• Ekran Kartı Chipset Marka: NVIDIA®
 • Çekirdek Hızı: 1733 MHz
 • VGA Slot: PCI Express 3.0
 • Garanti: 24
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ROGSTRIX-GTX1080-O8G / 82606

ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Pascal mimarili kartlar her açıdan inanılmaz. Çıkışlarının bizim açımızdan en büyük etkisi ise diğer ekran kartlarının fiyatlarını dramatik bir şekilde düşürmeleri oldu. Pascal mimarili kartlar nihayet çıktı ve tabii ki ASUS hemen bunların Strix versiyonlarını çıkardı. Bu kartları referans kartlardan daha ucuza piyasaya sürmesiyse ASUS'un ayrı bir güzelliği. Bu kart gerçekten inanılmaz. Kartın bellek hızı 10010 MHz. Çekirdek hızı en yüksek OC modda 1936 MHz, gaming modda 1898 MHz. NVIDIA'nın daha önce çıkardığı ekran kartlarını overclock yaparken yaksanız bile bu hızları göremezsiniz. NOT: Kartı OC modda kullanmak için ASUS GPU Tweak II programını kullanmalısınız. Kart kutusunda gaming modda ayarlı geliyor. OC mod ASUS'un yaptığı bir ayardır. Kartı yakma ihtimali yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz. Kendiniz bunun üstüne çıkmak için kartın ayarlarıyla oynarsanız risk size aittir. 256 bit olmasına kafayı takmayın. GDDR5X'in 256 biti ile GDDR5'in 256 biti aynı şey değildir. Üstelik NVIDIA'nın başındaki adam TITANX'den 2 kat daha performanslı olduğunu söylediğine göre sorun yok demektir. Kartın performansından şüphe duyan herkes YouTube'dan performans testlerini izleyebilir. Kartın uzunluğu 29.8 cm'dir. Kasanıza uygun olup olmadığına dikkat ediniz.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

ASUS GEFORCE GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256BİT DX12 NVIDIA EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ

ASUS ROG STRIX-GTX1080-


O8G-GAMING

 


ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 rakiplerinden çok ötede

 

Sıradışı oyun performansı ve oyun deneyimi için 1936 MHz saat hızı.


Patentli Wing Blade Fanlar ile DirectCU III %30 daha serin ve 3 kat daha sessiz performans.

 

ASUS FanConnect 4-pin GPU-kontrollü girişler optimum termal performans için sistem fanlarınıza bağlanır.

 

Super Alloy Power II ile Endüstrideki Tek Auto-Extreme Teknolojisi üst düzey kalite ve en iyi kararlılığı sağlar.

 

Aura RGB Lighting ile hızlı ve kişiselleştirilmiş oyun tarzını yansıt.

 

VR-dostu HDMI girişleri sizi içine çeken sanal gerçeklik(VR) deneyimleri.

 

GPU Tweak II ile Xsplit Gamecaster sezgisel performans ayarı sağlar ve oyununuzu anında yayınlamanızı sağlar.

 

NVIDIA ANSEL oyun içi ekran görüntüsü almak için devrimsel bir yenilik.

 

NVIDIA GameWorks™ muhteşem akıcılıkta oynanış ile interaktif ve sinematik bir deneyim.


RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAK

 

ROG Strix GeForce® GTX 1080 gaming ekran kartı, içerisinde %30 daha serin ve 3 kat daha sessiz performans sağlayan Patentli Wing-Blade Fanlarla DirectCU III Teknolojisi, en üst kalite ve en iyi kararlılık için benzersiz Auto-Extreme Teknolojisi'nin de bulunduğu özel ASUS teknolojileriyle doludur. Aura RGB Lighting ile kişiselleştirilmiş oyun sistemine, VR-dostu HDMI girişleriyle sizi içine çeken sanal gerçeklik (VR) deneyimlerine sahip olursunuz. ROG Strix GeForce® GTX 1080, size aynı zamanda sezgisel performans ayarı ve anlık oyun yayını sunan XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II'yi barındırır.

DirectCU III Teknolojisi ile GPU'ya Direkt Temaslı Isı Boruları

%30 Daha serin ve 3 Kat Daha Sessiz Performans

GPU'ya diretk temas halindeki ısı borularıyla GPU'dan daha fazla ısı uzaklaştıran ve referans tasarımları geride bırakarak, %30 daha serin oyun performansına ulaşan ASUS'a özgü DirectCI III soğutma teknolojisi.

* Görseller ilüstrasyon içindir. Gerçek tasarım değişiklik gösterebilir.

 

Patentli Üçlü Wing-Blade 0dB Fanlar


%105 Daha Fazla Hava Basıncı ile Maksimum Hava Akışı

DirectCU III, içerisinde patentli wing-blade tasarımıyla ısı bloğu üzerindeki statik basıncı %105 arttıran ve maksimum hava akışı sağlayan üçlü 0dB fanları kullanarak, referans kartlardan 3 kat daha sessiz çalışır. 0dB fanlar aynı zamanda oyunlarınızı tam sessizlikte oynamanızı sağlar.

ASUS FanConnect

%30 Daha Serin ve 3 Kat Daha Sessiz Performans

Oyun oynarken GPU sıcaklığı sıklıkla işlemci sıcaklığından daha yüksektir. Buna rağmen kasa fanları genellikle işlemci sıcaklığını referans alır ve bu nedenle sistemin soğutması etkin olmaz. Uygun termal performans için ROG Strix grafik kartları, iki adet 4-pin GPU kontrollü girişle sistem fanı bağlanabilirdir.

* Görsel referans amaçlıdır. Gerçek PC görünümü değişebilir.

 

Auto-Extreme Teknolojisi
Benzersiz %100 Otomasyonlu Üretim

Tüm ASUS grafik kartları artık, endüstride bir ilk olarak üst düzey materyallerle yeni bir kalite standartı belirleyen otomasyonlu üretim Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Auto-Extreme Teknolojisi, sabit grafik kartı kalitesi ile gelişmiş performans ve ömür sağlar. Bu yeni üretim işlemi, aynı zamanda çevre dostudur.

8+2 Fazlı Super Alloy Power II


Gelişmiş Dayanıklılık ve Etkinlik

ASUS mühenisleri, yüksek kalite alaşımlı malzemeleri grafik kartı tasarımlarına toplam kararlılığı güçlendirmek için dahil ettiler. Super Alloy Power II malzemeler, etkinliği arttırır, güç kaybını azaltır ve önceki tasarımlardan %50 daha serin termal seviyelere ulaşır.

 

Aura RGB Lighting
Tarzın Performansla Buluştuğu Yer

Önde ve arka plakada bulunan Aura RGB Lightning ile ROG Strix ekran kartları, kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi için altı farklı efekte sahip milyonlarca renk görüntüleyebilirler.

 

 

VR-dostu HDMI Girişleri

Sizi İçine Çeken Sanal Gerçeklik Deneyimi


ROG Strix grafik kartları, aynı anda hem ekrana hem de sanal gerçeklik cihazına bağlanabilmesi için iki HDMI girişine sahiptir. Yani kablo değiştirmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman sanal gerçeklik deneyimine kavuşabilirsiniz.


 

Kusursuz ve Tam Oynanışı Deneyimleyin

Ultra akıcı Oynanış için en iyi ikili

NVIDIA G-SYNC™, ROG Swift oyuncu monitörünüzün tazeleme oranını GeForce®GTX ile güçlendirilmiş bilgisayarınızdaki GPU ile eşleştirir, böylecek ekran yırtılmaları, giriş gecikmesi ve takılmalar en aza indirilmiş olur. ROG Strix gaming grafik kartları ve ROG Swift gaming monitörleri ile sahneler anında görüntülenir, nesneler daha keskin görünür ve oynanış daha akıcı hale gelir.

 

GPU Tweak II ile XSplit Gamecaster

İstediğiniz Gibi Ayarlayın


Sezgisel, tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarlanan GPU Tweak II, hız aşırtmayı daha kolay ve görsel bir hale sokarken, uzman hız aşırtmacılar için gelişmiş seçenekleri de bünyesinde barındırıyor. Yeni Gaming Booster işlevi ise gereksiz işlemleri kapatıp tüm kaynakları oyununuza sunarak sistem performansını en üst seviyeye çıkarıyor.


Gaming Booster 

Tek tıkla performans artışı

 
Görsel efektler:

Windows'un görsel efektlerini kapatarak performansınızı arttırır.

 
Sistem Hizmetleri:

Windows hizmet ve işlemlerini otomatik veya elle kapatın.

 
Bellek Birleştirme:

İşlemleri kapatmanıza gerek kalmadan sistem belleğinizi yeniden düzeltin & boşaltın.


XSplit Gamecaster

 

Anında Oyun Yayını

 

99 dolar değerindeki 1 yıllık XSplit Gamecaster premium lisansı* ile oyununuzu yayınlayabilir veya kaydedebilirsiniz. Ekran üzerinde ekstra olarak GPU saat hızı, sıcaklık, VRM kullanımı ve hatta GPU Tweak II kontrolleriyle de istediğiniz profili seçebilir ve tek tıkla performans artışı yaşayabilirsiniz.


Üstün Oyun Platformu


NVIDIA'nın yeni amiral gemisi GeForce® GTX 1080, gezegendeki en gelişmiş GPU'dur. Yeni NVIDIA Pascal™ mimarisini kullanan GeForce GTX 1080, muhteşem performans, yenilikçi oyun teknolojileri ve sizi içine çeken yeni nesil sanal gerçeklik özelliklerini sunar.

Performans


Amiral gemisi GeForce GTX 1080, performans ve güç tasarrufunda büyük bir adımdır. Ultra hızlı FinFET ve yüksek bant genişliğine sahip GDDR5X teknolojileri, DirectX 12 desteği ile en hızlı, akıcı ve en güç tasarruflu oyun deneyimini sunar.

Yeni Nesil Oyun Teknolojileri - NVIDIA Pascal


GeForce GTX 1080, sanal gerçeklik dahil en yeni monitörler, ultra yüksek çözünürlük ve çoklu ekran kurulumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için Pascal'ın gücünü kullanır. Akıcı oynanış ve sinematik deneyimlerle birlikte sanal gerçeklikte 360 derece görüntü yakalama gibi özellikler için NVIDIA GameWorks™ teknolojisine sahiptir.

VR Ready


Yeni nesil sanal gerçeklik performansını NVIDIA VRWorks™ teknolojileriyle sunulan en düşük gecikme, tak çalıştır uyumluluğu ile deneyimleyin. VR ses, fizik ve hissiyatıyla her an duyacak ve hissedeceksiniz.

 

ROG Strix, Republic of Gamers ailesinin en yeni üyesidir. Hepimizin içindeki asiyi ortaya çıkarmak için özelliştirilen oyuncu aksesuar serisi olan Strix, ROG'un üst düzey performansı, yenilikçi teknolojisi ve lider kalitesini, kendi güveni ve dinamizmiyle birleştiriyor. Cesur tasarımlar ve parlak renklerle bu yeni seri, hırçın bireyselliği sonsuz enerjiye sahip oyun deneyimiyle güçlendiriyor. ROG Strix, oyunculara gerekli hızı ve çevikliği sunarak, oyunda her zaman önde olmalarını sağlıyor. Gücün yeni nesli burada. ROG'ye katılın ve ROG Strix'in gücünü deneyimleyin.

 

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Çekirdek Hızı

1733 MHz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 11 yorum yapıldı.

(11) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.987,00 TL 8.961 TL
4 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.987,00 TL 8.961 TL
4 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.480,50 TL 8.961 TL
3 2.987,00 TL 8.961 TL
4 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 2.240,25 TL 8.961 TL
4 2.240,25 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.961 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.961 TL 8.961 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.987,00 TL 8.961 TL
4 2.240,25 TL 8.961 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı