• OpenGL: 4.6
 • RAM Kapasitesi: 8 GB
 • Bellek Hızı: 15500 MHz
 • Çözünürlük (Piksel): 7680 x 4320
 • Grafik Chipseti Markası: NVIDIA®
 • VGA Slot: PCI Express 3.0
 • Ekran Kartı Chipseti: RTX 2080 SUPER
 • Çekirdek Hızı: 1830 MHz
DUAL-RTX2080S-O8G-EVO-V2 / 105734

ASUS GeForce DUAL RTX2080 SUPER EVO-V2 GAMING OC 8GB GDDR6 256Bit Ekran Kartı

6.921 TL
1.153 TL'den başlayan taksitlerle
RAM Kapasitesi:
Çözünürlük (Piksel):
4 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

strix serisi alacaktım ama kampanyadan dolayı bu modeli aldım. pişman değilim.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS GeForce DUAL RTX2080 SUPER EVO-V2 GAMING OC 8GB GDDR6 256Bit Ekran Kartı

ASUS GEFORCE DUAL RTX2080 SUPER EVO-V2 GAMING OC 8GB GDDR6 256BİT EKRAN KARTI

ASUS DUAL-RTX2080S-O8G-EVO-V2

 

Yüksek yenileme hızları ile AAA oyun performansı ve VR deneyimi için geliştirilmiş iki adet güçlü Eksen Teknolojili fanları ile ASUS Dual GeForce® RTX 2080 SUPER™ EVO V2 OC edition 8GB GDDR6
 
OC Edition: Boost Hızı 1860 MHz (OC Modu)/ 1830 MHz (Gaming Modu)
 
RT Çekirdekleri: Özel ışın izleme donanımı, fiziksel olarak doğru gölgeler, yansımalar, kırılmalar ve global aydınlatma ile nesnelerin ve ortamların hızlı ve gerçek zamanlı ışın izlemesini sağlar.
 
Eşzamanlı Kayan Nokta ve Tamsayılı İşleme: GPU'ların daha verimli bir şekilde kullanılması, modern oyunların ağır iş yüklerini daha verimli bir şekilde işler.
 
Ultra Hızlı GDDR6: Yüksek hızda ve çözünürlükte oyunları 496GB/sn'ye kadar bellek bant genişliğiyle deneyimleyin.
 
Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 
MaxContact Teknolojisi gelişmiş termal transfer için GPU yongası ile 2 kat daha fazla temas sağlar.
 
2.7-Slot Tasarımı, iki adet güçlü Eksen Teknolojili fanlardan tam anlamıyla yararlanarak soğutma yüzeyi alanını genişletiyor.
 
Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 
 • PCB’nin bükülmesini ve iletken hatların hasar görmesini önleyen bir Koruyucu Arka Plaka ile güçlendirildi.
 •  
 • 144-Saatlik Onay Programı, sağlamlıktan emin olmak için kartları bir dizi zorlu testten geçiriyor.
2 Kat Fan. 2 Kat Eğlence.
 
En yeni NVIDIA Turing™ oyun deneyimini en saf haliyle sunan ASUS Dual GeForce® RTX 2080 SUPER™ EVO V2, performans ve sadeliği benzersiz bir şekilde birleştiriyor. Amiral gemisi ekran kartlarındaki gelişmiş soğutma teknolojilerinden yararlanan Dual GeForce RTX 2080 SUPER EVO, stilden çok malzeme kalitesine önem vererek dengeli bir sistem için mükemmel bir tercih sunuyor. Kemerlerinizi bağlayın ve son teknoloji oyun performansına kavuşun.
 
Eksen Teknolojili Fan Tasarımı
 
Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü
 
Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
MaxContact Teknolojisi
 
Hassas üretim ısı dağıtıcısı
 
Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.
 
0dB Teknolojisi
 
Sessiz zeka
 
GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
2.7-slot Tasarımı

 

Isıyı dağıtın
 
Dual GeForce RTX 2080 SUPER EVO V2, büyüdükçe daha iyi olan geniş bir soğutma bloğu taşıyabilmek için 2.7-slot yer kaplıyor. Ekstra termal tavan boşluğu hız aşırtma potansiyelini artırıyor ve fanların hafif yükte daha düşük hızlarda çalışmasını sağlar.
 
Auto−Extreme Teknolojisi
 
Hassas Otomatik Üretim
 
Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
Koruyucu Arka Plaka
 
Tamamen metal!
 
PCB, yapısal sağlamlık katan bir alüminyum arka plakayla güçlendirildi. Bu plaka; PCB'nin bükülmesini önlüyor, bileşenleri ve iletken hatları hasara karşı koruyor.
GPU Tweak II
 
Takip Et ve Ayarla
 
ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
 
 
XSplit
 
Üst Düzey Yayıncılık
 
XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast
 
Gecikmesiz oyun keyfi
 
Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
 
Quantumcloud
 
GPU'nun gücüyle kâr edin
 
Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!
144−Saatlik Onay Programı
 
“Kapsamlı” demek yeterli olmayabilir
 
Her kart, piyasaya sürülmeden önce sıkı performans ve güvenilirlik testlerinden geçmek zorunda. Performans ve stres testlerimiz, Fortnite, League of Legends, Overwatch ve PlayerUnknown's Battlegrounds gibi liste başı oyunlarla gerçekleştiriliyor. Kartların sınırları zorlandığında dahi düzgün çalıştığından emin olmak için 144 saatlik kararlılık testleri ve bir dizi 3DMark testinden oluşan güvenilirlik denemeleri yapıyoruz.
 
Hafif Aydınlatma
 
Ton geçişleri
 
Muhafazanın üzerindeki hafif aydınlatma şeridi sisteminize profesyonel bir tarz katıyor.
NVIDIA® G−SYNC™ Teknolojisi
 
Akıcı çalışma
 
Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA® G-SYNC™ ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.
 
NVIDIA Turing™ Mimarisi

 

Kayar nokta ve tam sayı işlemlerini aynı anda yapma, uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisi ve bir önceki sürüme göre iki kat daha fazla ön belleğe sahip yeni birleşik bellek mimarisi gibi özelliklere sahip olan NVIDIA Turing™ gölgelendiricileri günümüzün oyunlarında olağanüstü performans artışı sağlıyor.
Süper Güçlere Sahip Olun
 
Yeni GeForce RTX SUPER™ Serisi orijinal RTX 20 Serisi'ne göre %25 daha hızlı ve önceki nesil 10 Serisi GPU'lara göre 6 kat daha hızlı performans sunan daha fazla çekirdeğe ve daha yüksek saat hızlarına sahiptir. Performansta ilerlemenin ve süper güçler edinmenin zamanı geldi.
 
GeForce Experience
 
GeForce Experience™, GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısıdır. Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca GeForce sürücülerini güncelleyebilir, oyun içi ayarlarınızı en uygun hale getirebilirsiniz.
G-SYNC
 
NVIDIA® G-SYNC® size bir oyun deneyiminde istediğinizden fazlasını verir. HDR ve 240Hz'e varan yenileme hızlarıyla pürüzsüz, yırtılmaz bir oyun deneyimi yaşayın
 
Oyunu Frame'ler Kazanır
 
Fortnite, Apex Legends, ve PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS gibi oyunları 240 ya da 144 FPS'te oynamak kazandırır. GeForce grafik kartlarının rakipsiz performansı ile ayakta kalan son kişi siz olun.
NVIDIA Studio
 
Hayal ettiğinizden daha hızlı ilerlemeye bağlı olduğunuz yaratıcı uygulamalar ve yeni bir yaratıcılık çağı yaklaşıyor. NVIDIA GPU'lar performansınızı inanılmaz derecede hızlandırıyor. NVIDIA Studio'ya ve daha yaratıcı süreçlere hoş geldiniz.
 
Bir Profesyonel Gibi Yayın Yapın
 
GeForce RTX™, aynı anda üstün kalite ile oyun oynama ve yayın yapma yeteneğinin kilidini açan özel bir donanım kodlayıcı ile her iki platformun da en iyisini sunar. RTX grafik kartları, canlı yayın akışınız için maksimum performans sağlamak üzere Yayıncı Yazılımı (OBS) gibi sık kullanılan yayın uygulamalarınız için optimize edilmiştir.

Teknik Özellikler

OpenGL

4.6

Ram Özellikleri

RAM Kapasitesi

8 GB

Bellek Hızı

15500 MHz

Ekran Özellikleri

Çözünürlük (Piksel)

7680 x 4320

Grafik Kart

Grafik Chipseti Markası

NVIDIA®

  İzle

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

RTX 2080 SUPER

Çekirdek Hızı

1830 MHz

Çekirdek Hızı Maks.

1860 Mhz

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

HDCP Desteği

Bağlantı Özellikleri

HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

DisplayPort

Bellek

Bellek Arayüzü

256 Bit

Bellek Tipi

GDDR6

  İzle

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.307,00 TL 6.921 TL
5 1.384,20 TL 6.921 TL
6 1.153,50 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.460,50 TL 6.921 TL
3 2.307,00 TL 6.921 TL
5 1.384,20 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.307,00 TL 6.921 TL
2 + 4 1.153,50 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 1.153,50 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.307,00 TL 6.921 TL
2 + 4 1.153,50 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.384,20 TL 6.921 TL
3 + 3 1.153,50 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.921 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.921 TL 6.921 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.307,00 TL 6.921 TL
4 + 2 1.153,50 TL 6.921 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı