• Soket Tipi: Soket sTRX4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® TRX40
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Maks. Ram Desteği: 256GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 3200 MHz - 2933 MHz - 2800 MHz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
PRIME TRX40-PRO S / 108212

ASUS PRIME TRX40-PRO S AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666MHz (O.C) RGB Anakart

5.519 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS PRIME TRX40-PRO S AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666MHz (O.C) RGB Anakart

ASUS PRIME TRX40-PRO S AMD TRX40 SOKET STRX4 DDR4 4666MHZ (O.C) RGB ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PRIME TRX40-PRO S

 

AMD TRX40 ATX anakart, 3. Nesil Ryzen Threadripper serisi işlemciler (64 çekirdeğe kadar) için sTRX4, 16 güç aşaması, DDR4 4666+ MHz (O.C.), üçlü PCIe 4.0 M.2, USB 3.2 Gen 2 Type-C ön panel bağlantısı ve Aura Sync RGB aydınlatma
 
AMD Soket sTRX4: En yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler için (64 çekirdeğe kadar destek)
 
Sağlam güç tasarımı: 16 adet güç aşaması, katı pinli ProCool II bağlantılar, kararlı güç aktarımı için yüksek kalite bobin ve kapasitörler
 
Kapsamlı termal çözümler: VRM ısı bloğu, M.2 ısı bloğu, SoC VRM ısı bloğu, aktif yonga seti ısı bloğu çözümü ve bir grup hibrit fan girişi
 
Yeni nesil bağlantılar: Üç PCIe 4.0 NVMe M.2 yuvası, USB 3.2 Gen 2 Type-C™ ön panel bağlantısı ve Intel Gigabit Ethernet
 
Akıllı ayarlama: ASUS 5 Yönlü Optimizasyon yazılımı ve ödüllü UEFI BIOS, tüm deneyim seviyeleri için kolay kurulum seçenekleri sunuyor

PRIME

ASUS Prime TRX40-Pro S, AMD'nin içerik üreticiler, tasarımcılar ve profesyonel kullanım için ürettiği en yeni, yüksek çekirdek sayılı işlemcilerinin tüm potansiyelini açığa çıkartmak için uzmanlıkla üretilmiştir. Sağlam bir güç tasarımını, kapsamlı soğutma seçeneklerini, ultra hızlı PCIe 4.0 bağlantıları ve zeki ayarlama seçeneklerini bir araya getiren yüksek performanslı masaüstü anakartı, her yaratıcı vizyonun gerçeğe dönüşmesi için gereken performans ve kararlılığı sunar.
 

Tüm Çekirdeklerinizden En Fazlasını Alın

AMD'nin HEDT platformu, daha önce olduğundan fazla çekirdek ve yüksek bant genişliği sunan en yeni AMD 3. Nesil Ryzen Threadripper işlemcilerle standartları yükseltiyor. Prime TRX40-Pro S'de 3D render ve video kurgu gibi yoğun görevlerin üstesinden gelmek için ek işlem gücüne hazır. Ekstra bant genişliği ise birden çok grafik kartı ve NVMe SSD ile üretkenliğinizi artırmanıza imkân tanıyor.

Dayanıklı Güç Tasarımı

Yeni AMD Soket sTRX4, 64 çekirdeğe, 64 adet PCIe 4.0 hattına ve 280 watt termal tasarım gücüne (TDP) sahip 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcilerle uyumludur. Bu özellikler ciddi güç gerektirdiği için Prime TRX40-Pro S, işlemcinizin yaratıcılığınızı yakalamasını garantileyen 16 güç aşaması barındırır.
 

ProCool II Bağlantıları

ProCool II bağlantılar, EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bir bağlantı sağlar. İkinci nesil bu bağlantılar, metal zırh ve katı pinlerle daha iyi ısı dağılımı sağlarken, düzgün yapılmayan bağlantıları bir BIOS POST mesajı ve uyarı LED'iyle de gösteriyor.
 
 

16 Güç Kademesi

Prime TRX40-Pro S'in VRM'leri, AMD'nin en yeni işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimliliği sağlayan 16 adet güç kademesinden oluşur.
 

Yüksek Kalite Bobin ve Kapasitörler

Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve daha iyi performans sunmak için üretildi.

Belleğiniz Daha Hızlı Çalışsın

TRX40 platformu, birçok alanda güçlü bant genişliği sunar. Dört kanallı bellek kontrolcüsü de, sekiz yuvada toplamda 256 GB'a kadar DDR4 bellek destekler.

Çoklu Ekran Kartı Desteği

“Tamamen dolu”, işlemcinizden 64 taneye kadar PCIe 4.0 hattı aldığınızda bambaşka bir anlama geliyor. Bu hatlar kartın üç PCIe x16 yuvası üzerinde x16/x16/x16 konfigürasyonuyla ayrılabiliyor, böylece iş verimliliğinize katkı sağlamak için tüm gücü GPU'ya verebiliyorsunuz. İster bir CAD profesyoneli, ister 3D artist ya da diğer içerik üretim uzmanlarından olun.

Üçlü PCIe 4.0 M.2

Dahili M.2 ile Ciddi Hız
 
Profesyonel içerik üretim uygulamaları, hızlı katı hal depolaması gerektirir. Bu yüzden Prime TRX40-Pro S de en yeni NVMe SSD'lerle uyumlu üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvasına sahiptir. Tüm yuvalar 110mm'lik sürücülere kadar destek sunarken, ultra hızlı veri aktarımı için boot edilebilir RAID konfigürasyonları da oluşturulabilir.

USB 3.2 Gen 2 Type-C Ön Panel Bağlantısı

Geleceğe Hazır Bağlantılar
 
Birden fazla USB girişiyle çevre birimlere sahip son teknoloji sistemler mümkün. Uyumlu kasalar için daha hızlı USB 3.2 Gen 2 bağlantılı ön panel Type-C bağlantısı da dahil.
 • Intel Ethernet

  En yeni Intel® I211-AT Ethernet'in daha hızlı ve akıcı veri aktarımı için işlemci kullanımını azaltma ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP veri akışı sağlama gibi avantajları vardır.

 •  

 • LANGuard

  ASUS LANGuard, sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörleri kullanarak daha güvenilir bir bağlantı ve daha iyi bir veri akışı sunan, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.

 •  

 • Turbo LAN

  cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisine sahip Turbo LAN, sezgisel bir arayüz üzerinden uygulamalara öncelik tanımanızı sağlar ve ağ gecikmesini azaltır.

 •  

Çekirdeğine kadar Serin

Verimli içerik üretimi, güvenilir ve profesyonel bir temel ister. Prime TRX40-Pro S, sisteminizin yoğun iş yükleri altında serin ve kararlı kalmasını, böylece odağınızın yaratıcı hedeflerinizde kalmasını sağlayan, birden çok dahili ısı bloğu ve bir dizi hibrit fan girişi barındırır.

M.2 Isı Bloğu

İki M.2 yuvası, sıcaklıkla yaşanabilecek yavaşlama ve bunun sonucunda ağır işlerde oluşabilecek performans kaybıyla savaşmak için dev bir ısı bloğu ile kaplıdır.

VRM Isı Bloğu ve Termal Pedler

Dev bir VRM ısı bloğu ve yüksek kalite termal pedler, MOSFET'ler ve bobinlerden ısı transferini iyieştirerek, daha iyi bir soğutma performansı sunar. Bir fan tutucusu da ek soğutma seçeneği için kutuda yer almaktadır.

SoC VRM Isı Bloğu

Prime TRX40-Pro S, yonga setinin fanının hava akışı yönüne yerleştirilmiş bir SoC VRM ısı bloğu ile bellek hız aşırtması sırasında SoC VRM'in serin kalmasını sağlar.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü

Hızlı Aktarımlar için Özel Soğutma
 
PCIe 4.0, yonga setinden geçen verinin iki katı olmasını, ancak önceki nesilden daha fazla ısı oluşturmasına neden olur. Prime TRX40-Pro S, aktarımlar sırasında yavaşlamayı engellemek için üst tarafında kolay erişim ve bakım için vidaları bulunan, aktif olarak soğutulan bir ısı bloğu barındırır.
 

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü:

Hava Bölmesi: Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar.
 
Kanatçıklı Isı Bloğu: Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.
 
Özel Delta Superflo Fan: Özel düşük gürültülü fan, 60 bin saatlik L10* ömre sahip bir yüksek dayanıklılığa sahip rulman barındırır, hızı ise Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden ayarlanabilir.
 
* L10 rulman ömrü, rulmanın %90'ının başarılı şekilde çalışmaya devam etmesinin beklendiği saat sayısını gösteren bir standart ölçektir.

Daha Serin Tasarım

Prime TRX40-Pro S, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.
 
Çoklu Sıcaklık Kaynakları
Her giriş, dinamik olarak üç termal sensörü referans alabilir, bununla birlikte grafik kartı ve CPU'nun yoğun kullanıldığı işlerde soğutmayı optimize etmek için desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını da Fan Xpert 4 üzerinden haritalandırabilirsiniz.
 
Çift Pompa Girişi
Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompaları için 3A üzeri güç sağlayan özel bir giriş, buna ek olarak AIO'lar için ikinci bir özel giriş.
 
Akıllı Koruma
Her fan girişini aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı koruyan, özel bir entegre devre.
 
4-Pin PWM/DC Fan
Kart üzerindeki her giriş, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

İstediğiniz Gibi Ayarlayın

Kapsamlı kontroller, ASUS Prime serisinin temelini oluşturur. Prime TRX40-Pro S, sisteminizin her yönünü ayarlamanız ve performans ayarlarını işinize göre düzenlemenizi sağlayan, esnek araçlara sahiptir, böylece üretkenliğinizi maksimuma taşır.
 

5 Yönlü Optimizasyon

Tek tık, tüm o karmaşık ayarları halleder. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Sistemin önemli özelliklerini dinamik olarak iyileştirir, sisteminize özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.
 
Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre iyileştirilmiş hız aşırtma ve soğutma profilleri sunan otomatik ayar yazılımı.
 
Günlük kullanımda fanlar sessiz kalırken, CPU veya GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde uygun bir hava akışı sağlarlar.
 
Stres testi işlevi, CPU veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmenize ve hız aşırtmanıza yarar.

CPU Performans Artışı

TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.

Tam Enerji Verimliliği

Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.

Hava veya Sıvı Soğutma için Esnek Soğutma Kontrolleri

Prime TRX40-Pro S ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden kapsamlı fan kontrolüne sahip olursunuz. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da alına çeken Extreme Quiet modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.

Hassas Dijital Güç Kontrolü

Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkân tanır.

Uygulamaya Özel Optimizasyon

Turbo App, uygulama seviyesinde CPU hız aşırtması, fan profilleri, ağ veri öneliği ve ses ayarı iyileştirmesi yapmanızı sağlar. Yani yaptığınız işe göre mükemmel şekilde iyileştirilmiş bir sisteme sahip olursunuz.

UEFI BIOS

Ödüllü UEFI BIOS, sisteminizi ayarlamanız için her şeyi sağlar. Yeni başlayanlar için basitleştirilmiş seçeneklerden, uzmanlar için kapsamlı özelliklere kadar.
 

Ciddi Uzmanlar için Gelişmiş Ayarlar

Sisteminizin ayarlarını derinlemesine yapmaya hazır olduğunuzda, Gelişmiş Mod tam kontrol sunar. Her bölüm sezgisel olarak ayarlanmıştır ve dahili arama özelliği, bulmak istediğiniz ayarı kolayca karşınıza çıkarır. Soğutma parametrelerini ayarlayın, profilleri kaydedin, hız aşırtma uygulayın ve en yeni Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarın.
FlexKey
FlexKey, sistemin yeniden başlatma tuşunu Aura aydınlatmayı açıp kapamaya, Safe Boot'u aktifleştirmeye ya da direkt olarak UEFI'a boot etmek için ayarlanmasını mümkün kılar.
 
Arama İşlevi
Aradığınız ayar veya seçeneğe hızlı ve kolayca ulaşın.
 
ASUS Kullanıcı Profili
Ayarlarınızı farklı BIOS sürümleri arasında taşıyın ya da arkadaşlarınızla paylaşın.
 
Favorilerim
Hızlıca ayar seçeneklerini keşfedin ve tercih ettiğini araçları listeye ekleyin.

Hızlı ve Basit Kurulum

Kurulumu kolaylaştırmak için tasarlanan EZ modu, tüm önemli ayar ve istatistikleri tek bir sayfada sunar. Yönlendirici sihirbazlar, sürükle-bırak özelliği ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa sürede çalışır hale gelecek.
Sezgisel Grafik Fan Kontrolü
Fare ile basitçe bir kavis çizerek, her fanı ince bir şekilde ayarlayın.
 
EZ DOCP
DRAM performansını tek tıkla iyileştirin.
 
Aura Açık/Kapalı Modu (Gizlilik)
Aura RGB aydınlatmayı ya da kart üzerindeki her LED'i kolayca açıp kapatın.
 
SATA Bilgisi
Sürücüleri kolay tanımanız için SATA giriş detayları.
 

Küçük Şeyler Büyük Fark Yaratır

Saf ses kalitesi için özel kodekleri kullanmaktan, özel bir görünüm için sezgisel RGB aydınlatma kontrollerine kadar, deneyiminizin tümünü iyileştirmek için küçük detayları önem veriyoruz. Prime TRX40-Pro S, daha keyifli bir üretim için sisteminizi kişiselleştirmeniz için size ihtiyacınız olan araçları sağlar.

Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı

Rahatlıkla Kurun
 
ROG serisi anakartlarla öncülüğünü yaptığımız hazır Giriş/Çıkış kalkanı ile şekil, işlevle buluşuyor. Prime TRX40-Pro S'de mevcut olan bu özellik, sistem kurmayı kolaylaştırıyore.

FlexKey

Kasa Yeniden Başlatma Tuşu – Yeniden Atayın
 
Yeni eklenen bir UEFI seçeneği olan FlexKey, kasanızda nadiren kullandığınız yeniden başlatma tuşunu, farklı bir işleve atamanızı mümkün kılıyor. Güvenli başlatma ya da direkt olarak UEFI'a girmenizi sağlama gibi işlemlere yeniden atayabilirsiniz. Buna ek olarak FlexKey, anakartın Aura aydınlatmasını açıp kapatmak için de kullanılabilir.

BIOS FlashBack™

İşlemci ve RAM olmadan BIOS Güncelleyin
 
BIOS FlashBack, en basit ve en güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yöntemidir. (UEFI) BIOS dosyanızı FAT32 ile biçimlendirilmiş bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack yuvasına takın ve tuşa basın. Güncellemeleri bir bellek ya da işlemci olmadan da yapabilirsiniz.
 • Prime TRX40-Pro S, Realtek ile yakın çalışmanın bir sonucu olarak tasarlanan, benzersiz bir ses kodeği, Realtek S1220'yi barındırır. Aynı zamanda stereo hat çıkışında 120dB, hat girişinde ise 108dB sinyal-gürültü oranı barındırarak, saf ses kalitesi sunar. Buna ek olarak yeni empedans tespit devresi, sesin yüksekliğini kulaklığınıza göre otomatik olarak ayarlar.
 •  
 • DTS:X® Ultra, daha iyi oyun, sanal gerçeklik için ses özelliği ekler. DTS:X Ultra kanal, sahne ve nesne tabanlı sesleri destekler, böylece destekleyen içeriklerde sesin içinde kaybolmanızı sağlar. Bununla birlikte DTS® kodekleri için ön işlem iyileştirmeleri ve cihaz seviyesinde ayarlama sağlar.
 •  

Sizi Oyunun İçine Sokan Kusursuz Ses

Ön Güç Düzenleyicisi

Düzenli performans için güç giriş gürültüsünü azaltır.
 

Ses Kalkanı

Analog ve dijital bölümleri ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.
 

Sol ve Sağ Yollar İçin Ayrı Katman

Ses yolları arasında karışmanın en azda olmasını garantiler.
 

Entegre Amfi

Yüksek ya da düşük frekanslarda azalma olmadan yüksek empedanslı kulaklıkların kullanılmasını sağlar.
 

Cızırtı Engelleyici Devre

Tüm ses çıkışlarındaki başlangıç cızırtısını azaltır.
 

Yüksek Kalite Japon Kapasitörler

Yüksek kalite parçalar, sıra dışı doğrulukta, sizi içine çeken bir ses imzası sunar.
 

Aura Sync

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın
 
İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için birçok işlevsel ayar ile tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de sayısı giderek ardan Aura özellikli ASUS donanımlarıyla senkronize edilebilir.

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık

Prime TRX40-Pro S, ikinci nesil programlanabilir RGB cihazlarındaki LED'lerin sayısını tespit edebilen, iki adet Programlanabilir Gen 2 RGB girişe sahiptir. Böylece belirli cihazlara özel hazırlanmış aydınlatma efektleri mümkün hale gelir. Yeni girişler aynı zamanda halihazırdaki Aura RGB ürünlerle de uyumluluk sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket sTRX4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® TRX40

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

8

Maks. Ram Desteği

256GB

Desteklenen Ram Hızı

3200 MHz - 2933 MHz - 2800 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4666 MHz

Sata 6Gb/s

8

M.2 Yuva Sayısı

1

USB 3.2

11

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek ALC S1220 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.839,67 TL 5.519 TL
4 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.839,67 TL 5.519 TL
4 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.759,50 TL 5.519 TL
3 1.839,67 TL 5.519 TL
4 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 1.379,75 TL 5.519 TL
4 1.379,75 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.519 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.519 TL 5.519 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.839,67 TL 5.519 TL
4 1.379,75 TL 5.519 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS PRIME TRX40-PRO S AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666MHz (O.C) RGB Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı