• İşlemci Ön Bellek: 8 MB
 • İşlemci Teknolojisi: Core i7
 • İşlemci Markası: Intel
 • İşlemci Hızı: 3.4 GHz
 • İşlemci Numarası: 4770
 • Ram (Sistem Belleği): 8 GB
 • Ram Tipi: DDR3
 • Kasa Boyutu: Middle Tower
M51AD-TR010S / 74436

ASUS M51AD-TR010S INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB AMD R7 240 WIN8.1

İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:

Bilgisayar bende var hiçbir sorun yaşamadım 2 aydır kullanıyorum 10 -15 tane oyun olmasına ragmen kasmadı Fiyatı 1700 çokda uygun Öneririm

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS M51AD-TR010S INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB AMD R7 240 WIN8.1

ASUS M51AD-TR010S INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB 1 TB 2 GB AMD R7 240 WIN8.1 ÖZELLİKLERİ


M51AD
Yaratıcılık ve Eğlencede Yeni Bir Düzey

Windows 7 Home Premium , 64bit ya da diğer sürümleri mevcut

En yeni 4. nesil Intel® Core™ işlemciler ve NVIDIA® GeForce® GTX ekran kartı ile donatıldı

Daha gelişmiş ses kalitesi sağlayan ASUS SonicMaster ses teknolojisine sahip ilk masaüstü bilgisayar

ASUS Power Pack — taşınabilir batarya olarak da kullanılabilen çıkarılabilir UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı)1
ASUS Akıllı Soğutma teknolojisi, çalışma sıcaklığını 11.42 'ye kadar düşürür.
Parlak yüzeylere kıyasla parmak izlerine daha dayanıklı olan mat kaplama ile özel dokulu ön yüzey
ASUS USM, sabit sürücü kapasitesini arttırmayı kolaylaştırır ve USB 3.06'dan iki kat fazla veri hızı sunar
Ön USB 3.0 portları ile mobil cihazların daha hızlı şarj edilmesini sağlayan Ai Charger teknolojisi
Akıllı telefon ve tabletleri kablosuz olarak şarj etmeye yarayan ASUS Kablosuz Şarj tepsisi5
Uzaktan Kumanda – Mobil cihazınız aracılığıyla bilgisayarınızdaki dosyalara istediğiniz yerden erişin
 

Güvenilir Performans

ASUS M51 Masaüstü Bilgisayar, kesintisiz çoklu görev deneyimi ve yüksek performanslı oyunlar için en yeni 4. nesil Intel® Core™ işlemciler ve NVIDIA® GeForce® GTX ekran kartı ile donatıldı. M51 masaüstü bilgisayarlar, daha soğuk ve sessiz çalışma performansı sağlayan ASUS Smart Cooling teknolojisi ve akıllı telefonlar ile tabletler için taşınabilir batarya olarak da kullanılabilen çıkarılabilir bir UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) olan ASUS Power Pack donanımına da sahip. M51 ayrıca, daha gelişmiş ses kalitesi sağlayan ASUS SonicMaster ses teknolojisine sahip ilk masaüstü bilgisayar.

 

Güç Emrinizde

Masaüstü bilgisayara dair tüm hayallerinizi gerçekleştirir

Yeni 4. nesil Intel® Core™ işlemciler, güçlü 3D grafikler ve gelişmiş ses ile donatılan ASUS M51 masaüstü bilgisayarlar, her türlü uygulamanın ihtiyacı olan performansı fazlasıyla sunar.


 
Yeni nesil işlemci

Üst düzey çoklu-görev performansı sunan yeni 4. nesil Intel® Core™ işlemciler, 4k UltraHD video oynatma, yüksek çözünürlüklü fotoğraf düzenleme ve son çıkan oyunları en yüksek kalite ayarlarında oynama gibi en zorlu görevlerin bile kolaylıkla yerine getirilmesini sağlar.

Etrafınızı sesle kuşatın

Sesleri gerçek hayattaki gibi sunan ASUS SonicMaster teknolojisine sahip ilk masaüstü bilgisayar. Technical GRAMMY Award® sahibi Waves'in sunduğu Maxxaudio ile birlikte müzikte incelikli ayrıntılar, oyun ve filmde zengin ve surround ses, konuşma ve kayıtta ise net sesler sunar. Hoparlörünüzün veya kulaklığınızın boyutları ne olursa olsun, mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ayar bulunur.

Oyunda yeni bir boyut

NVIDIA® GeForce® GTX ekran kartı, yeni çıkan oyunları olmaları gerektiği gibi; en yüksek çözünürlük, maksimum görüntü kalitesi ve akıcı FPS oranı ile oynamanızı sağlar. ASUS M51 masaüstü bilgisayar ile olayların tam ortasında yer alırsınız.,

Güçlü ve Güvenilir bir Deneyim

Güvenilirlik ve müşteri memnuniyetinde öncü

ASUS masaüstü bilgisayarlar en iyi üretim kalitesi, yenilik ve uzun ömürlülük geleneğini simgelemektedir. PCWorld ABD’nin 2012 Güvenilirlik ve Servis araştırmasına göre kullanıcılar Windows® tabanlı masaüstü bilgisayarlar arasında güvenilirliği, değeri ve sessiz çalışması ile ASUS’u bir numaralı tercihleri olarak belirlemişlerdir. ASUS masaüstü bilgisayarlar; performansları, tasarımları ve bağlantı seçenekleri ile daha birçok övgü almıştır.
Kaynak: 1 
ASUS Power Pack1

ASUS Power Pack, cihazları yoldayken de şarj edebilmenizi sağlayan mobil bir şarj istasyonudur. Masaüstüne takıldığında, ani güç kayıplarına karşı acil güç kaynağı olarak devreye girer ve masaüstünüze 25 saniye boyunca güç sağlar. 25 saniyeden uzun süren elektrik kesintilerinde ise otomatik olarak hazırda bekletme moduna girerek önemli verilerin kaybolmasını engeller.

Soğuk ve Sessiz Olmak için Tasarlandı

ASUS Akıllı Soğutma Sistemi, kararlı ve güvenilir bir işletim sağlamak için işlemci fan hızını sistemin mevcut yüküne göre ayarlar, toz birikmesini azaltır ve çalışma sıcaklığını 11,4℃2'ye kadar indirir.

Dünyanın en iyi anakartları

ASUS masaüstü bilgisayarlar, mevcut anakartların en iyileridir. Bunu çok iyi biliyoruz çünkü onları biz üretiyoruz. 24 yıl önce ilk kez anakart üretmeye başladığımızdan beri 465 milyon anakart sattık ve modellerimiz sadece 2012 yılında bile 1.000'in üzerinde ödül kazandı.

Mükemmeliyet için test edildi

Detaylı ve titiz standartlarımıza uymalarını ve diğer üreticilerin standartlarından üstün olmalarını sağlamak için ASUS masaüstü bilgisayarlar birçok zorlu testten geçirilir. Bu yüzden, yeni bilgisayarınızın aşırı uç sıcaklıklar ve nem seviyelerinden dünyanın dört bir yanına gönderilmeye kadar her türlü zorlukla başa çıkabileceğinden emin olabilirsiniz.

Hız ve Ötesi

Çoklu görev ihtiyaçlarınız için akıllı yenilikler
Ücretsiz 32GB ASUS WebStorage

Ücretsiz 32GB ASUS WebStorage ile üç yıl boyunca3, önemli verilerinizi bulutta güvenle saklayabilir ve Internet bağlantısına sahip herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Yeterince güvenli olmayan USB flaş sürücülere veda edin; istediğiniz yerde ve zamanda müzik dinleyin, sadece bir bağlantı göndererek aileniz ve arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşın. 

Yeni Nesil Bağlantılar

Ai Şarj Teknolojisi ile USB 3.0
Süper hızlı USB 3.0, bir önceki nesil USB4'ye kıyasla 10 kat daha fazla aktarım hızı sağlar ve cihazları %50 daha hızlı şarj eder

SATA 6Gbit/s Bağlantı Noktaları
ASUS masaüstü bilgisayarlar, dahili depolama aygıtları ile yüksek hızda veri aktarımını destekler yani büyük dosyaları kaydetmekten oyunların yeni seviyelerini yüklemeye kadar her şey daha hızlıdır.

Kablosuz Şarj Aleti5

ASUS M51 masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar için kablosuz şarj teknolojisi olan Qi özelliğine sahiptir.* Tek yapmanız gereken Qi uyumlu akıllı telefon veya tableti verilen şarj tepsisine yerleştirmek; pil, fişler ve kablolarla uğraşmaya gerek kalmadan USB girişine takılmış gibi şarj olur.

ASUS Evrensel Depolama Modülü (USM)6

ASUS USM, sabit sürücü kapasitesini arttırmayı kolaylaştırır ve USB 3.0'dan iki kat fazla veri hızı sunar. 


Destek Uygulamalar

 

Anti-virus7

ASUS, en iyi anti-virüs satıcıları (McAfee® ve Trend Micro™) ile birlikte dünya çapındaki tüm son kullanıcılarına entegre güvenlik ve koruma hizmeti sunuyor.

Windows Store

Windows Store'da Windows 8 için tasarlanmış harika uygulamaları keşfedin. Uygulamaları incelemeye başlamak için Başlangıç ekranındaki Store kutucuğuna dokunun veya tıklayın. Hayran kalacaksınız!

ASUS Launcher

İhtiyacınız olan uygulamaları kolayca bulun. Önyüklü ASUS masaüstü uygulamaları bulut, Eğlence ve Ayarlar altında bulabilirsiniz. Dahası, en sevdiğiniz masaüstü uygulamaları ekrana sabitleyebilirsiniz. Kolay ve etkili!

Windows 8 Multimedya İçerikleri

Zengin medya içerikleri hayatınıza renk katmaya hazır! Masaüstü bilgisayarınızda X-box videoları, müzik ve oyunların keyfine varın. Bing Haberler/Finans/Spor/Gezi, çeşitli bilgi ve haber kategorileri sunuyor.

Music Maker ve Video Easy

MAGIX Music Maker ile müzik yaparak ve Video Easy ile videoları düzenleyerek seyircilerinizi büyüleyin! Kolayca kesip karıştırarak kendi şarkılarınızı oluşturun. Kendi filmlerinizi düzenleyin, yazı ve müzik ekleyin, hatta ses ve görüntü kalitesini hızla iyileştirin. 

1. ASUS Power Pack özelliği yalnızca seçili modellerde mevcuttur. Kesin teknik özellikler için ASUS yetkili satıcısına danışın
2. Intel® Core ™ i7 işlemci ile test edildi
3. 3 yıl boyunca 32GB ücretsiz ASUS Webstorage, Windows 8 modelleri için
4. Rakamlar, referans amacıyla USB 2.0 benchmark testleri ile karşılaştırılan teorik değerlerdir. Gerçek hız, cihaza ve sistem durumuna bağlı olarak değişebilir.br /> 5. Kablosuz Şarj Aleti özelliği yalnızca seçili modellerde mevcuttur. Kesin teknik özellikler için ASUS yetkili satıcısına danışın
6. ASUS USM özelliği yalnızca seçili modellerde mevcuttur. Kesin teknik özellikler için ASUS yetkili satıcısına danışın
7. 30 günlük deneme sürümü

 

 

ASUS haber vermekesizin ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Özellikler ülke ve model bazlı olarak farklılık gösterebilir.
Ürün rengi, ek donanım ve yazılım ülke ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir.
Diğer adlar ve markalar ilgili hak sahiplerine aittir.

 

 

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

8 MB

İşlemci Teknolojisi

Core i7

İşlemci Markası

Intel

  İzle

İşlemci Hızı

3.4 GHz

İşlemci Numarası

4770

Ram Özellikleri

Ram (Sistem Belleği)

8 GB

Ram Tipi

DDR3

Ekran Özellikleri

Kasa Boyutu

Middle Tower

Ekran kartı

Ekran Kartı Hafızası

2 GB

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

HDD Özellikleri

Disk Desteği

SATA

Disk Kapasitesi

1 TB

  İzle

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipseti

R7 240

Ekran Kartı Chipset Marka

AMD®

  İzle

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

SD Kart Yuvası

Bağlantı Özellikleri

USB 2.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Audio OUT

Bağlantı Özellikleri

USB 3.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Özellikleri

Audio IN

Bağlantı Özellikleri

HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Wireless

Diğer

Optik Sürücü

DVD±RW Double Layer

  İzle

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Menşei

ÇİN

Garanti

36

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 8.1

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

(5) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.677,00 TL 8.031 TL
4 2.007,75 TL 8.031 TL
5 1.606,20 TL 8.031 TL
6 1.338,50 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.007,75 TL 8.031 TL
2 + 4 1.338,50 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.677,00 TL 8.031 TL
6 1.338,50 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.015,50 TL 8.031 TL
3 2.677,00 TL 8.031 TL
4 2.007,75 TL 8.031 TL
5 1.606,20 TL 8.031 TL
6 1.338,50 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.677,00 TL 8.031 TL
4 2.007,75 TL 8.031 TL
2 + 4 1.338,50 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 2.007,75 TL 8.031 TL
2 + 3 1.606,20 TL 8.031 TL
3 + 3 1.338,50 TL 8.031 TL
6 + 3 892,33 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.031 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.031 TL 8.031 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.677,00 TL 8.031 TL
4 + 2 1.338,50 TL 8.031 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı