• Ekran Kartı Chipset Marka: NVIDIA®
 • Çekirdek Hızı: 1350 MHz
 • Çekirdek Hızı Maks.: 1800 MHz
 • VGA Slot: PCI Express 3.0
 • Garanti: 36
 • Menşei: Çin
MATRIXRTX2080TI-P11G / 95592

ASUS GeForce ROG MATRIX RTX2080TI GAMING 11GB GDDR6 352Bit Nvidia Ekran Kartı

16.832 TL
4 (Toplam Yorum: 6) Yorum Yap

Gta san andreas ı 4k oynamak için yeterli ama eğer ben minecraft oyniyacam dersen 2k da zorlarsın minecraft için yetersiz.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS GeForce ROG MATRIX RTX2080TI GAMING 11GB GDDR6 352Bit Nvidia Ekran Kartı

ASUS GEFORCE ROG MATRIX RTX2080TI GAMING 11GB GDDR6 352BİT NVİDİA EKRAN KARTI

ASUS ROG MATRIX RTX2080TI


P11GB GAMING


ROG Matrix GeForce RTX ™ 2080 Ti, meraklıları için küçük kasalar ve hava soğutmalı sistemlere yönelik en üst düzey grafik kartıdır.


NVIDIA Turing: ROG GeForce™ RTX ekran kartları, Turing™ GPU mimarisi ve tamamen yeni RTX platformundan güç alıyor. Önceki nesil ekran kartlarından 6 kata kadar daha fazla performans sağlayan yeni kartlar gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekanın gücünü oyunlara taşıyor


Infınity Loop Soğutma: Hava soğutmalı standart kart boyutunda hibrit soğutma sistemi performansı


Ekstra Geniş Isı Dağıtıcı: Mikro şeritlere sahip ısı dağıtıcı GPU çekirdeğini ve RAM’i kaplar


DirectX 12: Daha gerçekçi oyunlar için yeni görsel efektlere ve işleme tekniklerine güç verin


4K: GeForce RTX ile üstün 4K oyun deneyimine geçiş yapın ve günümüzün en büyük oyunlarının tadını inanılmaz detaylarla çıkarın


Eksen teknolojili fanlar, genel olarak daha iyi bir tasarıma ve IP5X toz dayanıklılığına sahip


Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor


Super Alloy Power II, Turing™ çekirdeklerine güç vermek için üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor


ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor


GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları ve termal kontroller sunuyor

SONSUZ DÖNGÜ SOĞUTMASI


Matrix adı yalnızca, inovasyon ve performans beklentilerinin ötesine geçen olağanüstü ürünlere veriliyor. ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti; sahip olduğu Infinity Loop adlı benzersiz kapalı döngü, hepsi bir arada soğutma sistemiyle bu ismi hak eden en son ekran kartı. Kartların her biri anında en iyi Turing™ deneyimini sunmak için üretildi ve ayarlandı. Böylece küçük kasalı ve hava soğutmalı sistemler için grafik performansında çıta daha yükseğe taşınıyor.

Genel Bakış


Derinlemesine soğutma


Pompa, tüpler ve radyatörü kusursuz bir şekilde kasasının içine yerleştiren Matrix, hava soğutmalı kartlarla aynı alanı kaplamasına rağmen onlara göre daha serin ve sessiz çalışıyor. GPU ve RAM'i kaplayan büyük bir ısı dağıtıcı en kritik bileşenlerin serin kalmasını sağlıyor. Hepsine ek olarak, endüstri lideri Eksen teknolojili fanlarımızdan üç adet ekleyerek serin havanın radyatöre iletilmesini ve VRM'lerin soğutulmasını sağladık.

Sonsuz Döngü Soğutması


Kapalı döngü


Matrix'in iç kısmındaki kapalı döngü su soğutma sistemi türünün ilk örneği olma özelliğine sahip. Harici kapalı döngü hibrit bir soğutma sistemini standart bir hava soğutmalı kartın küçük boyutlarına sığdırmaya çalışmak birçok tasarım sorununu beraberinde getirdi. Su pompasını küçültüp kapak ile PCB arasına yerleştirmek bunlardan biriydi. Matrix'in saat hızlarını özel su döngülerine sahip olmayan sistemler için yeni bir seviyeye taşıyarak, harcadığımız tüm çabanın karşılığını aldık.

Ekstra Geniş Isı Dağıtıcı


Daha da büyük


Mikro şeritlere sahip büyük boyutlu ısı dağıtıcı GPU ve GDDR6 bellekleri kaplayarak sıcaklığı sıkı kontrol altında tutuyor ve böylece daha yüksek saat hızlarına ulaşmayı mümkün kılıyor.

Axial-tech Fanlar


Daha iyi, daha hızlı, daha güçlü


Mevcut hibrit tasarımlarda VRM ve bellekleri soğutmak için tek bir fandan yararlanılır. ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti sahip olduğu üç adet güçlü Eksen teknolojili fan ile bu kartları geride bırakıyor. Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan bu fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor. IP5X toz geçirmezlik sertifikası da uzun kullanım ömrü vadediyor.

0dB Teknolojisi


Sessiz zeka


Sıvı soğutmayla gelen en büyük avantajlardan biri de düşük gürültü seviyesidir. ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti'ın tasarımına yön veren unsurlardan biri de budur. Radyatörü soğutan Eksen teknolojili fanlar, GPU çekirdeğinin sıcaklığı 55 derecenin altındayken tamamen durur ve sessiz bir ortamda oyun oynamanızı sağlar. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

Genel Bakış


Lider tasarım


Saf performans, gerçek potansiyelini ortaya çıkaran sağlam bir platform olmadan tek başına pek bir şey ifade etmez. Hassas üretim süreçlerinden geçen, yapısal desteklerle güçlendirilen ve kuvvetli bir güç tasarımına sahip olan ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti, Turing™ mimarisinin sınırlarını zorluyor.

Auto-Extreme Teknolojisi

Hassas otomatik üretim

ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan otomatik üretim süreci Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Super Alloy Power II

 

Üst düzey güç bileşenleri

 

Turing™ mimarisi değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. ROG Matrix GeForce RTX™'de 16 + 3 fazlı VRM ile birlikte üst düzey kapasitörler, DrMOS güç aşamaları ve performans sınırlarını aşan alaşım çekirdekli bobinler yer alıyor.

 

Güçlendirilmiş Çerçeve

 

Kazandıran mimari

 

ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti'da bulunan radyatör ve pompa hiç de hafif eklentiler değil. Bu yüzden mühendislerimiz, PCB'nin bükülmesini ve yan kısmın eğilmesini engelleyen bir metal çerçeve ve VRM'i koruyan bir çubuk ile kartın yapısal bütünlüğünü sağlamlaştırdı.

Genel Bakış


Donanımın gücünden yararlanın


Kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmak için araştırma ve geliştirme yapılan tek alan donanım değil. ROG ekibi GPU Tweak II yazılım aracıyla standart takip ve ayar imkanlarının yanı sıra benzersiz özellikler de sunuyor. Tüm üst seviye kartlarımız gibi ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti da XSplit yayın yazılımı ve en iyi çevrim içi deneyimi sunan wtfast Gamers Private Network ile birlikte geliyor.

GPU Tweak II

Takip et ve ayarla

ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. İnce performans ayarından gelişmiş fan kontrolüne kadar, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak tüm araçlar GPU Tweak II'de bulunuyor.

 

Quantumcloud


GPU'nun gücüyle kâr edin


Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

XSplit Gamecaster


Üst Düzey Yayıncılık


XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!

wtfast


Gecikmesiz oyun keyfi


Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!

Genel Bakış


Tasarımdaki ayrıntılar


Bilgisayar tutkunları, saat hızları ve dB seviyelerinin her şey olmadığını bilir. Bir ürünü güçlü performans veren bir cihazdan tarihi bir başarıya dönüştüren şey tasarımdaki ayrıntılardır. Aura Sync ile gelişmiş aydınlatma kontrolünden FanConnect II ile akıllı fan başlıklarına kadar birçok üst düzey özellikle donatılan ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti, her açıdan olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Aura Sync

Rakipleri gölgede bırakın

OG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti'ın hem ön korumasında hem de arka plakasında Aura RGB aydınlatma bulunuyor. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.

 

Gizli Mod


Siz de bir ninja olun


Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti'a kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

Çift Bios


Akıllı seçim yapın


Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

ASUS FanConnect II


Daha akılı fan hızı


ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü iki adet 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Kapak Tasarımı


Etkileyici dış görünüm


Ön kısımdaki geometrik unsurları ayıran güçlü çizgiler iki tonlu, etkileyici bir tarz oluşturuyor. Kartın yansıtmalı tarafında bulunan RGB arka aydınlatmalı hatlarla oluşan desen, Matrix'in estetik açıdan üst düzey ROG anakartlara uymasını sağlıyor. Üst kısma yerleştirilen Republic of Gamers yazısı da sonsuz soğutma döngüsüne işaret ediyor.

NVIDIA®G-SYNC™Teknolojisi


Akıcı çalışma


ROG Matrix GeForce RTX™ 2080 Ti, mümkün olan en akıcı ve hızlı oyun deneyimini sunmak için NVIDIA® G-SYNC™ görüntü teknolojisini kullanıyor. Bu sayede ekran yırtılmaları ortadan kalkıyor, görüntülerde takılma ve giriş gecikmesi minimuma iniyor. FPS, spor ve aksiyon macera oyunlarını en yüksek grafik ayarlarında süper kare hızlarıyla oynayın!

GEFORCE RTX 2080 Ti EKRAN KARTI YENİDEN İCAT EDİLDİ


NVIDIA'nın amiral gemisi konumundaki en yeni ekran kartı oyunlardaki gerçekçilik ve performans alanlarında devrim yaratıyor. NVIDIA Turing™ GPU mimarisi, çığır açan teknolojiler ve ultra hızlı yeni nesil 11 GB GDDR6 bellek, dünyanın en üstün oyun GPU'sunu oluşturuyor.

NVIDIA Turing Mimarisi


Devrim niteliğindeki bu mimari, yepyeni GeForce RTX™ platformuyla bir araya gelerek gerçek zamanlı ray tracing, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirmeyi birlikte sunuyor. Bu şekilde yapılmış oyunları daha önce hiç görmediniz.

Oyunlarda Gerçek Zamanlı Ray Tracing


Gerçekçi aydınlatma, yansıma ve gölgeler için kesin çözüm olan ray tracing teknolojisi, geleneksel işlem teknikleriyle mümkün olanın çok daha ötesinde bir gerçekçilik sağlıyor. NVIDIA Turing™, gerçek zamanlı ray tracing yapabilen ilk GPU.

Performans


Oyunlara yönelik GeForce RTX™ GPU'ları yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerine destek ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor. Ekran kartları yeniden icat edildi.

Oyunlara Hazır Sürücüler


Oynamaya başladığınız andan itibaren en yüksek performansa ve mümkün olan en akıcı deneyime kavuşun.

Çığır Açan Oyun Teknolojileri


Akıcı oynanış, sinema deneyimi ve devrim niteliğindeki 360 derece görüntü kaydı (VR'da bile) için en yeni NVIDIA GameWorks™ teknolojilerini kullanın. Ayrıca, VR da dahil olmak üzere en yeni, ultra yüksek çözünürlüklü ekranlar ve birden fazla monitörün bulunduğu sistemler için gereken performansı elde edin.

VR İçin Hazır


Yeni nesil VR performansını, NVIDIA VRWorks™ teknolojileri tarafından desteklenen en düşük gecikme süreleri ve önde gelen VR başlıklarına uyumla deneyin. VR sesleri, fizikleri ve dokunuşları her anı hissetmenizi sağlar.

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Çekirdek Hızı

1350 MHz

Çekirdek Hızı Maks.

1800 MHz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 6 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(6) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.610,67 TL 16.832 TL
5 3.366,40 TL 16.832 TL
6 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 8.416,00 TL 16.832 TL
3 5.610,67 TL 16.832 TL
5 + 1 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.610,67 TL 16.832 TL
2 + 4 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 8.416,00 TL 16.832 TL
3 5.610,67 TL 16.832 TL
4 4.208,00 TL 16.832 TL
5 3.366,40 TL 16.832 TL
6 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.610,67 TL 16.832 TL
2 + 4 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 3.366,40 TL 16.832 TL
3 + 3 2.805,33 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.832 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.832 TL 16.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.610,67 TL 16.832 TL
4 + 2 2.805,33 TL 16.832 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı