• Soket Tipi: Soket 1151
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3500 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
MAXIMUS VIII H-ALPHA / 84427

ASUS MAXIMUS VIII HERO ALPHA Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C) Anakart

3.200 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS MAXIMUS VIII HERO ALPHA Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C) Anakart

ASUS MAXIMUS VIII HERO ALPHA INTEL Z170 SOKET 1151 DDR4 3800MHZ(O.C) ANAKART

ASUS MAXIMUS VIII HERO ALPHA


Dünyanın ilk dahili RGB girişe sahip Z170 oyuncu anakartı


6. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket.

Çift DDR4 3800 (OC) desteği.


Oyun için En İyi Bağlantı; Aura RGB şerit girişleri, 2x2 802.11ac MU-MIMO Kablosuz, U.2 ve M.2 ile Intel ile güçlendirilen USB 3.1 kontrolcüsü


En İyi Oyun Performansı – Oto-ayar, 2. nesil T-Topolojisi ve OC Tasarımı ile 5-Yönlü Optimizasyon


Oyun için En İyi Ses – sezgisel Sonic Studio II ile SupremeFX 2015 yeniden icat edildi.


Oyun için En İyi Ağ; Sınıfının en iyisi Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojileri


Oyun için En İyi Koruma – özenle seçilmiş kaliteli üst düzey malzemelerle maksimum dayanıklılık.


ROG size dahasını veriyor – daha fazla oyun odaklı yazılım, hem de hepsi ücretsiz!

Yaklaşık 10 yıldır Republic of Gamers (ROG), dünyanın en iyi oyuncu ve PC profesyonellerini heyecanlandırmak için sıradışı tasarım ve performans sundu. Ancak işimiz daha yeni başlıyor. Tarz, performans ve özellik dolu Maximus VIII Z170 serisi anakartlarımızla rakiplerimiz korksun, oyuncular hazır olsun ve profesyoneller limitleri zorlamaya hazırlansın - ROG tüm engelleri aşmaya hazır!

 

RGB İLE KOLAY IŞIKLANDIRMA

AURA 4-PIN RGB-ŞERİT GİRİŞİ & AYDINLATMA KONTROLÜ

Harici RGB kontrolcülerini bir kenara atın! ROG'un Aura RGB Şerit girişiyle, kasanızda ve odanızda muhteşem renkleri göstermek artık hızlı ve kolay: Standart 12V RGB şeritlerini 4-pin Aura RGB-şerit girişini takın ve ışıkları istediğiniz gibi yönetin. Sabit, atışlı ve yanıp sönen efeklteri deneyin veya renklerin zaman içinde müzikle veya işlemci sıcaklığıyla değişmesini izleyin.

 

Maximus VIII Hero Alpha, kasanızda çoklu renkli aydınlatma sağlamak için anakartın güçlü dahili RGB LED'leriyle veya RGB şeritleriyle büyüleyici Aura ışık kontrol yazılımını barındırır. Aura'yı açın ve altı farklı aydınlatma şemasının yaratıcı özgürlüğünü deneyin.

OYUN İÇİN EN İYİ SES

Gözleriniz kapalı asla kazanamazsınız, o yüzden savaş alanı için en iyi ses kulak verin! ROG'un muhteşem ses uzmanlığı, sıradışı AR-GE'nin bir sonucudur ve bunun sonucunda ortaya çıkan kristal netliğinde ses sunan SupremeFX, anakarta dahili olarak muhteşem bir ses sunar.

 

ŞAMPİYONLARA LAYIK SUPREMEFX 2015

Maximus VIII Hero Alpha'nın dahili ses kartı sadece iyi olmakla kalmıyor - bulabileceğinizin en iyisi! En iyi oyuna özel ses giriş ve çıkışlarından, özel kalkanlı tasarımdan ve aralarında en saf ses kalitesi için her kulaklığı (32-600 ohm) optimize eden Sonic SenseAmp, 2VRMS kulaklık amfisi, Nichicon kapasitörler, ultra düşük jitter clock ve Hyperstream™ teknolojisine sahip ESS® ES9023P dijitalden analoga çeviricinin (DAC) de bulunduğu özenle seçilmiş malzmelerden yararlanırsınız. SupremeFX 2015 aynı zamanda sezgisel Sonic Studio II'yle mükemmel eğlence için farklı ses efektleri kullanmanızı sağlar - buna ek olarak takım içi iletişimi tam netlikte yapmanız için Perfect Voice gürültü engelleme teknolojisini de barındırmaktadır.

 

Casting Enhancer


Casting Enhancer (Yayın Geliştirici) hem yayın hem de kayıt ses kalitesini arttırır, gürültüyü engelleyerek tüm seste kararlılık oluşturur. Aynı zamanda oyun içi ve müzik dosyalarında zengin detayları ve bas efektlerini geliştirir.


Perfect Voice


Perfect Voice oyun içi sohbette gürültüyü azaltır ve her takım arkadaşınızı rahatça duyarak tüm komutları anında yakalamanızı sağlar.


Sonic Studio


Tek tıklama ile sanal surround işlevi, stereo (2.0-kanal) kulaklıklarda bile 7.1 kanalı işler. İçerisinde Reverb, Bas Geliştirme, Ekolayzır, Voice Clarity ve Smart EQ gibi beş farklı muhteşem ses kontrolünü de barındırır - her duyduğunuz sesin muhteşem olmasını garantiler.


 

OYUN İÇİN EN İYİ PERFORMANS Daha yüksek performans daha akıcı oyun demektir - bu da kazanmak için daha çok şans anlamına gelir. En iyi hız aşırtma (OC) tasarımı, UEFI BIOS ve sezgisel OC aracı ve yazılımıyla, rakipsiz performansı deneyimleyeceksiniz - ASUS'a özgü soğutma tasarımıyla da sisteminiz bir damla bile "terlemeyecek".

 

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!


SİZE VE OYUNUNUZA ÖZEL PERFORMANS, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ, HATTA AĞ VE SES AYARLARI!


Maximus VIII Hero Alpha'lı bilgisayarınızın oyun performansını en üst seviyeye taşımak için bir uzman olmanıza gerek yok - çünkü 5-Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek bir tıkla halleder! ASUS'a özgü teknoloji, dinamik olarak sistemizin anlık durumuna göre önemli ayarlarını optimize eder, böylece muhteşem işlemci performansı, günlük güç tasarrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar ve hatta kullandığınız uygulamalara özelleştirilmiş ses ve ağ ayarlarına sahip olursunuz. Kısacası 5-Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, üretkenlik veya herhangi bir amaç için mükemmel durumda olmasını garantiler!


Oyunlar hızlı ve akıcı, yüksek performansta, bant genişliğinde öncelik verilmiş ve canlı renklerle çalışır.

Fanlar günlük kullanımda fısıltı sessizliğinde, oyun sırasında ise sıradışı soğutma sergileyerek çalışır.

Akıcı çalışan uygulamalar için takılma yaşanmaz, ağır yük altında bile.

Enerji harcamaları azalır ve böylece paradan da tasarruf edersiniz.


Anlık işlemci performans artışı

 

Bilgisayarınızın gizli oyuncu kişiliğini ASUS AI Suite 3 ile anında açığa çıkarın! TurboV İşlemci Ünitesi (TPU), hassas voltaj kontrolü ve işlemci ile grafik kartı için gelişmiş takip sağlayarak, işlemci frekanslarını ve oranlarını, optimize performans için ayarlamanızı ve grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmanızı sağlar.*

 

*Grafik kartı QVL'ine göz atınız.


 

Tam enerji etkinliği


Enerji İşleme Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı, sistem çapında enerji tasarrufunu deneyimleyeceksiniz. EPU otomatik olarak güç tüketimini sisteminize göre belirler ve ayarlar. EPU aynı zamanda işlemci vatını belli bir seviyeye çekerek, Away Mode ile daha fazla tasarruf sağlatır, buna ek olarak kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatır ve grafik kartının güç seviyesini de düşük bir seviyeye çeker. Yani oyunda tam güç, siz uzaktayken tam tasarruf sunar!

Tasarımdan Serin Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriy ile rahatsız olmadan oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirleme, Fan Xpert 3 ile her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültünün en iyi dengesinde çalışmasını sağlar, siz de tüm performansı rahatsız olmadan yaşarsınız.

 

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Hızlıdan da hızlı gitmeniz için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız vardır - Bu yüzden & MAXIMUS VIII Hero Alpha anakartlar, maksimum hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve muhteşem güç etkinliği için ASUS Digi+ Güç Kontrolü ile donatılmıştır. Digi+ Güç Kontrolü, endüstri lideri dijital güç kontrolcüsüdür, daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 özellikleriyle tam uyumludur.

Favori uygulamalarınızı ve oyunlarınızı otomatik kolaylıkla hızlandırın


ASUS'a özgü Turbo App'in sezgisel ayar paneli, birden çok donanım bileşenini hızlandırarak, oyun performansını en üst seviyeye taşır, işlemcinizin hızını aşırtır, fanlarınızı ayarlar ve ağ üzerindeki veriye öncelik sunar ve ses ayarlarını optimize eder - hem de otomatik olarak. Turbo App öncekinden de güçlü. Sonic Studio II ve KeyBot II üzerinde hazırladığınız profillere bağlanır!

OC TASARIMI


ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ


Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.

 


ASUS Pro Clock'ın Avantajları


Düşük açılma süresi

Yüksek hız aşırtmalardaki aşırı durumlarda daha düşük jitter

Ağır yüklü hız aşırtmalarda arttırılmış kararlılık


* BCLK hız aşırtma aralığı, CPU'ya, soğutmaya, anakart desteğine ve ayarlara göre değişiklik gösterebilir. Belirli durumlarda 650MHz'e kadar çıkılabilir.


Belli şartlarda 650MHz'ye kadar mümkündür.

DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ


İkinci nesil ASUS T-Topolojisi, DDR4 bellek hız aşırtmasını 3733MHz'ın üstüne tüm bellek yuvaları doluyken taşıyor - bu da Maximus VIII Formula bilgisayarınızdan en iyi oyun performansını almak demek! 
ikinci nesil T-Topolojisi, sinyal iletiminin zamanla örtüştüğünü garantiler
gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumluluk sağlar.

 

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

 

EZ FLASH 3


En güncel BIOS sürümünü internet üzerinden ve BIOS'tan çıkmadan yapın.

SMART


Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T günlüklerini kontrol edin.

Kolay Ayar Sihirbazı - Hız Aşırtma ve RAID


Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın ya da RAID kurulumunuzu daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için hızlandırın!

Sık Kullanılanlar


Ayarlama seçenekleri ve tercih edilen ayarları hızlıca bulun.

 

EZ mode

 

Sezgisel Grafik Fan Kontrolü:

Her fanı farenizle bir eğim çizere ince ayarlayın.

 

EZ XMP

DRAM performansınızı bir tıkla arttırın.

 

SATA Bilgisi:

Cihazları kolay hatırlamak için SATA port detaylarına bakın.

 

Hızlı Saat Ayarlaması:

Tarihi ve saati fare kontrolüyle değiştirin.

 

 

Gelişmiş Mod

 

GPU POST

Belli ASUS grafik kartlarını otomatik olarak belirleyin ve detaylı bilgilerini görün.

 

Secure Erase

SSD'lerinizi fabrikadan çıktığı hale döndürün.

 

Son Değiştirme Günlüğü:

Son değişikliklerinizi listeleyin ve tercih edilen profillerinizi bir USB sürücüye aktarın.

 

SATA Port Yeniden Adlandırma:

Kolay belirleme için SATA portlarınızı yeniden adlandırın.

 

EN İYİ GÜÇ, DİJİTAL OLARAK KONTROL EDİLENDİR


ROG'nin başarılı dijital güç kontrolcüsü, şimdi Texas Instruments NexFET™ MOSFET'ler, MicroFine alaşımlı bobinler, Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörlerle çok daha güçlü. Extreme Engine Digi+ her zaman en temiz çekirdek voltajını sunar!

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını etkin bir şekilde arabelleğe alır ve böylece oyunlarınız ve uygulamalarınız yüksek hızla açılır ve çalışır. RAMCache, milisaniyleri mikrosaniyelere çevirir ve oyun yükleme sürelerini kısaldır ve veri kaybını en aza indirir!

 

 

OYUN İÇİN EN İYİ BAĞLANTI Maximus VIII Formula, her bağlantıyı, en hızlı 802.11 ac MU-MIMO kablosuz, en yeni döndürülebilir USB 3.1 Tip-C ve ışık hızındaki NVM Express cihazlar için en hızlı U.2 soketiyle en üst seviyeye taşır - tüm oyunları en üst vitese çıkarır.

NVME DEVRİMİNE DAHİLİ U.2 BAĞLANTISI İLE KATILIN


Depolamanızın tüm potansiyelini, SSD'lerinizin en yüksek hızda çalışmasını sağlayan devrimsel özellik NVM Express (NVMe) ile açığa çıkarın. Sürücünüzü dahili U.2 konektörüne bağlayın ve tak-çalıştır kolaylığıyla 32Gbit/s gibi yüksek veri aktarım hızını deneyimleyin - hem de PCIe yuvanızı boşaltın!

DAHİLİ M.2 İLE 32GBİT/S'YE KADAR HIZLARA YÜKSELİN


x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbit/s veri aktarım hızını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir ve tüm bilgisayarınızı veya profesyonel uygulamalarınızın çok daha hızlı çalışmasını sağlar.

M.2/U.2 NVMe PCIe RAID DESTEĞİ İLE IŞIK HIZINDA DEPOLAMA HIZI


Tek bir depolama cihazının okuma/yazma hızından memnun değil misiniz? O halde hızlı şerite katılın, iki U.2 ve bir M.2 konektörünü kullanarak birden fazla cihazla RAID yapabilirsiniz. Laboratuvarda çalışan arkadaşlarımız 3386MB/s yazma ve 3575MB/s hızlarına ulaştılar.

ANAKART ÜZERİNDE İKİ USB 3.1 YUVASI İLE 10GBIT/S EN YÜKSEK HIZ


Bir USB 3.1 Tip-A yuvası ve çift taraflı USB 3.1 Tip-C ile 10Gbit/s'a kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz. USB 3.1, halihazırdaki USB cihazlarınızla da tamamen uyumludur. ASUS'a özel USB 3.1 Boost teknolojisiyle de USB 3.1 performansını daha da yukarı taşıyacaksınız!

OYUN İÇİN EN İYİ AĞ Gecikme kaybedilen frag'lar anlamına gelir, bu yüzden Maximus VIII Formula anakartlar, üstün donanım ve yazılımı sunarak, ROG sisteminiz gecikmeyi engellerken, siz de oyuna odaklanabilirsiniz.

 

DAHA FAZLA VERİ, DAHA AZ İŞLEM, DAHA HIZLI ÇEVRİMİÇİ OYUN

ROG, daha hızlı ve akıcı oyun için içerisinde Intel® Ethernet (I219-V) barındırır. Intel'in LAN'ının işlemci gücünü azaltma ve daha yüksek TCP ve UDP veri geçişi sağlama şeklinde çifte avantajı vardır. Böylece oyununuz için daha fazla güç sağlanır.

 

YÜKSELTİLMİŞ ÇIKIŞ EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte prosesler, Maximus VIII Formula anakartınızın bağlantısını korur ve arttırılmış veri çıkışıyla birlikte elektrostatik olarak korunan ve akım korumasına sahip bileşenlerle (ESD Korumaları), 1.9 kat daha yüksek statik elektrik toleransına ve akım dalgalanmalarında 2.5 kat daha iyi korumaya sahiptir.

MU-MIMO İLE 2X2 802.11AC KABLOSUZ


Maximus VIII Hero Alpha, 867Mbit/s* aktarım hızları için yeni nesil 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenlere sahiptir - ayrıca en son Çoklu Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisiyle her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesi garantilenir.


  * Gerçek hız değişiklik gösterebilir ve kablosuz erişim noktası 802.11 a/b/g/n üzerinde çalışır. Windows 10 henüz kablosuz erişim noktası işlevine sahiptir.

  ** MU-MIMO hazır istemci gerektirir.

GECİKMEYİ YOK EDİN, AKICI OYNAYIN

GAMEFIRST IV BETA

 GameFirst IV Beta ağ trafiğinizi daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - şimdi de Multi-Gate Teaming özelliğiyle maksimum bant genişliği ve en akıcı oyunu sağlamak için tüm ağlarınızı bir arada kullanır. Aynı zamanda yeni uygulama verilerini işleyerek bir veritabanına aktaran Intelligent Mode ile, her oyunun en iyi performans için optimize edilmesi de sağlanır.

 

MULTI-GATE TEAMING Tüm ağ geçitlerinizi en yüksek bant genişliği için bir arada kullanın ve bağlantıları uygulamalara adayarak en akıcı oynanışı yakalayın.

 

 

OYUN İÇİN EN İYİ KORUMA

Bir oyuncu olarak kararlılık ve dayanıklılık istersiniz, ROG uzun ömürlü, en üst kalite malzemelerle ASUS'a özgü kurulum tasarımlarını tüm kart üzerinde barındırır - en iyi oyun deneyimini garantiler.

 

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


3x daha uzun ömür, sıradan panellere göre


ESD Korumaları


2x daha yüksek elektrostatik koruma. ESD Korumaları PS2, USB, ses ve LAN yuvalarını korur


Arkaplakalar


2 arka plaka ek soğutma, koruma ve güçlendirme sağlamak için


TrueVolt USB


2 ayrılmış USB güç desteği, kaya gibi sağlam 5 voltu tüm USB yuvalarına gönderir, en az veri kaybı için güç dalgalanmaları azaltılır

İşlemci monteleme aracı


1 katmanlı koruma, soket pin hasarından


Q-connector


1 parça tüm ön panel kablolarını düzenler


Q-Slot


1 klips grafik kartını değiştirmeyi veya güvene almayı garantiler


Q-DIMM


1 taraflı klips ile süper basit, süper güvenli bellek modülleri


DRAM Aşırı Akım Koruması


1 ek yenilenebilir sigorta, bağlantı yuvalarını ve DRAM'i aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı korur


Siyah nikel kaplı Q-Shield


0 acı! Ellerinizi kesik ve yaralanmalardan koruyun


OYUNDA KALIN


OVERWOLF


Siz oyundayken e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı sağlayan, oyun oynarken yayın yapmanıza veya oyununuzu kaydetmenize imkan tanıyan ve ROG renkleriyle bezeli Overwolf uygulaması.

ÜCRETSİZ KLAVYE YÜKSELTMESİ

KETBOT II

Özel bir mikro işlemci ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile sunulan ücretsiz klavye yükseltmesi. Makrolarınızı klavye üzerinden kaydedin, anlık olarak profil değiştirin, F1-F10 tuşlarına özel kısayol özellikleri ekleyin ve PC'niz kapalıyken klavyeden açın!

 • Intel® Z170 Yonga Seti

  Intel® Z170, 6. nesil Intel LGA1151 Core™ i7/Core i5/Core i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılar, artırılmış bant genişliği ve stabilite sağlayarak gelişmiş performans sunar. Z170 buna ek olarak maksimum 10 USB 3.0 yuvası, 6 SATA 6Gbit/s yuvası, 32Gbit/s M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sağlar. Intel Z170 aynı zamanda dahili grafik (iGPU) fonksiyonları da sağlayarak, en son Intel dahili grafik performansını da deneyimlemenize imkan tanır.

 • 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcilere hazır

  Bu anakart iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yolu, ayrılmış yonga seti ile grafik, bellek ve PCI Express kontrolörü destekleyen LGA1151 6. nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekler.

 • PCI Express 3.0
 • Display Port
 • Core i3
 • HDMI
 • Core i5
 • Core i7
 • Celeron
 • Pentium
 • DDR4

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel Z170

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3500 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0P50-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.066,67 TL 3.200 TL
5 640,00 TL 3.200 TL
6 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.600,00 TL 3.200 TL
3 + 3 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.066,67 TL 3.200 TL
2 + 4 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.600,00 TL 3.200 TL
3 1.066,67 TL 3.200 TL
4 800,00 TL 3.200 TL
5 640,00 TL 3.200 TL
6 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.066,67 TL 3.200 TL
2 + 4 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 640,00 TL 3.200 TL
3 + 3 533,33 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.200 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.200 TL 3.200 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.066,67 TL 3.200 TL
4 + 2 533,33 TL 3.200 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı