarttır. Bu güçlü, yenilikçi kart, gelişmiş uzman kontrollerine kullanıcı dostu bir arayüz sağlarken, performansı, soğutmayı ve özelleştirmeyi kolaylıkla maksimuma çıkarmanızı sağlar. Yani eğer yaratmak, keşfetmek ve sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsanız, Prime X299-A'dan başkasına bakmanıza gerek yok.

 

İstediğiniz Gibi Hız Aşırtma

Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!

Size göre ayarlanmış performans, verim, dijital güç, fan kontrolü, ağ ve ses ayarları.

Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı yapar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize ederek, hız aşırtma ve soğutma profillerini kasanıza göre ayarlar.

Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtma ve soğutma profillerini otomatik olarak ayarlayan bir uygulama.

Günlük kullanım için fanlar sessiz kalır ve CPU/GPU yoğun görevler için en iyi hava akışını sunar.

Kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yükleri için hız aşırtma iyileştirmesi sağlayan tamamen yeni bir stres testi.

 

İşlemci Performansı Arttırma


TPU


PC'nizin tam performansını basit bir iki fazlı kart üzerindeki anahtarla ya da ASUS AISuite 3 uygulamasıyla açığa çıkarın! TurboV Processing Unit (TPU), hassas voltaj kontrolü ve CPU ile grafik kartı için gelişmiş takip sağlayarak CPU frekanslarını ayarlama imkanı sunuyor ve böylelikle grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarıyor.

Bütünüyle Enerji Tasarrufu


EPU


Energy Processing Unit (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tamamında güç tasarrufu deneyimleyeceksiniz. EPU, PC'nizin ihtiyaçlarını belirleyerek güç tüketimini buna göre ayarlar - otomatik olarak. Aynı şekilde CPU watt tüketimini de ayarlayarak, siz PC'nizin başında değilken güç tasarrufu sağlar. Bu şekilde kullanılmayan ekstra giriş çıkış kontrolörlerini kapatır ve grafik kartınızın güç seviyesini düşürür. Böylelikle PC sadece gerektiği kadar güç harcar.

Üstün Soğutma ve Sessizlik İçin Gelişmiş Fan Kontrolleri


Fan Xpert 4


Prime X299-A ile fanlar, sıvı pompaları ve hatta hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız yoluyla geniş kontrole sahip olun. İster hava ister sıvıyla soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı olarak tüm parametreleri tek tıkla ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu ise tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına indirir – siz hafif işleri yaparken sisteminizi fısıltı derecesinde sessiz kılar.


En iyi su soğutma verimliliği için su pompasına özel giriş.


Otomatik Ayar Modu: Tek tıkla kişiselleştirme için fan karakteristiklerini tarar ve belirler


Ultra Sessiz Mod: CPU fan hızını en düşük seviyenin de altına düşürür, böylelikle düşük yük durumunda ekstra sessiz çalışma ve güç tasarrufu sağlar.


RPM Sabit Mod: Gürültü seviyelerini 0dB sessizliğe yaklaştırır, fan hızını sabitlemenize imkan tanır.

Hassas Dijital Güç Kontrolü


DIGI+ Güç Kontrolü


Güç kontrolü, anakart tasarımlarının olmazsa olmazıdır. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü, hız aşırtma potansiyelini arttıran, sistem kararlılığını yükselten, süper esneklik ve hassas kontrol ile güç verimliliğini üst seviyeye çıkaran, Intel® IMVP8 standartıyla uyumlu bir yenilik, endüstri lideri teknolojidir.

Profesyoneller ve Oyun Severler İçin Uygulamaya Özel Optimizasyon

 

Turbo App


Sıkı bir oyuncu ya da uzman kullanıcı olun, ASUS'a özel Turbo App'a her gün ihtiyaç duyacaksınız Sezgisel ayar paneliyle CPU hız aşırtma, fan ayarı, ağ veri önceliği ve ses ayarı optimizasyonu gibi birçok donanımsal ayara ulaşın!

Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

 

DDR4 Hız Aşırtma Gücü


Prime X299-A, dört kanallı bellek kitlerinin büyüleyici DDR4 4133MHz hızında çalışmasını sağlayarak, X299 platformundan en iyi performansı almanızı mümkün kılar. Uyumluluğu garantilemek için tüm büyük DDR4 bellek üreticileriyle birlikte çalışıyor, böylece en iyi uyumluluğa sahip olmanızı garantiliyoruz.

M.2 - Dahili M.2 ile 32Gbps'ye Kadar Hızlanın


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir, veriye hızlı erişim sağlar.

M.2 Isı Bloğu - SSD'nizi Daha Serin Tutun


Prime X299-A'nın M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C'ye kadar düşüren ultra verimli bir ısı bloğu bulunur – bu da en iyi depolama performansı ve gelişmiş SSD ömrü sunar.

VROC


RAID'inizi Yükseltin


Prime X299-A'yı işlemci üzerinde Virtual RAID (VROC) özelliğiyle birlikte ek ASUS Hyper M.2 X16 Kart* ile açığa çıkarın. Toplamda 128Gbps'ye kadar bant genişliği için dört PCIe 3.0 x16 M.2 sürücüsü takabilirsiniz. VROC ile işlemci PCIe hatları ile boot edilebilen bir RAID arayüzü ayarlayabilir, geleneksel DMI darboğazını ortadan kaldırabilir ve böylece depolama aktarımlarının diğer trafikten dolayı yavaşlamasını engelleyebilirsiniz.


*ASUS Hyper M.2 X16 Kart ayrı olarak satılmaktadır.

 • U.2 Konektörü

  SSD'lerinizin en yüksek hızda kullanılmasını sağlayan devrimsel özellik. Seçili sürücünüzü tak-çalıştır kolaylığıyla takın ve 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyin - hem de bir diğer genişleme kartı için PCIe yuvasını boşaltın.

USB 3.1 Gen 2 Ön Panel Konektörü


Prime X299-A'nın ön panel USB 3.1 konektörü, yeni nesil PC kasaları ve cihazlarına hazırdır.

USB 3.1 Gen 2 Tip-A & Tip-C - Dahili USB 3.1 İle 10Gbps Üstün Hız


Geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

Oyun İçin En İyi Ses


Akıllı tasarım ve üstün donanım, şimdiye kadar yaşamadığınız bir ses kalitesi sunar!

 • Intel Ethernet

  Prime X299-A, en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının, işlemci yükünü azaltmak ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP geçişiyle daha hızlı ve akıcı veri aktarımı sağlamk gibi avantaları vardır.


Turbo Lan


Özelleştirilebilir veri pakedi önceliği için ağ optimizasyonu yazılımı


cFosSpeed trafik yapılandırma teknolojisine sahip Turbo LAN, daha da fazla gecikme düşürücü desteği ve sezgisel kullanıcı arayüzü sunuyor. Uzman bilgisi olmadan da daha düşük gecikme oranı alabilirsiniz - 1.45 kat daha fazla! Eğer bir uzmansanız, karmaşık kontroller için Gelişmiş Mod'u kullanabilirsiniz.

SafeSlot

 

Grafik kartı yatırımınızı koruyun

 

SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

3D Yazıcı Dostu


Kendinizin Olsun


ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem performansınızı artırabilirsiniz.

 

3D Yazdırılabilir Aksesuarlar

Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3D yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.

 

 • 2-Yönlü SLI HB Köprü Kaplaması

  Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar—eATX, ATX and mATX— için de mevcut.

 • Fan Izgarası

  Kasanıza küçük bir ekstra tarz katın

 • Kablo Tarakları

  Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.


Grafik Kartı Tutucu


Ağır grafik kartlarına destek sağlayarak eğilmeleri engelleyin.


Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2066

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

Intel® X299

Anakart Yapı

ATX

Maks. Ram Desteği

64GB

Ram Slot Sayısı

4

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4000 MHz

Sata 6Gb/s

8

M.2 Yuva Sayısı

1

PCI Express 3.0 x16

3

USB 3.1

5

TYPE-C

1

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek® S1220A 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 cm x 24.4 cm

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 652,67 TL 1.958 TL
5 391,60 TL 1.958 TL
6 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 979,00 TL 1.958 TL
3 + 3 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 652,67 TL 1.958 TL
6 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 979,00 TL 1.958 TL
3 652,67 TL 1.958 TL
4 489,50 TL 1.958 TL
5 391,60 TL 1.958 TL
6 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 652,67 TL 1.958 TL
2 + 4 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 391,60 TL 1.958 TL
3 + 3 326,33 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.958 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.958 TL 1.958 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 652,67 TL 1.958 TL
4 + 2 326,33 TL 1.958 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı