• Ekran Kartı Chipset Marka: NVIDIA®
 • Çekirdek Hızı: 1594 Mhz
 • VGA Slot: PCI Express 3.0
 • Menşei: Çin
POSEIDON-GTX1080TI / 86989

ASUS GeForce GTX1080Ti ROG POSEIDON-P 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

8.894 TL
1.482 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 4) Yorum Yap

bu ekran kartı özellikle bilgisayarında custom sıvı soğutma yapacaklar için tasarlanmış eğer custom sıvı soğutmanız yok ise almanızı önermem gidin asus msi veya aorus 1080 ti alın

Webden Öde Mağazadan Teslim Al

14 Gün İçerisinde İade Hakkı

Seçili Ürünlerde Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri

Ücretsiz Kargo Fırsatı

3 Saat İçinde Motokurye ile Teslim Fırsatı

Aynı Gün Teslim Fırsatı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS GeForce GTX1080Ti ROG POSEIDON-P 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

ASUS GEFORCE GTX1080Tİ ROG POSEIDON-P 11GB GDDR5X 352BİT DX12 NVIDIA EKRAN KARTI

ASUS POSEIDON-GTX1080TI


ROG Poseidon GeForce® GTX 1080 Ti Platinum Edition 11GB GDDR5X – Hava veya Sıvı soğutma seçiminiz için yeni nesil DirectCU H2O


NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti: GeForce GTX 1080’den %35 daha fazla performans veren dünyanın en hızlı oyun GPU’sudur.


Yeni Nesil DirectCU H2O Hibrit Soğutma: Hava veya sıvı soğutma seçimiyle tam esneklik


Standart G1/4 inç Terminal Blok: özel sıvı soğutmaları hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor


Patentli Wing-Blade IP5X Onaylı Fanlar: Maksimum hava akışı ve daha uzun fan kullanım ömrü sunar.


ASUS FanConnect II: En iyi sistem soğutması için hibrit kontrollü fan girişleri barındırır.


Super Alloy Power II ile endüstride tek Auto Extreme Teknolojisi: Üstün kalite ve en iyi güvenilirliği sunuyor.


ASUS Aura Sync: Mükemmel RGB LED senkronizasyonu, sistem kişiselleştirmesi sağlar.


VR dostu HDMI girişleri: Kablo değiştirmeden, ne zaman isterseniz VR deneyimlerine ulaşmanızı mümkün kılar.


XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II: Sezgisel performans ayarı ve gerçek zamanlı yayın.

EFSANEVİ SOĞUTMA


Hava veya Sıvı – Sizin Soğutma Seçiminiz


Sıvı soğutma öyle bir konuma evrildi ki artık sadece üstün soğutma performansı değil, oyun sisteminize kişiselleştirilmiş tarz da katıyor.


ROG Poseidon grafik kartı her ikisini de size sunuyor. Yeni nesil DirectCU H2O hibrit soğutma ve Patentli Wing-Blade 0dB fanlar, hava veya sıvı soğutma arasında seçim yapmanızı sağlıyor ve ROG Poseidon, muhteşem performansı kolay esneklikle sunuyor. Konu estetiğe geldiğinde ise ASUS Aura Sync ve benzersiz, sonsuz yansımalı tasarım ise büyüleyici RGB aydınlatma efektleri vererek, gerçekten rakiplerini geride bırakacak bir oyun sistemi oluşturmanızı mümkün kılıyor.

 • En Üst Düzey Oyun Platformu

  NVIDIA Pascal™ mimarisini baz alan GeForce® GTX 1080 Ti, NVIDIA'nın yeni amiral gemisi oyun GPU'sudur. En üst düzey oyun platformunun son üyesi olan bu kart, sıradışı oyun gücü, yeni nesil 11 Gbps GDDR5X bellek ve devasa 11 GB kare arabelleği içerir. #GameReady.

 • Performans

  GeForce® GTX 1080 Ti, dünyanın en hızlı oyun GPU'sudur. 3584 NVIDIA® CUDA® çekirdeği ve devasa 11 GB'lık kare arabelleği, GeForce GTX 1080'den %35 daha hızlı performans sunar.

 • NVIDIA Pascal

  GeForce® GTX 10-Serisi grafik kartları, bir önceki nesil grafik kartlarından 3 kat daha fazla performans sağlarken, en yeni oyun teknolojileri ve VR deneyimleri sunar.

 • VR Ready

  Yeni nesil VR performansı, en düşük gecikme ve lider sanal gerçeklik başlıklarıyla tak-çalıştır uyumluluğu – NVIDIA VRWorks™ teknolojileri tarafından sunuluyor. VR ses, fizik ve dokunma deneyimleri sizin her anı duyma ve hissetmenizi sağlar.

 • Yenilikçi Tasarım

  Daha önce görülmemiş oyun gücü. Sıradışı ince iş. 7 fazlı dualFET güç kaynağı. Hepsi ise termal olarak en zorlayıcı ortamlarda bile kararlı performans sunmak için tasarlanan gelişmiş bir buhar odasına sahip radyal fanla soğutuluyor. İşte bu ileri görüşlü yenilikçilik, GeForce® GTX 1080 Ti'ı En Üst Düzey GeForce yapıyor.

Yeni Nesil DirectCU H2O Hibrit Soğutma


Hava veya sıvı soğutma seçimiyle tam esneklik


Yeni nesil DirectCU H2O, bir buhar kanalını ve su kanalını bir arada sunan bir hibrit termal çözümdür. Bir önceki nesil tasarımına göre DirectCU H2O'nun kanal içi su akış oranı, daha iyi ısı dağılımı için %22 oranında artırıldı. Yeni ROG Poseidon, önceki 2 yuvalı tasarıma göre daha büyük 2.5 yuvalık bir soğutucuyla üretilerek, termal dağılım için %40 daha fazla yüzey alanı sağlayarak, daha düşük sıcaklıklar ve daha sessiz bir performans veriyor.

 

Standart G1/4 inç Terminal Blok


Yeni bir G1/4 inç terminal blok* ile Poseidon, özel sıvı soğutmaları hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.


* Uçlar ayrı şekilde satın alınmalıdır.

Soğutmayı Daha Da Fazla Yapın


ROG Poseidon içerisinde hava akışını maksimuma çıkaran patentli wing-blade tasarımlı fanlarımızı barındırır. IP5X sertifikasyonu ile fanlara toz yapışması engellenir ve daha uzun bir ömür sağlanır. Etkin bir soğutucu ve 0dB fan teknolojiyle güçlendirilen ROG Poseidon, hafif yükteki oyun seanslarını tam sessizlikte, daha yüklü işleri ise en az gürültüde gerçekleştirir.

 

Patentli Wing-Blade Tasarımı


%105 Daha Fazla Hava Basıncı ile Maksimum Hava Akışı


Patentli wing-blade fanlar, referans kartlardan 3 kat daha sessiz çalışırken, ısı bloğu üzerinde maksimum hava akışı ve %105 daha fazla statik basınç oluşturur.

0dB Teknolojisi


Tam Sessizlikte Oynayın


Yenilikçi 0dB teknolojisi, GPU sıcaklığı belirli bir ayar seviyesinin* altındayken tamamen fanları durdurur, hafif yükteki oyunları tam sessizlikte oynamanızı sağlar.


*ROG Poseidon GeForce GTX 1080 Ti için 55°C


**Görseller referans amaçlıdır.

IP5X Sertifikalı Toz Dayanıklılığı


Daha Uzun Fan Ömrü


ROG Poseidon grafik kartlarındaki fanlar International Protection Marking (IP kodu) altında IP5X toza dayanıklılık sertifikasıyla gelişmiş güvenilirlik ve daha uzun bir ömre sahiptir. Bu sıkı sertifikasyon işlemi, ROG Poseidon grafik kartlarının en iyi fan performansını, zor koşullarda bile, sunmasını sağlar.

 

ASUS FanConnect II

Optimum Sistem Soğutması

ASUS FanConnect II optimum sistem soğutması için PWM ve DC sistem fanlarına bağlanabilen iki 4 pinli ve hibrit kontrollü girişlere sahiptir. Bağlı fanlar hem GPU hem CPU ile hangisinin ısısı daha yüksek ise ona hizmet ederek çalışır. Kapsamlı ayar seçenekleri oyuncuların verimli soğutma için fan hızlarını ayarlamalarına izin verir.

 

GPU Tweak II bu ASUS FanConnect II modlarını kolayca kullanmanıza izin verir:


Auto Mod

Kasa fan hızları GPU sıcaklıklarını referans alır ve fabrika ayarlarına göre çalışır


Manuel Mod

Bağlı fanlar için sabit bir hız belirlemenize izin verir.


Kullanıcı Tanımlı Mod

Kasa fanlarını dönme hızlarını belirlemeleri için CPU ya da GPU sıcaklığını referans almasını sağlar. Ek olarak akıllı ve otomatik ayar rutini bağlı fanların kontrol edilebilir aralığını hisseder ve verimli soğutma ve düşük gürültü için hızlara ince ayar yapmanıza izin verir.

 

Auto-Extreme Teknolojisi

Endüstrideki tek %100 Otomatik Üretim Süreci

Tüm ASUS grafik kartları artık Auto-Extreme teknolojisi ile üretiliyor. Endüstriye özel bu teknoloji yeni bir kalite, performans ve dayanıklılık standardı belirlemek için üstün kaliteli malzemeler ile %100 otomatik üretim sağlayan bir üretim sürecidir. Auto Extreme Teknolojisi istikrarlı grafik kart kalitesi ve iyileştirilmiş performans ve kullanım ömrü sunar. Bu teknolojinin kullanımına başlanmasından beri ASUS grafik kartlarının güvenirliliği %30 artmıştır. Çevre dostu bu yeni üretim süreci sert kimyasalları ortadan kaldırır ve güç tüketimini %50 azaltır.

 

10+2 Fazlı Super Alloy Power II


Geliştirilmiş Dayanıklılık ve Verimlilik


ASUS mühendisleri genel güvenilirliği arttırmak için grafik kartı tasarımlarına üstün kalite alaşımlı bileşenleri entegre ettiler. Super Alloy Power II bileşenler verimliliği önemli derecede arttırırken, güç kaybını azaltıyor ve önceki tasarımlara kıyasla sıcaklık seviyelerini %50 daha serin bir hale getiriyor.

 

ASUS Aura Sync

Sonsuz Şekilde Rakipleri Geride Bırak

Kapak ve arka plakada Aura RGB aydınlatmaya sahip ROG Poseidon, ayna yansıtmalı bir tasarım konseptiyle, ışık efektlerinin sonsuza uzandığı illüzyonunu sunuyor. Işıklandırma, kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi için milyonlarca renk ve altı farklı efekt gösterebiliyor. ROG Poseidon ayrıca ASUS Aura Sync özellikli bir anakart ile eşleştirildiğinde tam oyun sistemi kişiselleştirmesi sağlayan ASUS Aura Sync RGB LED senkronizasyon teknolojisine sahiptir

 

VR Dostu HDMI Girişleri


Kolay Sarmalayıcı Sanal Gerçeklik Deneyimi Keyfi


ROG Poseidon grafik kartları içerdikleri iki HDMI girişi sayesinde VR cihazı ve monitörün aynı anda bağlanmasını mümkün kılar böylece kullanıcıların istedikleri anda sarmalayıcı sanal gerçeklik dünyasına girebilmeleri için VR başlıklarının daima bağlı olmasını sağlar.

Sıradışı Şekilde Serin


Sıvı Soğutmalı Sisteminiz İçin En İyi İkili


ROG, Bitspower'daki dâhilerle birlikte çalışarak Maximus IX Extreme için tamamen yeni, dahili bir sıvı soğutma çözümür geliştirdi – basitliği geliştiriyor ve etkinliği sıradışı seviyelere taşıyor. Sıfırdan tasarlanan ve kutudan çıktığı gibi çalışmaya hazır olan Maximus IX Extreme'in dahili monobloğu, üzerinde akış oranı, sıvı sızıntısı ve sıcaklık sensörleriyle geliyor – buna ek olarak anlık tarzınızı yansıtmak için Aura Sync RGB aydınlatma!

Kusursuz oyunun zevkini çıkarın


Akıcı oyun için en iyi ikili


NVIDIA G-SYNC ™ ROG Swift oyun monitörünün yenileme hızını GeForce® GTX destekli sisteminizdeki GPU ile senkronize ederek ekran yırtılmasını ortadan kaldırır ve görüntü takılması ve girdi gecikmesini en aza indirir. ROG Strix oyun grafik kartları ve ROG Swift oyun monitörleri ile sahneler anında görünür, nesneler daha keskin gözükür ve oyun son derece akıcı hale gelir. Bu iyileştirmeler size çarpıcı bir görsel deneyim ve ciddi bir rekabet avantajı sağlar.

Muhteşem şekilde artırılmış oyun performansı


ROG SLI HB Köprüsü ile Oyun performansınız SLI yapılandırması ile arttırın


Yepyeni ROG SLI HB (Yüksek Bant Genişliği) Köprüsü, önceki neslin mevcut bant genişliğini iki katına çıkararak muazzam detaylı grafikler ve son derece akıcı oyun deneyimi sağlar. Çoklu iki yönlü yapılandırma desteği- hem 3, hem 4 yuvalı- maksimum esneklik sağlar. ROG SLI HB Köprü, benzersiz oyun stilini ifade edebilmeniz için milyonlarca renk gösteren ASUS'a özel Aura RGB aydınlatma ve gerçekten parlayan bir sistem için aydınlatmayı mükemmel şekilde senkronize eden Aura Sync teknolojisi ile donatılmıştır.

IN-WIN'le Takım Olun


Gerçekten Parıldayan Bir Sistem Yaratın


In-Win's 805 Infinity si dahili RGB LED aydınlatma şeritleri ve karanlığa doğru giden sonsuz sıralı ışık gösteren aynalar barındıran ROG sertifikalı bir kasadır. 805 Infinity, ROG Poseidon'un üzerindeki 4-pin RGB çıkışına bağlanabilir ve ASUS Aura Sync yazılımı ile tam kişiselleştirme için renk ve efektleri kontrol etmenize imkân tanır.

İstediğiniz Gibi Oynayın


XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II


Sezgisel bir arayüz ile yeniden tasarlanan GPU Tweak II oyun ve hız aşırtmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken tecrübeli hız aşırtmacılar için sunduğu gelişmiş seçenekleri de korumayı başarıyor. Gaming Booster işlevi, tek tık ile gereksiz işlemleri kaldırır ve bütün kaynakları otomatik olarak o anki işlemlere aktararak sistem performansını maksimuma çıkarır.

Gaming Booster


Tek tıkla performans artışı


Görsel efektler:

Windows görsel efektleri kapatarak performansı arttırın.


Sistem Hizmetleri:

Windows hizmet ve işlemlerini otomatik veya elle kapatın.


Bellek Birleştirme:

Hiçbir işlemi kapatmadan sistem belleğinizi düzenleyin veya boşaltın.

XSplit Gamecaster


Anlık oyun yayını


99 USD değerinde bir yıllık dahili XSplit Gamecaster üyeliği ile oyuncular oyunlarını oyun içi bir ara yüzle kolayca yayınlayabilir veya kaydedebilirler. Bu ara yüz ayrıca GPU saat hızını, ısıyı ve VRM kullanımını gösterir ve sahip olduğu GPU Tweak II kontrolleri sayesinde oyuncuların tek tıkla oyun profillerini seçmelerine ve performansı arttırmalarına fırsat sunar.

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Çekirdek Hızı

1594 Mhz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(4) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.964,67 TL 8.894 TL
5 1.778,80 TL 8.894 TL
6 1.482,33 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.447,00 TL 8.894 TL
3 2.964,67 TL 8.894 TL
5 1.778,80 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.964,67 TL 8.894 TL
2 + 4 1.482,33 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.447,00 TL 8.894 TL
3 2.964,67 TL 8.894 TL
4 2.223,50 TL 8.894 TL
5 1.778,80 TL 8.894 TL
6 1.482,33 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.964,67 TL 8.894 TL
2 + 4 1.482,33 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.778,80 TL 8.894 TL
3 + 3 1.482,33 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.894 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.894 TL 8.894 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.964,67 TL 8.894 TL
4 + 2 1.482,33 TL 8.894 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı