• Soket Tipi: Soket 1150
 • RAM Tipi: DDR3
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1066 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1333 MHz
 • Anakart Chipseti: Intel® H81
 • Ram Slot Sayısı: 2
 • Menşei: Çin
H81M-P PLUS / 92785

ASUS H81M-P PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz USB3.1 Anakart

372 TL
5 (Toplam Yorum: 1) Yorum Yap

Gtx 750 ti 2gb 128 bit ddr5 ekran kartı ve i3 4160 destekler mi?

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS H81M-P PLUS Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz USB3.1 Anakart

ASUS H81M-P PLUS INTEL H81 SOKET 1150 DDR3 1600MHZ USB3.1 ANAKART

ASUS H81M-P PLUS


Intel® LAN, dört adet USB 3.0 girişi ve kullanımı kolay UEFI BIOS'a sahip, çok işlevli micro-ATX H81 anakart


Yeni UEFI BIOS ve EZ Modu: Eklenen yararlı bilgilerle daha kullanışlı, daha kolay ve daha sezgisel


GPU Boost - iGPU düzeyini yükselterek sınırları zorlayın!


CrashFree BIOS 3: Bozulmuş BIOS verisini USB depolamayla kurtarın


EPU - Çok yönlü enerji verimliliği ve detaylı CPU güç ayarları


AI Suite 3: Yenilikçi ASUS özelliklerine tek yerden erişim

Yeni UEFI BIOS – Daha kullanışlı ve daha kolay

Özel EZ Modu ile eklenen yararlı bilgiler sayesinde çok daha kolay

ASUS’un ödüllü UEFI BIOS’u fare ile kontrol edilebilen en akıcı görsel BIOS ekranını sunuyor. UEFI BIOS şimdi, sık kullandığınız BIOS sayfalarına ve ayarlara özel kısayollarla hızla erişmenizi sağlayan kullanışlı işlevlere sahip. Daha sonra kullanmak için BIOS’ta notlar alabilir, ayar değişiklikleri kayıtlarını izleyebilir ve SATA girişlerinin adını değiştirebilirsiniz. Tamamen yeni bir görünüme kavuşan EZ Modu; detaylı fan kontrolleri, XMP profil ayarları, SATA bilgileri ve hızlı saat ayarı gibi ekstra kullanışlı özelliklerle donatıldı. Hepsi birlikte, BIOS deneyiminizi mükemmel hale getiriyor.

 

1. Hızlı Saat Ayarı

EZ Modunda fareyle saat ve tarihi kolayca değiştirebilirsiniz.


2. EZ XMP Ayarları

UEFI BIOS EZ Modunda XMP ayarlarını hızla uygulayıp daha yüksek DRAM performansı elde edebilirsiniz.


3. EZ Fan Ayarları

Kullanıcıların talebi üzerine EZ Moduna eklenen detaylı fan kontrolleri ile soğutma ve gürültü seviyesini çabucak kontrol edebilmek için fan profilleri arasında geçiş yapabilirsiniz.


4. SATA Bilgisi

Cihazları kolayca tanımanız için her bir SATA girişinin detaylarını gösterir.

Favorilerim


Tüm favori işlevlerinizi tek bir sayfada görün


Gelişmiş Modda F4’e basarak veya sağ tıklayarak ayarları Favorilerim arasına ekleyebilirsiniz. Böylece aradığınız işlevi bulmak için daha az vakit harcar ve sistem ayarlarını daha hızlı yapabilirsiniz.

Kısayol


Sık kullanılan ayarları tek tuşla uygulayın


Şimdi, F4’e basarak veya sağ tıklayarak sık kullandığınız ayarlar için kısayollar oluşturabilirsiniz. F3 tuşuna basarak bunlara anında erişebilirsiniz.

Hızlı Not


Yanınızda kalem kağıt taşımanıza artık gerek yok. BIOS’ta çalışan Hızlı Not sayesinde, ayarlarla ilgili önemli bilgileri hatırlamanıza, deneme yanılma sırasında zamandan kazanmanıza yardımcı olacak notları ve fikirleri yazabilirsiniz.

Son Değiştirilen


Yaptığınız önemli BIOS değişikliklerini sürekli unutuyor musunuz? Bu kullanışlı işlev, yaptığınız BIOS ayarlarını kaydını tutuyor ve bu kayıtları bir USB sürücüye aktarabilmenizi sağlıyor.

SATA Girişi İsimlendirme

Kullanım şeklinize göre SATA girişlerini daha kolay tanıyabilmeniz için adlarını değiştirebilirsiniz. Ayarları değiştirmek istediğinizde doğru cihazı bulmak için daha az vakit harcayın ve rahat edin.

 

GPU Boost


iGPU düzeyini yükselterek sınırları zorlayın!


GPU Boost, üstün grafik performansı elde etmek için entegre GPU’nun hızını artırır. Kullanıcı dostu arayüzde esnek frekans ayarları bulunur. Her kullanımda sistem genelinde kolayca kararlı gelişmeler sunar.

 • USB 3.0 entegrasyonu

  ASUS arka panelde USB 3.0 erişimi sunuyor. USB 2.0’dan 10 kata kadar daha hıza sahip en yeni tak çalıştır bağlantı imkanından yararlanın. Anakartlarımız yüksek hızlı bağlantılarla çok daha rahat bir kullanım sunuyor.


 • SATA 6.0 Gb/s

  ASUS gelişmiş ölçeklenebilirlik, daha hızlı veri aktarımı ve SATA 3 Gb/s’e göre iki kat fazla bant genişliği sağlayan SATA 6.0 Gb/s girişlerini sunuyor.

Q-Slot


PCI Express bileşenleri kolayca çıkarabilme


Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve ekran kartınız çıksın. Kolayca uzanabileceğiniz geniş kanatlı kilps sayesinde en büyük ekran kartlarını bile takıp çıkarmakta zorlanmayacaksınız.

ASUS Boot Setting

Çeşitli başlatma seçenekleri

ASUS Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde, ASUS Boot Setting bilgisayarınızın başlatma sürecini özelleştirmeniz için daha fazla esneklik sunuyor. Windows 8 ve hatta daha eski Windows sürümlerinde çok daha akıcı bir kullanıcı deneyimi için sistemin açılma süresini 2 saniyeye* kadar indirebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı dostu bir arayüzden tek tıkla BIOS’a girebilir, istediğiniz sistem başlatma yöntemini hızla seçebilirsiniz. İster işletim sistemini saniyeler içinde açın ister standart başlatmayı seçin, tercih sizin. Tercihiniz ne olursa olsun, ayarlar kaydedilir ve kalıcı olur. Açma düğmesine her bastığınızda yeniden seçmeniz gerekmez.

*Belirli modellerde

 

Probe II Sense


Kullanışlı sistem takibi


ASUS’un popüler gerçek zamanlı takip yazılımı şimdi Windows 8’de de kullanılabiliyor. Tüm bilgisayarınızı Windows 8 başlangıç ekranındaki bir canlı kutucuktan takip etmenizi ve hızlı ayarlar yapmanızı sağlar. Ücretsiz Probe II Sense uygulamasını Windows Store’da bulabilirsiniz.

AI Suite 3

Yenilikçi ASUS özelliklerine tek yerden erişim

ASUS AI Suite 3, daha büyük monitörlere destek veren sade ve etkileyici arayüzüyle yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özgü tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette sunan AI Suite 3; hız aşırtmayı, enerji sarfiyatını, fan hızlarını, voltajları ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. Her şeyi bir arada sunan bu uygulama çok yönlü ve kolay kullanım imkanı sunarken, farklı araçlar arasında geçiş yapmanızı da gerektirmez.

 

EPU

Çok yönlü enerji verimliliği ve detaylı CPU güç ayarları

Dünyanın ilk gerçek zamanlı PC güç tasarrufu yongasından AI Suite 3 aracıyla yararlanın. Mevcut PC yükünü tespit edip güç tüketimini akıllı bir şekilde düzenleyerek sistem genelinde enerji optimizasyonuna kavuşun. CPU gücünü isteğinize göre belirlenen bir düzeye getirebilmenizin yanı sıra enerji tasarrufunu daha da artırmak için manuel olarak En Yüksek Güç Tasarrufu Moduna geçerek daha verimli bir PC elde edebilirsiniz.

 

Fan Xpert


İşlemci ve kasa fanları için özel kontrol


ASUS Fan Xpert; işlemci ve kasa fanlarının hızını değişken iklim koşulları ve mekanlardaki farklı ortam sıcaklıklarına ve PC’nin gerçek yüküne göre akıllı bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Çeşitli fan performans profilleri ise sessiz ve serin bir ortam elde edebilmeniz için esnek fan hızı kontrolleri sunar.

CrashFree BIOS 3


Bozulmuş BIOS verisini USB depolamayla kurtarın


ASUS CrashFree BIOS 3, kullanıcıların bozulmuş BIOS verisini bir USB flash sürücü veya BIOS dosyasını içeren destek CD’si ile kurtarmanızı sağlar. Bu araç yeni bir BIOS yongası alma zahmetini ve maliyetini ortadan kaldırır.

 • EZ Flash 2

  BIOS’unuzu işletim sistemine girmeden bir USB flash sürücü ile hızla güncelleyin. Hiçbir disket veya işletim sistemi tabanlı yükleme aracı gerektirmeden yalnızca birkaç tıklamayla halledebilirsiniz.


Geleceğin görsel deneyimlerini keşfedin

Popüler 1080p Full HD’nin ardından 4K Ultra HD yeni standart haline geliyor ve siz de bu geçişe HDMI veya DisplayPort üzerinden 4096 x 2160 çözünürlüğe yerleşik destek veren entegre grafiklerle hazırsınız. 1080p’nin (1920 x 1080) dört katı piksele sahip olan bu teknoloji inanılmaz netlik, detay ve gerçekçilik sunuyor.

*AMD APU’nuzun yapabildiklerini öğrenmek için teknik özelliklerini kontrol edin 4096 x 2160 piksel çözünürlükte video oynatılamayabilir.

 

 • Intel® LGA1150 4. Nesil Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® İşlemcilere Hazır

  Bu anakart, LGA1150 paketindeki 4. Nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde özel yonga setleriyle dahili grafikleri destekleyen iGPU, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, 2 kanal (2 DIMM) DDR3 bellek ve 16 PCI Express veri yolu bulunur. Tüm bunlar yüksek grafik performansı sunar. 4. Nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemciler dünyanın en güçlü ve enerji verimliliği en yüksek işlemcileri arasındadır.

 • Intel® H81 Express Yonga Seti

  Intel® H81 Express yonga seti LGA 1150 soket 4. Nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. USB 2.0’dan yaklaşık 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapabilen iki adet USB 3.0 girişine destek verir. Ayrıca, Intel® H81 Express yonga seti ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece en son Intel entegre grafik performansını elde edebilirsiniz.

Intel® Smart Connect Teknolojisi


Otomatik yenilenen uygulamalar ve daha kısa bekleme süreleri


Bilgisayarınız uyku modundayken bile, seçtiğiniz uygulamalar için yeni içerikler çıktığında internetten güncelleme alabilir. Bu da uygulamaların güncellenmesi ve bulutla senkronize olması için daha kısa süre beklenmesini sağlar ve çok daha verimli bir bilgisayar deneyimi meydana getirir.

Intel® Rapid Start Teknolojisi


Bilgisayarınızı uyku modundan anında uyandırın


Bilgisayarınızın düşük güçte hazırda bekletme modundan saniyeler içinde çıkmasını mümkün kılar. Sistem belleğini belirlediğiniz SSD’ye kaydederek, düşük enerji tüketimi sürerken bilgisayarınızın daha hızlı uyanmasını sağlar.

 • GreenASUS

  Anakartlar, enerji tüketimiyle ilgili yüksek verimlilik standartlarının karşılanmasını gerektiren EU Energy-related Products (ErP) için hazırdır. Bu da ASUS’un ürünlerin karbon ayak izini ve ekolojik etkisini azaltan tasarım ve inovasyon saysinde doğayla dost ve enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonuyla uyumludur.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1150

RAM Tipi

DDR3

Anakart Chipseti

Intel® H81

Ram Slot Sayısı

2

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1066 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 124,00 TL 372 TL
5 74,40 TL 372 TL
6 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 186,00 TL 372 TL
3 + 3 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 124,00 TL 372 TL
2 + 4 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 186,00 TL 372 TL
3 124,00 TL 372 TL
4 93,00 TL 372 TL
5 74,40 TL 372 TL
6 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 124,00 TL 372 TL
2 + 4 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 74,40 TL 372 TL
3 + 3 62,00 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 372 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 372 TL 372 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 124,00 TL 372 TL
4 + 2 62,00 TL 372 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı