• Soket Tipi: Soket 1150
 • Ram Tipi: DDR3
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1333 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
 • Anakart Chipseti: Intel H97
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Menşei: Taiwan
 • Garanti: 24
H97-PLUS / 73381

ASUS H97-PLUS Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz HDMI&DVI Anakart

anakartı bir ay ediyor kullanalı. gerek asus kalitesi gerekse de özellikleri bakımından orta-üst seviye denebilecek bir anakart. yeni çıkacak intel brodvell işlemcileri destekleyecek olması, pci-2 3.0 desteği, ikinici ekran kartını takabilme ile crosfire desteği, sata III olması, m.2 sata desteği, biostan fanları %100 istediğin hıza ayarlayabilme, uefi bios olması, bir de ssd taktım sisteme, uefi olması çok hızlı açıyor sistemi biostan anakart logosunu disable etmeniz gerekir. yoksa 3 saniye daha uzar pc açılışı.. format 5 dk sürüyor süper bişi :) tek eksisi fiyatı denilebilir...

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS H97-PLUS Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz HDMI&DVI Anakart

ASUS H97-PLUS INTEL H97 SOKET 1150 DDR3 1600MHZ HDMI&DVI ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS H97-PLUS


H97 ATX, çoklu görev ve multimedya kullanımı için dayanıklı 5X Koruma, net sesler sunan Crystal Sound 2 ve M.2 ile donatıldı


Kanıtlanmış kalite - 5X Koruma. 1000'in üzerinde uyumlu cihaz. 7000+ saatlik onaylama süreci.

  
Crystal Sound 2 - Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı!

  
Işık hızındaki 10Gb/s M.2 ile sisteminizi hızlandırın

  
Ünlü UEFI BIOS ile yeni EZ Ayar Sihirbazı

  
Fan Xpert 2+ - Üstün soğutma ve sessiz çalışma performansı

  
ASUS HomeCloud - Paylaşım yapmak ve ev sineması için mükemmel bir dijital bilgisayar merkezi

Kanıtlanmış kalite. Ebedi güven. Dünyanın en büyük anakart üreticisiyiz ve tasarımlarımızı sizin gibi kullanıcıların etrafında şekillendirmekle ünlüyüz. Mühendislerimiz, ürünün ömür boyu kaliteli olmasını garanti altına alan zorlu standartları temel alırlar ve gerçek koruma sağlaması için en iyi bileşenleri seçerler. Anakartlarımızın 1.000'in üzerinde bileşen ve cihazla uyumlu oldukları kanıtlanmıştır ve tamamı minimum 7.000 saatlik sıkı bir onaylama sürecinden geçerler. Bu sayede ASUS anakartların tüm ortamlara ve uygulamalara uyacağını bilerek rahat edersiniz. Bilgisayarınızı en iyi temellerin üstüne kurmak için ASUS anakart kullanın.

 

ASUS 5X Koruma Donanım, uzun süreli dayanıklılık için koruma sağlar
Her zaman en iyisi olmaya dayalı görüşümüzle, ASUS anakartınızda yer alan her bir bileşenin özenle seçilmesine son derece önem veririz. Uzun süreli sistem güvenilirliği ve performansını garanti altına almak için durmaksızın kaliteye odaklanıyoruz.
 • ASUS DIGI+ VRM ile hassas dijital güç kontrolü

  Voltaj düzenleyici modüller (VRM'ler), en temel anakart bileşenlerden biridir. İyi bir VRM, işlemci gücünü her an değişen ihtiyaca göre sağlar. ASUS, daha hızlı algılama ve tepki ile ihtiyaca göre hassas işlemci gücü sağlayan dijital güç tasarımını kullanan ilk teknoloji şirketidir. Tam olarak ihtiyaca göre güç sağlanması sayesinde enerji israfını azalırken daha istikrarlı iletim sayesinde sistem kararlılığı da artar.

 • Gelişmiş DRAM aşırı gerilim koruması

  Sıfırlanabilir dahili sigortalar, aşırı gerilim ve kısa devre sonucu oluşan hasarı önler. Bu koruma, giriş-çıkışlardan DRAM'e kadar uzanarak hem sistemin hem de bağlı cihazın ömrünü muhafaza eder.

 • 2,5 kat daha uzun süre dayanan 5K saatlik katı kapasitörler

  Katı kapasitörler, 5.000 saat boyunca 105°C'ye varan aşırı sıcaklıklara dayanabiliyorlar; bu, geleneksel kapasitörlerden 2,5 kat daha uzun bir süre. Bu olağanüstü sağlamlık, daha normal bilgisayar çalışma sıcaklıklarında üstün dayanıklılık sağlar, böylece ASUS anakartlar daha uzun süreler boyunca çalışmaya devam ederler.

 • 3 kat daha uzun ömürlü paslanmaz çelik arka giriş-çıkış

  ASUS anakartların güçlü ve korozyona dirençli arka giriş-çıkış panelleri, pas önleme özelliğini arttıran ince bir krom oksit tabakası ile kaplanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır. 72 saatlik tuz serpme testlerinden geçen paslanmaz çelik ASUS arka giriş-çıkış panelleri, sıradan panellere kıyasla üç kat (3X) daha fazla kullanım ömrüne sahiptir.

 • Elektrostatik boşalmaya karşı koruma sağlayan ESD Koruma

  Elektrostatik boşalma (ESD) aniden oluşabilir ve oluşturduğu hasar genellikle ciddiye alınmaz. ASUS ESD Korumalar, oldukça yüksek standartlara göre test edilirler ve hava ile +/- 10kV, temas ile ise +/-6kV elektrostatik boşalmayı alt edebilirler. Sisteminizi elektrostatik parazit ve hasarlara karşı korumak için kullandığımız aktif koruyucu devre tasarımı, bileşenlerin daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyor.

Klavye ve fare konnektörleri:

Devre üstünde ekstra ESD geçici gerilim sönümleyici (TVS) diyotlar.
VGA konnektörleri:

 D-Sub işlevini korumak amacıyla devre üstünde ekstra ESD TVS diyotları.
USB 3.0/2.0 connectors:Yüzeye montaj ve çift taraflı paketler için devre üzerinde TVS diyotlar.

 
LAN port:

 LAN devresi üzerinde ESD TSV diyot koruması.

 
Ses konnektörleri:

 Arka ses çıkışı devrelerinde varistör koruması.


Kanıtlanmış uyumluluk

Bilgisayar toplamanın temelinde, bilgisayarınızda yer alacak parçaları seçme özgürlüğü bulunur. Kapsamlı sertifika programımız, size bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken hayal kırıklığı yaşamadan istediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğü tanımak için en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğunu sağlamaya odaklanır. ASUS'un tarzı, sadece bugün değil, uzak gelecekte de uyumluluğa sahip olmaktır.


1000'in üzerinde uyumlu işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve çok daha fazlası ile test edildi

Tüm 9 Serisi anakartlar binlerce cihazla uyumludur. Mühendislerimiz hem sunuculara hem de tüketicilere yönelik işlemcileri, yüzlerce bellek modülü, ekran kartları, depolama aygıtları, güç kaynakları, ağ aygıtları, ekranlar, optik sürücüler, çevre birimleri ve daha birçok bileşen ve cihazı değerlendirmeden geçirirler. Bunu, ürünlerimize ve uyumluluk konusundaki üstünlüklerine dair eksiksiz güven duyabilmeniz için yapıyoruz.

 

Tam ve Halka Açık QVL


Yetkili Satıcı Listemizi (QVL) çevrimiçi görüntüleyin


9 Serisi anakartlarımızın uyumluluk konusundaki üstünlüklerinden o kadar eminiz ki herkesin görebilmesi için tüm Yetkili Satıcı Listemizi (QVL) yayınlıyoruz. Bu sayede bilgisarınızı sorunsuz bir biçimde toplamanız için daha fazla seçeneğe sahip oluyorsunuz. Yetkili Satıcı Listemizde eksik yok: tüm uyumlu bileşenler herkesin görebilmesi için listede yer alıyor. Belirli bir bileşen ya da cihazın anakartınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için Yetkili Satıcı Listemize göz atmanız yeterli.

Tasarım — ASUS ürünleri ile uyumlu


Bir ASUS anakart seçtiğinizde diğer bileşenler için de ASUS'u seçme ihtimaliniz yüksektir. ASUS ürünlerini tüm yönleriyle tasarlar, böylece ekran kartları, ses kartları ve optik sürücüler anakartınıza kusursuz uyum sağlar.

Tümüyle güvenilir

Anakartlarımız üstün dayanıklılığa sahiptirler. Her bir kartı 7.000 saatin üzerinde süren zorlu testlerden geçirerek bu dayanıklılığı doğrularız. Bir dizi uzun süreli çalıştırma, ortam, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleri sonunda anakartlarımızın olağanüstü sağlamlıkta ve endüstri standartlarını aşan güvenilirlikte oldukları kanıtlanır.


Üstün güvenilirlik, uyumluluk ve güvenlik için kapsamlı testler.

Her bir anakart, size mükemmel durumda teslim edildiklerinden emin olmak amacıyla nakliyeden günlük işlemlere kadar ağır yük koşullarında kapsamlı güvenilirlik testlerinden geçer. Sıcaklık ve nem, uzun süre çalıştırma, güç açma/kapama, güç tüketimi, yerleştirme ve termal şok uygulanan testlerden sadece birkaçıdır. Uyumluluk sertifikasına sahip her bileşen, her gün sorunsuz çalışacağından emin olmak amacıyla 24 saatlik yaşlandırma testinden geçer; ne taktığınız ya da bağladığınız, ne yaptığınız farketmez!

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı


Crystal Sound 2, oyun oynamanız, sohbet etmeniz, film seyretmeniz veya sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için gereken ses ayarlarını bir çırpıda optimize eder. Dahili fiziksel koruma, profesyonelce geliştirilmiş tasarım ve Japon yapımı ses kapasitörleri ile operasyonel amplifikatörleri (op-amp) de içeren birinci sınıf bileşenler sayesinde olağanüstü netlikte ve doğrulukta ses çıkışı elde edilir. Üstün seslerden oluşan yepyeni bir dünyayı keşfedin ve ona hükmetmeye hazır olun!

 

Ses Koruma

Analog ile dijitalin kesin biçimde ayrılmasını sağlayarak çok yönlü parazitlerin oluşmasını büyük ölçüde azaltır

 

Benzersiz de-pop devresi

 Başlangıçta ortaya çıkan patlama gürültüsünü ses çıkışlarında azaltır.

 

Ses amplifikatörü

 Kulaklık ve hoparlörler için sesi en yüksek kalitede yükseltir

 

Birinci sınıf Japon yapımı ses kapasitörleri

 Olağanüstü netlik ve ses doğruluğuna sahip sıcak, doğal ve sarmalayan ses performansı sunar.

Fan Xpert 2+ ile üstün soğutma ve sessiz çalışma performansı


Fan Xpert 2+, 4 ve 3-pinli (PWM/DC) kasa fanı kontrollerini bir araya toplayan son derece gelişmiş bir fan yönetimi aracıdır. 3 pinli kasa fanlarını 4 pinli konnektörler kadar hassas biçimde kontrol edebilmenizi sağlayarak daha sessiz fanlar ve daha verimli çalışma performansı elde etmenizi sağlar. Ayrıca fanların özelliklerini tarayarak her biri için bulundukları alana özel sıcaklılara dayanan özel ayarlar sağlar. Fan Xpert 2+ ile tüm fanlar en üstün soğutma ve sessiz çalışma performansına sahip olurlar.

USB 3.0 Boost ile %170 daha hızlı aktarım


ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, Windows 8'de USB 3.0 standardı UASP (USB Attached SCSI Protocol)'ü destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde zaten yüksek hıza sahip olan USB 3.0 performansına ek olarak, USB cihazının iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, kullanıcının ayarlamasına gerek kalmadan otomatik olarak, uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir.

M.2 ile sisteminizi hızlandırın


İki yerel PCI Express 2.0 bant genişliği ile M.2 10Gbit/s'ye varan veri aktarım hızını destekler. Bilgisayarınızın bütünüyle daha hızlı çalışmasını sağladığından işletim sistemi sürücüsü için mükemmel seçimdir. Verilere daha da hızlı erişim sağlamak, uygulamaları otomatik olarak yenilemek ve uyku modundan saniyeler içinde çıkmayı sağlamak için Intel® Rapid Storage Teknolojisini destekler*!


*Intel® Rapid Storage Teknolojisi desteği için model özelliklerine bakınız


Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1150

Ram Tipi

DDR3

Anakart Chipseti

Intel H97

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Genel Özellikler

Menşei

Taiwan

Garanti

24

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 402,00 TL 1.206 TL
5 241,20 TL 1.206 TL
6 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 402,00 TL 1.206 TL
6 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 603,00 TL 1.206 TL
3 402,00 TL 1.206 TL
4 301,50 TL 1.206 TL
5 241,20 TL 1.206 TL
6 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 402,00 TL 1.206 TL
2 + 4 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 241,20 TL 1.206 TL
3 + 3 201,00 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.206 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.206 TL 1.206 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 402,00 TL 1.206 TL
4 + 2 201,00 TL 1.206 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı