• Ekran Kartı Chipset Marka: NVIDIA®
 • Çekirdek Hızı: 1569 MHz
 • VGA Slot: PCI Express 3.0
 • Menşei: Çin
STRIX-GTX1080TI-O11G / 86289

ASUS GeForce GTX1080 Ti OC 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

Merhaba Gtx 1080Ti Founders Editiiondan bu karta geçiş yaptım hem sessiz çalışma konusu ve performans anlamında ciddi fark sunuyor.Bir çok oyunda 4K ve ultra ayarlarda 75 dereceyi geçmedi ve fan sesi yok denecek kadar az ve asla rahatsız etmiyor.Fan performansı ve sessizliği bakımından MSI GTX 1080 Tİ Gaming X modelini bekliyordum ancak Asus OC lu modelde harika bir iş çıkartmış hem daha performanslı hem çok sessiz tavsiyemdir düşünmeden alın.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS GeForce GTX1080 Ti OC 11GB GDDR5X 352Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

ASUS GEFORCE GTX1080 Tİ OC 11GB GDDR5X 352BİT DX12 NVIDIA EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ

ASUS GEFORCE GTX1080 TI


EKRAN KARTI


ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC edition 11GB GDDR5X - Aura Sync RGBi en iyi VR ve 4K oyun deneyimi

 

NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti GeForce GTX 1080’den %35 daha fazla performans veren dünyanın en hızlı oyun GPU’sudur

 

MaxContact Teknolojisiyle iyileştirilmiş ısı aktarımı için GPU ile iki kat fazla temas sağlar.

 

Patentli Kanatlı IP5X Onaylı Fanlar maksimum hava akışı ve daha uzun fan kullanım ömrü sunar.

 

ASUS FanConnect II en iyi sistem soğutması için hibrit kontrollü fan girişleri barındırır.

 

Endüstri’ye özel Auto Extreme Teknolojisi ve Super Alloy Power II en üstün kalite ve en iyi güvenirliği sunuyor.

 

ASUS Aura Sync Sync RGB LED senkronizasyon oyun sistemi kişiselleştirmesi sağlıyor.

 

VR dostu HDMI girişleri kablo değiştirmeden, ne zaman isterseniz VR deneyimlerine ulaşmanızı mümkün kılıyor.

 

GPU Tweak II ve XSplit Gamecaster sezgisel performans ayarı ve gerçek zamanlı yayın imkanı sunuyor.

RAKİPLERİ GERİDE BIRAK


ROG Strix GeForce ® GTX 1080 Ti oyun grafik kartları iyileştirilmiş ısı transferi için GPU ile 2 kat daha fazla temas sağlayan yepyeni MaxContact Teknolojisi ve maksimum hava akışı ve daha uzun fan kullanım ömrü için Patentli Kanatlı IP5X Onaylı Fanları da içeren bir dizi ASUS'a özel teknoloji ile donatılmıştır. ASUS FanConnect II en uygun sistem soğutması için sistem fanlarına bağlı 4 pinli hibrit kontrollü girişler içerir. ASUS Aura Sync RGB LED senkronizasyonu kişiselleştirmeye fırsat sunarken, VR dostu HDMI girişleri oyuncuların kolayca sarmalayıcı sanal gerçeklik tecrübelerini deneyimlemelerini sağlar. ROG Strix GeForce ® GTX 1080 Ti GPU Tweak II ile sezgisel performans ayarına imkan tanır ve XSplit Gamecaster ile anlık oyun yayını yapılmasına izin verir.

%40 Daha Fazla Isı Dağılımı Alanı


%30'a kadar daha serin ve 3 kat daha sessiz oyun performansı


2.5 yuva genişliği ile üretilen yeni ROG Strix grafik kartları bir önceki 2 yuvalı tasarımlara kıyasla daha serin ve sessiz performans elde etmek adına ısı dağılımı için %40 daha fazla soğutucu yüzey alanı sağlar.

MaxContact Teknolojisi


İyileştirilmiş Isı Aktarımı için GPU ile 2 Kat Fazla Temas


Endüstrinin ilk GPU soğutma teknolojisi MaxContact GPU ile doğrudan temas sağlayan zenginleştirilmiş bakır ısı yayıcı içerir. MaxContact hassas işlemden faydalanarak GPU ile geleneksel ısı yayıcılardan 2 kata kadar daha fazla yüzeyde temas sağlıyor ve ısı aktarımını iyileştiriyor.

Patentli Kanat Tasarımı


%105 Daha Fazla Hava Basıncı ile Maksimum Hava Akışı


Patentli kanatlı fanlar referans kartlara kıyasla 3 kata kadar daha sessiz çalışırken maksimum hava akışı sağlar ve ısı alıcılara %105 daha fazla statik basınç uygular.

0dB Teknolojisi


Tamamen Sessiz Oyun Deneyimi


Yenilikçi 0dB teknolojisi GPU ısısı belirli bir seviyenin altına indiğinde fanları tamamen durdurur ve tamamen sessiz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

IP5X Sertifikalı Toza Dayanıklılık


Daha uzun kullanım ömrü


ROG Strix grafik kartlarının fanları Uluslararası Koruma Standardına göre daha fazla güvenirlik ve uzun kullanım ömrü için IP5X toza karşı koruma onaylıdır. Bu sertifikalandırma süreci ROG Strix grafik kartlarının aşırı durumlarda bile optimum fan performansı sağlamasını garanti eder.

ASUS FanConnect II


Optimum Sistem Soğutması


ASUS FanConnect II optimum sistem soğutması için PWM ve DC sistemlere bağlanabilen iki 4 pinli ve hibrid kontrollü başlıklara sahiptir. Bağlı fanlar hem GPU hem CPU ile hangisinin ısısı daha yüksek ise ona hizmet ederek çalışır. Kapsamlı ayar seçenekleri oyuncuların verimli soğutma için fan hızlarını ayarlamalarına izin verir.

GPU Tweak II bu ASUS FanConnect II modlarını kolayca kullanmanıza izin verir:

 

Auto mod:

Kasa fan hızları GPU ısılarını referans alır ve fabrika ayarlarına göre çalışır.

 

Manual mod:

Bağlı fanlar için sabit bir hız belirlemenize izin verir.

 

Kullanıcı tanımlı mod:

Kasa fanlarını dönme hızlarını belirlemeleri için CPU ya da GPU ısısını referans almasını sağlar. Ek olarak akıllı ve otomatik ayar rutini bağlı fanların kontrol edilebilir aralığını hisseder ve verimli soğutma ve düşük gürültü için hızlara ince ayar yapmanıza izin verir.

 

Auto-Extreme Teknolojisi

Endüstrideki tek %100 Otomatik Üretim Süreci

Tüm ASUS grafik kartları artık Auto-Extreme teknolojisi ile üretiliyor. Endüstriye özel bu teknoloji yeni bir kalite, performans ve dayanıklılık standardı belirlemek için üstün kaliteli malzemeler ile %100 otomatik üretim sağlayan bir üretim sürecidir. Auto Extreme Teknolojisi istikrarlı grafik kart kalitesi ve iyileştirilmiş performans ve kullanım ömrü sunar. Bu teknolojinin kullanımına başlanmasından beri ASUS grafik kartlarının güvenirliliği %30 artmıştır. Çevre dostu bu yeni üretim süreci sert kimyasalları elimine eder ve güç tüketimini %50 azaltır.

10+2 Aşamalı Alloy Power II


Zenginleştirilmiş Dayanıklılık ve Verimlilik


ASUS mühendisleri genel güvenirliliği arttırmak için grafik kartı tasarımlarına üstün kalite alaşımlı bileşenleri entegre ettiler. Super Alloy II bileşenler verimliliği önemli derecede arttırırken, güç kaybını azaltıyor ve kıyasla ısı seviyelerini önceki tasarımlara %50 daha serin bir hale getiriyor.

 

ASUS Aura Sync

Rakipleri Geride Bırak

Kapak ve arka plakada Aura RGB aydınlatmaya sahip ROG Strix grafik kartları kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi için milyonlarca renk ve altı farklı efekt gösterebiliyor ROG Strix grafik kartları ayrıca Aura özellikli bir anakart ile eşleştirildiğinde tam oyun sistemi kişiselleştirmesi sağlayan ASUS Aura Sync, RGB LED senkronizasyon teknolojisine sahiptir.

 

VR Dostu HDMI Girişleri


Kolay Sarmalayıcı Sanal Gerçeklik Deneyimi Keyfi


ROG Strix grafik kartları içerdikleri iki HDMI girişi sayesinde VR cihazı ve monitörün aynı anda bağlanmasını mümkün kılar böylece kullanıcıların istedikleri anda sarmalayıcı sanal gerçeklik dünyasına girebilmeleri için VR başlıklarının daima bağlı olmasını sağlar.

Kusursuz oyunun zevkini çıkarın


Akıcı oyun için en iyi ikili


NVIDIA G-SYNC ™ ROG Swift oyun monitörünün yenileme hızını GeForce ® GTX destekli sisteminizdeki GPU ile senkronize ederek ekran yırtılmasını ortadan kaldırır ve görüntü takılması ve girdi gecikmesini en aza indirir. ROG Strix oyun grafik kartları ve ROG Swift oyun monitörleri ile sahneler anında görünür, nesneler daha keskin gözükür ve oyun son derece akıcı hale gelir. Bu iyileştirmeler size çarpıcı bir görsel deneyim ve ciddi bir rekabet avantajı sağlar.

Akıllıca arttırılmış oyun performansı


ROG SLI HB Köprüsü ile Oyun performansınız SLI yapılandırması ile arttırın


Yepyeni ROG SLI HB (Yüksek Bant Genişliği) Köprüsü, önceki neslin mevcut bant genişliğini iki katına çıkararak muazzam detaylı grafikler ve son derece akıcı oyun deneyimi sağlar. Çoklu iki yönlü yapılandırma desteği- hem 3, hem 4 yuvalı- maksimum esneklik sağlar. ROG SLI HB Köprü, benzersiz oyun stilini ifade edebilmeniz için milyonlarca renk gösteren ASUS'a özel Aura RGB aydınlatma ve gerçekten parlayan bir sistem için aydınlatmayı mükemmel şekilde senkronize eden Aura Sync teknolojisi ile donatılmıştır.

XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II


Sezgisel Performans Ayarı


Sezgisel bir ara yüz ile yeniden tasarlanan GPU Tweak II oyun ve hız aşırtmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken tecrübeli hız aşırtmacılar için sunduğu gelişmiş seçenekleri de korumayı başarıyor. Gaming Booster fonksiyonu tek tık ile gereksiz işlemleri kaldırır ve bütün kaynakları otomatik olarak o anki işlemlere aktararak sistem performansını maksimize eder.

Gaming Booster


Tek tık ile performans artışı


Görsel efektler:

Windows görsel efektleri kapatarak performansı arttırın.


Sistem Hizmetleri:

Windows hizmet ve süreçlerini otomatik veya manuel olarak kapatın.


Bellek Birleştirme:

Hiçbir işlemi kapatmadan sistem belleğinizi düzenleyin veya boşaltın.

XSplit Gamecaster


Sezgisel Performans Ayarı


Sezgisel bir ara yüz ile yeniden tasarlanan GPU Tweak II oyun ve hız aşırtmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken tecrübeli hız aşırtmacılar için sunduğu gelişmiş seçenekleri de korumayı başarıyor. Gaming Booster fonksiyonu tek tık ile gereksiz işlemleri kaldırır ve bütün kaynakları otomatik olarak o anki işlemlere aktararak sistem performansını maksimize eder.

Ultimate Gaming Platform


NVIDIA'nın yeni amiral gemisi grafik yongası GeForce ®GTX 1080 Ti NVIDIA Pascal mimarisi üzerinde geliştirilmiştir. NVIDIA grafik ailesinin en yeni üyesi olarak bu grafik kartı gelecek nesil 11 Gbps GDDR5X bellek ve 11 GB muazzam çerçeve arabelleğe sahiptir.

Performans


GeForce ®GTX 1080 Ti dünyanın en hızlı oyun GPU'sudur. 3584 NVIDIA® CUDA ® çekirdeği ve muazzam 11 GB çerçeve arabelleği GeForce GTX 1080'e kıyasla %35 daha fazla performans sunar.

NVIDIA Pascal


GeForce ® GTX 10 Serisi grafik kartları önceki nesil grafik kartlarına kıyasla 3 kata kadar daha fazla performans sunmak için Pascal ve ek olarak ezber bozan oyun teknolojileri ve VR deneyimleri ile donatılmıştır.

VR Ready


Yeni nesil VR performansı, en düşük gecikme süresi ve öncü başlıklar tak kullan uyumluluğu – hepsi NVIDIA VRWorks teknolojileri ile.

Yenilikçi Tasarım


Eşsiz oyun gücü. Olağanüstü işçilik. 7 aşamalı dualFET güç beslemesi. Tümü, en termal açıdan zorlu ortamlarda bile tutarlı performans sağlamak için tasarlanan gelişmiş bir buhar bölmesine sahip radyal bir fan ile soğutulmaktadır. Bu gelecek odaklı yenilik GeForce ® GTX 1080 Ti'ı en iyi GeForce kılar.

 

ROG Strix, Republic of Gamers ailesinin en yeni üyesidir. Hepimizin içinde bulunan asi ruh için tasarlanan özel oyuncu ürünleri serisi Strix, ROG'un üst düzey performansı, yenilikçi teknolojisi ve öncü kalitesini, kendi güveni ve dinamizmiyle birleştiriyor. Cesur tasarımları ve parlak renkleri ile bu yeni seri, her oyun deneyimini heyecan verici enerjisi ile güçlendiren sert bir bireysellik ruhu barındırıyor. ROG Strix, oyunculara gerekli hızı ve çevikliği sunarak, oyunda her zaman önde olmalarını sağlıyor. Gücün yeni nesli artık sizinle. ROG'a katılın ve ROG Strix'in gücünü deneyimleyin.

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Çekirdek Hızı

1569 MHz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 15 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(15) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.318,33 TL 9.955 TL
5 1.991,00 TL 9.955 TL
6 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.318,33 TL 9.955 TL
6 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.977,50 TL 9.955 TL
3 3.318,33 TL 9.955 TL
4 2.488,75 TL 9.955 TL
5 1.991,00 TL 9.955 TL
6 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.318,33 TL 9.955 TL
2 + 4 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.991,00 TL 9.955 TL
3 + 3 1.659,17 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 9.955 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 9.955 TL 9.955 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.318,33 TL 9.955 TL
4 + 2 1.659,17 TL 9.955 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı