• Güvenlik: Kensington kilidi
 • İşlemci Ön Bellek: 9 MB
 • İşlemci Teknolojisi: Core i7
 • İşlemci Hızı: 2.20 GHz Turbo Boost 3.9 GH
 • İşlemci Numarası: 8750H
 • İşlemci Markası: Intel
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram (Sistem Belleği): 32 GB (2x16GB)
G703GI-73500T-Gaming / 91161

ASUS G703GI CORE İ7 8750H 2.2GHZ-32GB-2*256GB SSD+1TB-17.3''-GTX1080 8GB-W10

36.843 TL
İşlemci Teknolojisi:
Disk Kapasitesi:
Ekran Boyutu:
Çözünürlük (Piksel):
5 (Toplam Yorum: 1) Yorum Yap

ürün çok iyi oyunlarda yüksek fps alıyorsunuz pugb ultrada akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz ses sistemi piyasadaki en iyi ses sistemi macbooklardan daha iyi fakat 2 adaptörle mi çalışıyor bilmiyorum bir üst modeli 2 adaptör ile çalışıyor ve şarjı ne kadar gidiyor bilmiyorum

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS G703GI CORE İ7 8750H 2.2GHZ-32GB-2*256GB SSD+1TB-17.3''-GTX1080 8GB-W10

ASUS G703GI CORE İ7 8750H 2.2GHZ-32GB-2*256GB SSD+1TB-17.3''-GTX1080 8GB-W10

ASUS G703GI-73500T


CANAVARI SERBEST BIRAKIN!


ROG G703, fabrika çıkışlı 8. Nesil Intel® Core ™ i9 işlemcisi ve hız aşımlı NVIDIA®GeForce® GTX 1080 ekran kartı sayesinde, günümüz oyun bilgisayarlarından çok üst düzeyde bir canavardır. G703, oyunun üst düzey seviyelerinin kilidini açan anahtardır. Böylece Ultra grafik ayarlarında AAA seviyesindeki oyunları hiçbir zevkten feragat etmeden oynayabilirsiniz. Her daim sınırları zorlayan ROG, oyun bilgisayarının şablonunu bozmuş ve ultra-tepki veren IPS-seviye 144Hz ekranını dizüstü bilgisayarlarına 3ms'lik tepki süresiyle birleştiren ilk şirket olmuştur. G703, üç NVMe PCI Express® (PCIe®) SSD'yi 8700MB / saniyeye kadar okuma hızı ile RAID 0 konfigürasyonunda birleştiren özel teknoloji kullanan HyperDrive Extreme depolama özelliğine sahiptir. Böylece oyunlar göz açıp kapayıncaya kadar yüklenir.

OYUN BİLGİSAYARINI YENİDEN TANIMLAMA

Basitçe, G703'ün oyun masaüstü düzeyindeki performans* düzeylerine sahip olduğunu söylemek yetersiz bir ifadedir. Temel hızı % 10'dan fazla aşarak 4.8GHz'ye vurabilen, fabrikada hız aşımı yapılan Intel Core i9-8950HK ile çalışmaktadır! Benzer şekilde, NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ve 8GB GDDR5X VRAM da fabrikada hız aşımı uygulayabilmekte ve 1974MHz ve 10.3GHz'e kadar hızlara ulaşabilmektedir! Bu grafik gücü, etkileyici oyun deneyimleri için en yeni AAA seviyesindeki oyunların dahi keyfini çıkarmanızı sağlar. ROG Özel Oyun Merkezi, tüm bu performansı parmaklarınızın ucuna getirmekte ve G703'ü bir fare tıklamasıyla sınırlarını zorlamanıza olanak veren sezgisel bir gösterge paneli sunmaktadır.

EN YÜKSEK HİPER SÜRÜCÜ — DÜNYANIN EN HIZLI BASKINI LAPTOPTA 0 DEPOLAMA


HyperDrive Extreme, G703'e bir oyun dizüstü bilgisayarında bulunan en hızlı RAID 0 depolama alanına sağlayarak üç adete kadar NVMe PCIe 3.0 x4 SSD'yi birleştirmek için özel bir teknoloji kullanmaktadır. Böylece oyunlarınız daha hızlı yüklenmektedir. Doğrudan CPU'ya bağlı üç SSD'den iki tanesine sahip olan sistem, DMI boğumundan kaçınarak, 8700MB / saniyeye ye kadar hız imkanı sağlar.

ULTRA-HIZLI 144HZ GÖRÜNTÜ


G703, en hızlı IPS düzeyi dizüstü bilgisayar görüntüleme sistemine sahiptir. Bu Full HD panel, bir dizüstü bilgisayarda daha önce hiç görülmemiş pürüzsüz ve sorunsuz grafikler sağlamak için NVIDIA G-SYNC ™ teknolojisine ve 144Hz yenileme hızına sahiptir. En yeni AAA oyunlarını en üst seviye ayarlar ile görsel yırtılma ya da donma olmadan oynamaya hazır olun! Buna ek olarak, ultra hızlı bir 3ms Gray-toGray (GTG) tepki süresi, hareket bulanıklığını ve gölgelenmeyi azaltmakta olup, ekran dikkat dağıtan yansımaları ortadan kaldırmak için parlama önleyici bir kaplamaya sahiptir.

AURA RGB IŞIKLANDIRMA


Özel Aura RGB aydınlatma teknolojisi, ışık efektlerini her bir tuş için ayrı ayrı renklendirmeye kadar kişiselleştirmenizi sağlar. Her oyun için kendi kontrol tuşlarını bulup yönetmenize imkan sağlayan benzersiz renk desenleri bile oluşturabilirsiniz. G703'te kullanılan klavye, N tuşlu rollover ve anti-gölgelenme teknolojilerine ve hassas kontrol sağlamak için vurgulanmış bir WASD tuş grubuna sahiptir. 2,5mm'lik bir hareket mesafesi, 0,3 mm'lik bir tuş kapağı eğrisi ve dayanıklı, kaymayan bir avuç içi dayanağı sayesinde rahat kalmanızı sağlar. Buna ek olarak, benzersiz kısayol tuşları Xbox Oyun çubuğu, ROG Aura, Oyun Merkezi ve XSplit Gamecaster'a anında erişim sağlar.

EN ÜST DÜZEY KİŞİSELLEŞTİRME ADINA AURA SYNC


Aura Sync teknolojisi, tüm oyun kurulumunuza eşsiz bir görünüm ve his vermek için Aura Sync destekli oyun fareleri, kulaklıklar ve diğer çevre birimleriyle ışık efektlerini özelleştirip senkronize etme imkânı sağlar. Aura kontrol paneli üzerinden erişilebilen sekiz farklı aydınlatma modunun yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz tam bir renk yelpazesi ile Aura Sync teknolojisi, oyundaki kişiliğinizi veya oynamakta olduğunuz oyunun verdiği hissi ifade edebilmenizi sağlamaktadır.

ANTİ TOZ SOĞUTMA SİSTEMİ


Patentli Anti-toz Soğutma (ADC) sistemi, G703'ün kendisini zararlı toz ve parçacıklardan arındırmasını sağlar. Makine bir bağışıklık sistemi gibi davranarak, toz, kir ve diğer parçacıklar merkezkaç kuvveti ile iki özel tünel vasıtasıyla şasi üzerinden atar, sistem stabilitesini ve ömrünü artırmak için termal kanatlarda birikmeyi önler. İki yüksek performanslı, çift çıkışlı fanlar ultra ince kanatlara hava üflerken, benzersiz ısı borusu mimarisi CPU, GPU ve yonga seti güç bileşenlerini bağımsız olarak soğutur.

SESİNİZİ YÜKSELTİN


İnanılmaz bir 32-bit / 384kHz ses çıkışı ile ESS® Saber, daha zengin ve daha ayrıntılı ses deneyimleri için CD kalitesinden 8 kat daha yüksek bir ses oranı sunmaktadır. G703 eşsiz bir ses deneyimi sunmaktadır. Ekran kanalının yüksek frekanslı ses dalgalarının tabanında bulunan iki adet 2W yüksek frekanslı hoparlör dalgaları size doğru giderken, şasideki iki büyük, 4.5W alçak frekanslı hoparlör, alçaktan yüksek frekanslara kadar mükemmel dengeli bir ses spektrumu sunmak için masanın sesini yansıtmaktadır. Dahası, akıllı amplifikatör teknolojisi, artırılmış dinamik aralık ve bas ile oyun hacmini % 200'e kadar artırırken hoparlörleri korumaktadır. Sonic Studio III ses takımı, etkileyici ve eşsiz 3D ses deneyimi için standart stereo kulaklarda bile 7.1 kanallı surround ses sinyalini simüle etmektedir. Buna ek olarak, Sonic Radar III, iletişim kurmadan önce bile düşmanın tam yerini belirlemek için ekran üstü yer paylaşımı sağlamak için sesli ipuçlarını kullanır.

ÜÇLÜ GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİSİ


G703, en yeni ve en hızlı görüntüleme bağlantıları ve band genişliğinin dört katı 40Gbps'ye kadar aktarım hızları sunan Thunderbolt ™ 3, Mini DisplayPort 1.4 ve HDMI 2.0. Bir Type-C ™ konnektörü ile yıldırım hızında Thunderbolt 3 portu, USB 3.1 bağlantıları ile birlikte gelmektedir! Tüm portlar 60 Hz'de 4K UHD çıkışını desteklemektedir. Böylece oyun oynamak, çoklu görev yapmak veya gerçek anlamda sinematik deneyimlerin keyfini çıkarmak için aynı anda üç harici monitöre bağlanma imkanına sahipsiniz.

ÜSTÜN GERÇEKLİK


Özel Anti-Toz Soğutma sistemi tarafından desteklenen NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı ile G703, gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırı ortadan kaldırmaktadır. G703 size süper pürüzsüz ve kesintisiz oyun görselleri sağlamakta ve gelişmiş VR kulaklıklarla uyumlu tak ve çalıştır özelliği sunmaktadır. Tam kapsamlı VR ortamlarını deneyimleyin, yeni dünyaları keşfedin ve gerçekliği aşın!

ROG OYUN MERKEZİ


ROG Oyun Merkezi, oyun deneyiminizi geliştirmek için çok sayıda özel uygulama barındıran merkezinizdir. Bu entegre kontrol platformu, sistem bilgilerini izleme, bireysel oyun başlatma profillerini yapılandırma, ses ayarları yapma, çevrimiçi oyunlarınıza daha fazla bant genişliği ayırma ve ya sistem bileşenlerinizi hızlandırma gibi tek bir kontrol panelinde ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonlara hızlı erişim sağlamaktadır. Oyun Merkezini akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.

*** Özellikler, modele ve ürünün bulunduğu ülkeye göre değişebilir.

Teknik Özellikler

Güvenlik

Kensington kilidi

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

9 MB

İşlemci Teknolojisi

Core i7

İşlemci Hızı

2.20 GHz Turbo Boost 3.9 GH

İşlemci Numarası

8750H

İşlemci Markası

Intel

  İzle

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR4

Ram (Sistem Belleği)

32 GB (2x16GB)

Ekran Özellikleri

Full HD

Var

Dokunmatik

Yok

IPS

Yok

Ekran Boyutu

17.3 inch

Çözünürlük (Piksel)

1920 x 1080

Ekran Özellikleri

144 Hz

Ekran Özellikleri

3 MS tepki süresi

Ekran Özellikleri

Full HD

Ekran kartı

Ekran Kartı Hafızası

8 GB

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

1 TB HDD + 512 GB SSD

  İzle

Disk Türü

M2 sata SSD

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

GTX 1080

Bağlantı Özellikleri + Portlar

HDMI

Var

Displayport

Yok

Mini Displayport

Var

Ethernet

Var

Bluetooth

Var

Bağlantı Özellikleri

HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Mini Display Port

Bağlantı Özellikleri

SD Kart okuyucu

Bağlantı Özellikleri

Thunderbolt 3

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB 3.1 Type-C

Bağlantı Özellikleri

USB Type-A 3.1 (Gen 1)

Multimedya

Kamera

Var

Parmak İzi Okuyucu

Yok

Kasa

Ağırlık

4,7 Kg

Diğer

Kullanım Amacı

Oyun

Kullanım Amacı

Tasarım ve Programlama

Optik Sürücü

Yok

  İzle

Üretici Part Numarası

90NR0HJ1-M00250

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 10

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.281,00 TL 36.843 TL
5 7.368,60 TL 36.843 TL
6 6.140,50 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.421,50 TL 36.843 TL
3 + 3 6.140,50 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.281,00 TL 36.843 TL
2 + 4 6.140,50 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.421,50 TL 36.843 TL
3 12.281,00 TL 36.843 TL
4 9.210,75 TL 36.843 TL
5 7.368,60 TL 36.843 TL
6 6.140,50 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.281,00 TL 36.843 TL
2 + 4 6.140,50 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 7.368,60 TL 36.843 TL
3 + 3 6.140,50 TL 36.843 TL
4 + 3 5.263,29 TL 36.843 TL
6 + 3 4.093,67 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 36.843 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 36.843 TL 36.843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.281,00 TL 36.843 TL
4 + 2 6.140,50 TL 36.843 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı