• Pil Kimyası: Lityum İyon
 • Güvenlik: Kensington kilidi
 • Gaming Serisi: ROG
 • İşlemci Ön Bellek: 9 MB
 • İşlemci Numarası: 8750H
 • İşlemci Hızı: 2.20 GHz Turbo Boost 3.9 GH
 • İşlemci Teknolojisi: Core i7
 • İşlemci Markası: Intel
G703GX-EV203T-Gaming / 97194

ASUS G703GX CORE İ7 8750H 2.2GHZ-16GB-512GB SSD+1TB-17.3''-RTX2080 8GB-W10

34.049 TL
Monitör Tipi:
İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS G703GX CORE İ7 8750H 2.2GHZ-16GB-512GB SSD+1TB-17.3''-RTX2080 8GB-W10

ASUS G703GX CORE İ7 8750H 2.2GHZ-16GB-512GB SSD+1TB-17.3''-RTX2080 8GB-W10 ÖZELLİKLERİ

ASUS G703GX-EV203T


CANAVARI SERBEST BIRAKIN


G703, fabrikada hız aşımı yapılan 8. Nesil Intel® Core ™ i7 işlemcisi ve NVIDIA® GeForce RTX ™ 2080 grafikleri sayesinde günümüzün oyun masaüstlerinde bulunan oynama gücüne sahip bir canavardır. Ultra grafik ayarlarında en son AAA seviye programları çalıştırmak için tasarlanan bu güçlü Windows 10 Pro dizüstü bilgisayar, 144Hz yenileme hızına sahip bir IPS seviyesi ekrana ve hiç bozulmayan veya az miktarda bozukluk gösteren pürüzsüz görüntüler için ultra hızlı 3ms griye gri (GTG) tepki süresi sağlamaktadır. ROG'ye özel yazılım, donma ve görsel yırtılma olmadan en pürüzsüz oyun deneyimini yaşamak için bir Optimus güç tasarrufu modu veya NVIDIA G-SYNC ™ arasında geçiş yapmanızı sağlamaktadır. G703, RAID 0 yapılandırmasında üç NVMe® PCI Express® SSD'si ile dizüstü bilgisayarlarda bulunan en hızlı depolama alanı olan 8700 MB / sn'ye kadar okuma hızı sunan yükleme sürelerini hızlandırmaktadır. Kablosuz performansı bugünün ağ standartlarının üstünde ve ötesinde olan 2.5G bağlantı noktası, endüstrinin iki katından daha fazla hız sağlarken, Intel Gigabit Wi-Fi 1,7Gbps, 802.11b / g / n1'den 12 kat daha hızlıdır!

OYUN LAPTOPUNU YENİDEN TANIMLAMA

G703 ile gerçekten etkileyici bir oyun deneyimi için en üst düzey AAA programlarının tadını çıkarabilirsiniz. Stok hızını% 11'den fazla aşan inanılmaz bir 4.8GHz (tüm çekirdekli) hıza ulaşıp fabrikada hız aşımı yapılabilen bir Intel Core i7-8950HK işlemci tarafından desteklenmektedir. Bununla da kalmayıp, 8GB GDDR6 VRAM özellikli yepyeni NVIDIA GeForce RTX 2080 GPU, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi ve AI ile geliştirilmiş görüntü işleme sayesinde gerçekçi grafikler sunmaktadır. ROG'ye özel Armory Crate programı, bu performansı sezgisel bir ön panel ile parmaklarınızın ucuna getirmektedir. İstediğiniz kadar hız aşımında bulunun ve sadece bir kaç tıklamayla G703'ü sınırlarına kadar zorlayın.

 

 

NVIDIA Turing™ Mimarisi


Yepyeni GeForce® RTX platformumuzla bir araya gelen bu devrim niteliğindeki mimari, gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zekâ ve programlanabilir gölgelemeyi bir araya getirmektedir. Daha önce hiç böylesine bir oyun deneyimi yaşamadınız. Oyunlarda Gerçek Zamanlı Işın İzleme Işın İzleme, gerçekçi ışıklandırma, yansımalar ve gölgeler için kesin bir çözüm olup, geleneksel işleme tekniklerini kullanarak mümkün olanın ötesinde bir gerçekçilik düzeyi sunmaktadır. NVIDIA Turing ™, gerçek zamanlı ışın izleme özelliğine sahip ilk GPU'dur.

Güçlü DDR4 Hafıza


16 GB DDR4 2666MHz çift kanallı RAM ile gelişmiş hızdan yararlanın. 2400 MHz RAM'e kıyasla % 11 performans artışıyla, oyun deneyiminizi yeni zirvelere çıkarmaya hazır olun.Performans GeForce® RTX oyun GPU'ları, yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerini destekleme ve daha fazlası ile birlikte gelmektedir. Bu grafik tamamen yeniden icat edilmiştir. Oyuna Hazır Sürücüler Oynamaya başladığınız andan itibaren en üst düzeyde performans ve mümkün olan en sorunsuz deneyimi elde edeceksiniz.

AĞIR YÜKTE SOĞUTMA


Ağır yük tipi HyperCool Pro termal sistemi, hız aşımı sırasında bile kararlı sistem performansı sunarak güçlü CPU ve GPU'nun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Dört fan çıkışlı hava akımı için optimize edilmiş şasi ile desteklenen iki yüksek performanslı fan, ağır yüklerde sistemin dengesini sağlamak için güçlü hava akışı ve yüksek hava basıncı sağlamaktadır. Fan performansı, Armory Crate ile daha da özelleştirilebilir. Ultra ince termal kanatçıklar, ısı dağılımı için daha geniş bir yüzey alanı sağlamaktadır. Kapsamlı bir ısı borusu ağı, sadece CPU ve GPU’nun değil, aynı zamanda hayati önem taşıyan yonga seti güç bileşenlerinin de soğutulmasına yardımcı olurken, Patentli Toz Önleme Sistemi, tüm bu sistemin dengesini ve ömrünü artırmak için toz ve kir parçacıklarını kasadan dışarıya atmaktadır.

GELİŞTİRİLMİŞ 12V FANLAR

Normal 5V fanlara kıyasla, G703'te bulunan iki güçlü 12V fan % 20 daha hızlı dönmektedir, bu da hava akışını % 41'e, hava basıncını % 92'ye kadar arttırmaktadır. Standart 5V fanların aynı performansı elde etmesi daha fazla güç gerektirir, bu da sistemi kararsız hale getirmekte olup şiddetli bir çatışmanın ortasındayken büyük bir dezavantajdır.

 

ULTRA İNCE KANATCIK TASARIMI

G703'te kullanılan özel bakır alaşımlı soğutma kanatçıkları, normal kanatçıkların yarısı kadar olup sadece 0.1 mm inceliğindedir. Daha dar kanatçıklar, soğutma modülünde daha fazla yüzgeç kullanılmasına izin vermekte olup, bu da ısı dağılımı için yüzey alanını % 16'ya kadar artırırken, aynı zamanda hava direncini % 7 azaltmaktadır.

 

 

ANTİ TOZ SOĞUTMA SİSTEMİ


ADC sistemi, iki anti toz tüneli olan patentli bir santrifüj fan modülüdür. Dairesel bir yolda hareket eden herhangi bir cisme etki eden ve onu hareket ettiği merkezden uzağa iten merkezkaç kuvveti prensibi ile çalışmaktadır. Fan modülündeki toz ve diğer parçacıklar, fan duvarları boyunca ve nihayetinde kasadan çıkan toz önleyici tünellerden dışarıya üflenmektedir. Bu işlem laptopun ömrünü uzatmakta ve sistemin kararlılığını arttırmaktadır. Fan sesi, fanların fazla çalışmaması sebebiyle de azalabilmektedir.

ULTR HIZLI 144HZ/3MS NVIDIA® ® G-SYNC™ GÖRÜNTÜ


Ultra duyarlı 17,3 inç IPS seviyeli ekran, üst seviye yumuşak ve kusursuz görseller sağlamak için 144Hz yenileme hızına ve 3ms tepkime süresine sahiptir. % 100 geniş sRGB renk gamı, olağanüstü gerçek görseller için mükemmel kontrast ve renk üretimi garanti etmektedir. ROG'ye özel yazılım, güç tasarrufu sağlayan Optimus veya tam performans Ayrık Grafik modları arasında seçim yapmanıza olanak sağlayan değiştirilebilir GPU modları sunmaktadır. Optimus modu, NVIDIA G-SYNC'i kapatır ve daha uzun batarya ömrünün keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrık Grafik modu, görsel yırtılma, gecikme ya da bariz donmalar olmadan en iyi oyun deneyimleri için G703'ün grafik kabiliyetini açığa çıkarmak için G-SYNC'i açmaktadır!

EN YÜKSEK KALİTEDE PÜRÜZSÜZ GÖRSELLER

Görüntü paneli, sadece 3ms'lik griye gri (GTG) tepki süresinde saniyede 144 kareye kadar görüntüleyebilmektedir. Tepki süresi, bir pikselin bir renkten diğerine değişme süresine verilen sürecin adıdır. Standart dizüstü bilgisayar panelleri genellikle 25ms tepki süresine veya daha fazlasına sahiptir, bu da çoğu zaman net ve bulanık görüntüler ile sonuçlanmaktadır. 3ms'lik tepki süresi, günümüzün hızlı tempolu oyunlarında değişen bir oyun avantajı olan net ve berrak görüntüler sunmaktadır. 144Hz yenileme hızı üstün görseller sağlamaktadır, böylece ekranda olanlara anında tepki verebilirsiniz!

 

 

NVIDIA İLE KUSURSUZ OYUN® G-SYNC™


NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisi, oyunun ipeksi pürüzsüzlüğü için ekranın yenileme hızını GPU’nun kare hızı ile senkronize etmektedir. G-SYNC donmayı en aza indirmekte, giriş gecikmesini azaltmakta ve sistem performansını etkilemeden görsel yırtılmayı ortadan kaldırmaktadır. Pek çok oyunda en yumuşak, en hızlı ve en etkileyici deneyimi elde edersiniz.

HYPERDRIVE EXTREME — BİR LAPTOPTA BULUNAN DÜNYANIN EN HIZLI RAID 0 DEPOSU


HyperDrive Extreme, G703’e dünyanın en hızlı RAID 0 deposunu bir oyun dizüstü bilgisayarında sunmak için üç NVMe PCIe 3.0 x4 SSD'yi birleştirmek için özel teknolojiyi kullanmaktadır, böylece oyunlarınız daha hızlı yüklenebilmektedir. Doğrudan CPU'ya bağlı üç SSD'den ikisinin bulunması, DMI engellerinin önlenmesine yardımcı olarak 8700 MB / sn'ye kadar hız sağlamaktadır.

HYPERSTRIKE EXTREME TEKNOLOJİSİ


ROG HyperStrike Extreme teknolojisi, kesin kontrolü parmaklarınızın ucuna getirmektedir. G703, daha rahat yazmak için renkli WASD anahtar grubu, yedi kısa yol tuşu ve ergonomik olarak tasarlanmış kavisli tuş başlıkları ile gözden geçirilmiş bir masaüstünden ilham alan klavye düzenine sahiptir. 2,5 mm'lik bir ROG mesafesi ve ROG Overstroke teknolojisi, erken harekete geçirme için dakikadaki hareketlerinizi artıran doğru ve zahmetsiz tuş vuruşlarını garanti etmektedir. N-tuş rollover teknolojisi, aynı anda birden fazla tuşa basıldığında bile tuş vuruşlarının anında kaydedildiği anlamına gelir ve böylece ışık efektlerini kişisel tuşlara göre özelleştirebilirsiniz. Endüstri standardını ikiye katlayan bir ömre sahip, dayanıklılık için tasarlanmış bir klavyedir.

Teknik Özellikler

Pil Kimyası

Lityum İyon

Güvenlik

Kensington kilidi

Gaming Serisi

ROG

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

9 MB

İşlemci Numarası

8750H

İşlemci Hızı

2.20 GHz Turbo Boost 3.9 GH

İşlemci Teknolojisi

Core i7

İşlemci Markası

Intel

  İzle

İşlemci Çekirdek Sayısı

6 Çekirdek

Ram Özellikleri

Ram Tipi

DDR4

Ram (Sistem Belleği)

16 GB

Ekran Özellikleri

TN

Yok

Dokunmatik

Yok

Full HD

Var

IPS

Yok

HD

Yok

Ekran Boyutu

17.3 inch

Ekran Özellikleri

3 MS tepki süresi

Ekran Özellikleri

Full HD

Ekran Özellikleri

144 Hz

Çözünürlük (Piksel)

1920 x 1080

Ekran kartı

Ekran Kartı Hafızası

8 GB

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

1 TB HDD + 512 GB SSD

  İzle

Disk Türü

M2 sata SSD

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

RTX 2080

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Mini Displayport

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

Var

HDMI

Var

Displayport

Yok

USB

Yok

Wi-Fi

Var

SD Kart Yuvası

Var

Type-C USB

Var

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Mini Display Port

Bağlantı Özellikleri

USB Type-A 3.1 (Gen 2)

Bağlantı Özellikleri

Thunderbolt 3

  İzle

Bağlantı Özellikleri

HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 3.1 Gen 2 Tip C

Multimedya

Parmak İzi Okuyucu

Yok

Kasa

Ağırlık

4.70 Kg

Monitör

Monitör Tipi

Full HD

Diğer

Kullanım Amacı

Oyun

Optik Sürücü

Yok

  İzle

Üretici Part Numarası

90NR01B1-M03410

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 10

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 11.349,67 TL 34.049 TL
4 8.512,25 TL 34.049 TL
5 6.809,80 TL 34.049 TL
6 5.674,83 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 8.512,25 TL 34.049 TL
2 + 4 5.674,83 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 11.349,67 TL 34.049 TL
6 5.674,83 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 17.024,50 TL 34.049 TL
3 11.349,67 TL 34.049 TL
4 8.512,25 TL 34.049 TL
5 6.809,80 TL 34.049 TL
6 5.674,83 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 11.349,67 TL 34.049 TL
4 8.512,25 TL 34.049 TL
2 + 4 5.674,83 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 8.512,25 TL 34.049 TL
2 + 3 6.809,80 TL 34.049 TL
3 + 3 5.674,83 TL 34.049 TL
6 + 3 3.783,22 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 34.049 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 34.049 TL 34.049 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 11.349,67 TL 34.049 TL
4 + 2 5.674,83 TL 34.049 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı